Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Én is írnék akkor egy sommás véleményt. Nyilván nem ez volt ez az év, amelytől az áttörést vártuk. Ez az év az újjáépülés éve volt. Persze, lehetett volna pár dolgot máshogy csinálni. Pl. Spiller-pick, visszafogott tevékenység a szabadügynök-piacon, vérre menő QB-battle az edzőtáborban, melynél már előre borítékolható volt a nyertes. Utóbbit elbaltázta Gailey, de le a kalappal előtte, hogy amint látta, hogy nem Trent a mi emberünk, gyorsan nemcsak le is váltotta, kivágta a kapitányt. Nem egy makacs ember, és nem sok ilyen edző van, amely így be merte volna vállalni, hogy bakot lőtt.

Posztokra lebontva kezdeném a támadófallal;

A szezon elején szar volt az egység, majdnem minden play során szinte nyüzsögtek az ellenfél játékosai a backfieldben. Trent nem tudta olvasni a védelmet, és ezáltal a falban a szükséges változtatásokat sem tudta eszközölni.
Aztán jött Fitz, és hirtelen megjavult a fal, nem azt mondom, hogy ligaelit fal benyomását keltette, de nem úgy jöttek át rajta, mint kés a vajon. Fitz tudta olvasni a védelmet a snap előtt. Ez egy nagyon nagy előny volt, egészen addig, amíg valamilyen oknál fogva az utolsó meccseinken megint kissé visszaesett a fal játéka, és nem tudta annyira megvédeni a QB-t, run blocking terén meg hát hogyismondjam... Besült. Bár elnézve a hajnali Seahawks-meccset, azért ilyen téren van a mi falunknál is rosszabb egység. Elképzelhető, hogy lesz egy új érkező RT-posztra, valószínűleg inkább a szabadügynök-piacról, bár ha megint találunk egy Cornell Greent, akkor inkább maradjon csak Wrotto. Vakoldali tackleként Bell nagyon jól teljesített idén szvsz.

Tight Endek: ez a rendszer egyértelműen nem róluk szól. Blokkolnak becsülettel, néha besegítenek az elkapások terén is, de nem használjuk őket valami gyakran. És ez baj. Rég volt már klassz kis Tight endünk, nekünk mindig problémáink voltak ezen a poszton. Nem is hiszem, hogy változna nagyon a személyi összetétel itt, talán Shawn Nelsontól elköszönünk. Kár érte, pedig sokak szerint steal volt. Lehet még az lesz, csak egy másik csapat számára.

Elkapók: Steve Johnson egyértelmű felfedezettje az évnek, ha így folytatja, belőle lehet a következő Andre Reed. Kicsit jobban oda kell figyelni, és a labdára jobban vigyázni. Evans is jó volt, bár kicsit haloványabban muzsikált szerintem, mint tavaly, főleg az első meccseken, de aztán rá is lehetett számítani. Továbbra is nagyon jó deep threat. Más kérdés, hogy ha Easley felépül (mondjuk már felépült), és valóban bebizonyítja, hogy ő is egy nagyon jó kis mélységi elkapó, akkor nem kéne-e elgondolkodni esetleg egy Evans-traden, addig, amíg kaphatunk valamit érte. Nagyon sajnálnám, ha elmenne, egyik ékköve ennek a csapatnak. De hát a pénz (márpedig azt ő elég jól kap itt), meg a a draftcetli nagy úr. Biztos vagyok benne, hogy Nix is elgondolkodik ezen a dolgon majd. Meg hát Easleytől is sokminden függ. Örülök neki, hogy Parrishből egész jó kis slot receiver lett, és ki tudta aknázni Gailey a benne rejlő tehetséget, mert tehetséges a srác, ez egyértelmű. Legjobb szezonja lett ez eddig, és jövőre azért elég veszedelmes lehet ez az Evans-Johnson-Parrish hármas. Nelsonról ne is beszéljünk, már a pre-seasonban az egyik kedvencemmé vált. Nem egy gyors fiú, de hihetetlenül jó kezei vannak, és az alkata se rossz. Szerencsére év vége felé a TD-k is jöttek tőle. Kicsit Vincent Jacksonra emlékeztet. Nem nagyon, kicsit... Jones, Roosevelt is jók lehetnek idővel, igaz, Easley visszatérésével szerintem valamelyik (inkább Roosevelt) visszakerül a PS-be, ahonnan meg el fogják vinni. Summa summarum; erre az egységre lehet a legkevesebb panasz, ergo ebből következik az, hogy A.J. Greent draftoljuk majd 😊

Futók; ugye szezon elején, Spiller draftolásával kitalálta Gailey, hogy mi majd run-heavy offense leszünk a mi háromfejű szörnyünkkel. Aztán a pre-seasonban megsérült ugye Fred, maradt Lynch meg Spiller, utóbbi egész jól játszott a pre-seasonban, és nemcsak másod, meg harmadrangú játékosok ellen. Gailey egyből a mélyvízbe is dobta. Hiba volt. Hamar fel is adtuk ezt a run-heavy elképzelést, lévén, hogy a fal munkája nélkül ezt nehéz kivitelezni, valamint két olyan egészséges futóval szezon elején, aki türelmesebb, többet "táncol", mint kéne. Bár ez inkább Lynchre volt jellemző, tőle meg is szabadultunk. Nem mondanám, hogy nem volt rossz üzlet. Mit hoz a jövő ezen a téren? Biztos, hogy Gailey megpróbálja megtalálni majd az egyensúlyt a futó-,és a passzjáték közt, mert a mérleg nyelve a passzjáték felé billent elég erőteljesen. Fred nem lesz fiatalabb, lassan gondoskodni kell a pótlásáról. Gondolom CJ-vel szeretnénk majd pótolni. Jövőre egyértelmű több carryt kell majd biztosítani neki, mert finoman szólva se tömtük labdákkal.

És elérkeztünk az irányítókhoz:

Kezdem azokkal, akiktől minden szívfájdalom nélkül megválnék; ők pedig Brohm és Brown. Egyikük sem hozta azt a szintet, amely egy NFL-irányítótól elvárható lenne. Most már megértem Gaileyt, hogy Brohmot miért nem dobta be hamarabb. Azért, mert sajnos ennyit tud egy végigdolgozott offseasonnal a háta mögött, utolsó vonalig ismert playbookkal a birtokában. Búcsút fogunk venni tőle szerintem, ahogy Browntól is. Bár utóbbinak lehet adunk még egy esélyt.
Edwardsra nem sok szót pazarolnék, ő már nem a mi játékosunk. Megkapta az esélyt, hogy új edzővel, új rendszerben alkosson valamit, tiszta lappal. Nem tette. Valószínűleg soha nem is lesz kezdő irányító az NFL-ben, a tartalékirányítók keserű kenyerét eszi majd. Aztán Brady visszavonulása után leigazolja majd a Patriots, és péppé passzol majd minket kétszer a szezonban. 😊 Fitzpatrick bedobásával nemcsak egy szikra gyúlt az offense-ben, hanem néha nagyon is jól működött a rendszer. Mondhatjuk, hogy Gailey megtalálta az ideális QB-t a rendszerbe. Azt hiszem, még a Cincy elleni meccs után írt róla egy jó kis pro és kontra összegzést Helmut, én azzal maximálisan egyetértek. Aki akarja, majd visszaolvas. Én a harvardi közgazdásszal kezdeném jövőre a szezont. Nem lesz frencsájz QB, de jelenleg nem tudok jobbat. Más kérdés, ha kijön Luck, és esetleg nem menne el addig, míg draftolnánk (amit erősen kétlek, maximum egy gyenge Bowl-teljesítmény, és egy átlagos combine performansz miatt nem kelne el 1/1-ként). Nagyon passzol ebbe a spread offensebe Fitz.

Ennyi volt a támadórészleg, folytatom majd a védőkkel. Most vár a büntetőjog.

Ez az én véleményem, aki nem ért egyet az írásommal, nyugodtan adjon hangot nemtetszésének. Én inkább szurkolói szemmel követtem az eseményeket, nem látom olyan jól át ezt a játékot, mint egyesek.

End of Part 1.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Harmadik helyen fogunk majd draftolni.

Ők pedig az ellenfelek 2011-ben:

HOME
Denver, Oakland, Philadelphia, Washington, Cincinnati, Miami, New England, NY Jets

AWAY
Kansas City, San Diego, Dallas, NY Giants, Tennessee, Miami, New England, NY Jets


Elég durva sorsolás így első ránézésre, talán még durvább, mint az idei volt 😕Hungarian Bill
Kemény. A mostani idényt nézve az idegenbeli ellenfelek PAPÍRON mind erősebbek. 3.ként draftolunk, nagyon kell a jó draft...

Pozitívum, hogy 0-8 után, végül is a második felében a szezonnak 4-4-et hoztunk.
Ha csak egy kicsivel nagyobb mázlink van az első 8 meccsen, akkor ez 6-10, esetleg 7-9, nah mindegy.
Így a végére elfogyott az erő, és a lelkesedés is, fáradtság, erős ellenfelek, stb.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Halhó!

Én ugye lemaradtam a BUÉK-ról.
Ne haragudjatok, de ugye még itthon vagyok, így most a Hawks reclaiming our place projektje nekem is reggelbe csúszott.

Szóval nem vagyok toppon!
Én is úgy látom, hogyha nem tojik valamit a pók, akkor ez egy elég kíméletlen sorsolás. Nade sebaj, mert tökéletes lehetőség a továbbépítkezésre. Jövőre sem lesz winning season!
Az idei évet lehetett volna másképp is tálalni. Jó, mondjuk szerintem senki sem vette komolyan a Season to Believe kezdető örömódát, és egy Bills fanatic már semmiben sem tud csalódni, de tisztességesebb lett volna kiírni hogy "Budget Hostel under reconstruction."

Nem fogok még évet értékelni, de azért pár dolog látható.
Nem lettünk 0-16-os csapat, ahogy, azt páran várták.

Mielőtt bármit is mondanék leszögezem az utsó 2 meccs nem értékelési alap, mert a.
a.) Pats Chargerst játszik, és bárkit elver most nagyon.+ sérültek, elképesztő playhívás- (Gailey mire gondolt??!)
b.) Véget ért Brian Brohm legendája. Végre talán végleg belátjuk, hogy szegény srác nem NFL irányító
(szerintem, bár tudjuk hogy ilyet nem illik mondani, a tegnapi meccs a let it flow kategória volt. Gaileyn nem láttam, hogy akármit is akar a meccsel, félidei elemzés sem nagyon lehetett, vagy legalábbis semmi sem változott.)

Az idény alapján látjuk, hogy Gailey egy jó-szándékú O szakember, egy elég elvarázsolt rendszerrel (3 QB-ból 1 tudta működtetni), és azért vannak eredményei ebben az évben is a munkájának. Nagyon rég nem láttam ennyi tehetséges fiatalembert a csapat környékén)

A 3-4 es átállás (igazából hibrid) nem tekinthető sikeresnek, a DB sor szerencsére nem sérült (még).
Nem tudom mi a cél a drafton, illetve az offseasonban, de végre kéne egy domináns Nose Tackle (az idei classban nem biztos, hogy látom!), és kellene még egy JÓ DE (na őt sokkal jobban látom), mert tragikus a futás elleni védekezésünk. Igazából ez a legtragikusabb, és legneuralgikusabb pont. Ha végre lenne egy olyan belső hármas, amelyet nem lehet arrébb tenni, akkor nagyon más lenne a D playhívás is.
Ha a pozikat nézzük
KWill nem NT,
Stroud 0 futás ellen
Dwan Edwards nagyon rendben, van csak idén is eltört
Troup (még nagyon sok munka lesz vele, kiemelkedően nyers)
Carrington, nagyon el tud tűnni-elég vegyes a játéka.
Sp Johnson -Stroud rosszabb kivitelben, de értékelendő a fejlődése.

Sajnos a két OLB sem brillírozik C, és No-gap védelmünk egészen kritikán aluli. Kelsay azért meg meg tudja fogni a futást, de klasszik egyedül nem megy kategória.

