Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Látom, emlités szintjén volt már róla pár napja, de valaki tud pár mondatot írni mi a helyzet V. Butlerrel?
Draftolásakor nyilván ment a fejvakarás, hogy Short és Lotu mellé minek ide egy első körös DT. Azóta Short meg is kapta a megérdemelt lét. Lotu szerződése utolsó évébe lépet, de Butler ahelyett, hogy kúszna be picit az Ő helyére, kacsingatna afelé, hogy jövőre Short mellett kezdő legyen eléggé el van veszve a DC-n.
Jelenleg minek adnátok nagyobb esélyt? Lotulelei-t is megfizeti a csapat és a Butler project kb a végéhez ér, vagy cap megfontolásból is akár el fogja engedni (ne a DT kettős vigye el a sapka 20%-át) és megkaphatja akár jövőre az esélyt Vernon?
alatriste
Tehetsége megvan nyilván nem véletlenül volt elsőkör. Szerintem hozzáállással vannak problémák.
Figyeltem a pályán és a pálya szélén, saját benyomásom az hogy lusta és motiválatlan. Épp hétfői meccsen emlitettem meg hogy milyen jól elüldögél a padon jól érzi magát, nem ugy nézki mint akit zavar hogy 4-5. Számú DT. Az is látszik hogy most nagyon zsíros még DT nek is.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Mivel pihenni fogunk, lehet kicsit számolgatni:

Először nézzük a csoportot:
NO (7-2): WAS, @LA, CAR, @ATL, NYJ, ATL, @TB
CAR (7-3): BYE, @NYJ, @NO, MIN, GB, TB, @ATL
ATL (5-4):: @SEA, TB, MIN, NO, @TB, @NO, CAR

Ez azért a Saints kezében van, otthon játszanak velünk és a Falcons-szal, ha ez a két meccs megvan, nehezen elképzelhető, hogy ne nyerjék meg a csoportot. Sőt, igazából sztem az egyik meccs megnyerése is elég lenne nekik, feltéve, ha nem égnek nagyot olyan meccsen, amit a papírforma szerint hozniuk kéne, sztem minimum 12-4, de a 13-3- se lepne meg. Nekünk van három meccs, amit meg kell nyerni, az már 10 győzelem, a Saints ellenit zakónak veszem, a Vikings Falcons meccs egyikét pedig be kell húzni, így 11-5. A Falcons sorsolása a legszarabb, két Saints meccs, Hawks idegenben, Vikes otthon, ebben 10-6-nál többet nem látok nekik.

A többi csoport:

LAR (7-2): @MIN, NO, @ARI, PHI, @SEA, @TEN, SF
SEA (6-3): ATL, @SF, PHI, @JAX, LAR, @DAL, ARI

Északról sztem csak a csoportgyőztes fog playoffba menni, hiába állnak most hárman is pozitív mérleggel. A Packers Rodgers sérülése után nem fog tudni elég győzelmet szerezni, noha pár csapat életét biztos meg fogják keseríteni még így is. A Vikings most jól áll, a sorsolásuk azonban elég bitang, négy igen nehéz idegenbeli meccs, otthon a Rams se lesz sétagalopp, sztem a 4-3-at most aláírnák ebből a programból. A Lions sorsolása könnyebb, azonban nem érzem őket annyira kiegyensúlyozottnak, hogy mind a négy idegenbeli meccset megnyerjék, mégha jobbnak is tűnnek az ellenfeleiknél. A Vikings elleni meccsen eldől, hogy lesz a keresnivaló a csoporton belül, ha nyernek marad esély a PO-ra, vereség esetén sztem lemaradnak. Sztem itt 11-5 és 10-6 lesz a mérleg, a győztes bemegy a rájátszásba, a vesztes lemarad.

PHI (8-1): @DAL, CHI, @SEA, @LAR, @ NYG, OAK, DAL
DAL (5-4): PHI, LAC, WAS, @NYG, @OAK, SEA, @PHI

Keletről a Dallast sztem kinyírja Zeke eltiltása, két meccs az Eagles ellen, Hawks, mennek Oaklandbe, a Chargers is veszélyes lehet, 5-2-nél többet nem látok beléjük, de inkább 4-3. Szóval 11 győzelem nem lesz, anélkül pedig PO sem. A Philly sztem behúzza az első kiemelést, két olyan meccs van, ahol esetleg vereséget látok nekik, Dallasban és Seattleben, ebből egyszer ki is kapnak, így olyan 14-2 lehet reális.

MIN (7-2): LAR, @DET, @ATL, @CAR, CIN, @GB, CHI
GB (5-4): BAL, @PIT, TB, @CLE, @CAR, MIN, @DET
DET (5-4): @CHI, MIN, @BAL, @TB, CHI, @CIN, GB

Nyugaton a Hawks és a Rams versenyfutása izginek ígérkezik, ugye az első meccset a Hawks nyerte Los Angelesben, mindkét csapatnak combos meccsek jönnek, sztem az nyeri a csoportot, aki az egymás elleni meccsüket nyeri, lesz mondjuk 12-4 és 11-5 és mindkét csapat bejut a playoffba.

Szóval sztem PHI, NO, SEA, MIN, CAR, LA mezőny lesz a PO-ban, de simán lehet, hogy lesz olyan csapat, amelyik 11-5-tel lemarad. A 4-5-tel álló csapatokat már nem vettem ide, ahhoz, hogy ők bejussanak brutál csoda kéne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Jelenleg Love jobban játszik, mint Butler. Nyilván más a szerepük, de eddig komoly mellének tűnik az ő draftolása. Jövőre két komoly szabadügynökünk lesz, Norwell és Star, meglátjuk sikerül-e mindkét játékossal hosszabbítani. Én sajna afelé hajlok, hogy nem lesz belőle komoly játékos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Látom, emlités szintjén volt már róla pár napja, de valaki tud pár mondatot írni mi a helyzet V. Butlerrel?
Draftolásakor nyilván ment a fejvakarás, hogy Short és Lotu mellé minek ide egy első körös DT. Azóta Short meg is kapta a megérdemelt lét. Lotu szerződése utolsó évébe lépet, de Butler ahelyett, hogy kúszna be picit az Ő helyére, kacsingatna afelé, hogy jövőre Short mellett kezdő legyen eléggé el van veszve a DC-n.
Jelenleg minek adnátok nagyobb esélyt? Lotulelei-t is megfizeti a csapat és a Butler project kb a végéhez ér, vagy cap megfontolásból is akár el fogja engedni (ne a DT kettős vigye el a sapka 20%-át) és megkaphatja akár jövőre az esélyt Vernon?


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Így legalább örök reménység marad.
Turóczi Szabolcs
Jó, azért a világ nem dől össze, nem hiszem, hogy emiatt bármi gondja lenne a jövőben, a TC-ben hasíthat nyáron és folytathatja ahol most abbahagyta.

Amúgy pedig Byrd a Saints ellen már visszajöhet, Philly Brown szabadügynök, next man up, egy feladat, amit meg kell oldani. Különben is, Bersin in da house, miért aggódunk? 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
A Dec 3 meccsünket àtraktàk 10.25-ös idősàvba! Gondolom csoportelsőséget eldöntő meccsként kalkulàljàk, bàr addig van még meccse mindkét csapatnak, ahhoz azokat is hozni kell, nem ingyen adjàk 😁
Illetve jó formàban vagytok Ti is, és mi is.
Maradjon is így.

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Így legalább örök reménység marad.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Qrvaanyját. Pont kezdett normálisan játszani...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Fasza

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Samuel pár hétig valszeg nem lesz, ez most kimondottan rosszkor jött.
Jakehomer
Bokaszalag szakadás, out for season


több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Samuel szezonjának vége.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Samuel pár hétig valszeg nem lesz, ez most kimondottan rosszkor jött.
Jakehomer
Hát, három hete van rendbe jönni. Olsen is jön vissza, remélhetőleg megpróbáljuk Byrdöt Shepard helyett - most már egyértelműen ő a gyenge láncszem (eddig akit fikáztunk rendre megtáltosodott, szóval hajrá 😊 ) - és tudunk egy éles meccset játszani a Superdomeban. Sztem ha nyerünk se feltétlen lenne meg a csoport, nem hiszem, hogy a Saints többet bukna a hátralevő meccseiből, mint mi, szóval tartogassuk az idegenbeli győzelmeket a PO-ra 😊

A védelem nem volt éles, két fontos játékot megcsináltak, a többit most az O lerendezte. Leginkább az jellemezte őket, hogy hagyták a Phinsnek magától elbaszni a támadásokat, amit döntő többségben meg is tettek.

