A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 9 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Úgy áll most ez a csoport mint pár éve az NFC West kb, mikor a Seahawks negatív mérleggel Wild cardozott. Remélem nekünk azért a csoportelsőség mellett meglesz a pozitív mérleg(bár főleg az előbbi legyen meg). Amúgy most olvastam, hogy Rivera padra ültette az első 3 játékban KB13-t, nem igen értem az okát, ő se nagyon magyarázta meg.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
A Saints is pont most került ihletett formába, legalább lesz egy 50%-os csapat a csoportban.
Sanszosan nem mi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ez a meccs a két évvel ezelőtti zakóinkra emlékeztet ilyen szempontból.
Azért azt látni kell, hogy a védelem már előtte is mákkal tudta megállítani az ellenfelet, Wilson elbaszta a fumblit, vagy a redzoneban csináltak egy holdingot aztán jöhettek 20-ról, vagy a töküres csókát nem találta el RW futtából. Szóval eléggé alacsony színvonal volt, mi pedig alul tudtuk múlni őket.
De hogy 1&10 a saját 23-ason, van 43 sec, TD kell, és playactionnel buzulunk, mígCamet beleverik a földbe, az no comment. Olsen felé egy passz ment, pedig a Hawks a TE-ek ellen olyan mint a fos, nekünk pedig van egy TE-ünk, akinek pályafutása legjobb szezonja van. Stew is eszméletlen nagyot küzdött, a számok nem ezt mutatják, de minden yardot kb kontakt után tett meg. Benji is simán felvette a kesztyűt Sherman ellen, szóval lettek volna opciók a passzjátékra, ehelyett agyonerőltette a readoptiont Shula.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Az egész gameplan egy rakás szar volt, amióta működik a read option azóta Shula átesett a ló túloldalára, elfelejtettünk zsebből passzolni, pedig Cam igen sokat fejlődött ezen a téren, erre erről most teljesen leálltunk.
A redzone playhívás katasztrófa, a fal nem képes nyomni, de erőltetjük középen négyből háromszor...gabokocka
A fal ma elég jól nyomott, de az még nem megy, hogy ha tudja a D, hogy középen fogunk futni (márpedig az egy WR-es felállásból lehetett tudni), azt konzisztensen meg is csináljuk. A 4th downnál Cam simán átnyomta, de a gólvonalnál ez még nehezebb, ott ez a playcall 1st downra elmegy, a többinél már gyökérség. Shulának valami nagyot kell villantania, mert elég valószínű, hogy ő lesz beáldozva az idei szezon miatt.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Nekem mindennel együtt az a legnagyobb csalódás, hogy egy gyenge O-t simán átengedtünk a végén az egész pályán. Persze a RZ O volt a vereség fő oka, ad absurdum vezethettünk volna 21-3-ra is (nem is kell hozzá túl nagy képzelőerő), de a csapat úgy lett építve, hogy ha előnyben van, akkor azt a D megtartsa a végén.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Az egész gameplan egy rakás szar volt, amióta működik a read option azóta Shula átesett a ló túloldalára, elfelejtettünk zsebből passzolni, pedig Cam igen sokat fejlődött ezen a téren, erre erről most teljesen leálltunk.
A redzone playhívás katasztrófa, a fal nem képes nyomni, de erőltetjük középen négyből háromszor...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Jobbulást Srácok...!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Shula baszki, amit az utolsó három negyedben művelt playhívás terén az no comment.
Cam is szar volt, de ő minden szinten alulmúlta. Az első negyedben el lehetett volna dönteni a meccset, utána folyamatosan süllyedt a hajó, a végén pedig elmerültünk.
A jövő héten el is dől a szezon, hogy merre tovább...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Kezdődjön a túlreagálás 😛 Jöhet Malzahn!

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Szarásig vagyunk sérültekkel, nem lesz nehéz kijelölni az inaktívokat vasárnap, már 7 ember biztosan nem játszhat...
Silatolu, Turner, DeWill, Fozzy, Blackburn, Benwikere, és Philly Brown tuti nem lesz, Ogbonnaya pedig megsérült a pénteki edzésen.
Fasza kilátások...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Úgy tűnik Bell fog tudni játszani, Silatolu és Turner viszont nem, Velasco és Norwell lesz a két kezdő guard, Dockery lesz a nickel CB, amíg Benwikere fel nem épül.

Túl sok mindenben nem bízhatunk a meccs kapcsán, ha nem lesz blowout loss, már sikerként könyvelhetjük el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ezidőtájt bizniszeltük el tavaly Beasont, illetve lett kirúgva két éve Hurney.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ennek a Godfrey cutnak az időzítése miatt kicsit bűnbakkeresés jellege van, de kétségtelen, hogy értékelhetetlen volt, már a TC után ki lehetett/kellett volna tenni.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
 www.wccbcharlotte.com/sports/panthers/NFL-admits-Official-Error-on-Kuechly-Ejection-279943332.html

#KeepPounding
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Godfrey cut, Scott került fel, ahogy várható volt.
A sérülése előtt sem volt nagy tanár, de idén borzalmas volt Godfrey. Mondjuk nem feltétlenül az ő teljesítménye miatt vagyunk ott ahol, de visszaesni nem fogunk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Igazából a Bears második félidőt leszámítva alsó hangon 20 pontokat átlagolnak ellenünk félidőnként a Steelers meccs óta, tavaly meccsenként kaptunk kevesebbet. A Packers idegenben még önmagában nem lenne gáz, de közben voltak olyan csapatok, akiknek alsó hangon közepes támadóegységgel rendelkeznek. Miközben az első két meccsen még a tavalyi védelem volt......