Passrush! Moats még fiatalka, lehet belőle valami. Kelsay beleteszi szívét lelkét, de nincs meg az a sebessége, amely a kezdő OLB poszthoz nem árt. Lights Out pedig nem létező kategória.

+Na akkor beszéljünk elvesző értékeinkről.
Ugyan Poz azt nyilatkozta, hogy maradna, de szerintem elképzelhető, hogy elhagy minket. Azért szomorú, mert ...mindenki tudja miért, felszedett 4-5 kilót, játszott minden meccsen és tacklegyár. Fewell egyik legjobb barátja. Giantsben még mindig nincs MLB! Óriási lehetőség lenne neki! Sziklák gördülnének le a szívemről, amennyiben aláírna újra!

DB sor!
Flo nem tudom, hogy dönt, de én örülnék, ha maradna, nem rossz kis corner (nem világsztár)
Whitner-nem lett top DB, beszél hülyéket, de nem rossz játékos- annyit nem fog kapni, amennyiről álmodik(annyira nem is jó), de lehet, hogy megteszteli a piacot.
Ha jól emléxem Wilson szerződése is lejár. Jó kis játékos, voltak idén is nagyon jó megmozdulásai, nem örülnék, ha menne!

Szóval vannak igen erős kérdések a védelem terén...

Hiába nem volt sikeres ez az év sem, én azt látom, hogy ha csak meccsekre is, de ez a csapat lázba tudott hozni bennünket. Megrepedtek bizonyos jegek. Jó volt látni egy tényleg küzdő O-t.
A legnagyobb enigma számomra a QB pozi.

Fitz!
Okos gyerek, rettenetesen hajt, hogy QB legyen, nagyon jól is tud játszani, és képes haladni, pontokat szerezni. Naggyá tette a falat. (láttuk tegnap Brohmot, nagyjából ennyit tud ez a sérülésekkel tizedelt fal egy nem mobilis, zsebet nem kiemelkedően érző irányítóval).
Sajnos a mobilis, vibráló stílusa miatt rengeteg labdát veszít, (kulcs szituációkban)
Sajnos nem igazán pontosak a közép távra dobott passzai (ezen viszont lehet dolgozni)
Örülünk/Sajnos nincs félelemérzete simán bedobja doube-triple covba (öröm viszont, hogy látjuk azokat a tehetségeket, akik le is tudják szedni)

Nekünk ugye itt az Offseason, lassan úgyis el kezdünk gondolkodni a drafton, egyéb mozgásokon (ceteris paribus- lesz szezon). Ezért is gondoltam, hogy írok egy kicsit ezekről a dolgokról.

na üdv
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Harmadik helyen fogunk majd draftolni.

Ők pedig az ellenfelek 2011-ben:

HOME
Denver, Oakland, Philadelphia, Washington, Cincinnati, Miami, New England, NY Jets

AWAY
Kansas City, San Diego, Dallas, NY Giants, Tennessee, Miami, New England, NY Jets


Elég durva sorsolás így első ránézésre, talán még durvább, mint az idei volt 😕Hungarian Bill
Azért ez annyira nem durva menetrend. 6 meccs ugye eleve ismert minden évben, a maradék 10-ből meg mindösszesen 4 olyan csapat van, akinek idén pozitív volt a mérlege (Eagles, Chiefs, Chargers, Giants). Persze, egy offseason alatt sok minden változhat, de azért jelen állás szerint a csapatok nagy része nem sokkal combosabb, mint a Bills, még ha sok is a nagy nevű csapat közöttük, mint a Washington vagy a Dallas.viito
Azért nagyon meg lennék lepve, ha a Cincy, Titans, Dallas trió nem lenne sokkal combosabb jövőre, mint idén volt...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Harmadik helyen fogunk majd draftolni.

