Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Pozitív szezonban gazdag kellemes ünnepeket kivánok kis közösségünknek és a tojáslabdás futball rajongóinak!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden kedves Bills szurkolónak és szimpatizánsnak(és amerikai foci kedvelőnek) boldog karácsonyt kíván a férjem, azaz én.maria
Aki nem tudná: Buffalo Bill, csak a gép ezt valahogy nem szereti 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden kedves Bills szurkolónak és szimpatizánsnak(és amerikai foci kedvelőnek) boldog karácsonyt kíván a férjem, azaz én.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagyon jó ez a videó. 😊 :cool:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ha Kelsaynek nem is fogok levelet írni, de egy mea culpával tartozom; örülök, hogy az általam nagyon favorizált Shanahan nem nálunk kötött ki januárban...Hungarian Bill
Ezért nem tartozol semmivel. Én tartozom eggyel, mert néha talán sarkos voltam Veled. Szerintem megérte... Írhatnál többet más topicba is!
Mondjuk ez igaz Sporira is, és általában a kis közösségünk tagjaira.
Büszke vagyok a kis tagságunkra, nem vagyunk az a szószátyár gárda... Érdekes lesz az offseasonunk.

Aztán majd csak figyeljétek a rengeteg Bandwagonistát jövőre 😊 😂 :cool:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ugyan még van egy nap, de előre is Békés, Boldog Karácsonyt kívánok minden Bills, illetve NFL-rajongónak!

Itt pedig az ajándék a fiúktól: http://www.buffalobills.com/media-center/videos/The-Buffalo-Bills-12-Days-of-Christmas/e36827a9-c074-4d44-87e1-ffd9e1c2bc9a

Remélem Bryan Scott majd a jövő őszi amerikai X-Faktorban kiemeltként indul 😛
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Amúgy most már lassan ideje lenne nyerni ellenetek, nagyon csúnya ez a széria.Hungarian Bill
Reménykedjünk. Persze presztízsmeccs, de a Patsnek most belefér egy vereség, mert innen
nemigen rontják el az első kiemelt helyet az AFC-ben.

És ugye rendre szorosabb meccseket játszunk ellenük, jó lenne már, ha ezúttal mifelénk billenne az a mérleg.
Egy Pats elleni győzelem, kitűnő ajándék lenne Karácsonyra a Bills szurkolóknak! 😊

Persze a realitás teljesen más, de én reménykedem. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
De legalább Belichick megdicsérte Fred Jacksont tegnap a sajtótájékoztatón. Végre nem az ST-ről beszél 10 percen keresztül, hogy az milyen jó...

Amúgy most már lassan ideje lenne nyerni ellenetek, nagyon csúnya ez a széria.
több mint 13 éve
triangle 1 283
már ha lesz meccs vasárnap. Brady náthás, lehet, hogy törlik az egész fordulót 😊

Belichick egyébként meg van keveredve, Josh Reedből készül, szóval lehet itt még bármi, csak ki kell használnia a buffalóiaknak a dezinformáltságot 😉
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
srácok, mik a vélemények Wrottoról?
ha jól lárom kezdő RT lett, a jövőben is kezdő maradhat?braxa88
Jól látod, és csak megerősíteni tudom HB barátomat. Wrotto is ugyanabból a varázskalapból bukkant elő, amelyből Moats, Nelson, St és még ki tudja hány játékos idén. Szerintem jövőre látjuk még őt játszani.

Mondjuk hétvégén kikapunk, mert a Patstől mindig kikapunk, és ők a jobb csapat. Szerintem 4-10 lesz a vége, de én akkor is eredményesnek tartom az évet, remélem nem hullunk szét az utolsó két meccsre. Remélem folytatódik a megkezdett munka, és jövőre már legalább 7-8 győzelmet tudunk ünnepelni.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Igen, kezdő RT lett. Semmi baj nincs vele, stabilabb lett a jobb oldalunk vele. Azt, hogy kezdő marad-e jövőre is, nem tudom, de cserének tökéletes lenne, és guardként is lehet vele számolni.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
srácok, mik a vélemények Wrottoról?
ha jól lárom kezdő RT lett, a jövőben is kezdő maradhat?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Megint győztünk, remélem a jövő héten nem egy vereség következik a számmisztika alapján...

Igazából egyik csapatrészre sem lehetett panasz, az első félidőben sikerült többször is odaérni Hennehez. Na most azt nem tudom, hogy a második félidőben miért nem sikerült, vagy elfáradtak a srácok elöl, vagy kitalált valamit a Miami... Fitz jól dobálgatott, a pick szerintem nem az ő hibája volt, de be merte vállalni a kockázatos dobásokat, pl a két TD-nél 😊

Szép volt fiúk, ez férfimunka volt!Hungarian Bill
hát szakál nem egy checkdown, simán bedobálja a double coverage-ba is!!

kozkázatos de nekem tetszik :cool:BillsFan
Tökös gyerek, az biztos. Bízik is az elkapóiban, ők meg imádják ezért. Kell ennél jobb chemistry QB és WR között?Hungarian Bill
Gailey egyik nyiltatkozatában benne volt,hogy Fitz a csere játékosokkal is nagyon jól megérteti magát,edzésnél is többször odamegy hozzájuk és ez nagyban hozzájárul a köztük lévő jó kapcsolathoz.Örülök a győzelemnek,majd beszerzem valahonnan.

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Megint győztünk, remélem a jövő héten nem egy vereség következik a számmisztika alapján...

Igazából egyik csapatrészre sem lehetett panasz, az első félidőben sikerült többször is odaérni Hennehez. Na most azt nem tudom, hogy a második félidőben miért nem sikerült, vagy elfáradtak a srácok elöl, vagy kitalált valamit a Miami... Fitz jól dobálgatott, a pick szerintem nem az ő hibája volt, de be merte vállalni a kockázatos dobásokat, pl a két TD-nél 😊

Szép volt fiúk, ez férfimunka volt!Hungarian Bill
hát szakál nem egy checkdown, simán bedobálja a double coverage-ba is!!

kozkázatos de nekem tetszik :cool:BillsFan
Tökös gyerek, az biztos. Bízik is az elkapóiban, ők meg imádják ezért. Kell ennél jobb chemistry QB és WR között?
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Azért remélem jövőre -ha lesz szezon- úgy alakítják a sorsolást, hogy a szeptemberi-október eleji rekkenő floridai hőségben mi játszunk Miamiban, ők meg jönnek hozzánk november vége-december tájékán, a buffalói -10 fokos időben. Azok az igazán jó meccsek, mikor valamennyire az időjárás is a hazai csapatokkal van 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Megint győztünk, remélem a jövő héten nem egy vereség következik a számmisztika alapján...

Igazából egyik csapatrészre sem lehetett panasz, az első félidőben sikerült többször is odaérni Hennehez. Na most azt nem tudom, hogy a második félidőben miért nem sikerült, vagy elfáradtak a srácok elöl, vagy kitalált valamit a Miami... Fitz jól dobálgatott, a pick szerintem nem az ő hibája volt, de be merte vállalni a kockázatos dobásokat, pl a két TD-nél 😊

Szép volt fiúk, ez férfimunka volt!Hungarian Bill
hát szakál nem egy checkdown, simán bedobálja a double coverage-ba is!!

kozkázatos de nekem tetszik :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ezt a Miami küldte Buffalo népének karácsonyra! Értékeljétek! 😉Ventura
Értékeljük! Jövőre veletek ugyanitt. Annyit fogunk jövőre változtatni, hogy Buffaloban is megverünk Titeket 😀 😂

Annyira szép volt, hogy a hox vergődését meg sem nézem! 😊 😐 😕 :mad:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Megint győztünk, remélem a jövő héten nem egy vereség következik a számmisztika alapján...

Igazából egyik csapatrészre sem lehetett panasz, az első félidőben sikerült többször is odaérni Hennehez. Na most azt nem tudom, hogy a második félidőben miért nem sikerült, vagy elfáradtak a srácok elöl, vagy kitalált valamit a Miami... Fitz jól dobálgatott, a pick szerintem nem az ő hibája volt, de be merte vállalni a kockázatos dobásokat, pl a két TD-nél 😊

Szép volt fiúk, ez férfimunka volt!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Ezt a Miami küldte Buffalo népének karácsonyra! Értékeljétek! 😉

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
grat srácok 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na ez így a szép!
1-1
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 989 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Hillis-t mi is lényegében megállítottuk 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday!
Bayern-meccs után jöhet a Buffalo! 😊Hungarian Bill
😊 😉

(Bár most egyiket sem fogom látni... 😕 )
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gameday!

Ellenfél a Miami. Erről a meccsről sokmindent nyilatkozni nem nagyon lehet, valószínűleg ismét inkább a futójátékra fognak alapozni, kíváncsi leszek, meg tudjuk-e fogni majd őket, Hillist sikerült a múlt héten, az első drive kivételével. A passzjátékuk megfogható, főleg, hogy előreláthatólag McGee visszatér majd a kezdőbe, a hullámzó McKelvint váltva, aki ismét nickel-CB lesz.

Offense: 4 hadra fogható WR-ünk van, Johnson, Nelson, Jones, és Roosevelt. Kíváncsi leszek, hogy Steve milyen teljesítményt nyújt #1 WR-ként, de ha ő kicsit háttérbe szorulna, akkor még mindig ott van Nelson, és Roosevelt is nagyon jól edzett állítólag a héten. A falban annyi változás történt, hogy RG-ként Rinehart kezd majd Howarddal szemben. Meg is érdemli, mert jó volt a múlt héten.

A Miaminak ha jól tudom, egy halovány esélye van még a PO-ra, és a múlt heti Jets elleni győzelem tuti felspanolta őket. A csoportriválisok elleni meccsek közül kétség kívül ez tűnik a leginkább hozhatónak, jó lenne nem 0-6-al zárni csoporton belül.

Bayern-meccs után jöhet a Buffalo! 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Első körben 5 pontos vereség, ezért vissza kéne vágni. 😛

Bár most elkapták a Jets-et, ami azért nagy fegyvertény, bár a Jets sincs nagy formában.

Kíváncsi vagyok melyik arcát mutatja ma a Dolphins, de ők az esélyesebbek.

GO BILLS!