A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Lester se sokáig volt a keretben, Glanton jött a helyére LB posztra. Érdekes, hogy nem a sok futóból tettünk ki vkit, így hogy Stew felépült. Glantonra BLackburn sérülése miatt van szükség.gabokocka
Meg valószínűleg ST-ben is hasznosabb, azért az meglepne, ha a base védelemben pályára kerülne (hacsak nincs sérülés).

Ki gondolta volna szezon előtt, hogy Norman és Bene kiesése ennyit jelent majd, nem mintha velük akkora ász lenne a secondary, de nélkülük teljesen kilátástalan volt

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Benji játszhat Rapaport szerint.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Benji elutazott a csapattal, ez jó jel, remélhetően játszhat is majd holnap 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Lester se sokáig volt a keretben, Glanton jött a helyére LB posztra. Érdekes, hogy nem a sok futóból tettünk ki vkit, így hogy Stew felépült. Glantonra BLackburn sérülése miatt van szükség.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Mondjuk Benjit kompenzálandó feltehetően hiányzoni fog a túloldalról Shileds (ő tutira) és Tramon Williams.
Cam futásaiban bízhatunk, azok ellen általában full vakon van a Packers D.

A mi védelmünkben elég kevéssé bízom, csoda volna, ha 30 pont alatt tartanánk őket, ergo megint termelni kell bőviben, hogy legalább szoros legyen a meccs.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Alapból nem nekünk áll a meccs, de KB nélkül meg kb reménytelen, még olyankor is impact, ha nem játszik különösebben jól, legalább leköti az ellenfél legjobb cornerét.

Fozzy nagyon biztató volt a Bengals meccs elején, aztán megint megsérült, pedig ők ketten Stewarttal már egész tűrhető RB duót alkotnának.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Stew kezd a Packers ellen, ellenben Benji agyrázkódás miatt kérdéses, noha már teljes értékű munkát végzett pénteken. A dokik mondják meg, játszhat-e.
Silatolu nyilván nem lesz, de a súlyos sérülést úgy tűnik elkerülte, max 1-2 marad ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
The NFL has fined Cincinnati Bengals linebacker Vontaze Burfict $25,000 for twisting the ankles of Cam Newton and Greg Olsen.

 www.wccbcharlotte.com/sports/panthers/NFL-Fines-Bengals-Linebacker-For-Intentionally-Twisting-Ankles-In-Panthers-Game-279317422.html

#KeepPounding
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Silatoluról egyelőre semmi infó, Lester helyére Chris Scott érkezett a PS-be.
A Packers ellen a turnover fontosak lehetnek, rohadt eredményesek belőlük, szóval közel hibátlan meccset kell hozni O szinten, hogy legyen reális sanszunk. A védelemnek pedig meg kéne kergetni Aaront, nem olyan acélos most a Packers fala, mondjuk a D-Line nálunk se villog egyelőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Lester újra a keretben, DJ Smith kivágva. Régóta sírtam a S depth bővítéséért, eddig nem történt semmi (mondjuk Lesternél kipróbáltabb tagra gondoltam, de ő meg ismeri a rendszert), pedig a biztató kezdés óta nagyon alacsony színvonalú a safety játék, néhány nagy play (azok mondjuk jól időzítve, ez kétségtelen) és más semmi. A sebessége Harpernek és DeCoudnak sincs igazán meg (Lesternek se 😊 ), ráadásul elég sok a missed tackle, vagy már odáig se jutnak el, mert rossz szöget választanak, lásd pl Gio TD-je, ahol DeCoud utolsó emberként teljesen vakon volt, bár ott már tényleg nem lett volna egyszerű megállítani a felgyorsult futót (Star és Davis volt a két fő hunyó a playnél).