Ők pedig az ellenfelek 2011-ben:

HOME
Denver, Oakland, Philadelphia, Washington, Cincinnati, Miami, New England, NY Jets

AWAY
Kansas City, San Diego, Dallas, NY Giants, Tennessee, Miami, New England, NY Jets


Elég durva sorsolás így első ránézésre, talán még durvább, mint az idei volt 😕Hungarian Bill
Azért ez annyira nem durva menetrend. 6 meccs ugye eleve ismert minden évben, a maradék 10-ből meg mindösszesen 4 olyan csapat van, akinek idén pozitív volt a mérlege (Eagles, Chiefs, Chargers, Giants). Persze, egy offseason alatt sok minden változhat, de azért jelen állás szerint a csapatok nagy része nem sokkal combosabb, mint a Bills, még ha sok is a nagy nevű csapat közöttük, mint a Washington vagy a Dallas.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez tényleg elég gyilkos,de sok víz lefolyik még a Dunán
vagy nem és lockout 😛

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Harmadik helyen fogunk majd draftolni.

Ők pedig az ellenfelek 2011-ben:

HOME
Denver, Oakland, Philadelphia, Washington, Cincinnati, Miami, New England, NY Jets

AWAY
Kansas City, San Diego, Dallas, NY Giants, Tennessee, Miami, New England, NY Jets


Elég durva sorsolás így első ránézésre, talán még durvább, mint az idei volt 😕
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Huh, elő kell kapni a téglákat, meg a betonkeverőt, mert itt bizony építkezni kell. Erre az utóbbi két héten mutatott játékra nincs mentség, és itt fejek kellenek, hogy hulljanak akár játékosfronton, akár az edzői stáb terén.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A Jets tartalékolni fog, így van esélyünk a sikerre. Pozíciót nem nyernek, és nem is veszíthetnek már egy győzelemmel, vagy vereséggel, tehát ők akár már variálhatnak is, stb.

Valahogy most nem érzem annyira erősnek a Jetset. Csak lelkesedés kell, mert anélkül sima vereség lesz belőle, mint a múlt héten. Remélem a csapat tagjai is úgy gondolják, hogy jó lenne egy győzelemmel, de legalábbis egy jó teljesítménnyel búcsúzni az idei évtől.

GO BILLS!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
GAMEDAY!

A szezon utolsó meccsén egy viszonylag tartalékoló Jets otthonába látogatunk. Sánchez kezdeni fog náluk, de Ryan korán le fogja majd hozni állítása szerint. Valamint az is lehet, hogy a két kezdő CB, Revis és Cromartie abszolúte nem játszanak majd. Gondolom meccs közben is le fog majd véglegesen, pihentető szándékkal hozni embereket Rex.

Ami minket illet: Fitzpatrick játéka kérdéses, a meccse lőtt dől majd el, hogy tudja-e vállalni a játékot, vagy sem. Amennyiben nem, az se baj, Brohm készen áll a nagy feladatra, egész héten az első csapattal edzett, és most már a playbookot is tudja, nem úgy mint tavaly. Az viszont, hogy kinek fog dobálni, az jó kérdés, ugyanis Jones, és Nelson is kiestek, így Hubbardot kellett felhozni a PS-ből. Három ép WR-ünk van, Johnson, Roosevelt, és Hubbard. Valószínűleg sokat láthatjuk majd Spillert, vagy valamelyik Tight Endünket elkapóként funkcionálni. Jacksonnak 108 yard kell, hogy elérje az 1000-t, elképzelhető, hogy ez is inkább több futójáték hívását fogja majd eredményezni. Bár ha nem fog működni a futás a Jets-védelem ellen (ami bizony eléggé elképzelhető...), akkor tuti van még valami az öreg tarsolyában.

A fiúk a Jets futójátékára készültek szinte egész héten, meglátjuk, hogy mennyire sikerül majd megállítani LT-t, nagy reményeket azért ne fűzzünk ahhoz, hogy sikerül őket 100 yard alatt tartani, mint a Miamit.

Én nagyon remélem, hogy győzünk. Persze, sokan mondják, hogy veszítsünk a minél előnyösebb draftpozíció érdekében. Nade mi mostanában mindig szarul draftolunk első körben... 😊

Lényeg, ami a lényeg; jó lenne nyerni, és ezáltal szépen búcsúzni!

LET'S GO BUFFALO!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Remélhetőleg ezt a két évet nem IR-en tölti majd, és akkor még hasznunkra is lehet. Én bízom Nixben, valamit csak tudnak róla, illetve a sérülése komolyságáról, hogy be merték vállalni ezt a hosszabbítást. Remélhetőleg jó döntés lesz.

Korai OLB-pick így valóban nem lesz, de a DL-t erősíteni kell mindenképp. Stroudnak kifelé áll a szénája ígyis.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Merriman aláírt 2 évre. Azt hiszem a korai OLB pick így kiesik.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fél éve vagyok ennek a kicsiny,de annál jobb közösségnek a tagja(?),de legalábbis a figyelője,kicsit sem bántam meg 😊
Természetesen Bills playoffban/Spiller TD-kben gazdag új évet kívánok mindenkinek! 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Boldog Újévet minden Bills szurkolónak, reméljük a "hosszú böjti időszaknak" megjön majd az eredménye. 😛 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Bills-győzelmekben gazdag Új Évet kívánok minden szurkolótársnak! Ugyan én még csak két éve vagyok itt, de nagyon örülök, hogy egy ilyen szurkolótábor tagja lehetek! Valóban nem vagyunk az a szószátyár banda, de tűrjük szépen a játékosaink minden olyan megmozdulását, amelyekre más csapat szurkolói már facepalmok tömegét dobálnák 😊

És természetesen új kollektív szerződést is az összes NFL-rajongónak 😊 Máskülönben nehezen nyerünk 2012-ben Super Bowlt 😀
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
na lássuk :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Fitzpatrick nem edzett se tegnap, se ma. Elképzelhető, hogy Brohm fog kezdeni vasárnap.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Most olvastam a bejegyzést, nagyon jó lett. 😉 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Érdekes az elemzés, köszi, hogy megosztottad velünk! És tényleg nem csak egypólusú.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mivel elég kevés itt a Bills topicban elemzős anyag, de egy csomóan szeretik az ilyesmit, ezért egy pár érdekes adat a Pats-Bills-ről magyarul. Persze elsősorban Patriots szemszögből, de azért "fordítva" is lehet olvasni: http://is.gd/jLveL
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
A labda másik oldala: pass defense nem rossz, run defense továbbra is egy kalap fos. Az az idegesítő, hogy lesznek nagy nevek idén a szabadügynök-piacon, de nem hiszem, hogy bárki idejönne majd... A draft meg lutri, láthattuk Maybin és Spiller "kivirágzását".Hungarian Bill
A draft azért annyira nem lutri. Az viszont biztos, hogy vannak klasszikusan jobban draftoló csapatok, és olyanok is, akik kevésbé jók ebben. Persze, az általában jól draftolókra is igaz, hogy néha egész classok mennek a kukába, mert mellényúltak mindenhol.

Maybint még megértettem, arra viszont szerintem nehéz mentséget találni, hogy TOP10-ben a Bills needjeivel miért húz valaki egy Spillert. Azt hiszem, itt elsősorban az FO-nál, a fejekben kellene rendet tenni, ezek hasonló balek húzások, mint amik pl Tuna érkezte előtt a Dolphins vezetését jellemezték. Ott sem lett dicső vége a sztorinak. Egy Spiller szerű borzasztó kockázatos boom or bust picket megengedhet magának egy olyan csapat, mint a 2000-es évek elején lévő Patriots, vagy a 2008-as Steelers, ahol a védelem még minden gondot megoldott, de egy nem túl acélos gárdánál lehet, hogy konzervatívabban kellene dönteni, és akkor nem éreznék a szurkolók sem azt, hogy a draft egy nagy lutri.viito
Tudni kell, hogy Buddyék a class legjobb játékosát húzzák az adott helyen, lehet akár az punter is. Ez az első körös kiválasztási alapelv. Aztán a későbbi körökben megpróbálnak hiányposztokra draftolni, de hozzátartozik az igazsághoz, hogy idén annyi hiányposztunk volt áprilisban, hogy ezt egy draft alatt nem lehetett megoldani.

