Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Tévedtem, :/
Megérdemeljük az 1/1-et. DC-t kell húzni! 😀
Edwards nem érti ezt a játékot. Kiváncsi vagyok, hogy Gailey, mikor dobja ki.

Azt sem nagyon tudom persze, hoyg futójáték nélkül meddig juthatunk!!! Ha valaki azt mondja nekem a szezon előtt, hogy Fitz a hátán viszi a csapatot kiröhögöm.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday az amúgy szimpatikus Bears ellen. 😊

Én is nagyon remélem, hogy Cutler sokat fog hibázni, mi pedig ezeket ki tudjuk majd használni.
A Bears OL teljesítménye igencsak szerény, jó lenne, ha nemcsak Cutler önmaga rontana el egy passzt, hanem a védelem is betudná zavarni...

Fitzire nagyon kíváncsi vagyok, hogy a nem éppen erős Bears secondary ellen mennyire tudja majd kamatoztatni tudását, és hogy a fal, mennyire tudja majd megvédeni Urlacheréktől.

Én bizakodó vagyok. Az elmúlt 2 meccsen rohadt nagy pechünk volt, de a szerencse forgandó. Ismét szoros meccset várok, de most ezúttal mi nyerünk! 😊

GO BILLS!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gameday!!!

Nagyon kíváncsi leszek mit hozunk össze a Bears ellen. A front 7-jük eléggé bika, viszont a secondary egyáltalán nem áll szilárd lábakon náluk, Fitz kíváncsi vagyok, hogy ki fogja-e ezt használni (persze a falnak is figyelni kell a rengeteget blitzelő Chicagóra). Sajnos a mai meccs sem Jacksoné lesz, én legalábbis úgy érzem, sokkal inkább az elkapók villoghatnak. Ami a labda másik oldalát illeti, Cutlert nagyon könnyen hibára lehet kényszeríteni, egy jó Merriman most úgy kellene, mint egy falat kenyér. De hát maximum az oldalvonalról tudja majd megfélemlíteni Jayt. Ennek ellenére Cutler az az irányító, aki siettetés nélkül is képes blőd döntésekre, szóval úgy gondolom, fogjuk gyarapítani a pickjeink számát. Csak az Offensen múlik, hogy a turnovereket pontokra váltsuk!

Úgy érzem, most meglehet a W, de ehhez ugyanolyan csupaszív játék kell, mint az előző két meccsen! És annak is örülök, hogy végre Torontóban nem egy csoportriválissal játszunk, bár ennek idén nem sok jelentősége van...Hungarian Bill
Mindenképp szoros meccs lesz. Ti ha lehet mondani jó passzban vagytok, mi nem annyira, de a bye week segíthetett nekünk. Ellenetek még a gyér futójátékunk is villoghat (esetleg). A Bills O - Bears D csata pedig érdekes lesz. 1-2 drivet mi ált simán beszopunk, a többi 6-8at meg legyilkoljuk. Tőlünk is kellenek a turnoverek. Briggs visszatérése remélem dob a dolgokon.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gameday!!!

Nagyon kíváncsi leszek mit hozunk össze a Bears ellen. A front 7-jük eléggé bika, viszont a secondary egyáltalán nem áll szilárd lábakon náluk, Fitz kíváncsi vagyok, hogy ki fogja-e ezt használni (persze a falnak is figyelni kell a rengeteget blitzelő Chicagóra). Sajnos a mai meccs sem Jacksoné lesz, én legalábbis úgy érzem, sokkal inkább az elkapók villoghatnak. Ami a labda másik oldalát illeti, Cutlert nagyon könnyen hibára lehet kényszeríteni, egy jó Merriman most úgy kellene, mint egy falat kenyér. De hát maximum az oldalvonalról tudja majd megfélemlíteni Jayt. Ennek ellenére Cutler az az irányító, aki siettetés nélkül is képes blőd döntésekre, szóval úgy gondolom, fogjuk gyarapítani a pickjeink számát. Csak az Offensen múlik, hogy a turnovereket pontokra váltsuk!

