Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na jól mondjad meg, amit érzel 😊
Helmut Zimmer
Hirtelen Jauron jutott eszembe, mint tisztességes D edző. De nem akartam a régi(?) sebeket feltépni. Gondolj bele, az a D ezzel az O-val 😀

Másik téma: Fewell botrány a Giants-ben, Marinellli meg a kiöregedő, lejárt lemeznek titulált mackó védelmet kicsit rendberakta. Amelyik meccsen nem dominálnak, azt 3-4 labdaszerzéssel oldják meg. Két évvel ezelőtt ezt elhitted volna? Én nem. Szóval látatlanba nem írnám le Magn... na, ezzel megsértjük minden idők legkirályabb bajuszának tulajdonosát, szóval Wannyt, de bizodalmam nekem se sok van benne.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
???Helmut Zimmer
csak írtad, hogy a Floyd, Blackmon kettősből vársz valakit, ebből arra következtetek, hogy vagy fenntartásaid vannak vele kapcsolatban vagy úgy gondolod, hogy kimegy előttünk (mostanában sokat csúszik Jeffery, főleg a SC tragikus pass O#-e és az inkonzisztens játéka miatt)Newman
Courtney Upshaw!!! ROLLTIDE!!! Kurvára félelmetes OLB/DE akármi. Félelmetes, bár a statjai nem ezt mondják, félelmetes, bár a mért eredményei ezt mutatják, félelmetes, mert Alabama játékos!
Rolando, Dareus, Julio, Carp-Enter-egyikük semjó közel sem annyira, amennyire azt korábban várták az elemzők!Helmut Zimmer
Dareus nem olyan jó?
Amúgy Carpentert senki nem várta jónak, csak én meg Carroll 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?szaba
Szia Szaba!
Hmmm.
Lehet, de a helyes sorrend
Wr prospects 2011 NFL draft
1. AJ Green top 5 prospect
2. n.a.
3. n.a.
4. Julio Jones 1-2 round

üdv
HHelmut Zimmer
De azt te is tudod, hogy AJ Green kaliber az mondjuk jó, ha 10 évente jön egy. Megatron óta egyértelműen a legjobb, és a kövi évben sem nagyon látok hasonlót. Julio fel lett turbózva mert jó méretekkel bír, gyorsan futja a 40-et és nem rossz route runner. De Green azért elég meredek játékos, nem szabad hozzá mérni.

Már írtam, hogy AJ alighanem tiplizik év végén, szóval kezdhetsz örvendezni. 😛szaba
OFF
Az a baj, hogy AJ eltakarodik, de már nincs Brees, LT, nincs Tank, nincs JWilliams... nincs Merriman és főképpen nem azt a rettenetesen zsigeri focit játsza a csapat, amit szerettem. Én a Chargerst nem a meze, vagy LT fekete ellenzője miatt szerettem meg, hanem mert akkor ők voltak a liga ösztönlényei. Emléxel még, amikor 2005-ben a megállíthatatlan Coltsot 13-0-nál agyonverték?! Emléxel még arra, amikor Merrimannel találkozni maga volt a baleset! Na én azt az attitűdöt szerettem! Azóta sem találtam csapatot, ami annyira megfogott volna! Persza a Hox valami hasonló, de még ész nélkül, a Billst meg szeretem, mert a Bills nagyon szeretetreméltó! 😊
Menjen AJ, menjen Norv, jöjjön egy karizmatikus gárda!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?szaba
Szia Szaba!
Hmmm.
Lehet, de a helyes sorrend
Wr prospects 2011 NFL draft
1. AJ Green top 5 prospect
2. n.a.
3. n.a.
4. Julio Jones 1-2 round

üdv
HHelmut Zimmer
De azt te is tudod, hogy AJ Green kaliber az mondjuk jó, ha 10 évente jön egy. Megatron óta egyértelműen a legjobb, és a kövi évben sem nagyon látok hasonlót. Julio fel lett turbózva mert jó méretekkel bír, gyorsan futja a 40-et és nem rossz route runner. De Green azért elég meredek játékos, nem szabad hozzá mérni.

Már írtam, hogy AJ alighanem tiplizik év végén, szóval kezdhetsz örvendezni. 😛
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?szaba
Szia Szaba!
Hmmm.
Lehet, de a helyes sorrend
Wr prospects 2011 NFL draft
1. AJ Green top 5 prospect
2. n.a.
3. n.a.
4. Julio Jones 1-2 round

Azt várom, hogy AJ és Nix dumálnak egy jót...
-Emléxel Buddy 90-ben már a Billsnél is mekkora szarok voltunk.
-Ja, de Bill jól csinálta. Ad anyagot a hippinek, aki hagyja melózni, meg behúzta Manninget, a D-t összerakta Dungy. Mindenki azt hiszi, hogy mekkora király, pedig a felesége lottószámai alapján draftol évek óta!
- Jó de minket is hagynak dolgozni...
- Oké Buddy, de mióta leléptél SD-ből én is lottószámokat játszom meg a drafton, mégsem jönnek be.
- Ja a lottószámok nekem is működtek SD-ben, de mióta Buffaloba költöztünk az én feleségem már nem lottózik, régebbi szelvényeket játszottam meg ezért húztam be Spillert...!

