A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 884 — Circus Maximus
Néztem a statokból, 38 percig volt a Panthersnél a labda, elég sok. Sikerült is 5 labdavesztést kihozni belőle. Mondjuk mindkét QB 2-2 fumblija, vagy a futóátlagok (külön zseniális az Eagles+McCoy egyaránt 1.6 yard) is fantörpikus adat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Az a szánalmas, hogy az O-ban ami fegyverünk van, azt is borzasztóan használjuk. Szinte senkit sem arra, amiben jó lenne.
A védelem összeségében nem volt gáz nyilván a többi csapatrász nem sok sanszot hagyott neki...
Nem nagyon látom, kit tudnánk mi idén megverni magunkon kívül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Így kell jól felkészülten a pályára lépni.
Ha jövő héten is kikapunk, sztem Rivera széke is forró lehet, pedig nem gondoltam volna a szezon előtt.

Ha az offseasonban nem hozunk legalább három kezdő kaliberű falembert, Gman is elmehet a sóhivatalba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A Saints ellen a futjáték védekezése sztem kifejezetten jó volt, Ingram 3.3-as átlaggal futott, a szezonban bőven 5 felett van.
Arról nem is beszélve, hogy ez a garbage time-ban jutott ilyen szintre, előtte ennyi sem volt, tehát amíg volt értelme, bőven jól teljesítettünk ezen a téren.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Hajnalban újra primetime meccs, potenciális rommá égés a nagyszínpadon 😊
Engem az eredmény nem feltétlenül érdekel, azt szeretném látni, hogy a védelem folytatja az elmúlt két meccsen mutatott produkciót, illetve hogy a passzjáték értelmes mederben folyjon, ne az észt nélküli read option jellemezze a támadójátékunkat.
A ST-nek komoly feladat lesz, idén nem vagyunk ott a szeren, ellenben a Philly baszott jó speciális egységgel rendelkezik. Szóval meglepne, ha nem lenne vmi elbaszott play.gabokocka
Érdekes lesz látni, mire megyünk az uptempo ellen (már ha erőlteti az Eagles, nem mindig szokták), nyilván elsősorban a futás elleni védekezés terén. Ingram múltkor bepakolt egy százast, de szerintem tisztességesen fogtuk a futást (az átlaga nem volt olyan erős), főleg amíg meccsben voltunk. Azért annak örülnék, ha Sanchize nem passzolná szét a D-t 😛 Persze Kelly rendszere nagyon qb barát, jók a célpontok és nem is lesz akkora nyomás rajta, mint a Jetsben, szóval abban azért nem bízhatunk, hogy lepasszolja nekünk a meccset 😊

De inkább engem is az érdekel, hogy a három értékelhetetlen meccs után az O mutat-e életjeleket, főleg így másfél hét felkészüléssel. Illúzióim nincsenek, meg az Eagles D sokkal jobb, mint a statjaik - két gondjuk van, az O-juk miatt sokat vannak pályán, illetve hajlamosak a nagy playeket nyelni, de a mi big play képességünk a béka segge alatt van és a ball controll se megy idén, szóval elég nehéz kapaszkodót találni...

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 090 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi elrontott playekben mi is otthon vagyunk, úgyhogy mókás meccs lehet. Reméljük Sancho inkább kimard ezekből. Van esély rá, hogy védelmünk megint engedi megcsinálni a 3rd and long szitukat Cam futásaival megspékelve, ahogy szoktuk. DRyans-t tudjuk-e pótolni, kiderül, nem is csupán játékban hanem mentálisan, illetve a futóknak sikerül-e Kuechly mellet utat nyitni. Avantnak drukkolok, legyen jó meccse, de ha lehet nyerjünk mi 😉
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Hajnalban újra primetime meccs, potenciális rommá égés a nagyszínpadon 😊
Engem az eredmény nem feltétlenül érdekel, azt szeretném látni, hogy a védelem folytatja az elmúlt két meccsen mutatott produkciót, illetve hogy a passzjáték értelmes mederben folyjon, ne az észt nélküli read option jellemezze a támadójátékunkat.
A ST-nek komoly feladat lesz, idén nem vagyunk ott a szeren, ellenben a Philly baszott jó speciális egységgel rendelkezik. Szóval meglepne, ha nem lenne vmi elbaszott play.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Hát jövőre sem megyünk Londonba, pedig én bíztam benne, hogy a Jax meccsünk ott lesz, picsába.....