Ugyanakkor ha valóban a draft útján akarunk építkezni, akkor viszont lehet, hogy első körben is hiányposztra kellene választani. Nem azt mondom, hogy Spillerből nem lehet valami, és nem akarok elhamarkodottan ítélni, de jelenleg hiba volt a draftolása, mondjuk akkor még ilyenekkel etettek minket, hogy "háromfejű szörny", meg hogy a futójátékot fogjuk erőltetni. Valamint azért hozzá kell tenni, hogy CJ elég sokoldalú játékos, és óriási lehetőségek vannak benne, de én jobb rookie évre számítottam, főleg azután, amit az előszezonban produkált.

Azt mindenesetre elmondhatjuk, hogy valóban van Nixnek szeme a tehetségekhez, Nelson, Jones, Roosevelt mint UDFA-k, és Moats is jó, ahhoz képest, hogy később húztuk. Lehet a végén Wang kirobbanthatatlan lesz a falból? 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A labda másik oldala: pass defense nem rossz, run defense továbbra is egy kalap fos. Az az idegesítő, hogy lesznek nagy nevek idén a szabadügynök-piacon, de nem hiszem, hogy bárki idejönne majd... A draft meg lutri, láthattuk Maybin és Spiller "kivirágzását".Hungarian Bill
A draft azért annyira nem lutri. Az viszont biztos, hogy vannak klasszikusan jobban draftoló csapatok, és olyanok is, akik kevésbé jók ebben. Persze, az általában jól draftolókra is igaz, hogy néha egész classok mennek a kukába, mert mellényúltak mindenhol.

Maybint még megértettem, arra viszont szerintem nehéz mentséget találni, hogy TOP10-ben a Bills needjeivel miért húz valaki egy Spillert. Azt hiszem, itt elsősorban az FO-nál, a fejekben kellene rendet tenni, ezek hasonló balek húzások, mint amik pl Tuna érkezte előtt a Dolphins vezetését jellemezték. Ott sem lett dicső vége a sztorinak. Egy Spiller szerű borzasztó kockázatos boom or bust picket megengedhet magának egy olyan csapat, mint a 2000-es évek elején lévő Patriots, vagy a 2008-as Steelers, ahol a védelem még minden gondot megoldott, de egy nem túl acélos gárdánál lehet, hogy konzervatívabban kellene dönteni, és akkor nem éreznék a szurkolók sem azt, hogy a draft egy nagy lutri.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nem értem, hogy erre hogy lehet a te szavaiddal élve "pofátlan, gusztustalan" választ adni, de kíváncsi vagyok rá nagyon. Viszont ha személyeskedés kerekedne a dologból, akkor valóban, inkább ne publikáld a válaszod 😊Hungarian Bill
Ha gondolod, elküldöm pm-ben, de publikálni nem szeretném, mert biztos vagyok benne, hogy személyeskedés lenne belőle, azt meg egyetlen beszólás sem éri meg.Gogo
Várom szeretettel!

Ápdét: ez egyáltalán nem volt egy pofátlan válasz, kint sokkal keményebbeket szúrnak oda a Pats-szurkolók. Most mondhatnám, hogy jön még kutyára dér, de ez nem mostanság fog bekövetkezni...
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem értem, hogy erre hogy lehet a te szavaiddal élve "pofátlan, gusztustalan" választ adni, de kíváncsi vagyok rá nagyon. Viszont ha személyeskedés kerekedne a dologból, akkor valóban, inkább ne publikáld a válaszod 😊Hungarian Bill
Ha gondolod, elküldöm pm-ben, de publikálni nem szeretném, mert biztos vagyok benne, hogy személyeskedés lenne belőle, azt meg egyetlen beszólás sem éri meg.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
(...) akik ellen néha csupán annyi a legnehezebb dolgotok, hogy elutazzatok a Ralph Wilsonba.Hungarian Bill
Annyira ellenszenves és gusztustalan választ lehetne erre a nagyon magas labdára írni... 😀
de nem teszem, mert pofátlanság lenne.Gogo
Nem értem, hogy erre hogy lehet a te szavaiddal élve "pofátlan, gusztustalan" választ adni, de kíváncsi vagyok rá nagyon. Viszont ha személyeskedés kerekedne a dologból, akkor valóban, inkább ne publikáld a válaszod 😊