...valami hasonlóan mélyet várok őlük!

2 nagyon rossz csapat találkozik, és meghasad a szívem, mert két olyan csapat, amelyet imádok! Pontosan tudod, hogy az én kicsi szívem addig nem nyugszik meg, amíg AJ a főnök!
Szerintem szívszorító kivéreztetős Chargers győzelem várható. Borzasztóan rossz meccs lesz!

üdv
H
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
ha nyernénk a meccseket többet írnék, de így nincs sok kedvem hozzá :/BillsFan
De mégis, Te hogy látod?
Legegyszerűbb kérdés! Te megadnád -az általában illendő- 3 évet ennek a rezsimnek, vagy nem?!?Helmut Zimmer
nem váltanék még csak DEF oldalon, amíg RW a tulaj csodát nem tudunk tenni 😛

bár kevés pénzből majdnem csodát tettek idén, de a sérülések és a DEF balfasz irányitása megakadályozta ezt...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Julio inkább a sérülései miatt szar. Amúgy mi lesz hétvégén Helm?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊Newman
???Helmut Zimmer
csak írtad, hogy a Floyd, Blackmon kettősből vársz valakit, ebből arra következtetek, hogy vagy fenntartásaid vannak vele kapcsolatban vagy úgy gondolod, hogy kimegy előttünk (mostanában sokat csúszik Jeffery, főleg a SC tragikus pass O#-e és az inkonzisztens játéka miatt)Newman
Courtney Upshaw!!! ROLLTIDE!!! Kurvára félelmetes OLB/DE akármi. Félelmetes, bár a statjai nem ezt mondják, félelmetes, bár a mért eredményei ezt mutatják, félelmetes, mert Alabama játékos!
Rolando, Dareus, Julio, Carp-Enter-egyikük semjó közel sem annyira, amennyire azt korábban várták az elemzők!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!Helmut Zimmer
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊Newman
???Helmut Zimmer
csak írtad, hogy a Floyd, Blackmon kettősből vársz valakit, ebből arra következtetek, hogy vagy fenntartásaid vannak vele kapcsolatban vagy úgy gondolod, hogy kimegy előttünk (mostanában sokat csúszik Jeffery, főleg a SC tragikus pass O#-e és az inkonzisztens játéka miatt)

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
ha nyernénk a meccseket többet írnék, de így nincs sok kedvem hozzá :/BillsFan
De mégis, Te hogy látod?
Legegyszerűbb kérdés! Te megadnád -az általában illendő- 3 évet ennek a rezsimnek, vagy nem?!?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)BillsFan
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!Helmut Zimmer
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊Newman
???
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)BillsFan
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!Helmut Zimmer
Vannak Jefferyvel kapcsolatban fenntartásaid? 😊

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
ha nyernénk a meccseket többet írnék, de így nincs sok kedvem hozzá :/



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)BillsFan
Kb hasonlóan ondolkozom, azzal a különbséggel, hogy a Blackmon Floyd kettősből várok valakit 1. körben.
Upshawval kapcsolatban vannak félelmeim, de amúgy rettenetesen jó játékosnak tartom 😊

Írhatnál többet Spori, bár mondjuk nagyon nincs miről, az is igaz!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
kedvencek még nincsenek, de akinek örülnék az első körben az OLB lenne, és mivel a várhatóan előttünk draftolóknak nincs nagy needjük pass rusher-re, ezért el lehet hozni a legjobbak közül pl Upshaw-t, Brandon Jenkinst vagy Jarvis Jones-t (ha kijön) 😉

A legjobb elkapókat hamar elviszik, de Blackmon,Floyd,Jeffery hármasból szívesen látnék valakit Bills mezben....
de legkésőbb a 2. körben WR-t akarok!!! (ha Easley mégis felépülne akkorpedig CB kellene)



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na én 1 negyed után úgy döntöttem, hogy nem nézek addig bills meccset, amíg valami tisztességes edző nem kezd el a Dvel foglalkozni. Még Dareus sem jó, de mindegy is, mert, ha Von Millert húztuk volna, nálunk ő is gyenge lenne!
Edwards kritikán aluli munkát végzett 2 év alatt, nincs helye az NFL-ben, ....és a félreértések elkerülése végett Magnumnak sincs!

