Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cordaro? 😛Newman
Most Wrotto élvez elsőbbséget, amúgy rotálja őket Gailey. Nem volt rossz Cordaro, de el tudnék képzelni mást is helyette. Természetesen a GT-s kapcsolatok Gaileyvel elég nagy szerepet játszottak, mikor idekerült.Hungarian Bill
Mostmár letöltöm azt a 3 meccset,amin kezdett,mert kiváncsi vagyok rá.Meglesem mit nyújtott 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Wang-gal mi van? 😊haromt
Az ég világon semmi, tanulja a rendszert, gyúr, és ahogy az összes O-line játékos ő is jár "balettórára", vagy valamilyen koordinált mozgásgyakorlat órára. (nem vicc!!!).
Gailey nem tett le róla. Nem buta gyerek, meg nem is gyenge, csak még mindig elképesztően darabos.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Cordaro? 😛Newman
Most Wrotto élvez elsőbbséget, amúgy rotálja őket Gailey. Nem volt rossz Cordaro, de el tudnék képzelni mást is helyette. Természetesen a GT-s kapcsolatok Gaileyvel elég nagy szerepet játszottak, mikor idekerült.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ő a fórum egyszemélyes Spiller fan clubja 😀tenorx
Már azelőtt is szimpatizáltam a Bills-szel,ez csak rátett,Bills szurker lettem,persze az Eagles mellett (és akkor még ott az Oakland is :rolleyes: )De tény,hogy az egyik legélvezetesebb játékot nyújtja a Bills idén 😊Newman
No mán megijedtem, hogy elpártoltál tőlünk de örülök, hogy azért nem. Nekem az Eagles melltt az AFC-ből a Chiefs a kedvencem. amúgy grat a Billsnek nagy meccs volt!dande
az nem történhet meg (amúgy a Pantherst is likeolom 😊)

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ha egy üzlet egyszer beindul... 😉 Grat!

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem Bell se rossz, megteszi a tőle telhetőt. Egy RT-t kéne valahonnan szerezni, vagy Wangot esetleg kipróbálni, Gailey jó véleménnyel van róla, és játszatta is volna, ha az edzőtáborban nincs az a csúnya sérülése. Fitz sokkal jobban megél e fal mögött, mint anno Trent. Persze ez nem feltétlen jelenti azt, hogy a fal lett volna jobb 😊 A belső rész tavaly is jó volt.Hungarian Bill
Cordaro? 😛

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Szerintem Bell se rossz, megteszi a tőle telhetőt. Egy RT-t kéne valahonnan szerezni, vagy Wangot esetleg kipróbálni, Gailey jó véleménnyel van róla, és játszatta is volna, ha az edzőtáborban nincs az a csúnya sérülése. Fitz sokkal jobban megél e fal mögött, mint anno Trent. Persze ez nem feltétlen jelenti azt, hogy a fal lett volna jobb 😊 A belső rész tavaly is jó volt.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Wang-gal mi van? 😊haromt
Gators szurkernek nem adunk ki infot! 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Wang-gal mi van? 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
azt nem azzal a felfelé mutató ujjal kell, amiből, alig osztunk egymásnak 😂 nem úgy, mint más csapat fanjai 😂
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Persze, Fitz óriási meccset játszott, leszámítva az elejét. És valóban kiválóak a vezetői képességei. Kezdek én is afelé tendálni, hogyha Luck nem jön ki a draftra, akkor ne QB-t húzzunk (így könnyebb lesz lemondani róla, hogy szerintem nem mi leszünk az 1/1), hanem kicsit tornázzuk fel Fitzet, de az a baj vele, hogy továbbra is olyan képességén kellene fejleszteni, ami alig-alig, vagy sehogysem fejleszthető, akkor se, ha egész nap a kertben dobál célba... De a mai teljesítményét természetesen csak likeolni lehet 😊Hungarian Bill
ha egy tradicionális nfl csapatot akartok építeni, arra vszleg nem Fitz a jó megoldás, ha viszont folytatjátok ezt az utat, és a támadójáték fő célja, hogy az 5 ember nyújtsa a pályát és a QB-nak gyorsan kell jól dönteni, akkor kevésbé hiszem h Fitznél van jobb megoldás. a lába jó, ha gondban a protection ki tud lépni.

nem biztos h jól látom kívülről, de neki másban rejlenek a fő erényei mint általában egy irányítónak, de talán ha ezt maximalizálhátok ugyanúgy lehet sikeres. meg egy erősebb D-line is sokat segítene rajta.gabtsi
A Támadójátékunk minden csak nem tradicionális!

Fitz nem top QB , de vannak olyan tulajdonságai, amelyek miatt bizalmat szavaznék neki

+kb. egy cell pörög a csávó fejében...
+elképesztő döntéshozó!!!
+ laterális gondolkodás
+érti a rendszert, és tud vele sakkozni!
+ szeretik a többiek, és mi is, mert egy nagyon kedves csávó
+rettenetesen sokat dolgozik, hogy jobb irányító legyen, mint amilyen...
+hihetetlen alázattal áll a feladathoz.
+ 10 éve nincs támadójátékunk-10 éve nincs irányítónk, aki vinné a csapatot

- nem tud dobni (NFL szinten, bár, ha koncentrál, akkor ez sem igaz)
- sosem fog megülni a zsebben
- bele fog nézni egy corner blitzbe!!!