Így aludva párat a döntetlenre, még mindig rossz visszagondolni a meccsre, de legalább nem kaptunk ki (ami akár még számíthat is a végén), ugorgyunk. GB-ben mindig fasza játszani, főleg még így tél előtt... Egyik kedvenc meccsem a 2008-as ottani W, az egy jó kis shootout volt, most már azt kell gondolnunk, hogy ez is annak ígérkezik.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az meg, hogy a másik csapat játékosa baszogatja... tényleg, nem divat az NFL-ben, hogy beszólogatnak az ellenfelek legjobbjainak.megyerikrisz
oké hogy divat ugatni de ha Kuechlyék is csavargatnák az ellenfelet folyton akkor csak szólnának a hülye kickernek, hogy kussoljon mert ez nem újdonság.

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Parasztság volt, de sok a paraszt, meccsenként 8-10 ilyen simán van, max nem lassítják vissza.
Gano meg jobban tenné, ha twitterezés helyett gyakorolna, akár Nugenttel párban. 😀megyerikrisz
Szerintem ha annyira általános lenne akkor nem kezdené baszogatni Burfictet egy másik csapat játékosa.Höri
Hát én az AFC North derbikről elég sok hasonlóra emlékszem, de lehet, akkor ez csak nálunk divat.
Greennek is tekergetik eleget, nem is örülök neki, de ez van.
Na mindegy, nem felmenteni akarom. Sőt, még örülnék is 1 meccs eltiltásnak, mert Indyben esélyünk sincs nyerni, Burfict pedig amíg lábra tud állni, a pályán lesz. Nem ártana neki egy kis pihenés.
Az meg, hogy a másik csapat játékosa baszogatja... tényleg, nem divat az NFL-ben, hogy beszólogatnak az ellenfelek legjobbjainak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Parasztság volt, de sok a paraszt, meccsenként 8-10 ilyen simán van, max nem lassítják vissza.
Gano meg jobban tenné, ha twitterezés helyett gyakorolna, akár Nugenttel párban. 😀megyerikrisz
Szerintem ha annyira általános lenne akkor nem kezdené baszogatni Burfictet egy másik csapat játékosa.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A szabálykönyv szerint mind a két ellene dobot personal foul jogos volt, az más kérdés, hogy ezek milyen szabályok...
És ezek egyáltalán nem mentesítik fel az egy félidővel későbbi parasztkodásairól. Kíváncsi volnék a véleményedre, ha mondjuk Green sérült lábát a visszatérést követő meccsen buzerálnák játékon kívül.

Erről van egyértelmű felvétel, nem is egyszer történt, szóval sztem simán el kéne legalább egy meccsre meszelni a picsába. Nem lehet mondani, hogy a játék hevében történt, egyértelműen szándékos, a play vége után, két alkalommal is, szóval nincs helye a pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Határozottan emlékszem, hogy a Ravens védők rendszeresen tekergettek ugyanígy, ugyancsak fájós bokákat.tomi-tomi
A Titans elleni 2008-as divisional round meccsen került ez reflektorfénybe. Ott Johnson lába bánta, félidő után már nem is játszott ha jól emlékszem.Robilluma
Bizony! CJ-t kérés nélkül meg is műtötték a pályán. Egy (le)fogta, másik új irányba állította a lábfejet.

Egy árva zászló nem jött, nemhogy eltiltás.@)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Az a vicces, hogy ugye az egész meccsen a bírói tévedések zöme nekünk kedvezett, viszont ha Olsen Td-je után észreveszik az esetet, 15 yard bünti és nincs a return...

Remélem eltiltják Burfictet a picsába, ilyen parasztoknak nincs helye a pályán.gabokocka
Nem védem, de amilyen nonszensz dolgokat befújtak ellene, nem biztos, hogy vele kellene kezdeni példát statuálni. Parasztság volt, de sok a paraszt, meccsenként 8-10 ilyen simán van, max nem lassítják vissza.
Gano meg jobban tenné, ha twitterezés helyett gyakorolna, akár Nugenttel párban. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Az a vicces, hogy ugye az egész meccsen a bírói tévedések zöme nekünk kedvezett, viszont ha Olsen Td-je után észreveszik az esetet, 15 yard bünti és nincs a return...