Gailey is egy barom 4. és 3 ra behívott megint egy 4 fly routot, köszönjük Chan!

üdv HHelmut Zimmer
Szavamat ne feledjem inkább csendbe' maradok. 😀füligjimmy
Na jól mondjad meg, amit érzel 😊

Srácok!
Amúgy komolyan érdekelne, hogy kiket látnátok náunk szívesen a lassan lassan alakulgató draft classból!
Vannak kedvencek?!
Mondjuk tavaly ilyenkor éppen a meglepetés győzelmek okota sokkal foglalkoztunk, de szerintem valahogy ilyenkor indul mindig a téma?

Szóval kedvencek?
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Nem tudom mennyira igaz, mennyire vágyakozás, de elképzelhető, hogy Doug Whaley ideje hamarabb jön el, mint gondoltuk...Meglátjuk!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Megint egy szívbemarkoló vereség... Most mondanám, hogy 5-2-ről 5-7-re módosítani a mérleget bravúr, de tudjuk, hogy kórházzá alakultunk szezon közben. Most már késő próbálkozni a visszakapaszkodással. Én azért az 5-2-es szezonkezdés után is úgy voltam vele, hogy már egy 8-8-nak is örülnék, de most már ez is elérhetetlennek tűnik sajna, ismét negatív mérleggel végzünk majd úgyis.

Az Offense amit tehetett, azt megtette, mondjuk a playhívás megint nem volt éppenséggel a legjobb, ez pedig nem más, mint derék főedzőnk hibája. A Defense az első félidőben nem tetszett, a másodikban már összekapták magukat, de akkor már késő volt kapaszkodni, nem kellett volna bealudni a meccs elején.

Helm: abban egyetértünk, hogy se Edwards, se Wannstedt nem valóak DC-nek, de jobb, ha belenyugszunk a tudatba, hogy ha Edwards repül év végén, akkor Magnum lesz az utódja. A házon belüli megoldások közel állnak ehhez a FO-hoz, ennek alátámasztásához példákkal pedig Dunát lehetne rekeszteni.

Így eljött az ideje, hogy foglalkozzunk mi is az offseasonnal, meg a drafttal. Lyukakat bőven kell tömködni.Hungarian Bill
Drága Barátom!

Nincs értelme lyukakat tömködni. Nincsenek lyukak, rossz szakemberek vannak, akik nem igazán tudnak a tehetségekből játékosokat nevelni... a D oldalon legalábbis... Maybin nem Bust, az edzői gárda a bust, Maybin szörnyeteg a jetsben! Ennyire benézni nem lehet!!!

Ami az Ot illeti, nagyon furcsa a helyzet.
Mindenek előtt, én nem szeretem a Gailey féle O-t. Nem szeretem, mert szerintem nem életképes, jelen formájában. UFO!!!
De, ha az a játékod, hogy folyamatosan kiteríti a szárnyát a sárkány, tehát minimum 4, sokszor 5 célponttal állsz fel backfield nélkül, akkor te ne draftolj 1. Körben se futót, se d linemant, te draftolj olinemant, de méginkább elit wr-t.
Dez Bryant, és AJ greent hagytunk bent. Fitznek tényleg eltört 2 bordája, Vick ezzel konkrétan nem játszik. St kivételével nincs elit célpontja. Hol lennénk egy AJ Greennel. És a vicc, és erre emlékszünk jól hogy Gailey AJ-t akarta, Nix akarta Dareust. (Dareus is kegyetlen jó lenne, ha egy tisztességes mentora, de nincs.)

Szóval kell egy új mentor a védelemhez! Meggyőződésem, hogy ki fog derülni vannak remek játékosok a D-ben! Végre gailey is csinálhatná, amit akar.

Aftermath:
Maybin üggyel pedig Nix leszerepelt, mint a nagy játékos felfedező, mint GM!

Üdv H
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na én 1 negyed után úgy döntöttem, hogy nem nézek addig bills meccset, amíg valami tisztességes edző nem kezd el a Dvel foglalkozni. Még Dareus sem jó, de mindegy is, mert, ha Von Millert húztuk volna, nálunk ő is gyenge lenne!
Edwards kritikán aluli munkát végzett 2 év alatt, nincs helye az NFL-ben, ....és a félreértések elkerülése végett Magnumnak sincs!

Gailey is egy barom 4. és 3 ra behívott megint egy 4 fly routot, köszönjük Chan!

