Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Pep pihenőnapot kapott, TD, Olsen, Worley, FunFun és CMC sem edzett, ami nem annyira jó. Ha Worley helyett Seymour játszana, nem lennék szomorú.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Igen, az alapelképzelés Byrd volt, de csak 12 snapet volt fenn összesen, míg Mayo a negyedik negyedben Davis sérülése után 6 snapet játszott. Ne legyen kétségünk, teljes meccsen Mayo legalább kétszer annyit lett volna fenn, mint Byrd. Bradberry a visszavont TD-nél volt ASJ-en, az sztem jó döntés volt, más nem is volt a szélen csak ő.

Én most úgy állok a meccshez, hogy vereséget kalkulálok, max kellemes meglepetést okoznak a srácok. De a mostani meccsek jó erőfelmérők lesznek, hogy van-e keresnivalónk a PO-ban.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Majd elfelejtettem, remélem TD combsérülése nem súlyos, nem akarom Mayot a pályán látni a Saints ellen, mindenkivel szemben komoly mismatch, bárhova kerül a pályán (mert nyilván 3 LB zakatolna fenn akkor is, ha 3 WR-rel rohamoz az ellen).
gabokocka
Jó azért teljesen hülyének ne nézzük már az edzőinket 😊

A Jets ellen előfordult többször is, hogy a három safety egyszerre volt pályán, így lényegében Byrddel pótoltuk Captaint.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Na akkor kivételesen leszek én az optimista, legalábbis relatíve 😊 Tény, hogy Cam egyik legszarabb meccsét játszotta profiként, biztos, hogy a keze nem volt/nincs rendben. De ez egy amolyan átmeneti meccs volt az O-nak, Olsen játszott is meg nem is, Clay-t épp csak elkezdtük beépíteni a felállásokba, plusz Cam sérülése, szóval összejöttek a dolgok, mondhatni innen csak felfelé vezet az út. Ami talán legjobban zavart, hogy Stew visszasüllyedt a Phins meccs előtti szintre (elég egyértelmű az volt a fluke egy magát gyorsan megadó védelem ellen), megint elejtett egy könnyű pitchet, a futásaiban meg semmi kraft nem volt. Bár CAP-ot nem tartom valami sokra, de számomra egyértelmű, hogy Stew snapjeiből egyre többet neki kellene kapnia, ehhez képest vasárnap megint alig került pályára. CMC javulgat, sajnos Cam többször vagy nem vette észre vagy nem találta el, de általánosságban egyre biztatóbb a játéka.

A Defense papíron nagyon rossz volt, de azért voltak nagyon jó teljesítmények, azzal el vagyunk kényeztetve, hogy Keek szinte minden héten óriásit játszott, de Butler most idén most először kapott komolyabb snapszámot és mini breakout meccset produkált. A gondok a secondaryben voltak, mondjuk azt szerintem tisztázni kell, hogy már nem igaz az, hogy le vannak osztva a területek: alapból Bradberry megy mindenhova a nr1 elkapóval (tudom, hogy egyszer a TE-re került, nem néztem vissza, de mintha más personnelt használt volna abban a playben a Jets). Bár Bradberry párszor el lett verve, Andersonnak volt két-három egészen extra elkapása is, pl az első TD-nél tökéletes double coverage mellett szedte le épphogy a labdát.

Worley és Coleman viszont kurva szarok voltak. Worley vagy túl messze áll az emberétől és azért van könnyű elkapása a WR-nek, egyszer amikor megpróbált agresszívebben védekezni, akkor az első lépésnél lett agyonverve és abból nyeltük azt a nagy catch&run playt Kurt ronda missed tackle-je miatt. Coleman nem igazán találja a helyét, mióta visszajött, sokszor van rossz pozícióban, meg ezek a rontott tackle-k abszolút nem voltak jellemzők rá.

Most úgy érzem, hogy Cam össze fogja szedni magát a Saints ellen, az ilyen do or die div rangadókon nagyon oda szokta tenni magát, és hát nyilvánvaló, hogy addig megyünk, ameddig ő el tudja vinni az O-t a hátát... A secondaryben nehéz bízni, a front7-től nagy meccs kell.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Majd elfelejtettem, remélem TD combsérülése nem súlyos, nem akarom Mayot a pályán látni a Saints ellen, mindenkivel szemben komoly mismatch, bárhova kerül a pályán (mert nyilván 3 LB zakatolna fenn akkor is, ha 3 WR-rel rohamoz az ellen).
gabokocka
Reméljük. Spyon Breesen amúgy simán ellenne 😀 nem kapnánk róla 80 yardot a földön. A Focink meg ugye '85' be ragadt. Ezt tudtuk eddig is.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Majd elfelejtettem, remélem TD combsérülése nem súlyos, nem akarom Mayot a pályán látni a Saints ellen, mindenkivel szemben komoly mismatch, bárhova kerül a pályán (mert nyilván 3 LB zakatolna fenn akkor is, ha 3 WR-rel rohamoz az ellen).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Ron megemlítette Byrdöt is, valószínű aktiváljuk őt is Olsen után, így már lesz két rakétalábú kertitörpe, akiket lehet keresni labdával. Most kell Shulának okosnak lennie, jöhetnek a trükkös játékok ezerrel, mert ha úgy akarunk nyerni, hogy Cam a zsebből hajít 400 yardot, akkor nem fogunk. Olsen ugye nem sérült rá a lábára, csak még érzékeny, ezért inkább kivettük a meccsből - nagyon helyesen. Amíg nem 100%-os nem szabad erőltetni, nehogy vmi elbaszódjon nála. Munnerlyn felgyógyult, így az ő játékának elvileg akadálya nem lesz.

Brutál széria jön, megyünk a Saintshez, jön a Vikes, jön a Packers - elvileg Rodgers akár vissza is térhet, nem ártana ha addigra elszállnának és nem erőltetnék a visszajövetelét - Tampa itthon majd Atlantában zárunk. Kell a 3-2 a playoffhoz, és van olyan scenario is, hogy azzal se jutunk be. A Rams, Seahawks, Saints, Falcons négyesből egyet minimum le kell nyomni, lehet, hogy kettőt, ha a Lions 5-0-val zár. Elő a popcornt, izgi lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Reméljük a legjobbakat. Amúgy most bővebben előkerült Cam kézsérülése, elvileg négy hét alatt gyógyul, ez szopó, mert így nem csak most, de jó eséllyel a Vikings ellen is vakon lesz. Nekem egyébként úgy tűnt, hogy a sérülés miatt megint teljesen szétesett a mozgása, a zsebben is fosul nézett ki, volt olyan sack ami simán az övé volt, illetve futás helyett is ott szambázott a LOS-on, majd utolérték. Okosnak kell lenni vasárnap, nem elszórni a zsugát, a D-nek komplett meccset hozni labdaszerzésekkel, és akkor lehet esély.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Na hát ez az.
Munnerly sose fog kimenni senkivel szélre Bradberry se fog elmozogi Thomassal. Le van rajzolva papiron hogy CB1 a védelem baloldalán CB 2 a jobb. Nickel corner pedig az egyik OLB helyén. Szentírás senki nem megy sehova.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Az tény, hogy néha borzasztóan sikerül elosztani az embereket, de azért Bradberry és Worley messze nem egy szint. Bradberry legitim starter, Worley pedig ketyegő bomba, kéne nagyon vissza Captain mert a hiányában még gyakoribbak a teljesen fogalmatlan felállások.

Alapesetben az volna ideális, ha Shaq menne Kamarával mindenhova, plusz az egyik safety biztosítana (mellesleg Coleman tegnap überszar volt, amit Worleyval leműveltek Kearse hosszú elkapásánál, már már Nakamurát idézte), Bradberry állna Thomasra, Ginnt pedig Munnerlyn követné. Fleener valószínűleg nem lesz agyrázkódás miatt, így maradt Snead és Coleman, mint potenciális célpont, na most ők idén annyit találkoztak a labdával, mint én. Szóval ELVILEG megvan egy egész jó felállás, na ehhez képest majd figyelhetjük, ahogy Shaq megy Thomasszal, Kamara pedig bohócot csinál Worleyből.

Érdekes meccs lesz, sztem nem is a passzjáték lesz a kulcs, hanem az option játék. Azért a Saints LB-sora még nem olyan jó, mint a védelem többi része, Klein például nagyon el tud veszni a térben, láthattuk nem egyszer nálunk. Ergo CMC-t kell keresni, Camnek futnia (lehetőleg ne Jordan felé, hanem a másik oldalra), illetve az aktuális TE is profitálhat a playactionökből.

Azért kincstári optimizmussal nem bírok a meccs irányába, konkrétan ki lettünk picsázva a saját stadionunkból a harmadik héten. Na most ők pont egy olyan vereség után vannak, ami le szokta hozni a földre a csapatokat és jön egy komoly erődemonstráció. De azért bízzunk a srácokban, decemberben ügyesek szoktunk lenni 😊 És Byrd is jön vissza. 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Nem vagyok beszarva annyira a Saintstől mint 2-3 hete. Eddig 3 tutti PO csapat ellen játszotak azok lesimázták őket. Skins ellen ugye hosszabbítás.
Csúnyán elagyaltak minket 3. Héten. Cam szarabbul játszott mint most a Jets ellen 2x egymásután csak nem teszi ezt meg velünk. Rams azért mutatta hogy komolyam sebezhető a faluk ha passzrol van szó.

A védekezésunket ott kell kezdeni, hogy a támadok haladnak és nem adják el. Nem szabad sok snapet adni és hagyni futni őket mert lehet hogy folyton Bress arcában vannak vagy állandóan megfogjuk a futást, de nekik elég egy screnn Kamarának és TD vagy egy Mtackle. Kurva veszélyesek minden játékból szóval minél kevesebb támadó snapet adni nekik és minél kevesebb futást tudjanak hívni.

Nem kell se Kalil se Olsen se punt return TD se jobb Sec, csak egy jobb Cam és kész amig az nincs lehetne Julio, AB a WR páros akkor is leves.

És hiába játszik jól a védelem ha folyton a mi red zoneukba kap labdát az ellen.

Védelemre vissza térve mi ez a Butler 😀 . Bradberry nagyobbakat ég mostanába mint Worley. Coleman besegítése annyiban merül ki hogy felsegíti a Cornert a TD után.

De azokat a missmacteket magyaráza már elnekem valaki amiket mi csinálunk. Nem tudom mikor volt rá példa hogy a 2 Corner oldalt cserélt?

Van 2 tök ugyanolyan kezdő cornerunk. Általános vélekedést szerint Bradberry a jobb oké ha jobb akkor menjen már a legjobb Elkapoval egész meccsen Ne a TE-el. Van egy Seymour aki sebbeségbe egész kiváló valamivel kisebb agilisabb. Mi a faszért nincs pályán ilyen elkapok ellen? Nem nagyok nem technikásak csak gyorsak és mozgékonyak. Pont nem a 92 kg 185 magas Cornereinket raknám rá akik bizonyították mennyire nem gyorsak. Értem én hogy mit akarunk játszani de ha én értem akkor az OC-k is.

Saints ellen szinte látom ahogy Shaq megy Ginnel, Worleyra meg ott marad Kamara. Miközben bradberry és/vagy Luke az isteni Fleenert követi 20 yardra a LOStol.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tesztek szerint szerencsére Olsen elkerülte a súlyos sérülést, egyebet nem írnak még.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Elég nyögvenyelős volt, de bízzunk benne, hogy Cam rendben lesz a jövő héten.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Nehéz pozitívumokat találni a győzelmen kívül, de az azért fontos, hogy mindhárom csapatrész megcsinálta a feladatát, amikor nagyon kellett.