Remélem eltiltják Burfictet a picsába, ilyen parasztoknak nincs helye a pályán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Határozottan emlékszem, hogy a Ravens védők rendszeresen tekergettek ugyanígy, ugyancsak fájós bokákat.tomi-tomi
A Titans elleni 2008-as divisional round meccsen került ez reflektorfénybe. Ott Johnson lába bánta, félidő után már nem is játszott ha jól emlékszem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Határozottan emlékszem, hogy a Ravens védők rendszeresen tekergettek ugyanígy, ugyancsak fájós bokákat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 939 — no es importante
Érdekes, hogy nagyon ki vannak a csapatnál Burfictre, állítólag ordas nagy paraszt volt, Camnek és Olsennek is tekergett a fájós bokáját playek után, Gano konkrétan twitteren ekézi a csávót, Riveráék pedig küldik a felvételeket elemzésre a ligához. Ilyet még nem nagyon tapasztaltam, pedig pár éve követem a focit, vagy csak én voltam nagyon figyelmetlen...gabokocka
Ezek szerint nem nagyon néztél Ravens meccseket.😊tomi-tomi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes, hogy nagyon ki vannak a csapatnál Burfictre, állítólag ordas nagy paraszt volt, Camnek és Olsennek is tekergett a fájós bokáját playek után, Gano konkrétan twitteren ekézi a csávót, Riveráék pedig küldik a felvételeket elemzésre a ligához. Ilyet még nem nagyon tapasztaltam, pedig pár éve követem a focit, vagy csak én voltam nagyon figyelmetlen...gabokocka
Ezek szerint nem nagyon néztél Ravens meccseket.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Látatlanban 😊
De minden héten meg tud lepni a csapat, hátha most pozitív irányból okoznak meglepetést 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Benwikere a Packers ellen sem lesz, Normanról nem nyilatkozott konkrétan Rivera.
Silatolunak a vádlija fáj, ment MRI-re, egyelőre semmi. Baszki ez a csávó Otah 2.0, csak fel olyan tehetséges.
Hardyról is elég sok szó esett, nekemv nagyon úgy tűnt, hogy bízunk benne, hogy a szezon közben visszatérhet.
Mondjuk Gmen részéről várnék egy olyan kérdést a Liga felé, hogy Hardy miért nem játszhat, ha McDonlad igen...

Fontos hétvége lesz, ugye mi megyünk GB-be, a Saints a Lionshoz, a Falcons pedig Baltimoreba. Simán lehet, hogy 3 L a csoportnak, amivel én így látatlanban ki is egyeznék 😊gabokocka
Azért a Lions kikaphat, de legyen no, elfogadom a 3L-t! Kezet rá! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Benwikere a Packers ellen sem lesz, Normanról nem nyilatkozott konkrétan Rivera.
Silatolunak a vádlija fáj, ment MRI-re, egyelőre semmi. Baszki ez a csávó Otah 2.0, csak fel olyan tehetséges.
Hardyról is elég sok szó esett, nekemv nagyon úgy tűnt, hogy bízunk benne, hogy a szezon közben visszatérhet.
Mondjuk Gmen részéről várnék egy olyan kérdést a Liga felé, hogy Hardy miért nem játszhat, ha McDonlad igen...

Fontos hétvége lesz, ugye mi megyünk GB-be, a Saints a Lionshoz, a Falcons pedig Baltimoreba. Simán lehet, hogy 3 L a csoportnak, amivel én így látatlanban ki is egyeznék 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Érdekes, hogy nagyon ki vannak a csapatnál Burfictre, állítólag ordas nagy paraszt volt, Camnek és Olsennek is tekergett a fájós bokáját playek után, Gano konkrétan twitteren ekézi a csávót, Riveráék pedig küldik a felvételeket elemzésre a ligához. Ilyet még nem nagyon tapasztaltam, pedig pár éve követem a focit, vagy csak én voltam figyelmetlen....

Vasárnap megyünk Green Baybe, ha ott is sikerül szoros meccset játszani, megemelem a kalapom Shula előtt.gabokocka
a Cam féle lábtekerés nfl.com-on is volt még tegnap este

We just form a fucking wall.