Szubjektív... látom benne a fejlődés lehetőségét.

Az O fal nem annyira jó passz blokkolásban, mint amilyennek tűnik. A rendszerünk kényszer szűlte, hátrányból kovácsol erényt! Ma működött, de nem fog mindig, mert kényes egyensúlyra alapul. Nem fogunk tudni mindig ennyire vertikálisan játszani. Nem lehet minden védelmi rendszer ellen csak üres területeket használni.
A falnak fel kell nőnie, hogy egy picit nyugisabb, kevésbé pörgős O rendszerrel is tudjunk operálni.
Fitznek, pedig nagyon sokat kell fejlődnie!

Jackson, Johnson, Evans és a fal belső része megteszi, amit lehet!

üdv
HHelmut Zimmer
likeolom 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Persze, Fitz óriási meccset játszott, leszámítva az elejét. És valóban kiválóak a vezetői képességei. Kezdek én is afelé tendálni, hogyha Luck nem jön ki a draftra, akkor ne QB-t húzzunk (így könnyebb lesz lemondani róla, hogy szerintem nem mi leszünk az 1/1), hanem kicsit tornázzuk fel Fitzet, de az a baj vele, hogy továbbra is olyan képességén kellene fejleszteni, ami alig-alig, vagy sehogysem fejleszthető, akkor se, ha egész nap a kertben dobál célba... De a mai teljesítményét természetesen csak likeolni lehet 😊Hungarian Bill
ha egy tradicionális nfl csapatot akartok építeni, arra vszleg nem Fitz a jó megoldás, ha viszont folytatjátok ezt az utat, és a támadójáték fő célja, hogy az 5 ember nyújtsa a pályát és a QB-nak gyorsan kell jól dönteni, akkor kevésbé hiszem h Fitznél van jobb megoldás. a lába jó, ha gondban a protection ki tud lépni.

nem biztos h jól látom kívülről, de neki másban rejlenek a fő erényei mint általában egy irányítónak, de talán ha ezt maximalizálhátok ugyanúgy lehet sikeres. meg egy erősebb D-line is sokat segítene rajta.gabtsi
A Támadójátékunk minden csak nem tradicionális!

Fitz nem top QB , de vannak olyan tulajdonságai, amelyek miatt bizalmat szavaznék neki

+kb. egy cell pörög a csávó fejében...
+elképesztő döntéshozó!!!
+ laterális gondolkodás
+érti a rendszert, és tud vele sakkozni!
+ szeretik a többiek, és mi is, mert egy nagyon kedves csávó
+rettenetesen sokat dolgozik, hogy jobb irányító legyen, mint amilyen...
+hihetetlen alázattal áll a feladathoz.
+ 10 éve nincs támadójátékunk-10 éve nincs irányítónk, aki vinné a csapatot

- nem tud dobni (NFL szinten, bár, ha koncentrál, akkor ez sem igaz)
- sosem fog megülni a zsebben
- bele fog nézni egy corner blitzbe!!!

Szubjektív... látom benne a fejlődés lehetőségét.

Az O fal nem annyira jó passz blokkolásban, mint amilyennek tűnik. A rendszerünk kényszer szűlte, hátrányból kovácsol erényt! Ma működött, de nem fog mindig, mert kényes egyensúlyra alapul. Nem fogunk tudni mindig ennyire vertikálisan játszani. Nem lehet minden védelmi rendszer ellen csak üres területeket használni.
A falnak fel kell nőnie, hogy egy picit nyugisabb, kevésbé pörgős O rendszerrel is tudjunk operálni.
Fitznek, pedig nagyon sokat kell fejlődnie!

Jackson, Johnson, Evans és a fal belső része megteszi, amit lehet!

üdv
H
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
mit műveltetek te jó ég. 😀
Steve johnson nagy király.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Áááááááá, 35-0-ra nyerni a 2. félidőt, ne máááár. 😀 😊

Már-már az Oilers elleni legendás feltámadást idézi. 😊

Óriási grat a csapatnak, hogy 7-28 után nem adták fel!

