Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Gyakolratilag Byers helyére jött, elsőszámú cserének.
Most picit másképp várom a hétvégi meccset mint az eddigieket, az elmúlt négy csörte mind must win volt, most nyugodtan, felszabadultan játszhatunk, kiváncsi vagyok mit hoz ez ki a csapatból.gabokocka
Sztem meg ez a meccs nem a felszabadult játékról fog szólni, hanem a PO-ért való kőkemény harcról.
Két nagyon hasonlóan épített csapat meccsel majd, sztem teljesen 50-50% az esély. Mindkét csapatnál bivaly front7 és D van, nagyon fizikális O-val, read-optionra is alkalmas erős kező QB-val. Nem volt véletlen a Seahawks elleni eredmény és nem elképzelhetetlen, hogy legközelebb másképp alakulna.
Nekem eszméletlenül tetszik az idei Panthers (pedig nem vagyok nagy Newton fan), a rengeteg több TE-es, FB-es felállással operáló power O nagyon üt eddig. Eszméletlen fizikális játékot játszik a csapat, felőrli az ellenfeleket. Lehet, hogy az elmúlt 4 meccsen favorit volt a Panthers, de azért azt nem könnyű megcsinálni, és nem véletlen, hogy mindannyiszor 30+ pontot szerzett az O és max 15-öt engedett a D.
Az új GM nagyon jó eddig, remekül találja meg a máshol nem marasztalt, nem különösebben tehetséges, de a rendszerbe illő fizikális játékosokat. A RG Scott jó példa erre. Arra jó, amit kérnek tőle: told le az embered vazze! De a laikusoknak teljesen ismeretlen nevekből álló TE corps is remekül végzi a dolgát. (Gruden meg is jegyezte valamelyik utóbbi meccsen, hogy olyan mintha 3-4 teljesen ugyanolyan old school blokkoló játékosuk lenne és ebből legalább kettő majdnem mindig fenn van a pályán. Neki is tetszett 😊. )
Nekem nagyon bejön ez a Panthers, szurkolok a csapatnak idén az NFC-ben nagyon (a Lions-49ers-Seahawks hármas mellett).
A Saints és a Pats elleni meccsekre nagyon kíváncsi leszek, mert ez az O szinte az ő D-jük ellen épült. (Viszont remélem nem erőltetik majd a Falcons ellen látott Küsli-TE egy-egy elleni párharcot, vagy kapjon valami besegítést.)
De a mostani 'niners elleni meccs is a fizikális focit kedvelőknek kihagyhatatlan.Robilluma
Persze, hogy kemény smashmouth foci lesz, a felszabadultságot úgy kell érteni, hogy idegenben nem rajtunk van a győzelem terhe. Persze a felszabadultság amúgy is relatív egy NFL meccsen, meg nyilván rajtunk is van eredménykényszer, mindenesetre nem vasárnap fog eldőlni a szezonunk.

Érdekes egyébként, hogy Scottot emeled ki, a PFF értékelése szerint kimondottan rossz futásblokkoló, míg passzblokkban átlagos - vannak fenntartásaim a PFF osztályzataival szemben, de úgy nagy általánosságban jó iránymutatók. Viszont az OL-t nem szeretem emberekre külön bontani, ez egy egység, aminek együtt kell jól dolgoznia, és ezt eddig meg is teszik, tulajdonképpen nem tűnt fel vasárnap, hogy a 3rd string, DT-ből konvertált (nálunk ez már szokás lesz 😛 ) guard van bent a falban.

A TE corpstól azért nem vagyok elájulva, Olsen nem életbiztosítás blokkolásban, Hartsock meg nem opció elkapásban, persze egész jól elblokkolgat, de az az Olsen-Shockey páros két évvel ezelőtti teljesítménye még élénken él az emlékezetünkben, azt mondanám, hogy ők ketten voltak Chud mellett Cam rekord szezonjának legfontosabb letéteményesei. Még annyi, hogy Tolbert mint blokkoló szerintem luxus, főleg úgy, hogy egy Brad Hooverhez szokott drukkerként nem is érzem azt, hogy Tolbert blokkolása különösebben jó lenne.

