Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
...másrészt arra azért nem számíthatunk, hogy a Patset is lenullázzuk a második félidőben.Jakehomer
A Pats (illetve Josh McDaniels), ha épp a kedve úgy tartja, simán lenullázza magát a 2-ik félidőben. Idén 9 meccsből 5-ször szereztünk 6 vagy kevesebb pontot a szünet után.

Szerintem ez a Patsnek is legalább akkora "statement game", mint a Carolina-nak, egy erős csapatot vert meg idén (Saints) a New England.LordTamas
Az a helyzet, hogy az az elit csapat akit mefvertetek (NO), mert szerintem bőven nevezhetjük NFC top 3 csapatnak, az nem a fizikális játékáról híres. Ti viszont köztudottan gyengén muzsikáltok a kemény focit játszó csapatok ellen. Tavaly ugye játszottatok az NFC West ellen , és ha jól emlékszem a 4-ből 3 csapattól kikaptatok.
A sok időzítéses route és a passz system amivel üzemeltek, az pont nem a legjobb a fizikális védelem ellen.
Kíváncsi vagyok ki tudtok-e találni valamit, mert azért JMD-nek szokott lenni 1-2 jó napja, és ha kitalál valamit a Panthers ellen, azt szerintem megköszöni az NFC 😊

Amúgy nálam ez Panthers győzelem, mert a sok sérülés nálatok nagy érvágás.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Dan Connor ismét nálunk landolt

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Tolbertéknél járt a gólya, így ő nem edzett, csak úgy mint Gross, aki pihit kapott.
Blackburn, Hartsock és Scott sérülés miatt maradt az oldalvonal mellett, Edwards limitáltan mozgott.
Ő róla még nem beszéltünk, de kifejezetten jót tett a falnak, hogy visszatért a rotációba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
...másrészt arra azért nem számíthatunk, hogy a Patset is lenullázzuk a második félidőben.Jakehomer
A Pats (illetve Josh McDaniels), ha épp a kedve úgy tartja, simán lenullázza magát a 2-ik félidőben. Idén 9 meccsből 5-ször szereztünk 6 vagy kevesebb pontot a szünet után.

Szerintem ez a Patsnek is legalább akkora "statement game", mint a Carolina-nak, egy erős csapatot vert meg idén (Saints) a New England.LordTamas
Vagy ha kedve tartja feltesz 24 ill. 31 pontot a táblára, mint az utolsó két meccsen😊
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
...másrészt arra azért nem számíthatunk, hogy a Patset is lenullázzuk a második félidőben.Jakehomer
A Pats (illetve Josh McDaniels), ha épp a kedve úgy tartja, simán lenullázza magát a 2-ik félidőben. Idén 9 meccsből 5-ször szereztünk 6 vagy kevesebb pontot a szünet után.

Szerintem ez a Patsnek is legalább akkora "statement game", mint a Carolina-nak, egy erős csapatot vert meg idén (Saints) a New England.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Na, akkor kezdjünk el foglalkozni a Peccel. Nem szeretem az MNF-eket, de ez most nagyon spéci meccs lesz, a jelentőségét se kell külön ecsetelni, mert bár egy konfon kívüli ellenféltől jobban belefér a vereség, számomra ez inkább statement game, mint a Niners elleni volt. Egyszerűen azért, mert az oldschool smashmouth fociban nagyon otthon vagyunk, ez viszont teljesen jellegű más meccs lesz. Illetve ha sikerül őket belerángatnunk egy low scoring birkózásba, az már félsiker.

A Pats passzjátéka a Steelers elleni meccsig nem volt valami meggyőző, meg úgy az egész O sem, de biztosak lehetünk benne, hogy olyan dolgokat fogunk látni tőlük, amiket eddig idén egy ellenféltől sem. Az up tempo az egy dolog, de az csak akkor okozhat igazán nagy gondot, ha közben a mi támadósorunk nem tud hosszabb drive-okat vezetni, a DL rotációnk nagyon erős. A pass rushunkat nyilván rövid passzokkal meg futójátékkal lehet hatástalanítani, előbbinél kulcs, hogy a tackle meg legyen csinálva, a Niners ellen ebben nem volt hiba.

Azt már bizonyítottuk, hogy a power futó csapatokat meg tudjuk fogni, viszont ha három elkapóval széthúzzák a pályát 1-1 personnellel a backfielden, akkor vagy fel kell küldeni egy safetyt a boxba, az meg Brady ellen veszélyes, vagy baj van, ha mindenki jól blokkol az O-ban, márpedig futásblokkolásban erős a Pats. Egyébként is számíthatunk spreadre, empty backfieldes formációkra, a secondarynk tesztelésének valószínűleg ez a legjobb módja.