Úgy érzem, most meglehet a W, de ehhez ugyanolyan csupaszív játék kell, mint az előző két meccsen! És annak is örülök, hogy végre Torontóban nem egy csoportriválissal játszunk, bár ennek idén nem sok jelentősége van...
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
csupa jó hírek :cool: kiváncsi leszek!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ráadásul most látom, hogy Green IR-re került. Nem kívánok senkinek sem IR-t, de Green nem tudott felnőni a feladathoz, és akkor még finoman fogalmaztam...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 613 — Csodabogár
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Azt mondják, hogy most már kigyógyult a lényeges bajokból. Azt már biztosra veszem, h sosem lesz a régi, de ha még tudna párat villantani, sokat dobna rajtatok.szaba
kokszot mellékeltek hozzá? 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Köszi Szaba 😉Helmut Zimmer
Neked bármit 😛szaba
Hogy is mondta Wolf a Ponyvaregényben ??? 😀


Na király, jön Merriman, ez legalább akkora jrlrntőséggel bír, mint egy gyílkos Sex Pistols koncert 2010-ben 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Köszi Szaba 😉Helmut Zimmer
Neked bármit 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Köszi Szaba 😉
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Azt mondják, hogy most már kigyógyult a lényeges bajokból. Azt már biztosra veszem, h sosem lesz a régi, de ha még tudna párat villantani, sokat dobna rajtatok.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Szerintem fél lábbal is jobb a Kelsay-Torbor párosunknál... Örülök neki nagyon!Hungarian Bill
...az volt a balfasz, aki kitalálta, hogy Kelsay legyen OLB... mindegy lejárt lemez...
Semmit sem várok már Merrimantől 😕 Fogalmam nincs, milyen állapotban van! 1.8 pénz, végülis, ha a futás ellen picit kisegít minket (soha nem hittem volna, hogy Vele kapcsolatban ezt mondom), akkkor már jó, megérte!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Szerintem fél lábbal is jobb a Kelsay-Torbor párosunknál... Örülök neki nagyon!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És Merriman jönni is fog, tehát nem holdoutol.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 259 — Tyrone Creek
Merriman érkezését majdnem biztosra írják.tenorx
ESPN-en most mondták be, hogy biztos
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Merriman érkezését majdnem biztosra írják.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
ok igazad van, de nem pro style QB sincs igazán az első körben akit ide hozhatnánk a tuti falunk mögé 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
idáig nem írtam mert nem volt kedvem, ez a 3 bukott OT (Bills,Dawgs,Bills) megviselt 😕

nehéz ügy lesz a draft mert:
nincs igazán jó pro style QB idén (Luck nem jön ki sztem+ még egy Cardinal kinek hiányzik? 😊 Locker nekem nem túl meggyőző,Malett sem ha kijön...
OT nem nagyon akad legalábbis az első körben, tehát egy pass rusher kéne abból van azért!

a két kezdő ILB botrányos, nekem POZ mellett A.Davis játéka is tetszik rájuk lehetne építeni!

de hát mint tudjuk, playmakereket keresünk bármi lehet 😛BillsFan
Annyira megértelek Tesó!