Pedig az offense a sok hiba ellenére is bőven jobb, mint vártuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Jövő héten vicces lesz a tàmadófal, ráadásul a két zakóval hangoló, feltehetően extra motivált Seahawks ellen....gabokocka
Nem tudom, Velasco és Norwell (sajnos?) hozta Amini és Turner szintjét, nyilván nem kell/lehet tőlük extrát várni, de úgy vagyok vele, hogy rajtuk nem fog elmenni a meccs. A falban szerintem Chandler a nagyon durván homály, nemcsak látványosan megverik rendszeresen, hanem sokszor teljesen vakon van, CM-et is átengedte párszor érintetlenül, nem tudom felfogni, hogy legalább miért nem próbáljuk meg valaki mással.

A jó hír, hogy a Hawks is szarul játszik, ráadásul kétszer egymás után kell jönniük keleti időzónába korai meccset játszani, ez mindenképp előny nekünk. Persze amíg a védelmünk alkalmatlan egy nfl O megállítására, addig nincs miről beszélni, pont ott kapott léket a hajó, ahol a legerősebbnek hittük, nem csoda, hogy Ronék is csak kapkodnak és fogalmuk sincs néha, mit kéne csinálni.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hát ugye elvileg nem szabad a bíróhoz nagyon hozzáérni sem, Keek persze nem tudta, hogy a bíró van mögötte, de nem kellett volna így reagálnia, ezt el is ismerte, cserébe a bíró is kicsit túlreagálta a dolgot. Ez van, tulajdonképpen mindegy volt már akkor.Jakehomer
Nem láttam a Kuechly esetet, de a leirásod alapján pont ez történt az Indy meccsen, ahol Waldent zárták ki pont ugyanígy. Mutogatott egymásnak ő és a Cincy támadóember - nem is túl agresszíven, csak inkább olyan rádmutatok és nyomom a dumát módon -, a bíró meg pont belelépett. Pech. 😊peterk2005
Más volt a két eset. Volt egy kisebb tömegjelenet, ahol Keeket a bíró szedte ki a kupacból, de hátulról fogta a spori, így Keek nem látta és próbálta magáról lerázni az embert, akiről azt hitte, hogy Packers játékos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ugye elvileg nem szabad a bíróhoz nagyon hozzáérni sem, Keek persze nem tudta, hogy a bíró van mögötte, de nem kellett volna így reagálnia, ezt el is ismerte, cserébe a bíró is kicsit túlreagálta a dolgot. Ez van, tulajdonképpen mindegy volt már akkor.Jakehomer
Nem láttam a Kuechly esetet, de a leirásod alapján pont ez történt az Indy meccsen, ahol Waldent zárták ki pont ugyanígy. Mutogatott egymásnak ő és a Cincy támadóember - nem is túl agresszíven, csak inkább olyan rádmutatok és nyomom a dumát módon -, a bíró meg pont belelépett. Pech. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Jövő héten vicces lesz a tàmadófal, ráadásul a két zakóval hangoló, feltehetően extra motivált Seahawks ellen....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Kuechlyt nem értem miért szórta ki a spori???

Nem látta Luke ki van mögötte azt hitte Green Bay playa...

A bíró faszért ment oda... az lett volna még csúcs ha lekevert volna neki egyet 😊

Igaz nem ezen múlt, de szerintem a spori volt balfasz!ThundersNFL
Hát ugye elvileg nem szabad a bíróhoz nagyon hozzáérni sem, Keek persze nem tudta, hogy a bíró van mögötte, de nem kellett volna így reagálnia, ezt el is ismerte, cserébe a bíró is kicsit túlreagálta a dolgot. Ez van, tulajdonképpen mindegy volt már akkor.

Nem emiatt, de visszakaptuk a múlt hetit és most mi játszottunk elég masszív bírói ellenszélben, a Packers meg megmutatta, hogyan kell ezt kihasználni. Mindez persze semmit nem számít, amíg felkészületlenül, fegyelmezetlenül, elképzelés nélkül, puhányan és egyszerűen csak szarul játszunk.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nem sikerült néznem, ahogy nézem nem sokról maradtam le...
Sokat mondó a Bengals O eheti produkciója. Óriás kovász van a védelemben, az O meg még nem képes arra, hogy hétről hétre 30+ pontokat csináljon. Nem is volna a feladatuk, ha nem lenne terített betli a D.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Botrány meccs volt, majdnem kinyomtam a félidőben, de inkább végigszenvedtem. Benjamin tdje legalább tetszett.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Kuechlyt nem értem miért szórta ki a spori???

Nem látta Luke ki van mögötte azt hitte Green Bay playa...

A bíró faszért ment oda... az lett volna még csúcs ha lekevert volna neki egyet 😊

Igaz nem ezen múlt, de szerintem a spori volt balfasz!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Sok mindenre hasonlítottunk ma, nfl csapatra konkrétan nem. Öt meccs alatt három blowout L azért elgondolkodtató, lehet itt kifogásokat keresni, de ez coaching failure.

Tepper takarodj!