Brady azt mondta, hogy nagy kihívás lesz nekik ez ellen a D ellen játszani, és tényleg, mert benne van az is a pakliban, hogy a DL megint dominál, de nekünk is legalább akkora kihívás lesz limitálni ezt az O-t (jobb lett volna korábban találkozni velük 😊 ).

Támadójátékban nem nagyon kell sok okosságot kitalálni, rájuk kell erőltetni a stílusunkat, sokat futni, Camet kicsit szabadjára ereszteni, futkározzon csak többet, jöhet kicsit több option hívás is, mint szokott. Ami fontos, hogy nem szabad úgy beragadni a rajtnál, mint vasárnap, egyrészt ha túl sok passzra kényszerülünk, abba bele fogunk hibázni, másrészt arra azért nem számíthatunk, hogy a Patset is lenullázzuk a második félidőben.

Szoros meccs lesz, szerencsére a legfontosabb paraméterekben - red zone hatékonyság (nekem ez a kedvencem, eddig 9 TD-t kaptunk csak, pedig elég sok short fieldet adunk az ellenfeleknek), 3rd downok, turnoverek, labdabirtoklás) jók vagyunk.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ez az amit már soha nem tudunk meg, de amíg játszott Davis, egyáltalán nem volt tényező, egy elkapása volt (kettő 😀 )

Dockery ment IR-re és leigazoltuk Travis Bondot a Vikings PS-ből. Idei hetedik körös pick, UNC alumni, szerintem ő jobb guard prospect volt, mint Kugzilla 😀 Meglátjuk meddig lesz nálunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
csak elméleti szinten megnéztem volna végig Vernont játszani, gyak a mély célpontunk dőlt ki. szerintem az a hosszú passz meg lett volna neki, McD mégiscsak rookie TE. mondjuk fogta az egyik karját a védő a dropnál szvsz

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding

Riverboat Ron gets his own poster courtesy of NC State grad
| |  scottfowlerobs.blogspot.hu/2013/11/riverboat-ron-gets-his-own-poster.htmlGorro
Most akartam berakni a képet 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

Riverboat Ron gets his own poster courtesy of NC State grad
| |  scottfowlerobs.blogspot.hu/2013/11/riverboat-ron-gets-his-own-poster.html

#KeepPounding
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Luke lett a hét védőjátékosa az NFC-ben 😊gabokocka
Az a szerelés McDonaldon a hosszú passznál, na az nem volt semmi.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Gonzo és McDonald 1-1-ben őrzése után ott merik-e ugyanígy hagyni Gronkowskin. Azért ez az idei, karcsúsított és emiatt picit felgyorsult Gronk a leggyorsabb ebből a hármasból, és Gonzónak is TD-je lett ellene.
Rivera mondjuk érzi a Pats O-t, ő vezényelte le azt az összesen 179 Pats támadóyardos meccset is 2010-ben, amit végül elszerencsétlenkedett a Chargers. Remélem most is odateszi magát.Robilluma
Nem mindig Luke volt Gonzón sem, védekezett rajta, Davis is, Lester is váltogatva volt - mondjuk utóbbi nem volt a legszerencsésebb matchup. Mondjuk meg lennék lepve, ha egyszer egyszer véletlenül nem Mitchell érne oda Gronkra, csak úgy finoman, ahogy szokott. Kíváncsi vagyok mennyire fogja BB és legfőképp Brady erőltetni ezen a meccsen őt és Amendolát. Keményen ütközünk hátul, fáj minden yard, ők pedig nem az egészségükről híresek.

Mike Shula 3rd down playcallját még nem dicsérte senki, pedig kijár neki. Nem töketlenkedett, szinte végig jó passzjátékokat hívott, ha 10 yard kellett, 12 yardos route-ot, ha 6, akkor 8-at. Nem nagyon emlékszem azonnali tackle-be fulladt reménytelen passzra a LoS-en innen. Stevie középen elejtett labdája vagy az oldalvonalnál 1-2 drop/pontatlan dobás még rontotta is a statot, de így is 7/17 lett a 3rd down mutató. Sokat segít Shula Newtonnak. Egyelőre remek választás volt OC-nek.Robilluma
Igen, a meccs közben említették Billickék, hogy a forduló előtt Camnek volt a legjobb ratingje harmadik kísérletekre. Egyértelműen ez volt a különbség a két csapat között vasárnap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mostanában az lett a vígaszom :-/ , hogy aki a Steelers-t alázza, azt az NFL istenek súlyos vereségre kárhoztatják a következő meccsén.
Úgyhogy sima W a Panthersnek.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Rivera érdekes téma.
- nehéz elfelejteni két év bénázását
- mint ember baszott szimpatikus
- sztem az NFL történetében nem volt még egy olyan edző, aki akkorát változtatott volna a felfogásán, mint Rivera a Bills meccs után (már ezért megérdemli a kalapemelést)
- a játékosok imádják, nem véletlen, hogy akkor is teljes szívvel játszottak, amikor már semmi tétje nem volt
- nem lehet nem szeretni azt a védelmet, amit épített

Jelenleg tehát pozitív a kép, de úgy is kell befejezni ezt a szezont, ahogy most játszunk.

