NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Továbbra is azt mondom, top10-ben DT-csak akkor, ha korszakos tehetség. Sztem sem Brown, sem Kinlaw nem az. Jó játékosok, de inkább elhozom a kevésbé jó Fotut a harmadik/negyedik körben. Simmons és Shaq mókás lenne együtt. Én mindenképp megpróbálnék lefele cserélni.

Az offense-be én simán el tudnék fogadni egy csomó játékost, Jeudy, bármelyik OT nálam simán jobb, mint Brown vagy Kinlaw a top 15-ben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Viccesnek ígérkezik ez a virtuális draft.

DT-be inkább Kinlaw 3-4 hátra mozgással mint Brown 1/7 en

DE szintén akkor ha TOP 10 ből kijövünk.

Simmons 1/7 en elfogadható

Okundaért ne mozogjunk fel, CJ Hendersonért cseréljünk le.

Safety ne jöjjön 1 körbe.

Ha az offensbe csak Burrowt tudnám elfogadni.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sztem qrva nagy szerencséje volt, középszar játékos gyűrűvel és egy rakat lóvéval. Már akkor se értettem a szerződését, most sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Trey Burton cut. Szerintem ő tökéletes lenne Thomas mellé, és akkor nem kell szenvednünk Mossért.
TSzabi
Burton karrierjének szerintem vége.
tüsi91
Elvileg még mi visszahozhatjuk. Sztem abból a szempontból nem volt szerencséje, hogy nálunk csak 15 perc hírnév tudott jutni neki Ertz s Celek árnyékában, a Bearsnél pedig bármelyik irányítójánál kvázi jobban tudott passzolni 😛 S most rakják ki mikor Foles odakerül.😀
Legalább a pénzt megkereste s még gyűrűje is van.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Trey Burton cut. Szerintem ő tökéletes lenne Thomas mellé, és akkor nem kell szenvednünk Mossért.
TSzabi
Burton karrierjének szerintem vége.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Szerintem nem annyira lesz hangsúlyos a TE játék, és akkor finoman fogalmaztam. Telebasztuk WR-rel a keretet, ott van CMC és Thomas,

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Trey Burton cut. Szerintem ő tökéletes lenne Thomas mellé, és akkor nem kell szenvednünk Mossért.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen korrekt szerződés. Hej McCaffery, remélem tartod a formád, nagyon drukkolok!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 twitter.com/spotrac/status/1251154813431103488?s=20

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Mindamellett, hogy szerintem CMC megéri, Gurley is fokozatosan fejlődött karrierje során elkapásokban, és az alkata sokoldalúbb játékhívásokra is lehetőséget adott. Gurley hasonlóan domináns játékos volt a sérülése előtt, mint most McCaffrey, az hogy azóta tompább lett semmit nem ront az akkori teljesítményén, ahogy ezzel CMC sérülésének esélye sem nő.
Cruyffista
Gurley 5 év alatt 218 elkapásból 2090 yard
CMC tavaly 116 elkapásból 1005 yard
Úgy, hogy az egyiknek McVay volt a HC, a másiknak Rivera...
Teljesen más kávéház a két játékos.
gabokocka
Azt írtam, hogy fejlődött, Gurley a nagy szerződése környékén vált igazán jó catching RB-vé is, amit a számok is alátámasztanak. CMC szintjét nyilván így sem éri el ebben a játékelemben, ellenben több dologban bőven kompenzál, például RZ-hatékonyságban biztosan. Az edzőkérdést nem érzem relevánsnak, McCaffrey élvezi a legnagyobb statpadding lehetőségeket a ligában, sokszor akár a csapat kárára is, amit az előző szezonban jó néhány játékszituáció bizonyít - attól függetlenül hogy megérdemli a liga jelenleg legjobb futójaként.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Brady nem Rivera, gondolom nem az a koncepciója, hogy "jó, akkor csapassuk szét a 60 millás backet egy év alatt", hanem elosztja a terhelést. Különösen egy olyan RB-nél, aki instant lehetne slot WR.

A Panthers offense kvalitásai bőven alulhasználtak voltak, nem abból kell kiindulni, hogy CMC mindig kap 1000 labdaérintést.