A legérdekesebb változás az előző két évhez képest, amit Billick is mindig kiemel, hogy amíg 11-ben és 12-ben top 5 volt a Panthers O big playekben, addig idén tök utolsók. Futójátékban DWill a jó statjai ellenére inkább csak közepesen teljesít, pedig pont az állandó home run veszély volt az ő legnagyobb erőssége, ez mára teljesen eltűnt. Ami meg a passzjátékot illeti, mi is meg szoktuk itt jegyezni, hogy vertikális O-hoz képest mély passzokat alig látunk, az előző két meccsen mondjuk pont próbálkozott párszor Cam, de vagy ő hibázott vagy Ginn vagy egyszerűen csak nem volt ott a nagy játék lehetősége. Viszont és ez is fontos, ha minden igaz, nekünk van a legkevesebb 3&outunk a ligában, ami nagyon is beleillik a filozófiánkba.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
DeAngelo jó arc:
 bleacherreport.com/articles/1838518-panthers-rb-deangelo-williams-responds-to-fan-on-facebook-shows-hes-class-act?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Neked meg gratula az aprósághoz, de azért ne csak Saints meccset nézess vele, hogy lásson igazi focit is 😛
gabokocka
Köszi, és ha rám hasonlít akkor Falcons/Panthers/Bucs szurkoló lesz, én is csakazértissosem drukkoltam a Fradinak 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Amúgy ha Scott és Byers is hosszabb időt lesz kénytelen kihagyni, egészen elképesztően vékony lesz a depth a falban. Van ugye Folkerts és Chandler, kettőjük közül az egyik lesz kezdő, illetve a PS-ben Michael Jasper és Andrew McDonald. Ki kéne próbálni Fuát is a támadófalban, szarabb nem tud lenni mint a labda másik oldalán 😀gabokocka
Panthers DT Sione Fua has been moved to the offensive line.
Fua, a 2011 third-rounder out of Stanford, has never played on the offensive line in his high school, college, or professional careers. The Carolina offensive line has been decimated by injuries in recent weeks. Fua has played just 53 snaps this season, so learning another position could help him stick around.

Beszarás 😀gabokocka
Na neee. Vigyázni kell veled, hogy mit mondasz 😀Gyurma Pappa
Ugye ugye 😊
Neked meg gratula az aprósághoz, de azért ne csak Saints meccset nézess vele, hogy lásson igazi focit is 😛

Blackburn, Scott és Dockers nem edzett, Blackburn helyett nyugodtan játszhatna lassan Klein.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Amúgy ha Scott és Byers is hosszabb időt lesz kénytelen kihagyni, egészen elképesztően vékony lesz a depth a falban. Van ugye Folkerts és Chandler, kettőjük közül az egyik lesz kezdő, illetve a PS-ben Michael Jasper és Andrew McDonald. Ki kéne próbálni Fuát is a támadófalban, szarabb nem tud lenni mint a labda másik oldalán 😀gabokocka
Panthers DT Sione Fua has been moved to the offensive line.
Fua, a 2011 third-rounder out of Stanford, has never played on the offensive line in his high school, college, or professional careers. The Carolina offensive line has been decimated by injuries in recent weeks. Fua has played just 53 snaps this season, so learning another position could help him stick around.

Beszarás 😀gabokocka
Na neee. Vigyázni kell veled, hogy mit mondasz 😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Amúgy ha Scott és Byers is hosszabb időt lesz kénytelen kihagyni, egészen elképesztően vékony lesz a depth a falban. Van ugye Folkerts és Chandler, kettőjük közül az egyik lesz kezdő, illetve a PS-ben Michael Jasper és Andrew McDonald. Ki kéne próbálni Fuát is a támadófalban, szarabb nem tud lenni mint a labda másik oldalán 😀gabokocka
Panthers DT Sione Fua has been moved to the offensive line.
Fua, a 2011 third-rounder out of Stanford, has never played on the offensive line in his high school, college, or professional careers. The Carolina offensive line has been decimated by injuries in recent weeks. Fua has played just 53 snaps this season, so learning another position could help him stick around.

