Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
ritka szar meccs volt, de legalább a W megvan!!! :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
ÉN még mindig nem értem, hogy minek draftoltuk Spillert 😀 😀 😂 😂 😂Helmut Zimmer
feature back,azért 😛
Jacksonnak kellett ez a game.Megérdemelte a csapat legalább 1 győzelmet. 😊Newman
Ja! Nyugi lesz több győzelem is (még legalább 1 😀)
Spillerben szerintem csak Te hittél... 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ÉN még mindig nem értem, hogy minek draftoltuk Spillert 😀 😀 😂 😂 😂Helmut Zimmer
feature back,azért 😛
Jacksonnak kellett ez a game.Megérdemelte a csapat legalább 1 győzelmet. 😊

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Jeeee! 😀

Most már meg sem állunk a 8-8-ig 😀

Hát nem a legutóbbi három hétben megszokott játékunkkal rukkoltunk elő, de a Jóisten megszánt bennünket 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
ÉN még mindig nem értem, hogy minek draftoltuk Spillert 😀 😀 😂 😂 😂Helmut Zimmer
Azért, amiért mi 7.2 milát fizetünk Sproles-nak 😛
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Uhhh, megvan az első W, végre, végre, végre! 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
grat srácok 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
ÉN még mindig nem értem, hogy minek draftoltuk Spillert 😀 😀 😂 😂 😂
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Erről van szó 😛
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bár amilyen szerencsétlen ez a két csapat, lehet a vége döntetlen lesz... 😂 :rolleyes:

Vrijbloed
De akkor sincs 0-16 😉Bazzani
Ez igaz. 😂 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bár amilyen szerencsétlen ez a két csapat, lehet a vége döntetlen lesz... 😂 :rolleyes:

Vrijbloed
De akkor sincs 0-16 😉

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday a Lions ellen.

Sokak szerint ha ma nem nyerünk, akkor reális eséllyel pályázhatunk a 0-16-os szezonra.
Kétségtelenül lehet benne valami, de ezt erősnek érzem.

Olvastam, hogy sok bajjal küszködik a Lions, ők is hadilábon állnak a szerencsével, mint mi, ők is sok meccset buktak el úgy, hogy végig szoros volt az eredmény, és jól játszottak.

Úgy érzem, ha tartjuk azt a formát, amit az elmúlt 3 meccsen mutattunk, akkor le fogjuk győzni őket.

Bár amilyen szerencsétlen ez a két csapat, lehet a vége döntetlen lesz... 😂 :rolleyes:

GO BILLS!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Merriman nem játszik vasárnap, Achilles-ín húzódás miatt, valamint a vádlijával sincs minden rendben. Mesterünk azt mondta, hogy a legfontosabb most az, hogy játsszon. Kíváncsi vagyok, mikorra épül fel teljesen...

Wrotto lesz a kezdő RT, Howard-dal meg volt elégedve Gailey, de még van hová javulnia.

Valamint a vasárnapi meccs blackout lesz. Szerencsére azért streamen majd figyelemmel lehet követni, amint a bajor legények végeztek, izzítom is 😊Hungarian Bill
Az első felvonás legjobb párosítása egy pártatlan nézőnek 😉
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Merriman nem játszik vasárnap, Achilles-ín húzódás miatt, valamint a vádlijával sincs minden rendben. Mesterünk azt mondta, hogy a legfontosabb most az, hogy játsszon. Kíváncsi vagyok, mikorra épül fel teljesen...

Wrotto lesz a kezdő RT, Howard-dal meg volt elégedve Gailey, de még van hová javulnia.

