NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lehet valamit rosszul tudok, de szerintem Williams idén még nálunk karistol!! 😐
Poz jó volt, de 7 m az sok, és jól szerelt, de sok volt még a yard róla első érintés után. Persze hogy én is sajnálom, de most pótolható, csak tényleg kell akarni. Sheppard pusztítani fog!!!!!Helmut Zimmer
jaj,tényleg... 😊 akkor megnyugodtam
Sheppard meg alap,hogy zúzni fog,csak kéne mellé azért még egy ember...teli vagyunk pénzzel 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Lehet valamit rosszul tudok, de szerintem Williams idén még nálunk karistol!! 😐
Poz jó volt, de 7 m az sok, és jól szerelt, de sok volt még a yard róla első érintés után. Persze hogy én is sajnálom, de most pótolható, csak tényleg kell akarni. Sheppard pusztítani fog!!!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintetek Pozt túlfizették?sérülékeny,ez kétségtelen,de,ha játszik,akkor azt átlag felett/elit szinten teszi.7 millió évente szvsz nem oly sok :rolleyes: Barnettnek tudnék örülni,utóbbi 2 évben sokat volt sérült,így vsz olcsón letudnánk szerződtetni.Ruud piszok drága lesz,szerintem overrated is,Tulloch meg még drágább,de ő legalább elit szinten is teljesít.
Williamst mindenképp meg kell tartani,ő volt am is az elsődleges...csak nem tudom,hogy Wilson mire akarja elkölteni a maradék spacet,lenne mit 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
Húúú, McIntosh nagy kedvencem...... kissé koros. RW-t a macikhoz is írtam, az ő neve most szinte mindenhol felmerül majd. Most mindenki szórja a pénzt, jövőre meg szívja a.... fogát.

Off: amúgy "megismerkedtem" egy fővárosunkban tanuló 21 éves amerikai diáklánnyal, aki hatalmas Bills drukker. 😀 Azt merészelte mondani, hogy Fewell nem volt jó edző. Ekkor kis híján véget vetettem a beszélgetésnek.füligjimmy
Cím telefonszám (a lányé) !!! 😊
Rocky játékát én is szeretem! Roy Williams úgysem jön olyan csóró ruppótlan csapathoz, mint a Bills.
Szerintem megint hiszünk a saját nevelésű elkapókban.
Az 1. számú ILB viszint must have!!!!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.Helmut Zimmer
Húúú, McIntosh nagy kedvencem...... kissé koros. RW-t a macikhoz is írtam, az ő neve most szinte mindenhol felmerül majd. Most mindenki szórja a pénzt, jövőre meg szívja a.... fogát.

Off: amúgy "megismerkedtem" egy fővárosunkban tanuló 21 éves amerikai diáklánnyal, aki hatalmas Bills drukker. 😀 Azt merészelte mondani, hogy Fewell nem volt jó edző. Ekkor kis híján véget vetettem a beszélgetésnek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.füligjimmy
Szevasz Brada! De jó hallani felőled 😊

Célpontok Burnett, McIntosh,.... Tulloch!!!

Elkapó! Hát Roy Williams szabad Ricet szerintem már behálózta a Hawks.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Üdv!

K-Willt szerintem marad, egyszerűen idén költeni KELL, ha jól értelmezem az új szabályokat. Pozt fenemód sajnálom, de én is megértem, nem ízlett neki a 3-4. A front sevenre kíváncsi leszek, szerintem egy elkapó se ártana.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Pedig ez a Poz-Sheppard duó jól nézett volna ki... De Helmutnak igazat adok abban, hogy a Jags túlfizeti. De ez legyen az ő problémájuk, a miénk legyen az, hogy hozni kell egy minimum Poz szintű ILB-t. Cap space van bőven!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Thigpen jön backup-nakBillsFan
csodálkoztam már tavaly is azon, hogy miért nem vittétek egyből
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
persze Kyle is lesz FA, ez a baj...

POZ cukor volt meg minden de ALAP ember középen!! Burnett jó lenne ,de megint xarakodni fogunk már látom!



Thigpen jön backup-nak



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Jó igazad van, de szerintem túlfizezi a Jags, és állítólag nem csak a pénzről szólt! Jó volt Poz meg minden, de mondjuk Kyle Williamsért jobban fájna a szívem.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
qrva életbe!! RWJ megint nem bírt a zsebébe nyúlni.... remélem már csak pár évig lesz ez így 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ez szopás! Megértem pozt, de akkor is szopás! Valakire rá kell moccanni! Lehet, rá kellene moccanni Barnettre, nem tudom.!?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny 6 évre hozzánk költözik pénteken.
http://www.buffalorumblings.com/2011/7/26/2296416/paul-posluszny-jacksonville-jaguars-nfl-free-agency-2011#comments
Jason La Canfora szerint a Bills mindent megtett, hogy újraigazolja, és nehéz döntés volt a számára, de inkább szeretett volna 4-3as rendszerben játszani, és ezért választotta a Jagst.iktriad
Jéé. A végén még lesz normális Jags defense.Shawn84
Úgy volt, hogy megcsíptük Weddlet is, de egyelőre az még nem lett nyélbe ütve.
Hogy ne csak off legyen:

