NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
JJ!

Tudom még korai, de kit látsz jövőre a Drafton, top 3-4 OLB-nek, illetve ILB-nek.

Köszi üdv

HHelmut Zimmer
üdv

3-4-es OLB-nek Bruce Carter mondanám, a kedvencem Von Miller, de az utóbbi teljesítménye túl hektikus
3-4-es ILB-vel már nagyobb gondban vagyok már csak a poszt sajátosságai miatt is, de Kelvin Sheppard jó választásnak tűnneJJ
Szavazzuk meg, hogy JJ a legnagyobb király, de legalábbis érti ezt a játékot 😊Helmut Zimmer
Bruce Carter mondjuk 3-4be került, de asszem rá mondták, hogy az egyetlen true 4-3 OLB. Persze én rámondtam, h ilyen már nincs, ki is lettem röhögve. 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
az 1/1-el el fogják vinni a class összes használható QB-játJJ Tiller
JJ!

Tudom még korai, de kit látsz jövőre a Drafton, top 3-4 OLB-nek, illetve ILB-nek.

Köszi üdv

HHelmut Zimmer
üdv

3-4-es OLB-nek Bruce Carter mondanám, a kedvencem Von Miller, de az utóbbi teljesítménye túl hektikus
3-4-es ILB-vel már nagyobb gondban vagyok már csak a poszt sajátosságai miatt is, de Kelvin Sheppard jó választásnak tűnneJJ
Szavazzuk meg, hogy JJ a legnagyobb király, de legalábbis érti ezt a játékot 😊
Ezt JJ még novemberben írta 😉
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
hát kiváncsi leszek a POZ-Sheppard kettősre, az biztos!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na hát pár értékelés alapján a nagy átlag B jegyet adott nekünk, bár volt pár C, C-, illetve A, és A+ is 😊 Az elmúlt évek draftjaihoz képest ez valóban nem volt olyan rossz, reméljük beválnak az új srácok. Én Dareustól és Williamstől mindneképpen azt várom, hogy első évben sokat lendítenek a csapaton 😊

Sokak sleeper pickje pedig Johnny White, aki egy nagy munkabírású futó, és egyértelmű steal sokak szerint!Hungarian Bill
Bizony, szerintem is így van!

Sheppard meccseit végignéztem. Szerintem az LSU iránt érzett... nem szeretem őket érzés ...mondatta velem, hogy buta, mint a korallzátony! Elnézést a rémhírkeltésért! Nézzétek, a "gamespeed" az meg van, az erő megvan, ösztönök rendben, amúgy földön tacklegyár. ÍTerületen zónában nem ő lesz a legjobb, de nem is Lobo szerepkörre hoztuk. Szerintem ő lesz a stealünk idénre.

Én stabil B-t adnék az idei draftunkra, de csak azért, mert ennél jobbat elvnől nem adnék senkinek 😊

Láttátok a filmet arról, hogy Marcell megérkezik Buffaloba? Szerintem szívet melengető, főleg a rész, ahogy a kisöreget felsegíti.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Na hát pár értékelés alapján a nagy átlag B jegyet adott nekünk, bár volt pár C, C-, illetve A, és A+ is 😊 Az elmúlt évek draftjaihoz képest ez valóban nem volt olyan rossz, reméljük beválnak az új srácok. Én Dareustól és Williamstől mindneképpen azt várom, hogy első évben sokat lendítenek a csapaton 😊

Sokak sleeper pickje pedig Johnny White, aki egy nagy munkabírású futó, és egyértelmű steal sokak szerint!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
jasper:
aranyos, picike
briareos
Remélem megéri a rósztert. És tényleg nem egy tohonya disznó. Láthatóan elszánt, ha lesz aki megtanítja játszani, akkor még lehet játékos is! De jó lenne, ha lenne idény :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !

http://www.youtube.com/watch?v=vyWFh3Lp5u8&feature=player_embedded#at=14Helmut Zimmer
te attttya úúúúr isten mekkora ez az ember... vagy csak a képen látszik ekkorának?Amadeus91
volt 400 font felett is, szerinted?
egyetemen oda-vissza játszott mint OG és NT

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
A draft utolsó napján, a negyedik körben a DB DaNorris Searcyt, illetve az OL Chris Hairstont húztuk, ötödik körben a RB Johnny White jött, hatodikban az LB Chris White, és a két hetedik körösünk pedig a CB Justin Rogers, illetve a DT Michael Jasper lettek.

