Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha nem ellenünk történik ez valószínűleg felállva tapsolok. ilyen az amikor egy edző nem sír a játékosai miatt, hanem szab egy velük eredményes rendszert. üde színfolt ez a csapat az NFL-ben. mindenképpen gratulálok hozzá, Fitz pedig nagy örömömre bizonyítja, hogy ésszel még mindig felül lehet kerekedni a fizikummal szemben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
wooow!!

na ezért érdemes a Bills-nek szurkolni!!!! :cool:

Newman!

csak nem megy új Bills szurkert köszönthetünk ? 😉BillsFan
Ő a fórum egyszemélyes Spiller fan clubja 😀
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
wooow!!

na ezért érdemes a Bills-nek szurkolni!!!! :cool:

Newman!

csak nem megy új Bills szurkert köszönthetünk ? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Helmut, nem emlékszel, hogy Flo honnan lett még annak idején elküldve? 😛szaba
Dehogynem 😂 AJ KÓ-vács-a-leg-na-gyobb-ki-rály!!!
a-leg-na-gyobb-ki-rály!!!
a-leg-na-gyobb-ki-rály!!! 😛 😂
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Helmut, nem emlékszel, hogy Flo honnan lett még annak idején elküldve? 😛szaba
kiraktatok egy jó cornert?grat 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Helmut, nem emlékszel, hogy Flo honnan lett még annak idején elküldve? 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Mindenki, különösen a második félidőben hozzátette a magáét ehhez a diadalhoz! Az általam sokat szidott Kelsay, és Flo is a helyzet magaslatán volt! Megmondom őszintén, nem gondoltam volna, hogy Fitz 300 yard felett dob ismét, de az zseniális húzás volt, hogy többször kihoztuk a zsebből, mert ugyan nem elite, de egyvalamiben mindenképp az, ez pedig a lábmunkája.

Tényleg nem lehet erre mit mondani, szép volt fiúk, és köszönjük ezt a szép estét! 😊Hungarian Bill
Na akkor Flo, és Kelsay után a QB-nkról is lemászhatnál végre 😛
A QB, akinek csak a lábmunkája elit nem kap össze ennyire egy társaságot, nem vezeti egymás után a TD driveket 😉

Óriási dicsret Gaileynek!!!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Határtalanul boldog vagyok! Óriásit harcoltunk. Végre érzem, hogy van mire építkeznünk. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Mindenki, különösen a második félidőben hozzátette a magáét ehhez a diadalhoz! Az általam sokat szidott Kelsay, és Flo is a helyzet magaslatán volt! Megmondom őszintén, nem gondoltam volna, hogy Fitz 300 yard felett dob ismét, de az zseniális húzás volt, hogy többször kihoztuk a zsebből, mert ugyan nem elite, de egyvalamiben mindenképp az, ez pedig a lábmunkája.

Tényleg nem lehet erre mit mondani, szép volt fiúk, és köszönjük ezt a szép estét! 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Megy ez gyerekek.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Elképesztő győzelem,amit a második félidőben művelt a Bills az felülmúlhatatlan (bár ebben benne volt a Bengals is rendesen)Ez a Fitz-Steve duó nagyon ütős+Jackson... 😀 és a védelem is felnőtt a feladathoz a 2.félidőben.2nd win a row,yeah :cool:

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Nem ismerem a Bills O-t, de sok TE passzal, screennel és sajnos futással is verhető a Bengals D.Mikey
Na Gailey a Tight Endeket abszolút nem használja, max blokkolásra. Nemhiába Martin kezd, ő blokkol a legjobban... Pedig neki se ez az erőssége... Screenek mostanában gyakrabban előfordulnak, de Fitz néha itt is képes pontatlanul dobni, vagy Jackson szokott ügyetlenkedni, ha felé dobja... Nem hiszem, hogy most kevésbé lennénk vertikálisak, mint eddig.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday az igen pocsék formában lévő Bengals ellen.