Beszarás 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gyakolratilag Byers helyére jött, elsőszámú cserének.
Most picit másképp várom a hétvégi meccset mint az eddigieket, az elmúlt négy csörte mind must win volt, most nyugodtan, felszabadultan játszhatunk, kiváncsi vagyok mit hoz ez ki a csapatból.gabokocka
Sztem meg ez a meccs nem a felszabadult játékról fog szólni, hanem a PO-ért való kőkemény harcról.
Két nagyon hasonlóan épített csapat meccsel majd, sztem teljesen 50-50% az esély. Mindkét csapatnál bivaly front7 és D van, nagyon fizikális O-val, read-optionra is alkalmas erős kező QB-val. Nem volt véletlen a Seahawks elleni eredmény és nem elképzelhetetlen, hogy legközelebb másképp alakulna.
Nekem eszméletlenül tetszik az idei Panthers (pedig nem vagyok nagy Newton fan), a rengeteg több TE-es, FB-es felállással operáló power O nagyon üt eddig. Eszméletlen fizikális játékot játszik a csapat, felőrli az ellenfeleket. Lehet, hogy az elmúlt 4 meccsen favorit volt a Panthers, de azért azt nem könnyű megcsinálni, és nem véletlen, hogy mindannyiszor 30+ pontot szerzett az O és max 15-öt engedett a D.
Az új GM nagyon jó eddig, remekül találja meg a máshol nem marasztalt, nem különösebben tehetséges, de a rendszerbe illő fizikális játékosokat. A RG Scott jó példa erre. Arra jó, amit kérnek tőle: told le az embered vazze! De a laikusoknak teljesen ismeretlen nevekből álló TE corps is remekül végzi a dolgát. (Gruden meg is jegyezte valamelyik utóbbi meccsen, hogy olyan mintha 3-4 teljesen ugyanolyan old school blokkoló játékosuk lenne és ebből legalább kettő majdnem mindig fenn van a pályán. Neki is tetszett 😊. )
Nekem nagyon bejön ez a Panthers, szurkolok a csapatnak idén az NFC-ben nagyon (a Lions-49ers-Seahawks hármas mellett).
A Saints és a Pats elleni meccsekre nagyon kíváncsi leszek, mert ez az O szinte az ő D-jük ellen épült. (Viszont remélem nem erőltetik majd a Falcons ellen látott Küsli-TE egy-egy elleni párharcot, vagy kapjon valami besegítést.)
De a mostani 'niners elleni meccs is a fizikális focit kedvelőknek kihagyhatatlan.Robilluma
Az egész kommentel egyetértek 😊 Ha újra lejátszanánk azt a meccset az első hétről, nem hiszem,hogy lenne favorit.
Azzal is egyetértek,hogy a Panthers-9ers-Hawks hármas nagyon hasonló alapokra épült.
Nekünk van egy szériánk, nevezetesen 2 éve nem kaptunk ki 7, vagy annál több ponttal.
Visszanéztem a meccseiteket, az elmúlt 25 meccsen 3 olyan vereségetek van csak ahol veletek ez megtörtént, tehát ahol nem volt 1 labdabirtokláson belül a vereség.

Merem állítani,hogy aki kedveli a kemény védelem és futásorientált támadósor fémjelezte csapatokat, az szimpatizál a Panthers-szel. Már csak azért is mert a passheavy ligában nem sokan maradtunk ilyen elvekkel 😊
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gyakolratilag Byers helyére jött, elsőszámú cserének.
Most picit másképp várom a hétvégi meccset mint az eddigieket, az elmúlt négy csörte mind must win volt, most nyugodtan, felszabadultan játszhatunk, kiváncsi vagyok mit hoz ez ki a csapatból.gabokocka
Sztem meg ez a meccs nem a felszabadult játékról fog szólni, hanem a PO-ért való kőkemény harcról.
Két nagyon hasonlóan épített csapat meccsel majd, sztem teljesen 50-50% az esély. Mindkét csapatnál bivaly front7 és D van, nagyon fizikális O-val, read-optionra is alkalmas erős kező QB-val. Nem volt véletlen a Seahawks elleni eredmény és nem elképzelhetetlen, hogy legközelebb másképp alakulna.
Nekem eszméletlenül tetszik az idei Panthers (pedig nem vagyok nagy Newton fan), a rengeteg több TE-es, FB-es felállással operáló power O nagyon üt eddig. Eszméletlen fizikális játékot játszik a csapat, felőrli az ellenfeleket. Lehet, hogy az elmúlt 4 meccsen favorit volt a Panthers, de azért azt nem könnyű megcsinálni, és nem véletlen, hogy mindannyiszor 30+ pontot szerzett az O és max 15-öt engedett a D.
Az új GM nagyon jó eddig, remekül találja meg a máshol nem marasztalt, nem különösebben tehetséges, de a rendszerbe illő fizikális játékosokat. A RG Scott jó példa erre. Arra jó, amit kérnek tőle: told le az embered vazze! De a laikusoknak teljesen ismeretlen nevekből álló TE corps is remekül végzi a dolgát. (Gruden meg is jegyezte valamelyik utóbbi meccsen, hogy olyan mintha 3-4 teljesen ugyanolyan old school blokkoló játékosuk lenne és ebből legalább kettő majdnem mindig fenn van a pályán. Neki is tetszett 😊. )
Nekem nagyon bejön ez a Panthers, szurkolok a csapatnak idén az NFC-ben nagyon (a Lions-49ers-Seahawks hármas mellett).
A Saints és a Pats elleni meccsekre nagyon kíváncsi leszek, mert ez az O szinte az ő D-jük ellen épült. (Viszont remélem nem erőltetik majd a Falcons ellen látott Küsli-TE egy-egy elleni párharcot, vagy kapjon valami besegítést.)
De a mostani 'niners elleni meccs is a fizikális focit kedvelőknek kihagyhatatlan.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Gyakolratilag Byers helyére jött, elsőszámú cserének.
Hangmannél jobb opciót nem nagyon találtunk volna, rutinos, ismeri a társakat, szóval így a 10. héten nehéz az utcáról jobb embert felszedni.
Amúgy vicces, mert nincs sok sérültünk (kipp-kopp), de azok egy posztról dőlnek ki folyamatosan (secondary meg támadófal).

Most picit másképp várom a hétvégi meccset mint az eddigieket, az elmúlt négy csörte mind must win volt, most nyugodtan, felszabadultan játszhatunk, kiváncsi vagyok mit hoz ez ki a csapatból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Visszahoztuk Hangartnert. Remélem mihamarabb felépülnek a kezdők, mert mikor ő van a pályán, én mindig félek. 😕
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ezért nem omlottunk össze a negyedik negyedben 😀
 www.youtube.com/watch?v=qmeF3bBlEqo#t=0

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Szerintem a Pats ellen nagyobb esély lesz nyerni mint hétvégén, mivel elég sz@r az O fal idén és ha lesz pass rush az Bradynek nem fog ízleni,+a védelem ezer sebből vérzik (jókor jön a byeweek), bár ha hozza a védelem amit kell/tud akár friscoban is lehet nyerni, onnan meg már a csapat is hihet benne h tényleg jók annyira h meglegyen a playoff, amibe bízok Én is.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Ami a Niners meccs előtt kicsit aggasztó, hogy az utolsó két meccsen azért akadtak komoly gondok tackling terén, egy ilyen agresszív és konzekvens futó csapat ellen meg az a legfontosabb, hogy az első kontakt után ne kapjunk már sok yardot.

A másik probléma meg természetesen az OL, pontosabban annak a jobb széle, akárki is fog kezdeni RG-ben vasárnap, még ha Scott tud is majd játszani, akkor is óriási nyomás lesz rajtuk, nyilván ott fog támadni a Niners D.

Egyébként elég optimistán várom ezt a meccset, szerintem nem do or die, nem hiszem, hogy olyan hatalmas nyomás lenne rajtunk, itt még belefér egy vereség. Viszont elég jó a matchup, úgyhogy meg kéne nyerni 😊 Bár most is nagyon jó, nem annyira kemény ez a Niners D, mint az előző két évben, ha most nem is jön össze megint a 30 pont, arra azért minden esély megvan, hogy kontrolláljuk az órát. Nyilván Camnek jobban kell játszania, mint vasárnap, nem szabad turnoverekkel jó field pozíciót adni nekik, meggyőződésem, hogy long fielden ki tudjuk őket védekezni, 13-17 ponton tartva a Niners O-t.