Tökéletesnek érzem a szituációt vmi nagy dolog alkotására, radar alatt vagyunk, nem mi vagyunk a fő téma, szép csendben gyűjteni kell a W-ket és majd januárban hasítani. A PO rutin sokat érhet, kevés csapat áll e tekintetben jobban nálunk az NFC-ben. Sőt, az igazán jó formában lévő csapatok konkrétan nulla rutinnal bírnak (na jó, a Saints nem, de ők is rég jártam a postseasonban).

Persze amennyire szoros az NFC, még az is lehet, hogy a PO se lesz meg, de azért a mai után el lehet kezdeni bizakodni és számolgatni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Samuel pár hétig valszeg nem lesz, ez most kimondottan rosszkor jött.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Matt Kalil a Bears elleni blama óta jól játszik. Van Roten szintén nem volt elveszett. Daryl Williams viszont tegnap nem volt olyan stabil. Mindegy Sacket nem engedtünk. Kezd a fal is vállalhatót játszani és Newton is nagyon sokat segít rajtuk. Ryan nem tudom valaha jó lesz-e még, de jó hogy Larsennel úgy nézki a pótlása megoldott.

2 meccs alatt 500 yardot futottunk az se gyenge úgy, ha van futó jaték így tud játszani ez az offense.

Az történt hogy Chicago óta mindenki fejlődött a fal 2-3 tagja,Cam, CMC, Stew is vissza forgatta az időt erre a meccsre. Cap is használva van, Armah Manhertz is talált helyet. Fun se droppol, és nem csak egy Endzone célpont. 3-4 csúnya drop volt Samuel Sheparttol főleg Shepard, most nem lett ezekből INT. Armahot kiváncsi vagyok bevonjuk e lassan 1-2 power Runra vagy elkapásra. Az még kiszámíthatatlanabbá tenné. Most 2 package volt. Manhertz Armah Stew Moton- CMC Shepard Clay/Bersin Dickson.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
A D annyira nem tetszett, Cutler nagyon szarul játszott, de nehéz megítélni, mert elég hamar eldőlt a meccs. Az O dominált, már az elején is tetszett, ahogy haladtunk, csak ugye Shephard két béna dropja meg Cam majdnem idióta pickje miatt nem lett sok pont, most tényleg egyben lévőnek tűnt minden. Azért óvatos lennék még, a Miami úgy tűnt, gyorsan beletörődött a verésbe.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nem szeretem Camet, bár a flegmasága, butasága és nagy arca azért szórakoztató tud lenni sokszor, de vele, McCaffrey-vel, Fun-nal és Stewarttal, (ha éppen nem dobálja a labdát) olyan kiemelkedően nagy a tárháza a megjátszható playeknek, hogy az valami eszméletlen. Nagyon fasza, egyedi és váratlan játékokat lehet erre a keretre hívni, beszarás.
kristóf17
Tartott is egy fél szezonig, míg rájöttünk, de jobb későn, mint soha.
Remélem Samuel nem halt le, a Saints ellen kelleni fog, a byeweek jókor jön, illetve talán a Jets fogható nélküle is. No meg jön vissza Olsen, és sztem Byrd is.
gabokocka
Ja és akkor még egy jó Samuel agilitását és gyorsaságát, illetve Olsent nem is vettem ide. Ha nem Colts fan lennék... 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nem szeretem Camet, bár a flegmasága, butasága és nagy arca azért szórakoztató tud lenni sokszor, de vele, McCaffrey-vel, Fun-nal és Stewarttal, (ha éppen nem dobálja a labdát) olyan kiemelkedően nagy a tárháza a megjátszható playeknek, hogy az valami eszméletlen. Nagyon fasza, egyedi és váratlan játékokat lehet erre a keretre hívni, beszarás.
kristóf17
Tartott is egy fél szezonig, míg rájöttünk, de jobb későn, mint soha.
Remélem Samuel nem halt le, a Saints ellen kelleni fog, a byeweek jókor jön, illetve talán a Jets fogható nélküle is. No meg jön vissza Olsen, és sztem Byrd is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nem szeretem Camet, bár a flegmasága, butasága és nagy arca azért szórakoztató tud lenni sokszor, de vele, McCaffrey-vel, Fun-nal és Stewarttal, (ha éppen nem dobálja a labdát) olyan kiemelkedően nagy a tárháza a megjátszható playeknek, hogy az valami eszméletlen. Nagyon fasza, egyedi és váratlan játékokat lehet erre a keretre hívni, beszarás.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Alakulunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
de szerintem szarrá fogjuk sackelni Cutlert...
Jakehomer
Így legyen! 😀
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Az volt, amit mondtál, Benji átvitte a rontást a Billsre (már ha kell még rájuk extra) 😊 A Saints erős, de ez a tegnapi Bills full hulladéknak tűnt, ahogy múlt héten is. Mindegy, ahhoz, hogy bármi sanszunk legyen a divgyőzelemre, nyerni kéne a Superdome-ban, azt meg most valahogy nem érzem, de a wild cardnak szinte csak a kötelezők behúzásával meg kéne lennie.

Ez a Fins meccs kicsit olyan, mint a Bears elleni volt, ha az O nem szopatja meg magát, akkor nehezen látom, hogy kapnánk ki. Persze ez megtörténhet, ahogy ott is megtörtént, és a Miami O-ban vannak jó playmakerek, de szerintem szarrá fogjuk sackelni Cutlert...

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
A Saints elég komolyan erődemonstrált, jelenleg minden tekintetben ők tűnnek a legjobb csapatnak a csoportban. Benjit nem irigylem, ez a Bills most elég komolyan összeesett csapatnak tűnik, nem lepne meg, ha 0-7-tel zárnák a szezont. Mondjuk így a mi harmadik körös bustunk pickünk is többet ér.

Kíváncsi vagyok, mennyire sikerült átmenteni a Falcons elleni jó futójátékot a Phins ellen, mennyire tudunk kreatívak maradni, vagy egy meccsre szólt a feltámadás és jön a szokásos szenvedés. A védelemnek mindenesetre fel kell kötni a gatyát, Cutler a múlt héten jól nézett ki, mondjuk ő is pont annyira hullámzó, mint Cam, szóval simán lehet, hogy most hajnalban már nem fog annyira villogni.

Egy a lényeg, kell a W.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Az hogy ki volt jobb játékos arról meg nehéz vitatkozni ha nem egy Gross Remmers különbség van köztük.
Turóczi Szabolcs
Nem olyan nehéz az, csak akkor, ha - mint gyanítom - nem nagyon láttad ezeket a játékosokat... Keyshawn egy bona fide szupersztár volt a pályafutása nagy részében, Moose egy nagyon jó WR volt, de nem véletlen, hogy nr2 WR-ként hozta az amúgy jó statokat, amikor elment a Bearsbe nr1-nak, az nem volt egy sikertörténet.

Ami a safetyket illeti, ott is teljesen egyértelmű a helyzet. Griffin egy remek playmaker safety volt, de miután megkapta a nagy szerződését, elég gyorsan lejtmenetbe került és az utolsó éveiben már inkább liability volt mint erősség. Adams 30 éves korában lett csak stabil kezdő, ez elég sokat elmond a tehetségéről. Mivel nagyon hosszú a karrierje, jó statokat halmozott fel az évek során, de Minterhez mérni, aki ligaelit védelmeknek volt a lelke és motorja, hát megmosolyogtató.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
QB: Delhomme
Amíg nem nyerünk SB-t, nálam Cam nem előzi be Jake-et
RB: Stew
FB: Hoover
WR: Smitty, Moose
TE: Olsen
LT: Gross
LG: Wahle
C: Kalil
RG: Turner
RT: Schwartz

DE: Peppers, CJ
Pep mellé nehéz megtalálni a másik endet, Rucker és CJ között gondolkoztam sokat, de igazából Hardyt írnám ha nem úgy ért volna véget a történet, ahogy.
DT: Jenkins, Short
LB: Luke, TD, Morgan
Ide azért van választék, Beason és Morgan között gondolkoztam, de csak mivel 2003 óta követem csapatot, ha előtte is néztem volna Mills nyilván szerepelne.
CB: Norman, Gamble
Nickel: Manning
S: Harris, Minter

K: Kasay
P: Baker
LS: Kyle
KR/PR: Smitty

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Nem reálisnak írtam a realitás ez ami most van. Kk és Jenkins meg szerintem nem zárja ki egymást. Normant meg kiprobálnám ott.
Az hogy ki volt jobb játékos arról meg nehéz vitatkozni ha nem egy Gross Remmers különbség van köztük.