Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mindjárt sírok,ennyire szerencsétlen csapat nincs még egy a ligában.Szépen helytálltunk,nyerhettünk volna,de nem sikerült.Egy normális offszezonnal playoffesélyes a csapat szvsz,mert ekkora küzdő szellem szintén nincs még egy ilyen az NFL-ben.
Mai napi jelige: "Köszönjük Steve (Emese)!"

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 322 — Ajmo Vatreni
No offense, de sírni tudnék milyen egy balfasz csapat ez a bills.

Komolyan, ezt, hogy lehetett elbaszni?
Miért kellett egy ilyen hülye playt hívni az ellenfél 35 yardosánál?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!sutianap
Nem ugyanolyan fontosságú poszt a vakoldali OT, mint az OG. 😉Soldados
yes, csakha Ike bemászkál a lukon 😛

inkább faszt, legyen Ziggy zsákocska


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!sutianap
Nem ugyanolyan fontosságú poszt a vakoldali OT, mint az OG. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tekintve, hogy CJ is asszem 50 yard körül futott meg Turner is, illetve McFadden 1.4es átlaggal futott ellenünk 10ből 14 yardot, szerintem Jackson tapsikolna a 70 yardnál 😀tenorx
BenJarvus Green-Ellis miért is maradt ki a felsorolásból? 😉F.Schleck
Mert neki mákja volt, hogy a passzra figyeltünk 😛


Egyébként én szorosabb meccset várok, mint a legtöbb ember, de majd meglátjuk.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Uhh, gameday a Steelers ellen. 😊

Eddig az AFC NORTH csapataival jó meccseket játszottunk, a Ravenst nagy küzdelemre késztettük, ráadásuk idegenben, míg a múltheti Bengals elleni meccs egészen fantasztikus volt. 😊

Hasonló mérkőzést várok, mint a Ravens ellen, ahogyan Bill is elmondta: szerintem a 3. negyedben még úgy ahogy partiba leszünk, de aztán bedarál minket a vashenger.

Abszolút underdog-ok vagyunk ezen a meccsen (is), úgyhogy nincs mitől félni, ki kell menni a pályára, és szívből, akarattal, alázattal, mindenféle nyomás nélkül játsszuk azt, amit tudunk. 😊

Remélem harapni fog ma is a csapat, mint ahogy az elmúlt hetekben. 😊

(Azért titokban bízom a nagy meglepetésben). 😊 😀

GO BILLS! :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tekintve, hogy CJ is asszem 50 yard körül futott meg Turner is, illetve McFadden 1.4es átlaggal futott ellenünk 10ből 14 yardot, szerintem Jackson tapsikolna a 70 yardnál 😀tenorx
BenJarvus Green-Ellis miért is maradt ki a felsorolásból? 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tekintve, hogy CJ is asszem 50 yard körül futott meg Turner is, illetve McFadden 1.4es átlaggal futott ellenünk 10ből 14 yardot, szerintem Jackson tapsikolna a 70 yardnál 😀
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gameday!!!

Egyértelmű, hogy nem mi vagyunk az esélyesek a Steelers ellen, de meg lehet őket is szorongatni. A támadófalnak nagyon a helyén kell lenni, szerintem nem fog bedőlni, a Baltimore pass rush-al is elbírtak. Futást nem is érdemes erőltetni, Jackson örülhet, ha összehoz kb 70 futott yardot Én inkább a mi pass rush-unktól tartok, nem hiszem, hogy olyan gyakran oda fogunk érni Big Benhez, ha pedig lesz ideje célpontokat keresni, akkor megint 30 pont felett kaphatunk, ezesetben pedig nem kérdés a Steelers győzelem... Múlt héten a futás elleni védelmünk már mutatott bíztató jeleket (annak ellenére mondom, hogy Benson 100 yard felett futott), remélem Mendenhallt is tudjuk tartani.

Tipp: 4. negyedig partiban leszünk, aztán BB levezényel két TD-driveot egymás után, és így bukjuk be a dolgot.