QB draft téma: ... Klózen ugye pró-sztájl volt... Sam meg...nem! Mondhatom, de zongorázni, sőt dobolni is tudnám a különbséget !!!
Az a tanmese nyílván megvan, amikor a farkas egy nap irgalmatlanul megveri Nyuszikát, mert valamit 50x elmagyráz, és Nyuszika még mindig nem, érti... Nyuszika miután nem tudja túltenni magát az őt ért igazságtalanságon, éveken át gyúr, templomot épít a testéből, valamint távolkeleti harcművészeteket tanul. Csak a bosszú élteti. Eközben a farkas melózik, meló után berúg, hajtja a csajokat. 4 év telik így el, amikor a farkas megy haza a melóból, de az erdő egyik tisztásán útját állja Nyuszika, és a következőt mondja,? "Farkas, most megfizetsz minen olyan gonoszságért, amelyet az edei ksállatok ellen elkövettél...neked annyi" Ezzel Nyuszika neki ront a farkasnak. A heroikus küzdelem kb 5 pillanatig tart, mert a farkas ismét beleállítja a földbe... mert a farkas egy farkas, ő viszont csak egy kigyúrt nyú. Na így vagyok én ezzel a pro-style dologgal... Mindig van valami mondás! Nyílván számít a rendszer ismeret, de az az egyetlen, ami tanulható, a többi nem! (nem akarom bántani Klózent, szerintem csak nem jó helyen van).
...szerintem!!!!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
idáig nem írtam mert nem volt kedvem, ez a 3 bukott OT (Bills,Dawgs,Bills) megviselt 😕

nehéz ügy lesz a draft mert:
nincs igazán jó pro style QB idén (Luck nem jön ki sztem+ még egy Cardinal kinek hiányzik? 😊 Locker nekem nem túl meggyőző,Malett sem ha kijön...
OT nem nagyon akad legalábbis az első körben, tehát egy pass rusher kéne abból van azért!

a két kezdő ILB botrányos, nekem POZ mellett A.Davis játéka is tetszik rájuk lehetne építeni!

de hát mint tudjuk, playmakereket keresünk bármi lehet 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ebben az egyébként nem egyszerű rendszerben, amelyben egyébként igenis elfér még egy vertikális elkapó...Helmut Zimmer
Szóval burkoltan arra célzol, hogy Moss elférne itt. De kérdem én, kinek a helyén?

Evans? Igazi deep threat, mióta Fitz irányít, szállítja a TD-ket, és végre használjuk is rendesen. Ráadásul nemcsak hosszabb passzoknál lehet alkalmazni, a darálóban is el tudja kapni a lasztikat a pálya közepén.
Johnson? Első éve nem epizodistaként, és már Mouldshoz és Reedhez hasonlítják, nem alaptalanul! Óriási lehetőségek vannak benne.
Parrish? Te mondtad, hogy megértük azt is, hogy elkapó lett. És nem is rossz slotban, kulcsfontosságú elkapásokat produkál

És akkor még nem beszéltünk az egyik kis kedvencemről, David Nelsonról, aki óriási steal lehet idővel.Hungarian Bill
Nem hasonlítanám a srácokat Randy Mosshoz. Rettenet jól érezné magát ebben a rendszeben. (Kár, hogy a csapatban nem). Fríwéj ráut! Nem csodálom, hogy a jó öreg WC mark II-ben hülyét kapott! 😀 😂
Tragikus lenne, tényleg egy olyan elkapó brigád, amellyel félidei elemzés után brutálisan át lehet helyezni a játékok súlypontját.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!Helmut Zimmer
Ok csak tényeket közöltem 😊dande
Semmi gond, de nyitott kapukat döngetsz! További részletekért Steelers topic a mai termés. 😊 😀 😂

Tenorcs! Ne haragudj nem hagyhattam ki! 😊 Barátság megmarad 😉Helmut Zimmer
Én se hagytam volna ki, az biztos 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ha jól tudom már 49-rs behúzta előttünk.....dande
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!Helmut Zimmer
Ok csak tényeket közöltem 😊dande
Semmi gond, de nyitott kapukat döngetsz! További részletekért Steelers topic a mai termés. 😊 😀 😂

Tenorcs! Ne haragudj nem hagyhattam ki! 😊 Barátság megmarad 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor is őt húznám be, bárki előtt!!!!!!!!!! Ti olyan méylek vagytok LB-ben, hogy jó lesz Nektek Leftivel, és Batch-val vel 😊Helmut Zimmer
Ha jól tudom már 49-rs behúzta előttünk.....dande
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!Helmut Zimmer
Jó, megérdemeltem 😀
De lehet jobban járnátok Gibsonnal 😀