Amúgy három nyilatkozata nagyon tetszett az eddigi munkássága alatt. Először az első preseason után, amikor nyilatkozta, hogy az ellenfelek azt látták Camből amit akartunk (borzasztó volt Newton az előszezonban 2011-ben), utána olyan újonc szezont csinált, mint addig senki. Utána most az idény elején a Seahawks meccs előtt, amikor a mérkőzés fontosságáról kérdezték, azt mondta, ez csak egy meccs a sok közül, a 16 meccses alapszakasz olyan mint a maraton, nem az elején kell jónak lenni, hanem a végén. Végül pedig most a szünetben, égtünk 9-7-re, egy értelmes drive-ot tudtunk vezetni, mire ő, pont ott tartunk ahol szeretnénk.

Aztán ha elkezdünk buktázni úgyis baszogatni fogjuk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Luke lett a hét védőjátékosa az NFC-ben 😊gabokocka
Az a szerelés McDonaldon a hosszú passznál, na az nem volt semmi.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Gonzo és McDonald 1-1-ben őrzése után ott merik-e ugyanígy hagyni Gronkowskin. Azért ez az idei, karcsúsított és emiatt picit felgyorsult Gronk a leggyorsabb ebből a hármasból, és Gonzónak is TD-je lett ellene.
Rivera mondjuk érzi a Pats O-t, ő vezényelte le azt az összesen 179 Pats támadóyardos meccset is 2010-ben, amit végül elszerencsétlenkedett a Chargers. Remélem most is odateszi magát.

Mike Shula 3rd down playcallját még nem dicsérte senki, pedig kijár neki. Nem töketlenkedett, szinte végig jó passzjátékokat hívott, ha 10 yard kellett, 12 yardos route-ot, ha 6, akkor 8-at. Nem nagyon emlékszem azonnali tackle-be fulladt reménytelen passzra a LoS-en innen. Stevie középen elejtett labdája vagy az oldalvonalnál 1-2 drop/pontatlan dobás még rontotta is a statot, de így is 7/17 lett a 3rd down mutató. Sokat segít Shula Newtonnak. Egyelőre remek választás volt OC-nek.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Amúgy Gabo, mennyiben változott a véleményed Ronról idén?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Visszaigazoltuk Dan Connort, egyik bust helyett a másik. Vele nem tudom, mi célunk lehet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Kicsit féltem nála a sophomore slumptól, de szerencsére szó sincs eddig ilyesmiről. (*kopp kopp)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Luke lett a hét védőjátékosa az NFC-ben 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Sok sikert a Pats ellen, kíváncsi vagyok Brady hogy tud futni az életéért..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Ami a leginkább biztató a jövőre nézve, hogy a védőfal felzabálta a liga egyik legjobb támadófalát.
Harbaugh nem véletlenül nem mert nekimenni a 4&1-nek, előtte kétszer szétaláztuk őket 3rd&shortra.
Klein nagyon kellemes meglepetés volt, nem győzöm hangsúlyozni, 5 újonc játszott a védelemben, még ha Lester és Short csak csereként, de akkor is komoly feladat jutott nekik.gabokocka
mondjuk hogy akkor és ott nem hívta be a jumbo packet t az akkora.. gyávaság volt hogy majd felrobbantam dühömben.. igaz ti meg a incomp pass-on..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Fua cut, ezek szerint a támadófalban sem mozgott túl jól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
tudom a PR-ek semmit nem érnek, de mindenhol bekerül a csapat a top 10-be minimum. am hétvégén nagy csatát várok a két kedvenctől. Bár bw-ről jön a Pats szerintem nem tudnak majd nyerni, max ha sok pontos meccs lesz vagy valamit nagyon kitalálnak h védjék meg Bradyt. talán most egy kicsit jobban fogok a párducoknak szorítani mert talán fontosabb lenne egy W nekik mint a Pats-nek (mind2t szeretném playoffba) am ez a győzelem (49rs) szerintem tovább erősíti a párducok hittét h igen van keresni valója a csapatnak a playoffba,és mellette akár a csoport győzelem is meglehet. februárba szívesen megnéznék egy hasonló super bowlt is bár felakasztanám magam h kinek szorítsak 😀

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sztem ezt nem kellett Riverának mondania, tudják maguktól 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nem is arra gondolok hogy sérülést akartak okozni. hanem h Rivera mondta a Dnek, h fut a QB akkor odakell neki csapni, mégpedig olyat és ugy h aztán kétszer meggondolja a futást.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Nem hiszem hogy agyon akarták csapni, de úgy mentek oda, hogy ott kő kövön nem marad.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.