Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
El kell felejteni ezt a meccset nagyon gyorsan,nem lesz nehéz.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na bejött! Börleszk a köbön. Sikerül folyton eladni a lasztit. Ja és Mckelvin gecci nagy BUST!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Én győzelmet várok a csapattól. Ha szívből játszunk, úgy ahogy az elmúlt hetekben, akkor szerintem verhető ez a Vikings.


GO BILLS!Vrijbloed
Bár bejönne, szerintem ama az új seprű hatás elseper bennünket. Biztos, hogy nagyon akar majd a Vikes, és azért ők a jobb csapat... Remélem nem ma fogy el a szív. Nyerni kéne, mert még a végén túl elől draftolunk 😛
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 527 — !SuPeR6BoWL!
érdekes meccsnek ígérkezik.... remélem a Tatát 1 párszor lezsákolják

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én győzelmet várok a csapattól. Ha szívből játszunk, úgy ahogy az elmúlt hetekben, akkor szerintem verhető ez a Vikings.


GO BILLS!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
GAMEDAY!!!

Hát nem tudok mit mondani erről a meccsről, szezon elején sima L-nek vettem, most meg már háromesélyesnek... Viszonylag leegyszerűsítve azon múlik a dolog, hogy a Vikes OC-je az egyszerű megoldást választja, mert ha igen, akkor sajnos AP egymaga is meg tud minket verni. Bár ha a Vikes két G-je, akik a mostani hiányzók helyére lépnek, nem annyira jeleskednek futásblokkolásban (sem), akkor így is lehet sanszunk. K-Willnek úgy érzem jó meccse lesz megint, párszor bezsákolja majd az öreget, remélem. Az offense-től én feltámadást várok, Steve meg hol támadjon fel, ha nem egy olyan csapat ellen, amely az egyik legrosszab a ligában secondary-tagtól származó szerelések terén? Nagyon kiélezett meccsre számítok, én úgy gondolom, hogy meglehet a harmadik győzelmünk, de ehhez koncentrálni kell nagyon!

Este 7-kor itt! LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ez ellen a run D ellen AP fél lábbal is megfutja a 100 yardot. A kérdés nálatok az lesz, hogy továbbra is neki adjátok-e a labdát, vagy megpróbáljátok Favret is feltámasztani. Mondjuk épeszű koordinátor ellenünk futni próbál 😊
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Nálatok is van migrénes ? Úgy tűnik Harvin se játszik nálunk hasonló okból.
Nem tudom milyen erős a def-falatok de 2 kezdő G-nk nélkül tartok a meccstől erősen.Toca
Mostanában jó a pass rush, a futás elleni védekezés viszont még mindig akadozik. Tartok tőle, hogyha AP döntheti el ezt a meccset 😕Hungarian Bill
Hát ha játszik egyáltalán. Mondjuk valószínű fog de közel nem lesz 100%os. Gerhart mondjuk helyettesíti majd. Cook ne játszik úgyhogy én meg Fitztől rettegek.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nálatok is van migrénes ? Úgy tűnik Harvin se játszik nálunk hasonló okból.
Nem tudom milyen erős a def-falatok de 2 kezdő G-nk nélkül tartok a meccstől erősen.Toca
Mostanában jó a pass rush, a futás elleni védekezés viszont még mindig akadozik. Tartok tőle, hogyha AP döntheti el ezt a meccset 😕
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
Nálatok is van migrénes ? Úgy tűnik Harvin se játszik nálunk hasonló okból.
Nem tudom milyen erős a def-falatok de 2 kezdő G-nk nélkül tartok a meccstől erősen.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Torbor IR, Wood és Shawn Nelson pedig nem játszanak a Vikes ellen. Előbbi bokasérülése nem jött még rendbe, Shawn pedig migrénnel küszködik, sajnos ez visszatérő betegség nála... 😕
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Edwards hivatalosan is IR.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
😛 ja, még inkább elsőszámú célpont 😀Helmut Zimmer
Mondjuk most pont nem, mert rokkant. 😕szaba
Szaba!