1. A Jets és a Bills harcban van Drayton Floranceért (ez Jags drukkerként nekem -keserű- mosolyt csal az arcomra '08 miatt...)
2. Pos 42 milliót kap valószínűleg tőlünk, (évi 7 milliós salary) és 15 lesz a garantált ebből.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Posluszny 6 évre hozzánk költözik pénteken.
http://www.buffalorumblings.com/2011/7/26/2296416/paul-posluszny-jacksonville-jaguars-nfl-free-agency-2011#comments
Jason La Canfora szerint a Bills mindent megtett, hogy újraigazolja, és nehéz döntés volt a számára, de inkább szeretett volna 4-3as rendszerben játszani, és ezért választotta a Jagst.iktriad
Jéé. A végén még lesz normális Jags defense.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny 6 évre hozzánk költözik pénteken.
http://www.buffalorumblings.com/2011/7/26/2296416/paul-posluszny-jacksonville-jaguars-nfl-free-agency-2011#comments
Jason La Canfora szerint a Bills mindent megtett, hogy újraigazolja, és nehéz döntés volt a számára, de inkább szeretett volna 4-3as rendszerben játszani, és ezért választotta a Jagst.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Most, hogy visszatért a futball, nézzünk egyből egy FA-hírt:

Posluszny elmondta, hogy mi vagyunk az elsőszámú tárgyalópartnerei, de hülyeség lenne nem körülnézni máshol is, hogy mik a lehetőségek. Nagyon fontos lenne a megtartása!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Csak az újonc Top 10-zel tudok szolgálni: http://www.ea.com/madden-nfl/blog/top-rookies-in-madden-nfl-12

A veteránok közül 99-es lesz Brady, Revis, Polamalu, és Antonio Gates. Ennyi biztosat tudni.Hungarian Bill
Cam Newton nincs a top 10ben? 😛
És Tebow állítólag ha felmegy a pályára az 3 instant TD-t ér. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Dareus pedig a második legjobb újonc lesz a Maddenben, 82-es overall osztályzattal 😊Hungarian Bill
a többi ratinget hol tom megnézni? 😊superbrutal88
Csak az újonc Top 10-zel tudok szolgálni: http://www.ea.com/madden-nfl/blog/top-rookies-in-madden-nfl-12

A veteránok közül 99-es lesz Brady, Revis, Polamalu, és Antonio Gates. Ennyi biztosat tudni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dareus pedig a második legjobb újonc lesz a Maddenben, 82-es overall osztályzattal 😊Hungarian Bill
a többi ratinget hol tom megnézni? 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Szép lassan csordogál az off-season, nem sok hír van a csapat táján, mindenki szeme a főmuftikon van 😊 Remélhetőleg most már tényleg megegyeznek 1-1,5 héten belül.

Addig két hír: lecserélték a műfüvet, újat kapott a stadion, valamint új az endzone is. Itt egy kép róla:

http://nflbills.files.wordpress.com/2011/07/endzone.jpg

Dareus pedig a második legjobb újonc lesz a Maddenben, 82-es overall osztályzattal 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Apró hírmorzsa, bár az ilyen ínséges időkben talán ez is hírértékű;

Kelly az NFL Total Access c. műsorban elmondta, hogy örül annak, hogy Fitzpatrick mellett kitartottunk, ugyanis szerinte ebben az offseasonban a sokat kritizált dobótechnikája terén fejlődött a legtöbbet. Továbbá üdvözölte azt a döntést is, hogy 1/3-ra nem kockáztattunk QB-val, hanem Dareust húztuk, ugyanis nemcsak a futás megállításában, hanem szerinte a pass rush terén is javulni fogunk vele, márpedig ez nem utolsó szempont pl. Brady ellen.

Summa summarum, Fitzben lát bíztató jeleket, és ez mindenképp jó hír 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
a patsnek is jót tett amikor a szép fehér sisakjukat lecserélték 😊

a kék mez retro színe nem tetszik a régi sötétebb kék jobban bejött, a fehér viszont szebb lett!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Hm, jó lett volna, ha a játékosok mutatják be az új mezeket, de hát a lockout ezt keresztülhúzta. Egyébként a throwback-mezekre hajaz inkább, azokkal pedig nem volt probléma egyáltalán. Nekem a fehér sisak is nagyon bejön 😊 Reméljük, szerencsét hoznak az új mezek!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem adja 😊
más: Ryan Fitzpatrick is the second Bills player in two weeks to describe WR Marcus Easley as a "beast" in informal offseason workouts. (az első Steve Johnson volt 😊 az ő szavai:"He's big and he's fast and he still has all his speed," said Johnson. "... He looks like he's about 270, but he weighs 220 or 225. He's big and fluid in his routes." )
Described by Fitzpatrick as a "a really big guy with strength and top-end speed"
Kiváncsi vagyok a gyerekre...