Amúgy throwbackben játszunk ma, a kékben, ez az utolsó meccs idén, amikor retro-mezt vesznek magukra a fiúk.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Merriman IR 😂tenorx
megpróbáltuk, nem jött be 😕

Roosevelt a rosteren !!!BillsFan
Roosevelt király. Csomót láttam tavaly a Bullsban, így a GM játékban is felszedtem. Remélem lesz olyan jó fogás mint a tampás Mike Williams 😊haromt
jó kis pre season-t produkált, meglepő hogy nem előbb került fel a rosterre!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Merriman IR 😂tenorx
😕 Én még azért reménykedem benne, hogy jövőre valami csoda folytán láthatjuk a pályán Bills-uniformisban...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Most már valóban Lights out.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Merriman IR 😂tenorx
megpróbáltuk, nem jött be 😕

Roosevelt a rosteren !!!BillsFan
Roosevelt király. Csomót láttam tavaly a Bullsban, így a GM játékban is felszedtem. Remélem lesz olyan jó fogás mint a tampás Mike Williams 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Merriman IR 😂tenorx
megpróbáltuk, nem jött be 😕

Roosevelt a rosteren !!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Merriman IR 😂
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Tőlem K-Will kapott szavazatot. Élete szezonját futja, magasan kiemelkedik ebből a D-Lineból. Ja, amúgy Dwan Edwards se volt egy rossz igazolás, eléggé alulértékeltnek érzem, pedig nem feltétlenül rajta múlik, hogy a run defense ilyen szarcsi.Hungarian Bill
na igen K-Will megint erőn felül teljesít és Poz is egyre jobban belendül!
nekem Dwan Edwards és Andra Davis játéka is tetszett amíg játszott...

ha offense oldalról választanék pro bowl-ra akkor Fitz és Steve a jelöltem :cool:

Parrish is itt lehetett volna ha....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezt az oldalt ismeritek?
Nagyon fasza elemzések vannak fent: http://www.buffalorumblings.com/2010/11/24/1833085/bills-vs-bengals-notes-from-the-o-line-week-11
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Visszatértünk a lovagkorba, Fitzpatrick hőstetteit egy dalban örökítették meg;

“Ho, ho, ho
Fitzmagic you know
Never believe he can’t throw
Fitzmagic, you know
Put him into the Pro Bowl


Never makes mistakes
Never use a play fake
This just gives the other team a warning
Got a beard like Barry White
Future’s looking real bright
Fitz’s face all squished up in his helmet
Ho, ho, ho
Fitzmagic you know
Never believe he can’t throw
Fitzmagic, you know
Put him into the Pro Bowl
Even on a Monday
Hope is just a week away
Tons of hair on Fitz’s chin adorning
Spiral’s looking real nice
Stevie looks like Jerry Rice
Next year we might even see a game at night.”

Innen tölthető le a dal. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Wood, Spenc. Johnson, Merriman mind kiesett a hétvégére.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tőlem K-Will kapott szavazatot. Élete szezonját futja, magasan kiemelkedik ebből a D-Lineból. Ja, amúgy Dwan Edwards se volt egy rossz igazolás, eléggé alulértékeltnek érzem, pedig nem feltétlenül rajta múlik, hogy a run defense ilyen szarcsi.Hungarian Bill
Edwards egy nagyon jó játékos, sajnáltam, hogy elment tőlünk, de örülök, hogy máshol is beválik...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Tőlem K-Will kapott szavazatot. Élete szezonját futja, magasan kiemelkedik ebből a D-Lineból. Ja, amúgy Dwan Edwards se volt egy rossz igazolás, eléggé alulértékeltnek érzem, pedig nem feltétlenül rajta múlik, hogy a run defense ilyen szarcsi.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok!

Lehet pro bowlerekre szavzni.
Nem balekolnám így Steelers meccs előtt (remélem, a kedvenceim nem faszkodnak majd 😊 )
Tölem kap vote-t Fred, Steve, és Hangman 😊

Off:
Most olvasom, hogy a küldetéstudat otthon általában kétélű fegyver 😂
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Goodellel már leírtam párszor, de nekem egy fő gondom van. Amit művel, az egy dolog, hogy teljesen hatástalan. Mármint, hogy nem lehet elérni azt a célt amit kitűzött azzal a módszerrel, amit választott. Ez így csak a hülyeség újabb csimborasszója lenne.

A gondom az, hogy ezzel árt a ligának, a játékosoknak, mindenkinek. Leginkább azt tehetné, hogy végzi a dolgát, és befejezi ezt a reménytelen missziót. Hívjon össze egy normális döntésképes és legitim szervet, és hagyja őket dönteni meg aztán dolgozni.
Ez így ebben a mostani formában nem lesz soha jobb.
Nekem ez a véleményem.ulpianus
De ezt Goodelen kívül mindenki tudja. De neki küldetése van ! 😀Toca
Fletónak is volt, nézd meg hova jutottunk 😂