Valamint a vasárnapi meccs blackout lesz. Szerencsére azért streamen majd figyelemmel lehet követni, amint a bajor legények végeztek, izzítom is 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Merriman abbahagyta a mai edzést, kb 10 percet edzett, mikor megsérült...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Andra Davis se játszik már többet a szezonban, érkezett Seattle-ből Ganther, ahogy azt deny79 is írta korábban.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Phillips remélem hazajön DC-nek, nagy szükség lenne a tudására Buffaloban!Helmut Zimmer
Nekem is ez jutott eszembe, mikor olvastam, hogy JJ kirúgta. De ne áltassuk magunkat, amíg itt Ralph a tulaj, Wade messze elkerüli Buffalót.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Parrish IR 😕 Donald Jones kaphat így majd több szerepet... Sajnálom Roscoet, élete talán legjobb szezonját futja most, jövőre mindenképp számolni kell vele!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
De Ti mindig ezt a lemezt nyomjátok! Mindegy!Helmut Zimmer
Ebben azért az is szerepet játszik, hogy utoljára akkoriban volt a Bears offense ligaelit, amikor a németek lerohanták Lengyelországot. Én erre nem emlékszek. Nézhetsz bármilyen fontosabb adatot (megtett yard, szerzett pont), még a középmezőny alját is nagyon ritkán kapirgálják. Dícsérnék én szívesen, csak nincs mit.füligjimmy
Jimmy
Ez nem a Bears O-ról szól, hanem egyfajta szurkolói magatartásról... Mi kikapunk egy jobb elenféltől (ahogy ez tegnap is történt). Ti egy egy apró döntésen csúsztok el, annak ellenére, hogy végig jobbak voltatok.
De hagyjuk, nem érdekes annyira...már én is unom!

Más téma!
Ami a Lions elleni meccset illeti.... a Lions egy jó csapat, egy olyan vezetőedzővel, aki elképesztő döntéseket hoz.
Óriási respekt a Lionsnak, és még nagyobb a szurkolóiknak. Szerintem mind a két csapat jobb, mint mondjuk a komplett NFC West (kivétel talán a Rams). Én csak azt remélem jó derbi lesz kevés sérüléssel.

Üdv
H
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De Ti mindig ezt a lemezt nyomjátok! Mindegy!Helmut Zimmer
Ebben azért az is szerepet játszik, hogy utoljára akkoriban volt a Bears offense ligaelit, amikor a németek lerohanták Lengyelországot. Én erre nem emlékszek. Nézhetsz bármilyen fontosabb adatot (megtett yard, szerzett pont), még a középmezőny alját is nagyon ritkán kapirgálják. Dícsérnék én szívesen, csak nincs mit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Free-agent RB Quinton Ganther plans to sign today with the Buffalo Bills.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még egy hét és oda a nyeretlenség.
Ha minket nem vertek meg akkor senkit.
Nyugi,nem hagyjuk,hogy beállítsátok a rekordunkat.
Az csak a miénk.Bazzani
Ez egy igen érdekes meccs lesz...

A 2 legszerencsétlenebb, legpechesebb csapat játszik egymással.

Remélem is, hogy nem lesz rekordbeállítás... :rolleyes:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy hét és oda a nyeretlenség.
Ha minket nem vertek meg akkor senkit.
Nyugi,nem hagyjuk,hogy beállítsátok a rekordunkat.
Az csak a miénk.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Fitz-ről tavalyról nem volt túl jó volt a véleményem, de most ő az utolsó lenne akit szídnék...

A lehetőségekhez képest jól nyomja, nem elit QB és nem is lesz az!

Én annak is örülök hogy szoros meccseket játszunk és látok OFF a pályán!BillsFan
jó... a nem elit QB-közt van két típus
a.) oda dobja, ahova akrja, de borzasztó döntéseket hoz... .
b.) nem dobja oda ahova akrja, de egyébként jó döntéshozó, jó vezér, akár mondható, hogy ...zsugás.
Fitz esze nagyon a helyén van. Jó, persze hívtak neki egy mély optiont, amit el is szúrt, de azért mostanában úgy megyünk at a komolyabb védelmeken, ahogy egy jól összeszokott brigád, hangsúlyoznám, hogy futójáték nélkül tesszük ezt.
Gyerekek ez nem megy, csak ha a qb okos srác. Brady nem dobott így 2002-ben. Mit csinált? Hülyére gyakorolta magát!
Fitznek is hülyére kell magát gyakorolnia...
Lehet belőle még nagyon jó kis irányító!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
oopsz tényleg, de olyan pici volt hogy észre sem vettem 😛

olvasod Kelly írásait?

Nekem nagyon tetszik, remélem egyszer újra ő irányithatja majd a csapatot!BillsFan
Persze, olvasom Remélem én is, hogy így lesz!

Dave! Nem kell megmagyarázni.Helmut Zimmer
Nem is akartam, csak a véleményemet írtam le, bár lehet hogy neked bármit írhatnék 😉 😀davemayer
Ezt kb. jól érzed 😛 😀
Amúgy nincs harag! 😊