NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Stephen Coopert fel kéne szedni! Nagyon jó kis LB, sokat segíthetne rajtunk!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nagyon úgy néz ki, hogy a sisak színe fehér lesz 2011-től. Sajna többet még mindig nem tudni 😕
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
TESSÉK KOMBÁJNT NÉZNI 😂 😂 😂 😀 (Magas labda, üsse le valaqi nyugodtan)!

Von Miller bejövős 😊
Skaccok, amit Fairley bemutatott attól azért nem kevesen dobták el a hajuk.
Dareus vs. Fairley c kérdést azért frankó, mert csak MM nem vette észre, hogy a 20 fonttal könnyebb Fairley ugyan 1 tizeddel lassabb volt 10 yardon (megint a hozzáállás), mint Dareus DE a 20 font ide, vagy oda, kb olyan dinamikával ütötte ki a babákat, ami 10 évben egyszer van (ne feledjük, hogy MM két kedvence 2 éve Larry English , és Maybin voltak). Szóval súgtak, hogy mit nézzek, és tényleg leesett az arcom.
Ha megnézitek az azonos című felvételen az Nfl.comon a 32. mp-től, illetve az 1:32 től induló részt és elképesztő dinamikai különbséget fogtok látni.

Üdv
H
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
És sem követtem a combine-t most próbálok majd tájékozódni...

Brohm,McCargo,Youboty,Ellison és Stupar viszont távozóban!

Stupar-t sajnálom, ő legalább el tud kapni passzt.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
hosszabított Wrotto és George WilsonHöri
Wilson mindenképpen jó hír... Wrotto meg olyan amilyen.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hosszabított Wrotto és George Wilson

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Én ugyan nem néztem a combinet, szóval én inkább csak posztot mondanék; nekünk DL kell mindenképp, pedig páran már megszellőztették azt, hogy Newtont is húzhatjuk. Tudván, hogy Fitz lesz jövőre a kezdő, szerintem ilyen magas pickkel nem szórakozhatunk, és nem húzhatunk backup QB-t. Szóval marad a Fairley, Dareus, Bowers, Quinn négyesfogatból valaki, vagy még esetleg húzhatunk egy Von Millert, a Senior Bowlon nekem nagyon tetszett a játéka!Hungarian Bill
Fairley szerintem 1/1 lesz, de a többi háromból bárki jöhet, nagyon nem nyúlhatunk mellé velük. Bár kár, hogy Bowers sérült, és nem volt, de JJ-ék azt mondták, hogy ezzel is mindenképpen top5, én így mindenképpen őt húznám az első körben.
Csak QB-t ne húzzunk az első körben, mert falnak megyek komolyan mondom. Majd azt a 2-3. körben.

De kell ide OLB, ILB, CB is, a DE, QB-n kívül...Vrijbloed
Azok után, hogy Troupba, és Carringtonba beleinvesztált a Bills tavaly egy 2/41-et és 3/72-t Kyle Williams és Dwan Edwards mellé feleslegesnek érzem a belső falember picket ilyen korán. A pass rush gondokat kellene megoldani. Ha állandó lesz a 34, akkor Miller, ha hibrid 34/43 akkor Quinn, ha vissza a 43-hoz akkor Bowers v. Quinn tűnik a megfelelő értéknek 1/3-ra.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én ugyan nem néztem a combinet, szóval én inkább csak posztot mondanék; nekünk DL kell mindenképp, pedig páran már megszellőztették azt, hogy Newtont is húzhatjuk. Tudván, hogy Fitz lesz jövőre a kezdő, szerintem ilyen magas pickkel nem szórakozhatunk, és nem húzhatunk backup QB-t. Szóval marad a Fairley, Dareus, Bowers, Quinn négyesfogatból valaki, vagy még esetleg húzhatunk egy Von Millert, a Senior Bowlon nekem nagyon tetszett a játéka!Hungarian Bill
Fairley szerintem 1/1 lesz, de a többi háromból bárki jöhet, nagyon nem nyúlhatunk mellé velük. Bár kár, hogy Bowers sérült, és nem volt, de JJ-ék azt mondták, hogy ezzel is mindenképpen top5, én így mindenképpen őt húznám az első körben.
Csak QB-t ne húzzunk az első körben, mert falnak megyek komolyan mondom. Majd azt a 2-3. körben.

De kell ide OLB, ILB, CB is, a DE, QB-n kívül...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Az alábbi játékosok kaptak tendert, így egy új CBA esetén RFA-k lehetnek: Posluszny, Whitner, Chandler, Sanborn, Huggins.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Én ugyan nem néztem a combinet, szóval én inkább csak posztot mondanék; nekünk DL kell mindenképp, pedig páran már megszellőztették azt, hogy Newtont is húzhatjuk. Tudván, hogy Fitz lesz jövőre a kezdő, szerintem ilyen magas pickkel nem szórakozhatunk, és nem húzhatunk backup QB-t. Szóval marad a Fairley, Dareus, Bowers, Quinn négyesfogatból valaki, vagy még esetleg húzhatunk egy Von Millert, a Senior Bowlon nekem nagyon tetszett a játéka!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Szasztok Srácok!