Valószínűleg hasonló gameplanekkel áll majd elő a két csapat, a time of possession és turnover battle dönt.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Viszont amivel romlott a Packers helyzete, annyit javult a Bearsé. Nem hiszem, hogy ne érné el a 10-6-ot a második abban a csoportban, sőt szerintem inkább 11-5 lesz az. Rodgers sérülése inkább azt vetíti előre, hogy tőlünk a csoportgyőztes (sanszosan Ti...) byeweekkel kezd a PO-ban.
Sztem ha nem csinálunk a @SF, NE, @NO, NO meccsekből 2-2-t, nem fogunk tudni bejutni.
Viszont most először látok bármiféle esélyt arra. hogy a csoport söprése nélkül lehetne esély megnyerni, ehhez az kell, hogy a Falcons otthon elkapjon Titeket, azon kívül pedig hozzuk ugyanazokat az eredményeket.gabokocka
NE ellen hazai pályán szerintem ti vagytok az esélyesek. Nekik valami hihetetlen módon nem fekszenek a fizikális csapatok, a brutál védelmek. Ráadásul elég sok a sérültjük.
Ha komolyan gondoljátok a PO esélyt, a Saints elleni hazai W is kell, és szerintem meg is lesz.
A következő 8 meccsből az 5 hazai szerintem hozható.

És habár én személy szerint sokra tartom a NO szellemiségét (olyan játékosokat hoznak akik máshol nem kellettek mert nem konvencionálisak), de nekik még a következő 8 meccsen elég sok kemény párosítás van. Megy hozzájuk a Dallas, akiket nem lehet leírni. Megy a Frisco, akik elég fizikálisak, és ez nem fekszik a Saintsnek. Jönnek hozzánk, ami megint nem kellemes, plusz ellenetek ugye a kettő-szóval 4 meccsen hihetetlen nagy bunyó lesz, fájni fog nekik az biztos-, úgy ,hogy ők már nem játszanak AFC csapattal, ergo innentől minden vereség beleszámít a PO-ba.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Vasárnap után okosabbak leszünk: ha kikaptok SF-ban, mi megverjük a Dallast, akkor megint két meccs, és ha valahogy a következő héten nyerünk otthon a SF ellen, akkor kb. el is dőlhet, a Superdome-i meccsen ellenetek (persze, vannak extrém forgatókönyvek, simán belefuthatunk 3 vereségbe zsinórban, de azért az idei Saints nagyon erős).
Ahogy írtam a Saints topikban: akkor kell elkezdenünk aggódni, ha nyertek az Öbölben, több okból is: 1) matekügyileg szarabb a helyzetünk 2) erősebbek vagytok, mint gondolom.
Azért a felsorolt meccseken kívül még van azért egy Dolphins és egy Jets meccs, mindkettő megviccelhet titeket is. És mondjuk ha az utolsó héten bármi múlik, akkor azért azzal, hogy mi fogadjuk a TB-t, látatlanban jobban állunk, mint hogy ti mentek Atlantába.