Benwikere és Turner nem edzett, Dwan és Short pedig limitáltan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Minden sérült edzett, egyedül Benwikere ült a bringán. Norwellt próbálgattuk RG poszton Silatolu visszatérését követően.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Igazából sztem már eldőlta sorsunk, de a nyilatkozatok alapján még fel akarunk támadni 😊 Szóval most megy Phillybe, ha nyerünk még pislákolhat a remény, ellenkező esetben elkezdhetjük nézegetni a top10es OT prospecteket...

Amúgy sztem nem feltétlen akkora előny, hogy kidőlt Foles, hiszen egyfelől véleményem szerint Sancho gond nélkül tudja majd hozni azt a szintet, mint az elődje, plusz róla meg nem lesz mit elmezni, mint Eagles QB.
De ez egy újabb fasza teszt a D-nek, összeálló, stud O-Line, jó skill playák, plusz Chip zsenialitása, fel kell kötni a gatyát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Az éjszakai meccs egyébként nem volt _akkora_ gáz (a big picture-t tekintve), igazából csak azon húztam fel magam, amikor 1st&goalnál megint optiont hívott Shula. Persze az egész meccs az O lelkén száradt, nem elég, hogy pontot nem tudtunk az első félidőben csinálni (kétszer akadtunk el 40 yardon belül, ott azért megint felmerül, hogy nem volt képes legalább 4th&short szitukat kihozni, hogy megadja az esélyt Riverának a bevállalásra), még adtunk is ajándékba egy TD-t a Saintsnek. A második negyed végét tankönyvbe illő módon basztuk el, ott egy masszív konzervatív playcallinggal legrosszabb esetben is 0-7-tel megyünk szünetre, de jó esély lett volna a 0-3-ra is. Jakehomer
Igen, az eredménytől függetlenül a játék képe időnként nem volt akkora fos, mint jó néhány meccsen korábban, ráadásul a Saints sztem az eleji balfaszkodást nem számítva kifejezetten jól játszott. Az nem fér bele, hogy az első három driveból nulla pont, miközben mindig eljutottunk az ellenfél térfelére. Itt érzem Shula hibáját. Nem képes egy meccset úgy végigcsinálni, hogy megfelelően variálja a játékokat. Nyilván nem ez a világ legideálisabb támadóegység tehetség szempontjából, de van két első körös futód, akik tegnap megmutatták, nem veszett el belőlük a tudás. Van egy Benjaminod, aki még nyers, de ritka kellemetlen matchup bárkinek és minden meccsen benne van az extra elkapás (itt jegyezném meg, hogy Lewis sztem hatalmasat játszott, nálam a mezőny legjobbja volt), van egy Olsened, aki idén egyértelműen a TE-ek legszűkebb elitjéhez férkőzött oda mutatott játékban. Na most arról nem Shula tehet, hogy az elején Cam homály volt, majd amikor már jól passzolt, az elkapók dobtak el mindent kezükből, vagy a végére, amikor már egyértelműen passzolni kellett, a fal dőlt be. De, az nonszensz, hogy egy RB-felé menő passz van a Saints LB-sor ellen, amiben Lofton úgy fordul, mint a Titanic, hogy a pálya közepét rövid passzokkal egyáltalán nem keressük, hogy 2:30-cal a félidő vége előtt (a Saintsnek egy időkérése van), elsőre sackeltetjük magunkat egy kétyardos futás helyett, hogy lepörögjön az óra annyira, hogy csak mi tudjunk alkotni.
Ezek olyan hibák, amiket ez a keret még nem bír el egy jól játszó ellenféllel szemben.
Ráadául a védelem jó játéka mellett ott is voltak ilyen hibák, pl a félidő végi driveban beszopni egy 20 yardos RB passzt, mert Keek bliccelt, ráadásul ki tudott futni oldalt. Pedig már nem volt időkérésük, csak minden play után benn kellett volna tartani az elkapót a pályán. Erre szoptunk kb négy olyan passzt, hogy ki tudtak menni.
Tényleg mindenki benne volt a kudarcban játékostól edzőig egyaránt.


Úgy általánosságban meg el kell gondolkodni, hogy mit csináljunk a read optionnel, mert Cam ritmusát látványosan szétcseszi, hiába van ott a másik serpenyőben néhány jó play, az összkép durván negatív. Nem mondom, hogy ellenállhatatlan volt a passzjátékunk addig, amíg Camet bent tartottuk a zsebben, de minden tekintetben sokkal-sokkal jobb volt (mintha PFF ratingben még top 3 is lett volna Cam). Aztán jött az option visszahozatala (túlerőltetése) és visszatértek Cam régi hibái is...Jakehomer
Ezt a read option vonalat egyértelműen limitálni kéne, nem lehet nem észrevenni a különbséget a passzjátékban azóta, amióta Cam fut, az azt megelőző időszakkal. És Gettleman pedig kifejtette amikor idejött, neki olyan QB kell, aki a végén képes a zsebből megnyerni a meccset. Egy meccsen bőven elég, ha hívunk két három futást Newtonra, hozzátesz majd még két-három scramble-t, illetve a védelemnek ekkor is bőven figyelni kell, hogy ne adja fel az irányítófutás elleni védekezést, mert benne van Cam játékában, hogy megbünteti.
Szóval szépen vissza kéne állni arra, hogy Cam, szépen maradj a zsebben, és passzolj. QB vagy nem futó.
Arról nem is beszélve, hogy nyilván nem tesz jót a játékának, ha itt ott fájó porcikákkal kell paszolnia, nyilván nem lesznek olyan precízek a labdái....


Amúgy olyan szempontból hasznos ez az év, hogy a Cam-Benjamin connection csiszolódik, amiben hatalmas potenciál van, vagy például a kanadai gyerek személyében könnyen lehet, hogy megtaláltuk a jövő LT-jét, ez a srác tavaly még teljes homály volt, de a camp alatt is olyan hírek jöttek, hogy 3rd string DE-k szopatják halálra. Ehhez képest nem lógott ki, elfogadható volt a teljesítménye, nyilván párszor őt is megverték, ez benne van.

Nekem amúgy Boston is tetszett, sokat kell még tanulnia, de nem volt elveszett a pályán - amikor Jimmyvel állt fel 1 on 1 szélen, igazából nem hibázott, persze rossz matchup volt, de hibátlan passzra volt szükség Breestől, hogy meglegyen a play. Ha hozzáteszem, hogy Bene milyen jól játszott a sérüléséig vagy hogy Ealy is kezdi felvenni az nfl ritmusát, ezek megint biztató jelek a jövőre nézve, jól néz ki a draftunk, és ha csapatépítésről beszélünk, ez a legfontosabb.Jakehomer
Igen, Ealyt kezdem megkövetni, az elmúlt két meccsen láthatóan előrelépett, ami meg is mutatkozik a védelem teljesítményében. Benwikere tényleg nagy húzás volt hátul, ahogy vártuk tudja pótolni Kapitányt. Bostonban is van fantázia, de ő is inkább a boxban hasznos, egy jó cover safety kellene nekünk igazán. Szegény Harper játszotta időnként a deep safetyt (pl az ominózus Graham elkapásnál), hát az tényleg no comment.

A támadófalban próbálgatni kéne az újakat, de sztem vissza fogunk térni az alapfelálláshoz, mert ugye Rivera szerint az a legjobb... Pedig Foucaultban sztem is van fantázia, pl a meccs első felében, amíg lehetett tudtunk futni, működött a playaction, kár hogy vagy Cam célzott pontatlanul, vagy Cotchery dropolt nagyot (az igen fájó play volt....)