Sajnos egyiküket sem ismerem, de ha rápillantok erre a listára, akkor kicsit DJ draftjai jutnak eszembe, amikor kétségbeesetten huzigálta be a DB-ket, mert csak azokhoz értett jóformán 😊Hungarian Bill
jasper:
aranyos, picike
briareos
Remélem megéri a rósztert. És tényleg nem egy tohonya disznó. Láthatóan elszánt, ha lesz aki megtanítja játszani, akkor még lehet játékos is! De jó lenne, ha lenne idény :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !

http://www.youtube.com/watch?v=vyWFh3Lp5u8&feature=player_embedded#at=14Helmut Zimmer
te attttya úúúúr isten mekkora ez az ember... vagy csak a képen látszik ekkorának?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A draft utolsó napján, a negyedik körben a DB DaNorris Searcyt, illetve az OL Chris Hairstont húztuk, ötödik körben a RB Johnny White jött, hatodikban az LB Chris White, és a két hetedik körösünk pedig a CB Justin Rogers, illetve a DT Michael Jasper lettek.

Sajnos egyiküket sem ismerem, de ha rápillantok erre a listára, akkor kicsit DJ draftjai jutnak eszembe, amikor kétségbeesetten huzigálta be a DB-ket, mert csak azokhoz értett jóformán 😊Hungarian Bill
jasper:
aranyos, picike
briareos
Remélem megéri a rósztert. És tényleg nem egy tohonya disznó. Láthatóan elszánt, ha lesz aki megtanítja játszani, akkor még lehet játékos is! De jó lenne, ha lenne idény :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: !

http://www.youtube.com/watch?v=vyWFh3Lp5u8&feature=player_embedded#at=14
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
az RT-nek örülök a két DB pedig inkább safety alkat, nem shutdown CB típus...

White is ILB, de ki lesz a pass rusher jövőre?????

egyébként elégedett vagyok, több jó huzás is van!!BillsFan
Az utóbbi évek legjobbja! Általában nagyon elismerően nyilatkozatokat olvasok. RW Jr. amúgy áldását adta...

Passrush téma:
- azért az a belső kezdő 3-as Edwards - K Will - Dareus nem hangzik rosszul. Szerintem szépen csendesen , de Marcell már 1. évében impact lesz, akár 5-t akár 3-t játszik.

- Kelsay megbízhatóan fogja tenni a dolgát idén is. Dareus, és Sheppard belépésével nem ő és KWill + (ha egészséges), akkor Edwards lesznek a front 7 azon tagjai, akik meg tudják állítani a futást.

Passrush kapcsán két kérdésre nem tudjuk a választ!
A.) Merriman?!?! Ha egészséges, akkor egyre cudarabb ez a névsor- persze ebben nem hiszek!
B.) Magnum keze alatt milyen progressziót látunk? (Moats, Maybin)
Én nem fűzök sok reményt Maybinhez, de simán el tudom képzelni, hogy ha nem rémes szakemberek kezdenek vele foglalkozni, akkor valami megindulhat nála is.

De igen Houstont én is sajnálom - Williamst el kellett hozni !!!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A hátsó körösöket én sem ismerem, de összességében az első 3 választással én maximálisan elégedett vagyok, a 4. körtől meg ha csak a posztokat nézem, ahova húztunk, akkor nem olyan rossz ez, sőőőt. 😊

Őszintén mondom, hogy rosszabbra számítottam. 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
az RT-nek örülök a két DB pedig inkább safety alkat, nem shutdown CB típus...

White is ILB, de ki lesz a pass rusher jövőre?????

egyébként elégedett vagyok, több jó huzás is van!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
A draft utolsó napján, a negyedik körben a DB DaNorris Searcyt, illetve az OL Chris Hairstont húztuk, ötödik körben a RB Johnny White jött, hatodikban az LB Chris White, és a két hetedik körösünk pedig a CB Justin Rogers, illetve a DT Michael Jasper lettek.

Sajnos egyiküket sem ismerem, de ha rápillantok erre a listára, akkor kicsit DJ draftjai jutnak eszembe, amikor kétségbeesetten huzigálta be a DB-ket, mert csak azokhoz értett jóformán 😊Hungarian Bill
DB-d sosem lehet elég, nincs ezzel baj! 😊Helmut Zimmer
Nem is azt mondtam, hogy baj, főleg a mostani DB-helyzetben.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
A draft utolsó napján, a negyedik körben a DB DaNorris Searcyt, illetve az OL Chris Hairstont húztuk, ötödik körben a RB Johnny White jött, hatodikban az LB Chris White, és a két hetedik körösünk pedig a CB Justin Rogers, illetve a DT Michael Jasper lettek.

