Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Meg tudtok verni gyengébb csapatokat: egyértelmű fejlődés. Nyilván inkább ti, mint a Falcons, de most melegedik a pite nálatok és nálunk is.

több mint 10 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Sztem az eddigi legértékesebb sikerünk, pedig rengeteg hibával játszottunk, mákunk is volt, a bírók is fújtak egy-két véleményeset a javunkra, de az ilyen meccseket eddig elbuktuk.gabokocka
A legtöbbet szerintem is eddig ebből a meccsből fogjuk tanulni. Sok hiba de keep pounding és jön a W. Camnek is kell ez azt hiszem.Stew a leading rusher 😀

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Cam gyengén játszott, könnyű dobásokat hibázott, de amikor kellett, akkor azért villant. A D meg a második félidőben lenullázta a Falconst, sőt, még egy TD-t is feltettek a táblára, az megint nem mindegy, így azért az O-nak sokkal több lehetősége volt a hibákra. Volt izzadtságszag, mák, kedvező fújás, de végső soron egy sima W. Jó csapat vagyunk.

És közben ahogy arra számítottam, a Jets megverte a Saintst, így egyetlen meccsre kerültünk tőlük, ami jól hangzik, de még nincs értelme számolgatni, most jön a schedule nehéz része.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sztem az eddigi legértékesebb sikerünk, pedig rengeteg hibával játszottunk, mákunk is volt, a bírók is fújtak egy-két véleményeset a javunkra, de az ilyen meccseket eddig elbuktuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Egy darabig ez az utolsó olyan meccs, ami előtt ennyire nekünk áll a zászló, jó volna nem elbaszni a mostani sorozatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Én bizakodó vagyok a ma estével kapcsolatba, remélem nem lesz pofára esés. Elméletileg azt mondanám h sima meccs lesz, de lesz@rom kb hogy nyernek, de nyerjenek a srácok.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Stewart aktiválásával Armond Smith repült, ha másért nem már ezért megérte 😀gabokocka
Ezt is megértük. Stew-tól nyilván nem kell sokat várni az első meccsén, de jó, hogy végre beöltözik, neki majd a Saints elleni meccsig kell formába lendülnie 😊

Roddy nem játszik, tényleg minden mellettünk szól megint. Az elején szokás szerint oda kell csapni, nehogy elhiggyék, hogy van keresnivalójuk.

A két Josh megint inaktív, White, Captain, Dockery és Florence corner csapattal támadunk.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Stewart aktiválásával Armond Smith repült, ha másért nem már ezért megérte 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Beason ellenértéke végül egy hetedik körös pick lett. Nem sok, azt hittem ha már kompenzációs és beválni látszik a Giantsben, legalább egy ötödik, vagy hatodik körös pick lesz az ára. Hát nem, ez is több, mint a semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Blackburn játéka kérdéses, mindenki más probable,ergo visszatér Dwan Edwards, CJ és DeWill is játszani fog.
Stewartot aktiváljuk, játszani is fog, Rivera 6-10 labdaérintést mondott, ennyit kaphat most szombaton. Egészen komoly rotáció lesz, még Barnert is használni akarjuk, mondjuk sztem erre nem fog sor kerülni, eddig sem kapott sok lehetőséget, most hogy hárman állnak előtte, én azon se lepődnék meg, ha inaktív lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Sziasztok Párducok! Pats van vagyok, de nagy Párduc szimpatizáns is. Régóta olvasom fórumot, főként ennek a két csapatét, szóval Titeket is üdvözlek! Hajrá Panthers!!! 😊 🏈darthmushroom
Hát ezt a Patses devianciát nem könnyű elnézni, de legalább nem vagy menthetetlen 😊Jakehomer
Ennek a szónak a használatát az előző fénykép alapján nem feltétlen a Pats hívja elő.😊tomi-tomi
Brady jelmezét látva... nos, Camék legalább viccesek 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Dwan Edwards végre hosszú idő után teljes értékű munkát végzett, és Stewnak is jól halad a visszatérése, ezek remek hírek. CJ és DeWill ellenben továbbra sem edzett, ezek nem annyira örömteli dolgok. Ráadásul Blackburn sem edzett, kíváncsi vagyok, ha nem tudna játszani Senn, vagy Klein kezdene. Közben már a depth charton is Melvin White van feltüntetve kezdő cornerként, ez faszányos, én csípem a játékát. Jó volna legalább egy héttel tovább nyújtani ezt a győzelmi sorozatot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sziasztok Párducok! Pats van vagyok, de nagy Párduc szimpatizáns is. Régóta olvasom fórumot, főként ennek a két csapatét, szóval Titeket is üdvözlek! Hajrá Panthers!!! 😊 🏈darthmushroom
Hát ezt a Patses devianciát nem könnyű elnézni, de legalább nem vagy menthetetlen 😊Jakehomer
Ennek a szónak a használatát az előző fénykép alapján nem feltétlen a Pats hívja elő.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Sziasztok Párducok! Pats van vagyok, de nagy Párduc szimpatizáns is. Régóta olvasom fórumot, főként ennek a két csapatét, szóval Titeket is üdvözlek! Hajrá Panthers!!! 😊 🏈darthmushroom
Hát ezt a Patses devianciát nem könnyű elnézni, de legalább nem vagy menthetetlen 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
nflpont com

több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Valaki letudná írni a további sorsolását a csapatnak? h mikor hol hány órakor 😊 mert csak azt tudom h most Falcons, jövő hét 49rs utána Pats.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Stewart jó hogy visszatér, DeWillnek nem százas a combja, a Bucs meccsen kapott rá egyet sisakkal.
Johnson nem edzett. Feltehetően játszani fog, de nem ártana ha Alexander produkálna vmit, idén én breakout évet vártam tőle, de eddig nem mutatott semmit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Jonathan Stewart ‏@Jonathanstewar1
First full padded practice today went well today!!!

Chase Blackburn (foot), Thomas Davis (shoulder) and Dwan Edwards (hamstring) were limited in practice today.

#KeepPounding
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Sziasztok Párducok! Pats van vagyok, de nagy Párduc szimpatizáns is. Régóta olvasom fórumot, főként ennek a két csapatét, szóval Titeket is üdvözlek! Hajrá Panthers!!! 😊 🏈

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 006 — Believelander
A Clevelandnél járt tryouton Armanti. Chud Magic 😀gabokocka
IR-re került Benjamin, a punt returner, valszeg erre a posztra jönne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A Clevelandnél járt tryouton Armanti. Chud Magic 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az már csak extra lenne, ha Stewt aktiválnánk, a DeWill, Stew Tolbert futó hármas mellé odarakod Camet, szép kilátások.gabokocka
Nektek szép kilátások, nekem csak borúlátásra ad okot, ha három hétre előre nézek és felidézem a Pats pillanatnyi futás elleni védelmét.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Gabo, Jake, tök jó látni, hogy mennyire feléledt/felélesztettétek a topik(ot)!tomi-tomi
Ennyit tesz egy winning streak.
Jakehomer
Nekem a reklám ugrott be, amit felvesznek velük 😀
Arról most persze faszán nem találtam videót 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Gabo, Jake, tök jó látni, hogy mennyire feléledt/felélesztettétek a topik(ot)!tomi-tomi
Ennyit tesz egy winning streak.

Tepper takarodj!