Izgalmas a csoport, szerencsére (sajnos a külső nézőknek) a Falcons és a Bucs sok mindenbe nem fog beleszólni, max nehezíteni tudják a helyzetünket, vissza még mindegyikkel van meccs.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Viszont amivel romlott a Packers helyzete, annyit javult a Bearsé. Nem hiszem, hogy ne érné el a 10-6-ot a második abban a csoportban, sőt szerintem inkább 11-5 lesz az. Rodgers sérülése inkább azt vetíti előre, hogy tőlünk a csoportgyőztes (sanszosan Ti...) byeweekkel kezd a PO-ban.
Sztem ha nem csinálunk a @SF, NE, @NO, NO meccsekből 2-2-t, nem fogunk tudni bejutni.
Viszont most először látok bármiféle esélyt arra. hogy a csoport söprése nélkül lehetne esély megnyerni, ehhez az kell, hogy a Falcons otthon elkapjon Titeket, azon kívül pedig hozzuk ugyanazokat az eredményeket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Jön két olyan meccs, amiből ha 1-1-et tudunk hozni, lehet keresnivalónk a PO-ban. Nem tudom melyiket lenne könnyebb megnyerni, de a hasznosabb mindenképp a Frisco meccs volna.gabokocka
Most a Packers helyzete elég sokat romlott, ha Aaronnak még marad ki meccs, bajban lehetnek. A 6. WC hely szerintem elérhető lesz 10-6-tól már. Ez nektek/nekünk is kellemesebb helyzet azért.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Jön Hangman, ha átmegy a fizikai felmérőn leigazoljuk. Byers lábát műteni kell, ő tuti IR, Scottról még nincs pontos diagnózis.
Még nem néztem végig újra a meccset, de ami mindenképpen szembetűnő volt, hogy jó volt a halftime adjustment.
Végre volt QB sneak (érdekes, tők simán sikerült is...), ültek a screenek, sőt sztem ha a kivitelezés jobb még többet lehetett volna haladni belőlük.
LaFell jó meccset zárt, bár a fumlbinál mákja volt, de elég nehéz elkapásokat csinált meg. Ginn most csöndesebb volt, mondjuk az elején White-tal szépen kiütötték egymást. De egy kulcsofontosságú return jött tőle is. Igazából van négy hasonló kaliberű célpontunk, akik közt tud variálni Cam, ez jó, a baj ott kezdődik, hogy már Smitty nem kiemelkedő, a többiek meg sosem voltak/lesznek azok. Nagyon kéne egy igazi no1 célpont.
A védelem bár összeségében megint jó volt, a passrush elég haloványnak mutatkozott, egy sack összesen, ha lettek volna normális opciói Ryannek Gonzalezen kívül, bajba kerülhettünk volna.
Jön két olyan meccs, amiből ha 1-1-et tudunk hozni, lehet keresnivalónk a PO-ban. Nem tudom melyiket lenne könnyebb megnyerni, de a hasznosabb mindenképp a Frisco meccs volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Amúgy ha Scott és Byers is hosszabb időt lesz kénytelen kihagyni, egészen elképesztően vékony lesz a depth a falban. Van ugye Folkerts és Chandler, kettőjük közül az egyik lesz kezdő, illetve a PS-ben Michael Jasper és Andrew McDonald. Ki kéne próbálni Fuát is a támadófalban, szarabb nem tud lenni mint a labda másik oldalán 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Bár Cam ma nem volt jó, de ez odavert 😀
gabokocka
Egyrészt nice, másrészt jól jellemzi az idei Falconst 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Mondjuk azt jó látni, hogy akiket mi rommá verünk, mások szenvednek velük. Persze ugyanannyit ér egy kiküszködött győzelem, mint egy 30 pontos, de azért mutatja, hogy nem vagyunk annyira rosszak 😊
Persze ezzel mind kitörölhetjük a seggünket, ha a fontos meccseket - amik most jönnek - nem tudjuk megnyerni.
Friscbóban azt kell játszani, amit a Colts a szezon elején, illetve amit mi is szoktunk. A futás megállítása a fő, de akkor sincs még nyert ügyünk, ugye a Packers is fogta a futást, oszt mire mentek vele. Nyilván nem mi leszünk az esélyesek, de szükség volna bravúrokra, mert ha a @SF, NE, @NO meccsekből egyet sem hozunk, nem nagyon fogunk tudni odakerülni a tűz közelébe, mert ugye ezeken kívül is vannak még rohadt nehéz meccsek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Bár Cam ma nem volt jó, de ez odavert 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Meg tudtok verni gyengébb csapatokat: egyértelmű fejlődés. Nyilván inkább ti, mint a Falcons, de most melegedik a pite nálatok és nálunk is.Gyurma Pappa
Nekünk már ez is ünnep 😀
Most jön két olyan meccs, amiből ha 1-1-gyel kijövünk, lehet beszélni valamiről. Addig örüljünk az 5-3-nak 😀gabokocka
Pozitív hozzászólásnak szántam, ha nem jött volna le 😊Gyurma Pappa
Lejött, de az elmúlt néhány év szopórollere után én még nem kezdek reménykedni 😀
Én a Superbowl győzelmet is csak akkor hinném el, amikor mi kezdjük a következő szezont 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Meg tudtok verni gyengébb csapatokat: egyértelmű fejlődés. Nyilván inkább ti, mint a Falcons, de most melegedik a pite nálatok és nálunk is.Gyurma Pappa
Nekünk már ez is ünnep 😀
Most jön két olyan meccs, amiből ha 1-1-gyel kijövünk, lehet beszélni valamiről. Addig örüljünk az 5-3-nak 😀gabokocka
Pozitív hozzászólásnak szántam, ha nem jött volna le 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Meg tudtok verni gyengébb csapatokat: egyértelmű fejlődés. Nyilván inkább ti, mint a Falcons, de most melegedik a pite nálatok és nálunk is.Gyurma Pappa
Nekünk már ez is ünnep 😀
Most jön két olyan meccs, amiből ha 1-1-gyel kijövünk, lehet beszélni valamiről. Addig örüljünk az 5-3-nak 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.