Emléxel még, hogy micsoda fantasztikus elkapóbrigáddal dolgozott Brees, vagy első évében Rivers? Mondjuk Parker harcos, a lendületes droppolás császára... vagy Keenan McCardell aki királyos volt csak, már 35-36 éves lehetett.
Remélem Gates felépül, aztán végre nyertek valamit. (XP nem játszik 😀 )Helmut Zimmer
Kabbe 😛 Amúgy volt idén is olyan meccs - Pets ellen - hogy két UDFA WR-el álltunk fel 😀 Igaz Crayton ott hatalmas császár volt, meg ugye 'tonio is jelen volt.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Gates se nagy blokkoló, mégis elsőszámú TE. 😛 Gailey renderszébe ez nem fér bele, máshol sokkal jobb lehetne Nelson.
Dwan IR. ? 😕szaba
😛 ja, még inkább elsőszámú célpont 😀Helmut Zimmer
Mondjuk most pont nem, mert rokkant. 😕szaba
Szaba!

Emléxel még, hogy micsoda fantasztikus elkapóbrigáddal dolgozott Brees, vagy első évében Rivers? Mondjuk Parker harcos, a lendületes droppolás császára... vagy Keenan McCardell aki királyos volt csak, már 35-36 éves lehetett.
Remélem Gates felépül, aztán végre nyertek valamit. (XP nem játszik 😀 )
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Shawn Nelsonnak szerintem nem reszeltek az NFL-ben, de egyvalamit meg kell tanulnia, ha első számú Tight End akar lenni; mégpedig blokkolni. Nagyon jó kezei vannak, nagyon atletikus is (sokan a tavalyi draft egyik legnagyobb steal-jének tartották), de egyelőre a blokkoláson van mit javítani. De ezt már korábban is mondta, hogy Gailey szinte egyáltalán nem használja a Tight endeket, csak blokkolásra, amiben Martin és Stupar magasan jobbak, mint Nelson.
Hungarian Bill
Gates se nagy blokkoló, mégis elsőszámú TE. 😛 Gailey renderszébe ez nem fér bele, máshol sokkal jobb lehetne Nelson.
Dwan IR. ? 😕szaba
😛 ja, még inkább elsőszámú célpont 😀Helmut Zimmer
Mondjuk most pont nem, mert rokkant. 😕
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Shawn Nelsonnak szerintem nem reszeltek az NFL-ben, de egyvalamit meg kell tanulnia, ha első számú Tight End akar lenni; mégpedig blokkolni. Nagyon jó kezei vannak, nagyon atletikus is (sokan a tavalyi draft egyik legnagyobb steal-jének tartották), de egyelőre a blokkoláson van mit javítani. De ezt már korábban is mondta, hogy Gailey szinte egyáltalán nem használja a Tight endeket, csak blokkolásra, amiben Martin és Stupar magasan jobbak, mint Nelson.
Hungarian Bill
Gates se nagy blokkoló, mégis elsőszámú TE. 😛 Gailey renderszébe ez nem fér bele, máshol sokkal jobb lehetne Nelson.
Dwan IR. ? 😕szaba
😛 ja, még inkább elsőszámú célpont 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Shawn Nelsonnak szerintem nem reszeltek az NFL-ben, de egyvalamit meg kell tanulnia, ha első számú Tight End akar lenni; mégpedig blokkolni. Nagyon jó kezei vannak, nagyon atletikus is (sokan a tavalyi draft egyik legnagyobb steal-jének tartották), de egyelőre a blokkoláson van mit javítani. De ezt már korábban is mondta, hogy Gailey szinte egyáltalán nem használja a Tight endeket, csak blokkolásra, amiben Martin és Stupar magasan jobbak, mint Nelson.
Hungarian Bill
Gates se nagy blokkoló, mégis elsőszámú TE. 😛 Gailey renderszébe ez nem fér bele, máshol sokkal jobb lehetne Nelson.
Dwan IR. ? 😕
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Shawn Nelsonnak szerintem nem reszeltek az NFL-ben, de egyvalamit meg kell tanulnia, ha első számú Tight End akar lenni; mégpedig blokkolni. Nagyon jó kezei vannak, nagyon atletikus is (sokan a tavalyi draft egyik legnagyobb steal-jének tartották), de egyelőre a blokkoláson van mit javítani. De ezt már korábban is mondta, hogy Gailey szinte egyáltalán nem használja a Tight endeket, csak blokkolásra, amiben Martin és Stupar magasan jobbak, mint Nelson.