Bill! Nekem viszont jó előérzetem van.
Abban viszont maximálisan igazat adok neked, hogy ha nem lesz a részünkről pass rush, akkor azért Palmer jó eséllyel szépen el fog dobálgatni.

Fitzit meg viszonylag jól meg kell védeni. Ha van ideje, akkor meglepően jól tud játszani.
Azt se gondoltam volna, hogy ez a két csapat ennyi kör után összesen 3(!) azaz HÁROM győzelmet tud majd felmutatni, de ez van.

A 2-7 megtévesztő, ennél szerintem erősebb ez a Bengals, csak náluk is mindig éppen hiányzik valami. Vagy éppen Palmer fog ki rossz napot, vagy a D, vagy az ST nem hozza úgy magát. Vagy tévedek?

Én szoros meccset várok, bármi lehet.

GO BILLS!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Miért van az, hogy mindig megfeledkeznek az aktuális ellenfél szurkolói Shipleyről és Greshamről, és csak a két celeb a téma?
(Kérdésem költői.)

Abban bízhattok, hogy futni nem fog tudni a Bengals. Múlt héten a 29. Colts rush D ellen valami 40 yardot hozott összesen Benson és Scott.
Ha nem is lesz pass rushotok, még mindig lehet simán labdaszerzésetek. A Bengals elkapók szeretik hanyag módon megfutni a route-jaikat. Volt is már jó néhány INT-je ebből adódóan Palmernek.

Nem ismerem a Bills O-t, de sok TE passzal, screennel és sajnos futással is verhető a Bengals D.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gameday!

Hát kíváncsi leszek, hogy mennyire fogjuk tudni tartani TO-t, meg Ochot. És az a baj, hogyha őket viszonylag jól megfogjuk, akkor a defensünkben még mindig megvan az x-faktor, már ami a futás elleni gyatra védekezést illeti. Én egyébként úgy gondolom, hogy ha nincs pass rush, akkor meghaltunk. Palmer nem fogja csak úgy odaajándékozgatni a labdákat... Ne legyen igazam, de nincs jó előérzetem... 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vakok között félszemű a király... De azért a győzelem az győzelem...
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Fel a fejjel Bills-fanok! Blackout? Hú de ismerős valahonnan... 😉

Ha más nem is, ez talán feldob Titeket egy kicsit: Fred Jackson lett a 10. játékhét legjobb RB-je!

http://www.nfl.com/partner?partnerType=players-air-and-ground

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Az első győzelmünk se vonzotttöbb nézőt a Paul Brown Stadionba -> újabb blackout.

Spiller, Spencer Johnson, valamint Merriman eddig a biztos kimaradók vasárnapra.

Fitzyt pedig meghallgathatjuk meccs előtt, alatt, után

A nyolcadik videó a listán, ha tovább görgetünk.

Tovább kell görgetni.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a győzelemhez!
Végre nem kell tovább hallgatni, olvasni a "szakértőktől", hogy mikor lesz meg az első 😉

Szurkolok nektek kivéve ellenünk, hogy minimum a csoportellenfelekkel szemben növeljétek meg a győzelmeitek számát! 😊

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
És le a kalappal Wood előtt! Elég jól leradírozta Suh-t, kajak jó a falunk, már csak egy RT hiányzik.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
N-drew +Darth! Srácok!

Köszönjük szépen! 😊
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Kellet ide már nagyon a győzelem. Én örülök neki.
Viszont szerintem a draft 1 pick akkor is itt lesz. Ami annyiból jó,hogy végre nem olyan csapat választ elsőnek akit alapból nem szeretek.

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Tökmind1 hogyan, már nagyon megérdemelte a Bills a W-t! Mondjuk sajnálom, hogy a Lions volt az áldozat, de ettől még...

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
Az a gond, hogy Fitz még mindig rendszeresen aluldubja az embereit. 😕Helmut Zimmer
ez igaz de ma a WR-ek is dropoltak néhányat...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Az a gond, hogy Fitz még mindig rendszeresen aluldubja az embereit. 😕