üdv HHelmut Zimmer
Szavamat ne feledjem inkább csendbe' maradok. 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Megint egy szívbemarkoló vereség... Most mondanám, hogy 5-2-ről 5-7-re módosítani a mérleget bravúr, de tudjuk, hogy kórházzá alakultunk szezon közben. Most már késő próbálkozni a visszakapaszkodással. Én azért az 5-2-es szezonkezdés után is úgy voltam vele, hogy már egy 8-8-nak is örülnék, de most már ez is elérhetetlennek tűnik sajna, ismét negatív mérleggel végzünk majd úgyis.

Az Offense amit tehetett, azt megtette, mondjuk a playhívás megint nem volt éppenséggel a legjobb, ez pedig nem más, mint derék főedzőnk hibája. A Defense az első félidőben nem tetszett, a másodikban már összekapták magukat, de akkor már késő volt kapaszkodni, nem kellett volna bealudni a meccs elején.

Helm: abban egyetértünk, hogy se Edwards, se Wannstedt nem valóak DC-nek, de jobb, ha belenyugszunk a tudatba, hogy ha Edwards repül év végén, akkor Magnum lesz az utódja. A házon belüli megoldások közel állnak ehhez a FO-hoz, ennek alátámasztásához példákkal pedig Dunát lehetne rekeszteni.

Így eljött az ideje, hogy foglalkozzunk mi is az offseasonnal, meg a drafttal. Lyukakat bőven kell tömködni.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na én 1 negyed után úgy döntöttem, hogy nem nézek addig bills meccset, amíg valami tisztességes edző nem kezd el a Dvel foglalkozni. Még Dareus sem jó, de mindegy is, mert, ha Von Millert húztuk volna, nálunk ő is gyenge lenne!
Edwards kritikán aluli munkát végzett 2 év alatt, nincs helye az NFL-ben, ....és a félreértések elkerülése végett Magnumnak sincs!

Gailey is egy barom 4. és 3 ra behívott megint egy 4 fly routot, köszönjük Chan!

üdv H
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gameday!!!

Talán az utolsó utáni esélyünk, hogy életben maradjunk a wild card helyért, de nyilván már nem kizárólag rajtunk múlik a sorsunk. Végre visszatérünk az Orchard Parkba, más kérdés, hogy a meccs blackout lett, tehát telt hát nem lesz... A közönség lelkesedése is kicsit megcsappant... 😕 Pedig egész jónak ígérkezik a Tennessee elleni meccs, ők 6-5-tel, mi 5-6-al állunk, mindenképpen nyerni kellene! Offense oldalon véleményem szerint a passz-hívások lesznek túlsúlyban, Spillerre nem lehet egy konstansan jó futójátékot építeni, még akkor sem, hogyha múlt héten egész jól teljesített. Szerencsére Fitz is elkapta valamennyire a fonalat, az utóbbi hetekhez képest jó volt, remélhetőleg sikerül Stevie-vel kicsit szétszedni a Titans secondaryt. Sajna CJ2K úgy tűnik, hogy visszanyerte a formáját, jó kis teszt lesz ez a run D#-nek, amelyik egész jól áll a rangsorban, 21-ik. Nem extraklasszis szinten játszanak, de azért valamelyest stabilabbak lettünk ezen a téren. Sajna Wilson még mindig nem játszik, pedig ő nagyon kéne!

És mint írtam, egy győzelem is mindenképp kéne, legalább az illúzió maradjon meg...

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Akit talán még meg kéne említeni, az Stevie:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8248d31c/article/bills-gailey-upset-over-johnsons-td-dance-and-told-him-so

Ezzel az ünnepléssel nemcsak -15 yardot hozott a csapatnak, hanem tiszteletlen is volt Plaxicóval szemben. Kicsit megkomolyodhatna, mert az egy dolog, hogy bizonyos TD-ünneplései viccesre sikerednek, de ez nemcsak nem volt az, hanem a csapatot is szar helyzetbe hozta, valamint utána meg kulcsfontosságú pillanatban ejt el labdákat, a New York-iak meg röhögnek a markukban.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
srácok egyáltalán érdemes letölteni ezt a meccset?BillsFan
Ha nem akarsz bosszankodni a D-n, és a Stevie dropjain, akkor ne!
Amúgy voltak nagyon nagyon szép O jelenetek... Fitznek tényleg eltört a borbája 4 hete 😉
Fitz jó volt...egy jó Wood, és egy jó Jackson hiányzott a győzelemhez, meg egy használható PassRusher, mondjuk Maybin!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕
És ezért mondom, hogy az egész Def coachning Staff takarodjon!!!!

Amúgy Tezsvérem morális gondjaim vannak! Nem érdemel meg minket ez a balfasz csapat. Mondjuk sosem voltunk a halálra túlpofázós topic, de rendesen el is némultunk! Mondjuk same ole situation, szóval megértem!
több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
srácok egyáltalán érdemes letölteni ezt a meccset?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