Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Fun fact: a Miami az egyetlen nfl franchise, amelyiket sosem győztük még le.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A Falcons fala is gyenge oszt egy sacket csináltunk összesen.
Johnson megy MRI-re, az utsó drive-ra visszajött, csak nem lesz nagy baj...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hát én jelenleg még mindig kishitű vagyok, elég egy meccset előretekinteni, Miamiban sem lesz egyszerű nyerni.
Azért Lesterről ne feledkezzünk meg harmadik pickje volt amióta felkerült a keretbe 6-1 mérlegünk 😀gabokocka
MIA jön nektek? Nagyszerű. 😊 Szerintem ez a D simán megoldja azt a feladatot. És el is várom ezt a kis segítséget most. 😀
Soldados
Ha ez a DL nem szerez azon a meccsen 8 sacket akkor egyet se, elég jó matchup szvsz a Phins a Panthersnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
A Pats megtapasztalta, hogy a karma mekkora bitch: ellenünk egy non-call miatt nyerhettek, itt meg nem kaptak még egy esélyt egy non call miatt. Attól függetlenül, hogy jobb lett volna, ha ők nyernek, ez most jól esett 😀

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát én jelenleg még mindig kishitű vagyok, elég egy meccset előretekinteni, Miamiban sem lesz egyszerű nyerni.
Azért Lesterről ne feledkezzünk meg harmadik pickje volt amióta felkerült a keretbe 6-1 mérlegünk 😀gabokocka
MIA jön nektek? Nagyszerű. 😊 Szerintem ez a D simán megoldja azt a feladatot. És el is várom ezt a kis segítséget most. 😀

Mindig is szimpatizáltam a csapattal, de most abszolút rajta ülök a Panthers-bandwagonon. Én nagyon sokat látok ebben a keretben és ebben az évben a Panthers-t illetően. Hogy Rivera milyen HC azt így a nagy W-szériában nem érdemes feszegetni, de hogy megint baszott jó D-t rakott össze, az tuti.

És még egy apróság. Smity-t imádom! 😊 Bírom az olyan nagypofájú WR-eket, akik nem primadonnák. És ő ilyen. 😊 Megy trashtalk ezerrel, de alázatos marad a játék és a csapat felé is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Hát én jelenleg még mindig kishitű vagyok, elég egy meccset előretekinteni, Miamiban sem lesz egyszerű nyerni.
Azért Lesterről ne feledkezzünk meg harmadik pickje volt amióta felkerült a keretbe 6-1 mérlegünk 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én azt gondolom erről a csapatról, hogy nem PO-esélyes, hanem SB-esélyes. Tudom, nagy szavak, és merész kijelentés. De nem azt mondom, hogy összejön, csak azt, hogy minden adva van hozzá. Elit Defense és kifejezetten életképes, nagy potenciállal rendelkező, kiegyensúlyozott Offense. És bár a védelem hibái valamelyest kijöttek, azért így is jó volt nézni és állta a sarat becsülettel. A végén lehet szerencséjük is volt a bírókkal, de ahogy az SF-NO meccs sem a rossz callon múlott, úgy ez sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Illetve az első félidőben rohadt könnyen dobtak zászlókat mindkét oldalra olyan esetekben amikor nem feltétlen lett volna szükséges. De hogy a Pats ellen mi jövünk ki ezekből jobban azért az nagy szó. Amùgy az egyetlen dolog amiben felülmúltuk őket az a redzone hatékonyság.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan


Erről a no callról még sokat fogunk hallani - tényleg szerencsénk volt, Luke-nak nem lett volna szabad ennyire látványosan összeölelkeznie Gronkkal, mert amúgy sem lett volna reális esélye elkapni a labdát. Amikor Gronk megpróbált a labda felé mozdulni és megtörtént a DPI, addigra Lester már sokkal jobb pozícióban volt, egyszerűen annyira rövid volt a passz. Ha kicsit magasabb/hosszabb, nem veszik fel a zászlót, de nyilván így rosszabb az egész, mintha eleve be sem dobták volna.



Nyilván a Panthersös szemüvegem miatt, de szerintem a Johnson felrúgásánál történt no call sokkal rosszabb volt: a 15 yardos büntetés után könnyen elakadhatott volna a Pats első TD drive-ja, ráadásul kiesett majdnem a teljes második félidőre a legjobb DE-nk, de ez már a mi bajunk.

Persze azt is el kell mondani a korrektség jegyében, hogy Olsen sunyi módon harcolt ki egy nagyon fontos def holdingot, ott sokkal inkább éreztem azt, hogy segítséget kaptunk, mint az utolsó playnél. