Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nem sikerült még visszanéznem a meccset, de pár dolog ami érdekes lehet hosszabb távon:
- Ugye megint komoly előnyt adtunk le, látszott is Riveráékon, hogy másképp álltak hozzá, mint a Colts ellen. Akkor elfogyott a passrush, most pedig azt éreztem, hogy ész nélkül blitzelünk a végén, kb három screenből szoptunk is vagy 100 yardot. 3 TD különbségnél szépen vissza kellett volna állni, hagyni ,hogy legrosszabb esetben rövid passzokkal végigjöjjenek. Ehelyett szoptunk két olyan TD-t, ahol pikk-pakk átmentek a pályán.
- A támadófal előtt le a kalappal, brutál jól nyomják idén, pár apró hiba van még amit ki kell küszöbölni, de egyértelmű, hogy ligaelit egység alakult ki Matsko keze alatt.
- A lesajnált elkapósorunk azért hozza, amit tud, Funchess megérkezett, remekül használta ki a testét a TD-nél, a hosszú passznál a pass interference ellenére (meglepő módon basztak bedobni) szépen megcsinálta az elkapást, látszik rajta, hogy Proehlék komoly munkát végeznek vele. Ha így tud fejlődni, még az is lehet, hogy a végén nem lesz bust 😊 Philly az összes dropját otthagyta az előszezonban, hozza azt, amit a tavalyi év alapján vártunk tőle, 3-4. számú elkapónak hosszútávon is jó lehet.
- Shulának az egész eddigi nyolc meccsért nagy kalaplengetés jár, de most legszívesebben tökönrúgtam volna. Nem hiszem, hogy nem lehet kicsit kreatívan pörgetni az órát. Adja oda Stewnak a labdát, Cam tartsa meg bootlegből, vagy dobja meg a biztos 1st downt. Vagy passzolunk egy teljesen értelmetlen esélytelen helyre, vagy futunk minusz 5 yardot a 11 emberes boxnak. Álljunk fel három elkapóval, és jöjjön egy draw akár Stewtól, akár Camtől, ha már a power felállásból nem megyünk semmire.

Összességében nagyon elégedettek lehetünk (qrva meglepő 8-0-nál 😊 ), az első félidő pedig álomszerű volt, még úgy is, hogy hagytunk a pályán pontokat bőven.

Ez a Titans meccs nekem elsőre nem szimpi, AFC-s ellenfél, idegenben, komoly sikersorozat után, ráadásul a Rivera korszak tán legrosszabb meccsét is ellenük sikerült hozni. Ráadásul ők pont most táltosodtak meg, Mariota felépült, szóval benne van, hogy pofára esünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért nem véletlen, hogy Cam ilyen jól játszik. Nincs rajta nyomás, mert tudja, hogy ha le is épülne, szekusként mindig lesz neki egy állás a stadionban.

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 724 — Grady Judd fan
Cam leszedett még a meccs előtt egy nagy Packers bannert a lelátóról - a butthurt bandwagon Packer fanek (akik valszeg életükben nem jártak Wisconsinban, helyiekről van szó) megvádolták lopással xDDDDD

Thats my quarterback 😊

Btw, a BoA stadium policy szerint szabálytalan volt a banner behozatala.
Jakehomer
Egy wisconsini, jelenleg Észak-Karolinában élő szurkolóé volt.
"banner was in compliance with stadium regulations" - Scott Paul Panthers executive director of stadium operations.
A Panthers csináltat neki egy másikat.
SBL
Vajon felfüggeszti-e mégegyszer? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Cam leszedett még a meccs előtt egy nagy Packers bannert a lelátóról - a butthurt bandwagon Packer fanek (akik valszeg életükben nem jártak Wisconsinban, helyiekről van szó) megvádolták lopással xDDDDD

Thats my quarterback 😊

Btw, a BoA stadium policy szerint szabálytalan volt a banner behozatala.
Jakehomer
Egy wisconsini, jelenleg Észak-Karolinában élő szurkolóé volt.
"banner was in compliance with stadium regulations" - Scott Paul Panthers executive director of stadium operations.
A Panthers csináltat neki egy másikat.
SBL
Az öreg fasz (nem a banner miatt fasz, hanem mert erősen rasszista megjegyzéseket tett a családtagjaival együtt) maga wisconsini születésű, de a család már észak-karolinai. Ami meg a szabályosságot illeti:  www.panthers.com/stadium/policies-information/banner-policy.html
No banners or flags expressing support of visiting teams may be affixed to or displayed on any surface. Hand held signs or posters that are in compliance with the balance of this policy are acceptable

A banner ki volt függesztve, nem a fickó kezéből szedte ki Cam...

Nyilván ez a PC dolog a csapattól, így is van rendjén.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
SBL Green Bay Packers 2 900
Cam leszedett még a meccs előtt egy nagy Packers bannert a lelátóról - a butthurt bandwagon Packer fanek (akik valszeg életükben nem jártak Wisconsinban, helyiekről van szó) megvádolták lopással xDDDDD

Thats my quarterback 😊

Btw, a BoA stadium policy szerint szabálytalan volt a banner behozatala.
Jakehomer
Egy wisconsini, jelenleg Észak-Karolinában élő szurkolóé volt.
"banner was in compliance with stadium regulations" - Scott Paul Panthers executive director of stadium operations.
A Panthers csináltat neki egy másikat.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Az gondolom, fel sem merül, hogy itt is egy "szupercsapat" épül 😛
Jakehomer
Nem, mert ahhoz fel kéne adnia egy csomó mindent magából a vezetőségnek, és ők ezt nem akarják (lásd Hardy ügy)
Gyurma Pappa
Érdekelne bővebben is, hogy mire gondolsz. A Hardy elengedése a tulaj döntése volt, eleinte Gman és Rivera egyáltalán nem tettek Hardy ellenes nyilatkozatokat, és a csapattársak se fordultak el tőle. Egyébként baromira nem hiányzik az a cirkusz, ami Hardy körül van, biztos, hogy kihatna a csapat teljesítményére, ahogy tavaly is kihatott. A karakterproblémás srácokat nyilván kerüljük, de emiatt olyan óriási hátrányba kerülnénk?

Azzal nem teljesen értek egyet, hogy mi egy konstans teljesítményt nyújtunk, csak körülöttünk hol gyengébb, hol erősebb a konkurencia (már ha jól értem, hogy kb ez az alapvetésed). Mármint a mondat második része természetesen igaz, de ez a csapat még mindig egy work in progress, már kezd nagyon hasonlítani arra, amit Gettleman és Rivera akar, de azt hiszem, még nem vagyunk teljesen ott, az előző két évben meg kimondottan messze voltunk ettől (ez is sok tényezős dolog, a szar cap helyzet volt a leglátványosabb ok, de talán fontosabb, hogy maguk az edzők is együtt fejlődtek a csapattal). Az előző két évben nem volt igaz, hogy csereszabatosak a részek a rendszerben (nyertünk két meccset Cam nélkül, de mindkettőt az 1/1-es Bucs ellen, viszont amikor az OL esett szét, annyi volt a csapatnak), ami mondjuk a Patsre annyira jellemző, idén kezdünk odaérni.

Számomra hosszú távon két nagy kérdés lesz: 1) Camet nem használhatjuk karrierje végéig dual threatként, márpedig most alapvetően erre épül az O, de fel kell készülni azokra az időkre, amikor pure passert kell játszatni vele. Itt lehetne talán belekapaszkodni a tavalyi év eleji játékába, amikor kisebb sérülések miatt nem futtattuk, de talán fontosabb, hogy séma és personnel fejlesztésre is szükség lesz, pl ilyen elkapókkal úgy nem lehet majd nekimenni egy szezonnak. 2) Ez igazából Gettlemanről szól, azt látjuk, hogy van egy elképzelése, ami mentén felépítette a csapatot, (szerencsés módon abszolút egy húron pendülnek Riverával, ellenkező esetben lehet, hogy kirúgta volna idő előtt 😊 ), de kérdés, hogy képes lesz-e fenntarthatóan menedzselni a rostert - a sikeres csapatok edzőit és játékosait is széthordják, eddig inkább többé, mint kevésbé hatékonyan talált olcsó kiegészítő játékosokat, de folyamatosan jól kell draftolni, csak míg az első két évében mehetett abszolút tutira, már idén is látszott, hogy kvázi kockáztatnia kell, x-factorokat, egyúttal a meglévő játékosok utódait keresni. In Dave we trust, de ez egy nagy kihívás lesz.

Örök contender kiszámíthatatlan eredménnyel - ez meg akár a Pats leírása is lehetne, nem? Én elfogadnám, ha a Rivera-érában mi lennénk az NFC Patriotsa (minus cheating 😛) 😊
Jakehomer
Erre akartam utalni, de sejtettem hogy valaki leírja 😊 Igen, más végéről fogják meg, de BB és Rivera nagyon sok mindenben hasonlít egymásra. Mondjuk ott azért az is belejátszik, hogy a másik 3 csapat képtelen az adott era-ban magára találni, itt meg azért a másik három csapatból legalább kettőnél van halvány esély, hogy nem hagyja magára az éllovast. (És jelenleg a Saints a kakukk tojás szvsz, de ez nem ide tartozik)
Gyurma Pappa
Teljesen más személyiség a kettő, de mint edzők szerintem is van hasonlóság, persze Ronnak még sokat kell bizonyítania, főként a tekintetben, hogy tudja hozni minden évben az eredményeket. A Jets párszor megtréfálta őket a divben, de amúgy a többi csapattól függetlenül egyértelműen a megbízhatóság mintafranchise-a a Pats. Ahogy fentebb írtam, szerintem a csúcsteljesítményünket még nem láttuk, viszont egyelőre nem lehetünk biztosak benne, hogy Rivera és Gettleman képes lesz hosszú távon fenntarthatóvá tenni a magas szintű átlagteljesítményt, ami kell az állandó contenderséghez. Amit én még mindig azonnal aláírnék 😊

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Bocsi, én nem mondtam, hogy a Panthers szerencsés lenne, sőt, pont azt állítom hogy az elvek mentén építkezés hozta meg az eredményét. És ez a konokság miatt nem esett vissza a ligával együtt a Rivera vezette rendszer.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
A jó védelem+run heavy O# többnyire = low score, 1 birtoklásos meccsekkel.
Amikor egy ilyen csapat egyben van fejben, akkor többnyire hozza is ezeket a szoros meccseket, így olyan látszatot kelt, hogy "szerencséjük van", és minden szoros meccset behúznak (holott minden meccsük szoros kb).

Ezzel együtt kell tudni élni. Kell 1-1 győzelem pl a Pats-GB-Denver ellen (mint anno nekünk a Patriots és a GB legyőzése), aztán változnak a vélemények, és elhallgatnak azok akik szerencséről beszélnek.

Ezzel együtt egyetértek Gyurmapapa mondandójának lényegével. Rég volt ennyire gyenge a liga, mint most, és ezt nehéz vitatni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
Az gondolom, fel sem merül, hogy itt is egy "szupercsapat" épül 😛
Jakehomer
Nem, mert ahhoz fel kéne adnia egy csomó mindent magából a vezetőségnek, és ők ezt nem akarják (lásd Hardy ügy)
Egy dolog, hogy sok a szar csapat idén...
Jakehomer
Két megjegyzés: 1) a Saints csere irányítóval majdnem megvert 😛 2) amit írsz, az nem mondd ellen annak amit én mondok
Cam tavalyi hat meccse papíron lehet..
Jakehomer
Szándékosan nem mondtam a Kap-es dolgot, mert egy baromság, de tény hogy tavaly jobban is kellett Camnek játszania. Mindegy.

Örök contender kiszámíthatatlan eredménnyel - ez meg akár a Pats leírása is lehetne, nem? Én elfogadnám, ha a Rivera-érában mi lennénk az NFC Patriotsa (minus cheating 😛) 😊
Jakehomer
Erre akartam utalni, de sejtettem hogy valaki leírja 😊 Igen, más végéről fogják meg, de BB és Rivera nagyon sok mindenben hasonlít egymásra. Mondjuk ott azért az is belejátszik, hogy a másik 3 csapat képtelen az adott era-ban magára találni, itt meg azért a másik három csapatból legalább kettőnél van halvány esély, hogy nem hagyja magára az éllovast. (És jelenleg a Saints a kakukk tojás szvsz, de ez nem ide tartozik)

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
The worst 8-0 team in the NFL 😊
gabokocka
Viccelődsz ezzel egy ideje, de szerintem minden jó (relatív kategória!) viccnek van alapja.

Ez a Panthers nem jobb, de főleg nem másabb mint a tavalyi vagy tavaly előtti Panthers. Sőt, talán egy-két területen gyengébb is (pont láttam egy összehasonlítást, hogy Cam tavalyi első 6 meccse kategóriákkal volt jobb, mint a mostani), de a lényeg az, hogy Rivera ragaszkodik évek óta az elveihez. Ez a csapat felismerhetően Rivera csapata, és az elvközpontúság meghozta eredményét, bár ehhez nyilván kellett, hogy egy hasonlóan gondolkodó GM-t is találjon maga mellé.

És felmerülhet a kérdés, hogy akkor miért nem tavaly vagy tavalyelőtt vagy azelőtt lett minden ennyire szép: hát mert nem volt ennyire szétesve a liga többi része. 2005-ös idény óta követem a focit, de ennyire gyenge idényt még nem láttam (tegyük hozzá a bíráskodás is nagyban tehet róla). És miközben mindenki kapkodva próbál rövidtávon megoldani problémákat, a Panthers edzői gárda és FO halad tovább a saját útján, és hozza az eredményeket.

Nyilván egy-két éven belül megint visszajönnek a szupercsapatok, és szerintem ha Rivera nem változik meg, ez a csapat pont ugyanilyen lesz 4-5 év múlva is, csak akkor már nem lesz ekkora esélyese az NFC, mint most, hanem visszaáll a "rend", és egy örök contender csapat lesz, nyilván kiszámíthatatlan eredménnyel.
Gyurma Pappa
Az gondolom, fel sem merül, hogy itt is egy "szupercsapat" épül 😛

Egy dolog, hogy sok a szar csapat idén, ez tény, sokkal könnyebb most veretlennek maradni, mint általában. A Panthers evolúciója egy teljesen másik kérdés, és csupán leegyszerűsítése ennek az, hogy ez kijöhetett volna tavaly vagy két éve is - az idei Panthers ezerszer komplettebb csapat, mint azok voltak még a winning streakek idején is. Hosszasan lehetne arról írni, hogy mennyiben más a csapat, de én mint egyszeri rajongó tudom, hogy idén bízhatok a csapatban, akármi van, ezt eddig nem éreztem... Lehet, nagyképűség, de idén egyetlen egyszer éreztem meccs közben azt, hogy kikaphatunk, a Seattle ellen.

2013-ban szerencsések voltunk, több szempontból is, alig volt pl sérültünk egész évben - tavaly amikor beütött a krach, úgy estünk össze, hogy öröm volt nézni. Idén elbírunk eddig mindent, Benjamin, CJ, Keek, Kalil (csak hogy a sztárokat mondjam), nem érdekes, a játékunk nem esik vissza drámaian. Itt lehetne azzal érvelni, hogy ha nincs ennyi rossz csapat a menetrendben, akkor erre ráment volna egy meccsünk, ez bizony könnyen lehetséges, de a mi teljesítményünk szempontjából ez mindegy. És ez nem csak a jobb depth miatt van, Rivera/McDermott védelme és Shula offense-e egyszerűen működik kevésbé jó játékosokkal is. Nyilván időbe telt, mire idáig eljutottunk.

Cam tavalyi hat meccse papíron lehet, hogy jobb volt, mint az idei, de ez kicsit olyan dolog, mint a Kaepernickes összehasonlítás (amihez direkt nem is szóltam hozzá, aki nézi a meccseket, annak egyszerűen meg sem fordulhat a fejében, hogy ez a két irányító hasonló színvonalat képvisel). Nem teljesen persze, mert Camnek tényleg voltak atom jó meccsei (pl a Bengals vagy a Lions ellen), de az az igazság, hogy többször is garbage time-ban kozmetikázott, amikor agyon voltunk verve. Idén az egyik legjobb irányító a 4. negyedben (úgy, hogy a dropkirály Teddy Ginn a nr 1 wr-ünk), ezen mondjuk az elmúlt két meccsen rontott, de hát ez van, amikor annyival vezetsz, hogy már nem tudsz mit kezdeni magaddal 😊 Nem vagyunk hozzászokva, hogy simán nyerjünk, majd megtanuljuk ezt is, ahogy megtanultuk a szoros meccseket is megnyerni.

Örök contender kiszámíthatatlan eredménnyel - ez meg akár a Pats leírása is lehetne, nem? Én elfogadnám, ha a Rivera-érában mi lennénk az NFC Patriotsa (minus cheating 😛) 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 058 — zászló zászló szív
The worst 8-0 team in the NFL 😊
gabokocka
Viccelődsz ezzel egy ideje, de szerintem minden jó (relatív kategória!) viccnek van alapja.

Ez a Panthers nem jobb, de főleg nem másabb mint a tavalyi vagy tavaly előtti Panthers. Sőt, talán egy-két területen gyengébb is (pont láttam egy összehasonlítást, hogy Cam tavalyi első 6 meccse kategóriákkal volt jobb, mint a mostani), de a lényeg az, hogy Rivera ragaszkodik évek óta az elveihez. Ez a csapat felismerhetően Rivera csapata, és az elvközpontúság meghozta eredményét, bár ehhez nyilván kellett, hogy egy hasonlóan gondolkodó GM-t is találjon maga mellé.

És felmerülhet a kérdés, hogy akkor miért nem tavaly vagy tavalyelőtt vagy azelőtt lett minden ennyire szép: hát mert nem volt ennyire szétesve a liga többi része. 2005-ös idény óta követem a focit, de ennyire gyenge idényt még nem láttam (tegyük hozzá a bíráskodás is nagyban tehet róla). És miközben mindenki kapkodva próbál rövidtávon megoldani problémákat, a Panthers edzői gárda és FO halad tovább a saját útján, és hozza az eredményeket.

Nyilván egy-két éven belül megint visszajönnek a szupercsapatok, és szerintem ha Rivera nem változik meg, ez a csapat pont ugyanilyen lesz 4-5 év múlva is, csak akkor már nem lesz ekkora esélyese az NFC, mint most, hanem visszaáll a "rend", és egy örök contender csapat lesz, nyilván kiszámíthatatlan eredménnyel.

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Grat skacok 😊 Mindig öröm látni ha valaki reszelt sajtot csinál 😀

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Messze van az még... 😊

Most nagyon faszán állnak a dolgok, de bármikor beüthet vmi szar, két és fél meccs a fór, úgy, hogy kétszer játszunk veletek. Szóval még kell tenni érte, de jelenleg kétségtelenül jól áll a szénánk.
gabokocka
Szép dolog a szerénység, de ha megnézed a két csapatot 180 fokos fordulatot kell bemutatniuk és nem ugyanabba az irányba, hogy ez kérdéses lehessen... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Cam leszedett még a meccs előtt egy nagy Packers bannert a lelátóról - a butthurt bandwagon Packer fanek (akik valszeg életükben nem jártak Wisconsinban, helyiekről van szó) megvádolták lopással xDDDDD

Thats my quarterback 😊

Btw, a BoA stadium policy szerint szabálytalan volt a banner behozatala.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Messze van az még... 😊

Most nagyon faszán állnak a dolgok, de bármikor beüthet vmi szar, két és fél meccs a fór, úgy, hogy kétszer játszunk veletek. Szóval még kell tenni érte, de jelenleg kétségtelenül jól áll a szénánk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Grat a csoportgyőzelemhez 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kikapott a Falcons Gabbertéktől, wow 😊
gabokocka
Szöszi biztos hallgatta a hétközi War Roomot és meg akarta mutatni neked és Emptynek, hogy nem szabad őt lebecsülni. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Kikapott a Falcons Gabbertéktől, wow 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Elvileg mindenki oké, legalábbis Rivera a sajtótájékoztatón azt mondta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 159
Remélem Kuechlyvel minden oké, először ugye a bokája húzódott meg egy kicsit, aztán a végén megint feküdt a földön.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 15 629
Sok sikert a továbbiakban. Hihetetlen nyomás jött Rodgers-re. Azért Cam lezárhatta volna...
Megpróbáltuk izgalmassá tenni, de a bíróknak sikerült igazán.
A sérülteknek mielőbbi gyógyulást.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Mondjuk remélem Rivera a sajtótájékoztatón megemlíti a bírókat, mert ma kb mintha a Juventus ellen nyomtuk volna, az NFL szégyene volt, amit produkáltak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The worst 8-0 team in the NFL 😊
gabokocka
Best team in the NFC! Grat a Whez!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Nagyon egyszerű ám, hogyan lehet megakadályozni a negyedik negyedes leolvadásokat: nem kell elhúzni 3 possession előnnyel 😊

Ma mondjuk konkrétan jobbak voltunk két TD-vel a Packersnél, nem volt ez szoros meccs.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
The worst 8-0 team in the NFL 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.