GO BILLS!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Persze, Fitz óriási meccset játszott, leszámítva az elejét. És valóban kiválóak a vezetői képességei. Kezdek én is afelé tendálni, hogyha Luck nem jön ki a draftra, akkor ne QB-t húzzunk (így könnyebb lesz lemondani róla, hogy szerintem nem mi leszünk az 1/1), hanem kicsit tornázzuk fel Fitzet, de az a baj vele, hogy továbbra is olyan képességén kellene fejleszteni, ami alig-alig, vagy sehogysem fejleszthető, akkor se, ha egész nap a kertben dobál célba... De a mai teljesítményét természetesen csak likeolni lehet 😊Hungarian Bill
ha egy tradicionális nfl csapatot akartok építeni, arra vszleg nem Fitz a jó megoldás, ha viszont folytatjátok ezt az utat, és a támadójáték fő célja, hogy az 5 ember nyújtsa a pályát és a QB-nak gyorsan kell jól dönteni, akkor kevésbé hiszem h Fitznél van jobb megoldás. a lába jó, ha gondban a protection ki tud lépni.

nem biztos h jól látom kívülről, de neki másban rejlenek a fő erényei mint általában egy irányítónak, de talán ha ezt maximalizálhátok ugyanúgy lehet sikeres. meg egy erősebb D-line is sokat segítene rajta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Na akkor Flo, és Kelsay után a QB-nkról is lemászhatnál végre 😛
A QB, akinek csak a lábmunkája elit nem kap össze ennyire egy társaságot, nem vezeti egymás után a TD driveket 😉

Óriási dicsret Gaileynek!!!Helmut Zimmer
Persze, Fitz óriási meccset játszott, leszámítva az elejét. És valóban kiválóak a vezetői képességei. Kezdek én is afelé tendálni, hogyha Luck nem jön ki a draftra, akkor ne QB-t húzzunk (így könnyebb lesz lemondani róla, hogy szerintem nem mi leszünk az 1/1), hanem kicsit tornázzuk fel Fitzet, de az a baj vele, hogy továbbra is olyan képességén kellene fejleszteni, ami alig-alig, vagy sehogysem fejleszthető, akkor se, ha egész nap a kertben dobál célba... De a mai teljesítményét természetesen csak likeolni lehet 😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
Sok fejleszteni való van a csapaton, de tetszett eddig is ez a Bills.

Gaileyt szeretem, Herminatorral óriási páros voltak. Csak rossz időben, rossz helyen. Esélyük nem volt sajna. Ezért neki külön szurkolok mindig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Ja.!!! Bódogszág! 😊Helmut Zimmer
de csak egy hétig😀Tibi76
Ja, de legalább nem Bigben az irányítonk! 😛Helmut Zimmer
még szerencse😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Örülök h nyerni láthatod a csapatod 😉kishaszi
Ja.!!! Bódogszág! 😊Helmut Zimmer
de csak egy hétig😀Tibi76
Ja, de legalább nem Bigben az irányítonk! 😛
több mint 13 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Határtalanul boldog vagyok! Óriásit harcoltunk. Végre érzem, hogy van mire építkeznünk. 😊Helmut Zimmer
Örülök h nyerni láthatod a csapatod 😉kishaszi
Ja.!!! Bódogszág! 😊Helmut Zimmer
de csak egy hétig😀

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Határtalanul boldog vagyok! Óriásit harcoltunk. Végre érzem, hogy van mire építkeznünk. 😊Helmut Zimmer
Örülök h nyerni láthatod a csapatod 😉kishaszi
Ja.!!! Bódogszág! 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
wooow!!

na ezért érdemes a Bills-nek szurkolni!!!! :cool:

Newman!

csak nem megy új Bills szurkert köszönthetünk ? 😉BillsFan
Ő a fórum egyszemélyes Spiller fan clubja 😀tenorx
Már azelőtt is szimpatizáltam a Bills-szel,ez csak rátett,Bills szurker lettem,persze az Eagles mellett (és akkor még ott az Oakland is :rolleyes: )De tény,hogy az egyik legélvezetesebb játékot nyújtja a Bills idén 😊Newman
No mán megijedtem, hogy elpártoltál tőlünk de örülök, hogy azért nem. Nekem az Eagles melltt az AFC-ből a Chiefs a kedvencem. amúgy grat a Billsnek nagy meccs volt!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Helmut, nem emlékszel, hogy Flo honnan lett még annak idején elküldve? 😛szaba
Dehogynem 😂 AJ KÓ-vács-a-leg-na-gyobb-ki-rály!!!
a-leg-na-gyobb-ki-rály!!!
a-leg-na-gyobb-ki-rály!!! 😛 😂Helmut Zimmer
😊 Mondjuk azért azt hozzátenném, hogy a mi szisztémánkba - az akkoriba - nem nagyon ment neki. A mostaniban sztem eléldegélne.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
wooow!!

na ezért érdemes a Bills-nek szurkolni!!!! :cool:

Newman!

csak nem megy új Bills szurkert köszönthetünk ? 😉BillsFan
Ő a fórum egyszemélyes Spiller fan clubja 😀tenorx
Már azelőtt is szimpatizáltam a Bills-szel,ez csak rátett,Bills szurker lettem,persze az Eagles mellett (és akkor még ott az Oakland is :rolleyes: )De tény,hogy az egyik legélvezetesebb játékot nyújtja a Bills idén 😊

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Határtalanul boldog vagyok! Óriásit harcoltunk. Végre érzem, hogy van mire építkeznünk. 😊Helmut Zimmer
Örülök h nyerni láthatod a csapatod 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."