Hardy ügyben annyi történt, hogy el lesz halasztva a tárgyalás és elvileg annak a végéig nem játszhat.
Rivera pedig lenyilatkozta, hogy fel kéne oldani az eltiltást, mert megvolt a hat meccs (már nyolc is de ki számolja). Sztem itt még lesz pár érdekes vélemény a következő napokban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Érdekes ha Shula lesz a bűnbak, mert igazából védelem sokkal ink alulteljesít ebben a szezonban, mint a támadósor.empty taxi
Ennek több oka is van. Egyrészt van egy ilyen gyarló olvasata is, hogy a védelem Riverához is köthető, egyelőre az ő baszogatásáról nincs szó. Aztán ott van az, hogy az O gyakorlatilag mindig elveszti a ToP-t, nem hatékony 3rd downoknál és a RZ-ban, ergo amire épült ez az egész, abszolút nem nem működik (nyilván itt fel lehet hozni a talent hiányát). Ráadásul a Defense sokkal könnyebb fix, ahogy az az elmúlt meccseken is látszott.

Kíváncsi vagyok Gmen mit szól a szezonhoz és milyen személyi következmények lesznek.gabokocka
Gettleman is sok fikát kap, tulajdonképpen bizonyos szempontból jogosan, mert tavaly erősebb volt a keret, de ő szólt előre, hogy nem 2014-re lett építve a csapat, és hát ott van Hardy ügye (ami vis maior), ami alapjaiban húzott át számításokat, egyrészt a játékának hiánya, másrészt az így elvesztegetett 13 milliós cap space-t éppenséggel tudtuk volna használni.

Az éjszakai meccs egyébként nem volt _akkora_ gáz (a big picture-t tekintve), igazából csak azon húztam fel magam, amikor 1st&goalnál megint optiont hívott Shula. Persze az egész meccs az O lelkén száradt, nem elég, hogy pontot nem tudtunk az első félidőben csinálni (kétszer akadtunk el 40 yardon belül, ott azért megint felmerül, hogy nem volt képes legalább 4th&short szitukat kihozni, hogy megadja az esélyt Riverának a bevállalásra), még adtunk is ajándékba egy TD-t a Saintsnek. A második negyed végét tankönyvbe illő módon basztuk el, ott egy masszív konzervatív playcallinggal legrosszabb esetben is 0-7-tel megyünk szünetre, de jó esély lett volna a 0-3-ra is.

Ugyancsak nagy kérdés, hogy mit csinált a D a Cason DPI-nél - egyrészt érdemes lett volna időt kérni, az óra úgyis állt, másrészt a playcall is érthetetlen, mehetett volna egy durva blitz is akár, az kellett volna legyen a cél , hogy Brees minél előbb szabaduljon a labdától, olyan kevés idő volt és nem maradt ugye időkérésük, hogy egy checkdownnal le is pörgött volna az óra (nyilván nem is dobott volna a pálya közepére). Az már csak hab a tortán, hogy Cason hülyét csinált magából egy amúgy elég rövid passznál.

Úgy általánosságban meg el kell gondolkodni, hogy mit csináljunk a read optionnel, mert Cam ritmusát látványosan szétcseszi, hiába van ott a másik serpenyőben néhány jó play, az összkép durván negatív. Nem mondom, hogy ellenállhatatlan volt a passzjátékunk addig, amíg Camet bent tartottuk a zsebben, de minden tekintetben sokkal-sokkal jobb volt (mintha PFF ratingben még top 3 is lett volna Cam). Aztán jött az option visszahozatala (túlerőltetése) és visszatértek Cam régi hibái is...

Amúgy olyan szempontból hasznos ez az év, hogy a Cam-Benjamin connection csiszolódik, amiben hatalmas potenciál van, vagy például a kanadai gyerek személyében könnyen lehet, hogy megtaláltuk a jövő LT-jét, ez a srác tavaly még teljes homály volt, de a camp alatt is olyan hírek jöttek, hogy 3rd string DE-k szopatják halálra. Ehhez képest nem lógott ki, elfogadható volt a teljesítménye, nyilván párszor őt is megverték, ez benne van.

Nekem amúgy Boston is tetszett, sokat kell még tanulnia, de nem volt elveszett a pályán - amikor Jimmyvel állt fel 1 on 1 szélen, igazából nem hibázott, persze rossz matchup volt, de hibátlan passzra volt szükség Breestől, hogy meglegyen a play. Ha hozzáteszem, hogy Bene milyen jól játszott a sérüléséig vagy hogy Ealy is kezdi felvenni az nfl ritmusát, ezek megint biztató jelek a jövőre nézve, jól néz ki a draftunk, és ha csapatépítésről beszélünk, ez a legfontosabb.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nos hát sokkal jobbat nem kaptam, mint amit vártam, Shula képtelen egész meccsen normális játékokat hívni, de McDermott is elmehet az anyjába, oké, hogy nincs normális DB anyag, de nem nehéz kitalálni, ha pl Graham 1 vs 1-ben van Bostonnal a szélén, abból nekünk sok jó nem lesz.

A védelem legalább úgy néz ki magára talált, bár kaptunk 28 pontot, Breest tudtuk siettetni, a futást addig fogtuk, amíg lehetett, de sztem az egység elindult felfelé. Pedig nincs 4 normális DB összesen, nemhogy nickelben fel tudjunk állni. Normanből úgy néz ki végre valahára normális CB lesz, White és Cason sajna nem jó, Dockery még inkább, Benwikere meg sérült. Safety poszton a Harper, Boston, Jones rotáció igen csinos, nem hiszem, hogy van rosszabb az egész ligában.

A támadófal amíg tudott sztem erőn felül teljesített, volt futójáték, nyilván hibáztak ők is, de pl sztem Foucault semmivel nem volt rosszabb, mint Bell, ami nyilván nem feltétlen az ő dicsérete, de lehetne vele próbálkozni az idény hátralevő részében, mert Bellből nem lesz soha normális kezdő, az sajna kiderült. Norwell dettó ugyanez.

Az elkapók is hibáztak, mindenki droppolt legalább egyet, Cam is homály volt az elején szóval mindenki hozzátett a kudarchoz.

Kíváncsi vagyok Gmen mit szól a szezonhoz és milyen személyi következmények lesznek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Igen, a szezon második felében engem sokkal jobban érdekel a védelem játéka, mint a támadóké.
Holnap is három ember fog hiányozni az amúgy sem veretes támadófalból, ez egy alapvetően futásra berendezkedett támadóegységet igencsak kiherél. Ennek ellenére a meccsek jelentős részén vállalható volt az O, amikor kevés pontot csináltunk akkor sem magával a játékkal volt a baj, szinte mindig tudtunk haladni, ellenben néhány baromsággal lehetetlen helyzetbe hoztuk magunkat.
A védelem viszont hatalmasat zuhant, pedig elvileg nem kellett volna neki, úgyhogy kíváncsian várom, hogy a Seahawks elleni jobb teljesítmény csak fellángolás, vagy egy folyamatnak a kezdete.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Érdekes ha Shula lesz a bűnbak, mert igazából védelem sokkal ink alulteljesít ebben a szezonban, mint a támadósor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Az igazából sose volt titok, hogy Benjamin nálunk akart játszani, de gondolom, van még pár csapat, ahol nem lett volna nagyon szomorú. Ez egy jó sztori, hogy direkt futott lassabban, nem is érdemes abajgatni 😊

A csapat körül sok a kérdőjel, de a legfontosabb az, hogy kell-e / lesz-e új filozófia amiatt, hogy idén ilyen szarul játszunk, és ha igen, az kimerül-e egy OC cserében vagy esetleg Rivera is mehet vissza a balettbe ugrálni - utóbbi valószínűtlen, hacsak nem lesz teljes betli a következő két hónap is.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Reaves lapát, Blackburn IR.
Jött helyettük Lester és Mike Remmers OL a Rams PS-ből.
Bell csütörtöki játéka masszív kérdőjel, vicces lenne, ha négy kezdő hiányozna a falból....
Bár Chandler valószínű lesz, hurrá.
Ami szar még, DeCoud is fájlalja a combját, Benwikere továbbra sem edz, az amúgy is acélos secondary tovább épül lefele.
De legalább DeWill visszatér, championship!!!!gabokocka
Bell out.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Kelvin Benjamin said he purposely ran a slower forty time at the Combine "because I wanted to play for the Panthers."

Benjamin clocked a 4.61 in February, but says he's been timed as fast as 4.41. At 6'5/240, running a sub-4.5 forty would have likely made Benjamin a top-10 or top-15 pick. The story is really more interesting than anything else, and it may not be as cut-and-dry as Benjamin makes it out. Purposely tanking in pre-draft workouts carries plenty of risk. And Benjamin could have cost himself a few million dollars. Don't expect it to become a trend in the future.

Hát ezt így konkrétan nehezen tudom elképzelni, de jól hangzik...gabokocka
Ez szép történet lenne, ezek után majd jönne az, hogy egy csapat aláír egy titkos szándéknyilatkozatot a kiszemelt játékossal, aki majd pókjárásban vagy négykézláb tolja le a 40 yardot, hogy tuti ne vigye el senki? 😀

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Kelvin Benjamin said he purposely ran a slower forty time at the Combine "because I wanted to play for the Panthers."

Benjamin clocked a 4.61 in February, but says he's been timed as fast as 4.41. At 6'5/240, running a sub-4.5 forty would have likely made Benjamin a top-10 or top-15 pick. The story is really more interesting than anything else, and it may not be as cut-and-dry as Benjamin makes it out. Purposely tanking in pre-draft workouts carries plenty of risk. And Benjamin could have cost himself a few million dollars. Don't expect it to become a trend in the future.

Hát ezt így konkrétan nehezen tudom elképzelni, de jól hangzik...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kövezzetek meg, de sztem Barron megért volna egy próbát (4+6ért)...gabokocka
Nem teljesen épértelmű a Bucs vezetőség, de csopriválisnak gyanítom jelentős felárat kértek volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Kövezzetek meg, de sztem Barron megért volna egy próbát (4+6ért)...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Reaves lapát, Blackburn IR.
Jött helyettük Lester és Mike Remmers OL a Rams PS-ből.
Bell csütörtöki játéka masszív kérdőjel, vicces lenne, ha négy kezdő hiányozna a falból....
Bár Chandler valószínű lesz, hurrá.
Ami szar még, DeCoud is fájlalja a combját, Benwikere továbbra sem edz, az amúgy is acélos secondary tovább épül lefele.
De legalább DeWill visszatér, championship!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nem is a Saints játéka az aggasztó, hanem sokkal inkább a mienk, utoljára talán a Lions ellen sikerült értelemes meccset produkálni, az pedig nem most volt. Minden meccsen bekrepál legalább egy csapatrész, gyakran egyszerre az összes. Ráadásul nem is kicsit, hanem teljesen, amennyire csak lehet.
Az a baj, hogy ott sikerült előrelépni Benji érkezésével, ahol a leggyengébbnek éreztük a csapatot, azonban a védelem drasztikus visszaesése komoly aggodalomra ad okot. A Seahawks O limitálást egyelőre én egyelőre nem értékelem világszenzációnak, kb. olyan szarok voltak, mint mi...

Értékmérő meccs lesz, adott esetben egy terített betli után nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Rivera búcsúja felé indulnak el a dolgok.

De hogy kicsit bizakodó is legyek, Rivera regnálása alatt mindig a szezon második felében voltunk jobbak, ha ez most is így lesz, meglesz a PO.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Nem olyan nagy durranás ez a Saints, most azért, mert volt egy jó meccsük a dome-ban, nem kell tőlük egyből hasra esni. Nem kell tökéletesen játszani, csak jól végrehajtani egy értelmes gameplant, de Rivera már megint akkora faszságokat mond (pl nem volt problémája a RZ playcallinggal), hogy ha csak kicsit is komolyan gondolja a szavait, akkor tényleg húzhat a picsába, gyorsan sikerült eljátszania a tavaly elnyert bizalmat. Nem gondoltam volna, hogy idén sikerül felbosszantania a csapatnak, mert ez tényleg csak átmeneti év, de minden kritikán aluli volt az előző három meccs, nem is a mérleg, azt leszarom, de a dolgok mikéntje.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A csütörtöki meccs sok mindent eldönthet. Ha nyer a Saint nincs miről beszélni, akkor lesz legalább kilenc győzelmük - még 5 hazai plusz a Tampa idegenben, ebből buknak mondjuk egyet - nekünk az esélytelen. Ha nyerünk meccsben maradunk, de akkor is javulni kell minden téren.
Kb hibátlan meccs kell a labda mindkét oldalán, vmi olyasmi, amit a Pats ellen nyomtunk tavaly. Csak most ugye messze nem vagyunk olyan állapotban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.