Ilyen szar kevés csapat tud nyerni. 😊
gabokocka
Akkor a Panthers és a Titans kéz a kézben jár. 😊 Borzasztó meccsen nyertünk a Colts ellen.

Music City Miracle
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Nehéz pozitívumokat találni a győzelmen kívül, de az azért fontos, hogy mindhárom csapatrész megcsinálta a feladatát, amikor nagyon kellett.

Ilyen szar kevés csapat tud nyerni. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Ez a csoport.....
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
En is konnyebb meccsre szamitottam, egy ujabb izzados vegjatek, de meg van, tavaly sorrba buktuk el az ilyen meccseket, amikor nem mi jottunk ki jol a vegen ( raiders, tampa, denver, saints ) iden viszont megvanak ezek a gyozelmek, bills , lions, pats, ez. Egyebkent ezzel, hogy a jetset is megvertuk, az AFC East csopit ki pipalhatjuk, mind a 4et megvertuk ( NE, bills, miami, jets ) 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Hát ez rosszabb volt, mint vártam, mert nem elég, hogy az O két drive kivételével szenvedett (elsősorban Cam gyenge játéka miatt), még a D is csúnyán alulteljesített, és bár végül is Luke TD-je volt az egyik kulcsmomentum, azt megköszönhetjük McCownnak. Clay punt return TD-je nagyon szép volt, amúgy is jól játszott, volt, hogy megverte deep route-on a cornert, de Cam nem tudta odadobni, meg ugye volt az a nagy end around futása.
Jakehomer
Mondjuk neki is volt egy csúnya dropja, katasztrófa volt az O. A védelem is balfaszkodott bőven, nehéz megmagyarázni, miként tudtuk lehozni ezt a meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Hát ez rosszabb volt, mint vártam, mert nem elég, hogy az O két drive kivételével szenvedett (elsősorban Cam gyenge játéka miatt), még a D is csúnyán alulteljesített, és bár végül is Luke TD-je volt az egyik kulcsmomentum, azt megköszönhetjük McCownnak. Clay punt return TD-je nagyon szép volt, amúgy is jól játszott, volt, hogy megverte deep route-on a cornert, de Cam nem tudta odadobni, meg ugye volt az a nagy end around futása.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Szar volt, csúnya volt, nyertünk. 8-3.

Olsent sikerült túl hamar berakni, TD is meghúzta a combját, drága W volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
New York Jets - Carolina Panthers - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Gyere eredménykövetőbe, meccs közben ne ide.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
Newtonnak egyértelműen fel kell javulnia, üres célpontokat megint nem dobja meg, rossz döntéseket hoz, aztán Punt és kapunk 1 tdt....
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
Védelem picit összekaphatná magát, mert úgy jöttek szinte végig, ahogy akartak :S
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 736
Igen. én is ezen gondolkoztam, milyen csodás megoldással rukkol elő a stáb Captain kiesését követően. Én Colin Jonesra fogadnék 😀
gabokocka
Es Bryd
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Véleményetek szerint Olsen fog kezdeni vagy Dickson?
Leon78
Nehéz megmondani, mármint Olsen kezd valszeg, de hogy mennyit lesz pályán, arról megy a ködösítés. Ha fantasy miatt kérdezed, akkor inkább Olsen, mint Dickson. 😊

Camnek van a dobókezén egy ujjsérülése, nem tudni, mennyire zavarja, mindenesetre nincs jó előérzetem a mai meccs kapcsán, bye week után nem egyszer előfordult már, hogy nagyon szarul játszottunk, az O-ban túl sok a kérdőjel, Shaq (mert szerintem ő lesz sokat nickelben a szezon első felének tapasztalatai alapján) a secondaryben... Trap game, ki kell szenvedni a W-t valahogy

Tepper takarodj!