Torbort sajnálom, kezdett magára találni (igaz ha Kelsaynek nem írtam levelet, akkor neki se fogok), Maybin talán megmutathatja... Ideje lenne már neki is dobbantani valamit, mert Moats eddig sokkalta több nyomást generál első évében, mint Maybin két év alatt...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Köszi.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Így Moats esetleg többet játszhat?tenorx
Bryan Scott and Akin Ayodele are expected to step in for Torbor in nickel and base for his ILB duties. Then Aaron Maybin and two rookies in Antonio Coleman and Arthur Moats could be spelling Torbor on the outside.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Így Moats esetleg többet játszhat?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha már TE-eknél járunk,Shawn Nelsonnak reszeltek az NFL-ben?Mert úgy lett volna ugye,hogy ő lesz itt a kezdő,csak az eltiltása után kegyvesztett lett és lecsúszott a depht 3.helyére,láttok rá reális esélyt,hogy vissza nyerje a kezdő pozíciót?

Közben:
Buffalo Bills starting linebacker Reggie Torbor has an injured shoulder that will keep him sidelined indefinitely.

Bills coach Chan Gailey said Wednesday that Torbor will be out "a long time."

Torbor injured his shoulder during Sunday's overtime loss to the Pittsburgh Steelers.

szomorú,a Steelers ellen is nagyon jól játszott

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bills leigazolta az 53-as keretébe a TE Mike Caussin-t a mi practice squadunkból.
http://www.bigcatcountry.com/2010/12/1/1849566/report-bills-sign-te-mike-caussin-to-active-roster
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Helm, olvastam a Bills-szel kapcsolatos részletes elemzésed a Hawks-topicban, és arra kellett rájönnöm, hogy néhány apróságon kívül (Fitz-e a megoldás?, Kelsay megéri-e a pénzét?, Jó-e az O-falunk, vagy nem jó?) maximálisan egyetértek veled!

Egyébként nézzük meg, hogy milyen játékosokat "kukáztunk" ki! Wrotto és Urbik a Steelers pass rusht nagyon megfogták! Visszanézve a meccset, Bell kegyetlen jó LT-ben (bár nem egyszer vette fel mellette Jackson jól a blitzet a második félidőben, mikor már nem empty backfielddel toltuk), ha így folytatja, a srácból nemsokára Pro Bowler lesz, ahogy Wood is, ha elkerülik a sérülések, szerencsére ebből a szörnyű lábtörésből sikerült teljesen felépülnie.

Levitre volt talán a leginkább az, aki kicsit kilógott ebből a falból a tavalyi szezon elején, de ő is rettenet sokat fejlődött. Hangman meg tényleg egy "tökönverő gennyláda" 😊, bár ez kell is egy olyan csoportban, ahol olyan NT-k vannak, mint Wilfork, vagy Jenkins (utóbbi nem tudom, fog-e még valaha játszani). Furcsa ez az egész, mert most is arra számítottam, hogy Fitzet rendszeresen kihozzák majd a zsebből (a Steelers is szerintem erre számított), de nem, a fal előtte áthatolhatatlan volt (kivéve azt a két sacket), és most már nemcsak az interior jó, hanem a két tackle is jól állta a sarat!

Nagyon kíváncsi vagyok a Minnesota elleni meccsre, új edzőjük van (akit egyébként mi is kinéztünk magunknak), úgy tűnik, össze is kapta őket, ez kétesélyes meccs! Bár lehet, hogy három... 😊
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Steve-Johnson-blames-God-for-his-overtime-drop?urn=nfl-289770
Stewie eléggé kiakadt twitteren... De valahol érthető.