Sajnos egyiküket sem ismerem, de ha rápillantok erre a listára, akkor kicsit DJ draftjai jutnak eszembe, amikor kétségbeesetten huzigálta be a DB-ket, mert csak azokhoz értett jóformán 😊Hungarian Bill
jasper:
aranyos, picike

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A draft utolsó napján, a negyedik körben a DB DaNorris Searcyt, illetve az OL Chris Hairstont húztuk, ötödik körben a RB Johnny White jött, hatodikban az LB Chris White, és a két hetedik körösünk pedig a CB Justin Rogers, illetve a DT Michael Jasper lettek.

Sajnos egyiküket sem ismerem, de ha rápillantok erre a listára, akkor kicsit DJ draftjai jutnak eszembe, amikor kétségbeesetten huzigálta be a DB-ket, mert csak azokhoz értett jóformán 😊Hungarian Bill
DB-d sosem lehet elég, nincs ezzel baj! 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
A draft utolsó napján, a negyedik körben a DB DaNorris Searcyt, illetve az OL Chris Hairstont húztuk, ötödik körben a RB Johnny White jött, hatodikban az LB Chris White, és a két hetedik körösünk pedig a CB Justin Rogers, illetve a DT Michael Jasper lettek.

Sajnos egyiküket sem ismerem, de ha rápillantok erre a listára, akkor kicsit DJ draftjai jutnak eszembe, amikor kétségbeesetten huzigálta be a DB-ket, mert csak azokhoz értett jóformán 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Öcsém, 3 pick a D-be, elégedett vagyok. 😊

Aaronnak nagyon örülök. 😊 :cool:

DL, be LB sorba, és secbe is jött jó, sőt kiemelkedő ember. 😊 :cool:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na, megnéztem átgondoltam!

Hideglelős, pőre, kemény deep south védelem építéséről szólt az első 3 kör.

Dareus ugye nem ígényel magyarázatot,
Williams játékát én szeretem!,Ahogy gondoltuk S lesz (bye bye Donte). Nézzétek behúzhattuk volna Moore-t, aki egy jó srác, ballhawk, de a felépítése, és a keménysége olyan, mint egy téglabudié. Nem hiszem, hogy az AFC Eactben rá boldog évek várnának Strong S pozícióban, Free S pedig nem kell. Nem tudtuk, hogy Donteval ekkora gáz lesz 😕, ezért sem számoltunk azzal, hogy DB-t húzunk.

Sajnálom, hogy nem húztuk be Houstont (de legalább szimpi csapatba került) Már a csúszását sem értettem, sokan megnézték, és ez lett a verdict, ma ennyit ért.

Sheppard- Ő a mi Brandon Spikesunk, kicsit gyorsabb kicsit képzetlenebb (sokat kell tanulnia) 😊 Ha még visszaemlékszünk, hogy akik ezen a poszton nyomták hány misstackleval boldogítottak bennünket, akkor az ILB húzás tök jogos. Nem egy túlhájpolt srác. A futást meg fogja akasztani. Meghallgattam Gaileyt, megnéztem a Seniort újra, és mindenkinek ajánlom. LSU meccseken kifejezetten nem szerettem a játékát
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Válaszoltam! Remélem, hogy legközelebb már nem jön semmi közbe, és tudunk dumálni 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
hát ezt most nem igazán értem :rolleyes:

a srác inkább ILB pass rush-hoz semmi köze és még Houston is bent volt 😕

Bill!
ma miskolcra megyek ha gondolod dumálhatunk, ment PM!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na, az LB-űrt is valamennyire betöltöttük 😊Hungarian Bill
Hét nem ő lesz az ész a csapatrészben! Nem szeretem a srácot! buta, mint egy korallzátony, de legalább nagyot üt! 😕
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Na, az LB-űrt is valamennyire betöltöttük 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ha CB is lehet, akkoris jól jöhet, mivel Youboty és Florence is FA-k lehetnek. Flóval elképzelhető, hogy hosszabbítunk, de szerintem Ashtonra nem számítunk.Hungarian Bill
Srácok bőven fasza kis draft ez ! 😊

Csak maradjon is így !!! Na 3. kör!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ha CB is lehet, akkoris jól jöhet, mivel Youboty és Florence is FA-k lehetnek. Flóval elképzelhető, hogy hosszabbítunk, de szerintem Ashtonra nem számítunk.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
hmmmm örüljünk? 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na, Aaron Williams. Azt mondják, az NFL-ben safety lehet belőle, Whitnernek érik a lapát...Hungarian Bill
Lehet simán CB is, csak fizikálisabb, nem az a Sámuel szerű pickgyár.