Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ami még kifejezetten tetszett, hogy az egyetlen alkalommal, amikor Kaepernick futott, úgy léptünk fel rá, hogy meggondolja a legközelebbi futást. 15 yardot kaptak érte, de egyrészt bőven az ő térfelükön volt, másfelől látszott abból ahogy Hardy és Mikell ment felé, legközelebb kétszer is meggondolja, hogy meginduljon-e.gabokocka
Szerinted ez tudatos volt?
ugye mindketten fej előre későn ugrottak kopernikuszra. megfélemlítés lehetett?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ami még kifejezetten tetszett, hogy az egyetlen alkalommal, amikor Kaepernick futott, úgy léptünk fel rá, hogy meggondolja a legközelebbi futást. 15 yardot kaptak érte, de egyrészt bőven az ő térfelükön volt, másfelől látszott abból ahogy Hardy és Mikell ment felé, legközelebb kétszer is meggondolja, hogy meginduljon-e.

Jön a Pats teljesen más meccs lesz. Brady olyan irányító, aki bármelyik védelmet szét tudja szedni ha olyan napja van. Ezerszer jobban mozog a zsebben és jobban olvassa a védelmet, mint Kaepernick, viszont a fal is gyengébb, mint Friscóban. "Hál istennek" Brady fegyverei is felépültek, Gronkowski, Amendola, a futók. Szóval ha lehet, még nehezebb dolgunk lesz. Egyértelmű, hogy több kell a támadóktól, futással azért zavarba hozhatóak, ami fontos is hiszen 3rd&longokat kerülni kéne - még akkor is. ha Cam nagyon jól oldotta meg őket a 49ers ellen a második félidőben - mert a passzvédekezésük Talibbal, a passrush-sal igen veszélyesnek tűnik.
Olsent jóval többet kell majd keresni a nem éppen villámléptű LB-ek mellett, illetve Tolbertnek is mehetnek a passzok, láthattuk mennyire fájdalmas őt open fielden megállítani. A LB-eknél gyorsabb, a DB-knél kétszer akkora.

Mindent egybevetve nem vagyok túl optimista, primetime meccs, Brady és Belichick ellen, akik byeweekről jönnek. De az igazat megvallva bármilyen viccesen is hangzik ez most abszolút nem llétkérdés meccs nekünk, a Pats, @Mia, TB hármasból kell 2-1, az meg bőven meglehet akkor is, ha most alulmaradunk. De mivel most mentálisan nagyon erősek vagyunk, és ha nyerünk a kutya nem mossa le rólunk, hogy contenderek vagyunk nagyon jól esne egy győzelem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ami nekem feltűnt, hogy a meg nem adott fumble volt a fordulópont. Onnantól kezdve Cam a harmadik kísérletekre szinte mindig jól passzolt, míg a 49ers gyakorlatilag kb. 50 yardot tudott megtenni. Tolbert talán kicsit kevesebb szerepet kapott, mint kellett volna, bár szegény Reidnek így is több volt a soknál.
A szünetben pedig megint jól dolgoztak Riveráék, egyértelműen a mi akaratunk érvényesült a második félidőben.
Gano elqrt mezőnygóljánál nagyon balfaszkodtunk, 10-en álltunk fel, Dwan Edwards rohant be későn, az ő oldalán át is jöttek a blokkolók, nem tudom ez mennyire befolyásolta a hibát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Visszanézve a meccset még keményebb volt, mint elsőre 😊 A Niners D mindent jól csinált, ennél nehezebb feladata az O-nak nem lesz már az alapszakaszban, ebben elég biztos vagyok. A különbség tényleg csak a 3rd downokban volt, azért a második félidőben nekünk sikerült több drive-ot is megnyújtani, még ha pont nem is lett belőlük, ennyi kellett, hogy a field pozíció jó legyen és többet pihenhessen a D, mert az első másfél negyedben szinte csak ők voltak a pályán.

DeAngelo TD futása egy érdekes option play volt, bár kicsit fura, hogy a LaFell end around ennyire hihetőnek tűnt 😊 DWill mindenesetre köszönte szépen a lehetőséget, két tackle-t is áttört, nem kérdés, hogy a legjobb futása volt idén, a legfontosabb is talán.

A D tackling bemutatót tartott, Keek és TD hibátlanul nyomta, Davis forced fumble-ja védhetetlen volt. Másik oldalon Whitner is szépen ütötte ki Stew kezéből a labdát, de ott azért Stew is hibázott, elég hasonló volt a Hawks elleni DWill fumblihoz, az extra yardért küzdés (ami persze alapvetően jó dolog) visszaütött.

Az OL nem túl jó, de elfogadható volt, ami végül is pozitívum, tekintve a Niners front 7 erejét, és hogy mennyire necces a fal jobb oldala - Chandlerről azért jött is két sack.

Kemények vagyunk, nagyokat ütünk, nem hiszem, hogy bárki is szívesen játszana ellenünk 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
POban lehet egy jó kis Seahawks-Panthers visszavágó az első fordulóból. sztem azóta erősödött a panthers, mert Mitchcell és Mikell is nagyon jó szerződtetés volt.braxa88
Az még nagyon messze van, odáig el kell jutni, cudar a hátralevő sorsolásunk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
POban lehet egy jó kis Seahawks-Panthers visszavágó az első fordulóból. sztem azóta erősödött a panthers, mert Mitchcell és Mikell is nagyon jó szerződtetés volt.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
grat, jó kis meccs volt. Megnéztem az első félidőt mert kíváncsi voltam mindkét csapatra de főleg a jövőheti ellenfelünkre .
qva jó meccset fogunk játszani, remélem Scar a bye alatt összerántotta az O falat mert ennyire domináns D-line al még nem találkoztunk idén pedig a jets, bills és a bengals-é sem piskóta...
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Ezzel azért vitatkoznék 😊 Egy kicsit jobb irányító Wilson mint Kap, de a bővent tulzónak érzem. Nem látok olyan dolgot amiben sokkal jobb lenne Wilson, akármilyen hihetetlen Kaepucni is tud passzolni, de nehéz úgy értékelhető passz offense-t összehozni, hogy 1 használható WR van, majd mi is kiegyensúlyozottabbak leszünk, ahogy viszajönnek a sérültek. :cool: picstii
Kaep tud passzolni, a karja elég jó, de D-t olvasni nem tud. Lehet magyarázkodni, hogy ki hiányzik és ki nem (most azt hagyjuk, hogy a Hawks elkapók sem világverők, míg Boldin és Davis két elit célpont), fundamentális hibái vannak, one read and run, ennyit csinál. Ez édes kevés egy jó D ellen.

Személy szerint én is tulzónak tartom az év meccse megnevezést, de nagyon tartok a meccstől, azért az utolsó 5 meccsen mi is elég hurka csapatok ellen mentünk (Cardinalst kivéve), szal nagy kérdés mire megyünk egy top #D ellen 😀 Nagy bírkódzás lesz itt, győzzön a jobb, aztán jövő héttől elkezdhettek megint nyerni 😛picstii
Győzött a jobb 😊Jakehomer
Győzött a jobb, teljesen megérdemelten %/ grat 😊
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Nem látok olyan dolgot amiben sokkal jobb lenne Wilson, akármilyen hihetetlen Kaepucni is tud passzolni, de nehéz úgy értékelhető passz offense-t összehozni, hogy 1 használható WR van, majd mi is kiegyensúlyozottabbak leszünk, ahogy viszajönnek a sérültek. :cool: picstii
Úgyse igazán egyszerű, hogy az ember előtt nincsen támadófal. Kb. öt kuka is hatékonyabb, mint a Seattle sérülésektől sújtott támadófala. 1-1. 😉DoM
A tegnapi pass-protection az O-falunktól vetekedett a Hawks támadófalával 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Annyi volt benne a barokkos túlzás, hogy csak 1990 óta igaz 😊 De régebbi statok nem is biztos, hogy relevánsak a mai NFL-t tekintve.Egyébként nem az ujjamból szoptam, a hét elején láttam egy cikket erről:
 www.grantland.com/story/_/id/9924624/bill-barnwell-week-9

Most ebből nem azt akarom kihozni, hogy mi ugyanolyan jók vagyunk, mint némelyik csapat ezen a listán, mert szerintem sem (legalábbis még nem 😊 ), főleg, hogy tényleg vékony minta a négy meccs és valóban nem túl jó csapatok ellen történt (bár a Rams bárkire veszélyes), de attól még mutatta, hogy ebben a csapatban nagy a potenciál, és aki figyelt minket, az szerintem nem lepődött meg azon, ahogy a Niners ellen játszottunk. Legfeljebb azon, hogy az O kicsit chokerkedett 😊Jakehomer
Ez a lista és melléírt kommentár csak megerősít abban, hogy minden csapatnak lehetnek jó szakaszai egy-egy szezonban. Azért várjuk ki az idény végét 😊

Egyébként jól játszottatok, ez tényleg le kell ismerni. Mondjuk 10 pont ritkán elég egy meccshez 😊Gyurma Pappa
9 kapott pont meg ritkán nem elég.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Annyi volt benne a barokkos túlzás, hogy csak 1990 óta igaz 😊 De régebbi statok nem is biztos, hogy relevánsak a mai NFL-t tekintve.Egyébként nem az ujjamból szoptam, a hét elején láttam egy cikket erről:
 www.grantland.com/story/_/id/9924624/bill-barnwell-week-9

Most ebből nem azt akarom kihozni, hogy mi ugyanolyan jók vagyunk, mint némelyik csapat ezen a listán, mert szerintem sem (legalábbis még nem 😊 ), főleg, hogy tényleg vékony minta a négy meccs és valóban nem túl jó csapatok ellen történt (bár a Rams bárkire veszélyes), de attól még mutatta, hogy ebben a csapatban nagy a potenciál, és aki figyelt minket, az szerintem nem lepődött meg azon, ahogy a Niners ellen játszottunk. Legfeljebb azon, hogy az O kicsit chokerkedett 😊Jakehomer
Ez a lista és melléírt kommentár csak megerősít abban, hogy minden csapatnak lehetnek jó szakaszai egy-egy szezonban. Azért várjuk ki az idény végét 😊

Egyébként jól játszottatok, ez tényleg le kell ismerni. Mondjuk 10 pont ritkán elég egy meccshez 😊

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Azzal foglalkozni sem érdemes, hogy csak gyenge csapatokat vertünk, egyrészt ez az NFL, akárki ellen is nehéz négyet nyerni zsinórban. másrészt nem egyszerűen megnyertük azokat a meccseket, hanem olyan szinten domináltuk, ami az NFL történetében kevés csapatnak sikerült még.Jakehomer
Alapvetően teljesen igazat kell neked adnom a hsz-od többi részével kapcsolatban, sőt általában nagyon objektíven látod a saját csapatod is, és bírom a meglátásaid más csapatokkal kapcsolatban is, de azért a fenti mondatrész egy kissé barokkos túlzás. A 16-0-ás Patrios, a 2009-es Saints és Colts, a 2010-es Patriots és Falcons (najó ők ott elég sok szoros meccset is behúztak), a 2011-ben a Patriots megint, az NFC-ben a Saints, a Packers és a 49ers is szétdominálta az alapszakasz ellenfeleit. Ha visszamegyünk az időben (sőt ezekben az években is) oda lehet írni még jó pár csapatot, a Steelerstől kezdve, a Ramsen át, akár a Giantsig. Sőt, inkább azt mondom, hogy nehéz olyan csapatot találni, akinek ne lett volna ennyire vagy ehhez hasonlóan domináns idénye, meccsei (Jags).Gyurma Pappa
Annyi volt benne a barokkos túlzás, hogy csak 1990 óta igaz 😊 De régebbi statok nem is biztos, hogy relevánsak a mai NFL-t tekintve.Egyébként nem az ujjamból szoptam, a hét elején láttam egy cikket erről:
 www.grantland.com/story/_/id/9924624/bill-barnwell-week-9

Most ebből nem azt akarom kihozni, hogy mi ugyanolyan jók vagyunk, mint némelyik csapat ezen a listán, mert szerintem sem (legalábbis még nem 😊 ), főleg, hogy tényleg vékony minta a négy meccs és valóban nem túl jó csapatok ellen történt (bár a Rams bárkire veszélyes), de attól még mutatta, hogy ebben a csapatban nagy a potenciál, és aki figyelt minket, az szerintem nem lepődött meg azon, ahogy a Niners ellen játszottunk. Legfeljebb azon, hogy az O kicsit chokerkedett 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Azzal foglalkozni sem érdemes, hogy csak gyenge csapatokat vertünk, egyrészt ez az NFL, akárki ellen is nehéz négyet nyerni zsinórban. másrészt nem egyszerűen megnyertük azokat a meccseket, hanem olyan szinten domináltuk, ami az NFL történetében kevés csapatnak sikerült még.Jakehomer
Alapvetően teljesen igazat kell neked adnom a hsz-od többi részével kapcsolatban, sőt általában nagyon objektíven látod a saját csapatod is, és bírom a meglátásaid más csapatokkal kapcsolatban is, de azért a fenti mondatrész egy kissé barokkos túlzás. A 16-0-ás Patrios, a 2009-es Saints és Colts, a 2010-es Patriots és Falcons (najó ők ott elég sok szoros meccset is behúztak), a 2011-ben a Patriots megint, az NFC-ben a Saints, a Packers és a 49ers is szétdominálta az alapszakasz ellenfeleit. Ha visszamegyünk az időben (sőt ezekben az években is) oda lehet írni még jó pár csapatot, a Steelerstől kezdve, a Ramsen át, akár a Giantsig. Sőt, inkább azt mondom, hogy nehéz olyan csapatot találni, akinek ne lett volna ennyire vagy ehhez hasonlóan domináns idénye, meccsei (Jags).

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Aludtam rá egyet. Felkeltem. Megnéztem az eredményt. Tényleg mi nyertünk és nem álmodtam. Jól van 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
"És lekerült ez a nem tudunk szoros meccset nyerni majom is a vállunkról."

Ez egy fontos momentum, hogy elhiggyük végre, hogy igen. Elképesztő a D 😍 , de mindig nem húzhatnak ki a szarból, nekik is lehet nyilván gyengébb napjuk és ez az O így kevés lesz a komolyabb eredményekhez, mert pontok kellenek. De jövőre reméljük ez is megoldódik és lesz nemulass! 😉

#KeepPounding
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok, abszolut megérdemeltétek. Csak így tovább!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ami a leginkább biztató a jövőre nézve, hogy a védőfal felzabálta a liga egyik legjobb támadófalát.
Harbaugh nem véletlenül nem mert nekimenni a 4&1-nek, előtte kétszer szétaláztuk őket 3rd&shortra.
Klein nagyon kellemes meglepetés volt, nem győzöm hangsúlyozni, 5 újonc játszott a védelemben, még ha Lester és Short csak csereként, de akkor is komoly feladat jutott nekik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ezzel azért vitatkoznék 😊 Egy kicsit jobb irányító Wilson mint Kap, de a bővent tulzónak érzem. Nem látok olyan dolgot amiben sokkal jobb lenne Wilson, akármilyen hihetetlen Kaepucni is tud passzolni, de nehéz úgy értékelhető passz offense-t összehozni, hogy 1 használható WR van, majd mi is kiegyensúlyozottabbak leszünk, ahogy viszajönnek a sérültek. :cool: picstii
Kaep tud passzolni, a karja elég jó, de D-t olvasni nem tud. Lehet magyarázkodni, hogy ki hiányzik és ki nem (most azt hagyjuk, hogy a Hawks elkapók sem világverők, míg Boldin és Davis két elit célpont), fundamentális hibái vannak, one read and run, ennyit csinál. Ez édes kevés egy jó D ellen.

Személy szerint én is tulzónak tartom az év meccse megnevezést, de nagyon tartok a meccstől, azért az utolsó 5 meccsen mi is elég hurka csapatok ellen mentünk (Cardinalst kivéve), szal nagy kérdés mire megyünk egy top #D ellen 😀 Nagy bírkódzás lesz itt, győzzön a jobb, aztán jövő héttől elkezdhettek megint nyerni 😛picstii
Győzött a jobb 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ma majdnem minden ellenünk szólt:
1) Cam kicsit bekaksizott szerintem a lehetőségtől, mindenesetre kellett neki 20 játékperc, hogy megnyugodjon és elkezdjen értékelhető passzokat dobni. Összességében is rengeteg hibával játszott.
2) A punt coverage team turnover: idén ez a harmadik tök ugyanilyen, és három különböző játékostól, tuti ligarekord. Mi jöttünk volna jó field pozícióból, erre nekik adtunk egy nagy lehetőséget.
3) Davis fumble no call. Ez no comment, újabb három pont oda.
4) Amikor nem Cam hibázott, akkor vagy az elkapók droppoltak, vagy a falban bénázott valaki, ami sackhez vezetett.
5) Gano mára időzítette az első hibáját, ráadásul 50-en belülről.

És mégis nyertünk, ez az ultimate bizonyítéka, hogy ez már egy másik csapat, mint amelyik Buffalóban kikapott. A Defense valami emberfeletti volt, hogy az első félidőben nem kaptunk TD-t, az hihetetlen bravúr, akkor keveset volt nálunk a labda és sorra kapta a Niners O a short fieldeket. Egy-két futásnál meg tudták blokkolni a falunkat, de összességében dominált a DL, onnantól kezdve pedig, hogy Kaepernick kezébe került a felelősség, nyert ügyünk volt.

Egy szép TD drive, két-három clutch 3rd down passz, Gano 53 yardosa, és igen, néhány szerencsés momentum vezetett végül a győzelemhez. És lekerült ez a nem tudunk szoros meccset nyerni majom is a vállunkról. Azzal foglalkozni sem érdemes, hogy csak gyenge csapatokat vertünk, egyrészt ez az NFL, akárki ellen is nehéz négyet nyerni zsinórban. másrészt nem egyszerűen megnyertük azokat a meccseket, hanem olyan szinten domináltuk, ami az NFL történetében kevés csapatnak sikerült még.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Átaludtam a 2. félidőt, amikor felnéztem egy pillanatra nem hittem el az eredményt 😊

Grat, kemény win volt

több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Atyaúristen milyen meccs volt ez!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a 4 emberes rush tényleg már megmosolyogtató.
Luke nagyon nagy!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Hát baszki, megértük ezt is, Riverával nyertünk egy pontos meccset, amikor számít, erős csapat ellen.gabokocka
Azért elvártam volna a támadóktól, hogy ne adják vissza a labdát a végén (3 and 2).
Parádés a védelem.nemtomi
Egy kulcsfontosságú 3rd downt megcsináltak, én annak is örültem. Azért nem kutya D volt a túloldalon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Hát baszki, megértük ezt is, Riverával nyertünk egy pontos meccset, amikor számít, erős csapat ellen.gabokocka
Azért elvártam volna a támadóktól, hogy ne adják vissza a labdát a végén (3 and 2).
Parádés a védelem.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na, azt hiszem, hogy több Panthers meccset fogok mostmár nézni, mert bár inkább a támadófoci híve vagyok, de ez a védelem hihetetlen, élvezet nézni, keep up the good work. 😊