Nem vagyunk az a szószátyár brigád!

Na mit gondoltok a felmérésekről?
Aztán ha valakinek kezd valamelyik tiszta tekintetű ifjú tehetség megtetszeni, és feltétlen a csapatban akarja látni, az indoklással ide is róhatná sorait.

üdv
H
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
kedden vagyis ma jön Bob Sanders tárgyalniHöri
Na Bobzilla még nagyon kell ide!
Mondjuk a kedvenc Colts játékosom volt, amikor játszott....

Láttátok tegnap Vic C cikkét a Billsről az NFL.comon? Vélemények?Helmut Zimmer
na igen egész jó cikk tőle meg is lepődtem 😊

gyakorlatilag leírta amit mi is tudtunk: DL és LB erősítés kell( pl Justin Houston 😊 ) és egy RT a piacról!!

a QB draft még várhat szerintem, Spiller meg csak összekapja magát!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
kedden vagyis ma jön Bob Sanders tárgyalniHöri
Na Bobzilla még nagyon kell ide!
Mondjuk a kedvenc Colts játékosom volt, amikor játszott....Helmut Zimmer
Akkor az jó régen lehetett, mert az utóbbi években nem igazán lehetett arra építeni, hogy ő majd egészséges lesz... Én úgy gondolom, hogy nem kéne ennyit kockáztatni, Merrimannel is lehet befürdünk, elég nekünk egy olyan játékos, aki top vagy flop lesz. Úgy hallottam, hogy Atogwe is jön (vagy már volt?) vizitre, én pl. neki jobban tudnék örülni. Nem egy Sanders-kaliber, de pozitívum, hogy több meccset játszott, mint BS az utóbbi három évben együttvéve. Nincs szükségünk arra, hogy nálunk forgassák a Kórház a város szélén c. sorozat újabb évadát.

Olvastam VC cikkét, hellyel-közzel egyet is értek vele. Wannstedttel szerintem nagyon jól jártunk, nagy koponya az ürge, és ha hibridet akarunk játszani, akkor az ő 4-3-as filozófiája szerintem nagyon passzol ide, igaz a LB-sort meg kéne erősíteni mindenképp. Spiller-faktor: Igaz, hogy Fred korosodik, de szerintem Spillernek nem a kovetkező szezonban kell nagyot alkotni, más kérdés, hogy egy év NFL-ben eltöltött idő után azért jó lenne már nemcsak kétmeccsenként egyszer megmutatnia, miért draftoltuk. Troup és Carrington nagy kérdés, ugye Kyle lesz a NT 3-4-ben, kérdés, hogy a két lábon járó exkavátor Troup milyen 3-4-es DE lesz. A támadófal viszonylag fiatal, szerintem egy RT-re vagyunk attól, hogy egy masszív, de nem világklasszis támadófalunk legyen. Fitz úgyse álldogál órákat a zsebben.Hungarian Bill
Én még láttam őt csúcsformában játszani. 😛 (a 2007-es formája az, ahogy talán Troy SEM tud játszani, ez tőlem pedig nagyon nagy szó!)
Igazából két év volt, amikor nagyon lehetett építeni arra, hogy egészséges, igaz akkor elképsztőt alkotott.
Egyszer nekünk is lehetne szerencsénk. Hippi már kifizette neki az életjáradékot, hozzánk talán eljön kevesebbért.
Ha 6 meccsre, akkor csak 6 meccsre, de jó lenne őt látni Bills színekben játszani.
Nem tudom mennyire egészséges (legutób azt hiszem a bicepsze adta meg magát (ami kb akkora mint egy durva LB-nek), nem tudom mennyire kopott meg. Imádom a játékát !!!
OJ nagyon jó játékos, de ő sem mindig tud egészséges maradni.
Akkor DW-re nem alapozunk
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
kedden vagyis ma jön Bob Sanders tárgyalniHöri
Na Bobzilla még nagyon kell ide!
Mondjuk a kedvenc Colts játékosom volt, amikor játszott....Helmut Zimmer
Akkor az jó régen lehetett, mert az utóbbi években nem igazán lehetett arra építeni, hogy ő majd egészséges lesz... Én úgy gondolom, hogy nem kéne ennyit kockáztatni, Merrimannel is lehet befürdünk, elég nekünk egy olyan játékos, aki top vagy flop lesz. Úgy hallottam, hogy Atogwe is jön (vagy már volt?) vizitre, én pl. neki jobban tudnék örülni. Nem egy Sanders-kaliber, de pozitívum, hogy több meccset játszott, mint BS az utóbbi három évben együttvéve. Nincs szükségünk arra, hogy nálunk forgassák a Kórház a város szélén c. sorozat újabb évadát.

Olvastam VC cikkét, hellyel-közzel egyet is értek vele. Wannstedttel szerintem nagyon jól jártunk, nagy koponya az ürge, és ha hibridet akarunk játszani, akkor az ő 4-3-as filozófiája szerintem nagyon passzol ide, igaz a LB-sort meg kéne erősíteni mindenképp. Spiller-faktor: Igaz, hogy Fred korosodik, de szerintem Spillernek nem a kovetkező szezonban kell nagyot alkotni, más kérdés, hogy egy év NFL-ben eltöltött idő után azért jó lenne már nemcsak kétmeccsenként egyszer megmutatnia, miért draftoltuk. Troup és Carrington nagy kérdés, ugye Kyle lesz a NT 3-4-ben, kérdés, hogy a két lábon járó exkavátor Troup milyen 3-4-es DE lesz. A támadófal viszonylag fiatal, szerintem egy RT-re vagyunk attól, hogy egy masszív, de nem világklasszis támadófalunk legyen. Fitz úgyse álldogál órákat a zsebben.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
kedden vagyis ma jön Bob Sanders tárgyalniHöri
Na Bobzilla még nagyon kell ide!
Mondjuk a kedvenc Colts játékosom volt, amikor játszott....

Láttátok tegnap Vic C cikkét a Billsről az NFL.comon? Vélemények?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kedden vagyis ma jön Bob Sanders tárgyalni

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bills fanok, van megint mock draft game, beszállnék a Billshez, mint tavaly, de ha van valaki aki szeretne játszani, akkor szóljon 😊

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Nagyszerű csapatember volt, és amikor nagyon kellett, akkor odatette magát. Sajnos ez az éve nem volt az igazi, valóban jobban passzol a 4-3-ba. Köszönünk mindent Marcus!

Szerk.: ezzel a lépéssel nagyon gyanús, hogy Dareust, vagy Bowerst visszük el első körben.Hungarian Bill
hát remélem is !!

sok sikert Stroud-nak!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nagyszerű csapatember volt, és amikor nagyon kellett, akkor odatette magát. Sajnos ez az éve nem volt az igazi, valóban jobban passzol a 4-3-ba. Köszönünk mindent Marcus!

Szerk.: ezzel a lépéssel nagyon gyanús, hogy Dareust, vagy Bowerst visszük el első körben.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Stoud kuka. Én kicsit számítottam rá, nem volt olyan jó 3-4be.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két elküldés volt ma a csapatnál: Mike Balogun (LB) és Pierre Woods (LB) lett felesleges. Balogun ugye november óta volt itt, 2 meccsen játszott, semmilyen statisztikai mutatót nem ért el. Woods decemberben lett felszedve a waiver listáról, 4 meccsen 4 tackle , de ebből 3 ST-ben.

Hosszabbítás is volt: Jon Corto (S). 2007: PS, 2008-2010: 43 meccsen 37 tackle, ebből 27 ST-ben. Idei évet PUP listán kezdte, szabad ügynök lett volna. Év-összeg még nem ismert.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
nekem a fehér mez nagyon nem tetszett de a kék és throwback bejött.

nem értem a design váltást, mert a nike 2012-ben tuti variálni fog...

vagy már tudnak valamit 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Kizártnak tartják, hogy throwback legyen az új mez. Egyelőre csak találgatások folynak, az mindenesetre biztosnak tűnik, hogy a drafton már az új mezben fotózkodhat a kezében az elsőkörös választottunk.

Szerk.: Fred Jackson már látta az új mezeket és lájkolta őket 😊
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Kíváncsian várom őket, bár nekem annyira nem volt bajom a mezekkel. Remélhetőleg egy új, sikeresebb korszak kezdetét jelentik az új mezek 😊Hungarian Bill
Új mez már van, akkor most már "csak" egy jobb csapat kell. 😊Vrijbloed
Nekem a throwback mez nagyon tetszik. A throwback helmet meg különösen kedvencem a piros álló bölénnyel a fehér sisakon. Az biztos, hogy marad az ugró bölény, de azt a piros csíkot szedjék már le róla.

Amennyire tudom a NIKE lesz a mezek gyártója 2012-től... akkor megint lecserélik majd a csapatok mezeit?
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kíváncsian várom őket, bár nekem annyira nem volt bajom a mezekkel. Remélhetőleg egy új, sikeresebb korszak kezdetét jelentik az új mezek 😊Hungarian Bill
Új mez már van, akkor most már "csak" egy jobb csapat kell. 😊