Bell-el sem kell példálózni, mert Tomlin odáig látott, hogy addig ütjük a vasat, amìg meleg. Gurley pedig igazából ugyanúgy Goff szerencsétlenkedései miatt törte össze magát, mint amit CMC az előző szezonban a világtalan QB-kal (Gurley pont akkorra robbant le, amikor Goff átlagosig fejlődött). Náluk Teddy azért egy fokkal jobb lehet, aztán drafton kitudja mi lesz pl

Nálam McCaffrey bőven kilóg a RB mintázatból - Newton mellett nem is döglött meg anno
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Én például már Mahomes elé is tolnám a lóvét, leszarva, hogy még van egy éve meg egy ötödik éves opció. Sokkal többet lehet bukni, mint a pénzt amit lekötsz neki. Egyszerűen érezze a megbecsülést, esze ágába se legyen máshova menni.
gabokocka
Reid egyetert veled. Probalkoztak. Csak Mahomes ugynoke nem ert egyet veled. O azt mondta, kivarjak a nagy love helyett a giga lovet. Az is ertheto. Ha egy MVP es egy SB W szezon utan letol meg akarmit, ami nem fos, akkor annyit ker, amennyitol a pofaja meg epp nem szakad le.
ulpianus
Persze, mert ő is tudja, hogy a következő 2 évben soha nem látott mértékben fog növekedni a cap. Addig még kap új szerződést Watson, talán Lemar is, aztán lehet menni föléjük. Ezért is mondom, hogy jó ütemben adtuk ezt a szerződést és CMC is boldog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ha esetleg jól alakulnak a dolgok, akkor egy, de inkább két év múlva lehet itt bármi. És teljesen jó, hogy a legjobb játékosoddal nem akkor kell baszakodni szerződésről, amikor a legfontosabb lenne, hogy pályán legyen.
gabokocka
Na épp ez az. Ha ekkora terhelést kap, akkor 2 év múlva bőven lejtőn lesz a teljesítménye.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Én például már Mahomes elé is tolnám a lóvét, leszarva, hogy még van egy éve meg egy ötödik éves opció. Sokkal többet lehet bukni, mint a pénzt amit lekötsz neki. Egyszerűen érezze a megbecsülést, esze ágába se legyen máshova menni.
gabokocka
Reid egyetert veled. Probalkoztak. Csak Mahomes ugynoke nem ert egyet veled. O azt mondta, kivarjak a nagy love helyett a giga lovet. Az is ertheto. Ha egy MVP es egy SB W szezon utan letol meg akarmit, ami nem fos, akkor annyit ker, amennyitol a pofaja meg epp nem szakad le.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Tisztában vagyok ezekkel, mondom, csak azért hoztam fel, mert adva volt egy játékos meg egy csapat. Nem egyeztek meg hosszútávú szerződésről (hogy miért az most részletkérdés) majd utána mindkettőnek szarabb lett. Ngakoue sztori végét nem tudjuk, de happy endet annyira nem látok bele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Nem is posztra, kórképre, vagy bármi másra akartam utalni. Egyszerűen csak annyi, hogy ha időben nem fizetsz meg egy játékost, könnyen odáig juthat a sztori, hogy utána nem is fogod tudni, és akár mindkét fél beszopja. Mert itt egyik oldal sem járt jól, az biztos.
gabokocka
Jah,csak ugye Bellboy elég speciális helyet foglal(t) el a franchise playerek között, mert pályán extrán teljesített, de sokszor megsérült, három szezont sem fejezett be, pályán kívül meg nem volt - akkoriban legalábbis - egy leányálom.

Ráadásul nem volt olyan előzmény, hogy tagelés esetén valaki kiül egy teljes szezont, illetve még a játék iránti elköteleződése is kérdéses volt.

Nehéz szituáció volt, mert egyébként meg ezek ellenére sok pénzt akart az ügynöke és valószínűleg nem csak a garantálton, hanem a szerződéshosszon buktunk el. (Az más kérdés, hogy pótolnunk Connerrel sem sikerült, mert hiába az ő tehetsége, ő is ugyanúgy üveg.)

Bell viszont kb a legrosszabb helyre ment a saját szempontjából: a kivárós stílusa mellé kapott egy hamar összedőlő OL-t. Ebből látni kellett volna, hogy nem lesz énekeshalott
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Én például már Mahomes elé is tolnám a lóvét, leszarva, hogy még van egy éve meg egy ötödik éves opció. Sokkal többet lehet bukni, mint a pénzt amit lekötsz neki. Egyszerűen érezze a megbecsülést, esze ágába se legyen máshova menni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Nem is posztra, kórképre, vagy bármi másra akartam utalni. Egyszerűen csak annyi, hogy ha időben nem fizetsz meg egy játékost, könnyen odáig juthat a sztori, hogy utána nem is fogod tudni, és akár mindkét fél beszopja. Mert itt egyik oldal sem járt jól, az biztos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Hozzáteszem, hogy Bell-t teljesen felesleges volt CMC-vel párhuzamba állítani, mert neki volt egy ilyen sérüléstörténete

 sportsinjurypredictor.com/player/leveon-bell/6666

azaz már az ELSŐ FRANCHISE TAG ELŐTT volt NÉGY komoly sérülése,

és mellé volt még eltiltástörténete:

April 9, 2015: Pittsburgh Steelers suspended RB Le'Veon Bell three games and fined Pittsburgh Steelers him an additional game check for violating the league's substance abuse policy.

August 19, 2016: NFL suspended Pittsburgh Steelers RB Le'Veon Bell three games for violating the league's substance abuse policy.

ami után jött volna ugye a 10 meccs + ugye még az offseasonben 2 vagy 3 évben is hagyott ki OTA-kat, mert zenélgetett.

CMC hozzá képest egy meccset hagyott ki college-be és soha nem volt semmilyen balhéja.
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 514
Idén jár le az újonc szerződés, jövőre 5. éves opció, utána jön a 4 év, amit most aláirtak. Addigra a cap sztem alsó hangon 250millió lesz, tehát kb 6%-át fogná le, ha nem benne aláírási pénz, ami előrehozva biztosan csökkenteni fogja az akkori capszámot. Magyarul CMC szerződése a cap kb 5%-át fogja kitenni. Borzasztó caphellbe kerülünk miatta.

És nem egy példa van most is az NFL-ben, hogy a játékos berág a csapatra és fordítva, aztán lófasz lesz, nem hosszabbítás. Ngakoue ugyebár szarik a Jags fejére, Bell esetében a csapat és a játékos is rábaszott, szóval időnként megéri előre gondolkodni.
gabokocka
Meg kellene már tanulni sokaknak, hogy szupersztároknál nem baszakodunk a 5. éves opcióval, ezért maximálisan egyetértek veled!

CMC-t én simán OW-ként kezelem, hasonló sincsen hozzá a ligában - nem röhög, talán Lamar jackson
Fast Willie
Annyi hogy még Lamar sem tudna TD-t passzolni Martineznek (Manhertz) 😀

 www.youtube.com/watch?v=Bs-D3xWKDFA
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Idén jár le az újonc szerződés, jövőre 5. éves opció, utána jön a 4 év, amit most aláirtak. Addigra a cap sztem alsó hangon 250millió lesz, tehát kb 6%-át fogná le, ha nem benne aláírási pénz, ami előrehozva biztosan csökkenteni fogja az akkori capszámot. Magyarul CMC szerződése a cap kb 5%-át fogja kitenni. Borzasztó caphellbe kerülünk miatta.

És nem egy példa van most is az NFL-ben, hogy a játékos berág a csapatra és fordítva, aztán lófasz lesz, nem hosszabbítás. Ngakoue ugyebár szarik a Jags fejére, Bell esetében a csapat és a játékos is rábaszott, szóval időnként megéri előre gondolkodni.
gabokocka
Meg kellene már tanulni sokaknak, hogy szupersztároknál nem baszakodunk a 5. éves opcióval, ezért maximálisan egyetértek veled!

CMC-t én simán OW-ként kezelem, hasonló sincsen hozzá a ligában - nem röhög, talán Lamar jackson
több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 514
Nincs arca a franchisenak, már tavaly is mondogatták hogy ez már nem Cam csapata, hanem CMC-é, ami vagy így van vagy nem, de kell a narratíva, kell egy arc, ennek CMC tökéletes - szerintem ez is bőven benne van az árban. Van kockázat a szerződésében - az okok fel lettek sorolva, de amikor mondjuk Cam vagy Kuechly szerződését aláírták, abba pont nem annyira látta bele az ember a kockázatot, aztán mégis mi lett a vége. Szerintem inkább egy ilyen játékos esetén kell kockáztatni, és inkább arra figyelni a jövőben, hogy ne legyenek Matt Kalil féle szerződések, azok jobban lábon lövik a csapatot.

Már csak az kéne egyébként, hogy a koncepció amiről olyan sokat álmodoztak CMC draftolásakor, hogy ő is meg Samuel is egyszerre elkapó is meg futó is, aztán jött Moore a kiemelkedő YAC-csel, hogy úristen mik lesznek itt, feláll a 2 (aztán 3) srác és senki nem fogja tudni ki merre fut majd, szóval jó lenne ha ebből lenne is valami, akkor talán túl is éli a srác a szerződését.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Ngakoue pont egy évvel korábban lett draftolva, mint McCaffrey, tehát ha idén nem kapott volna CMC szerződést, jövőre akár pont ugyanott is állhatnánk, mint a Jax. És az olyan qrva jó.
gabokocka
Csak a benga fekák hisztiznek egy fehér csávó a Stanfordról nem fog. Ő ingyen is játszana szívesen, szóval balekok vagyunk.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 729
Van még aspektusa a dolognak.
Felvered a nem ennyire jó futók árat, az NFC be van pár.

A szurkolókat is etetni kell, megkell nyugtatni őket hogy érdemes 22 es Mezt venni hosszútávra.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol.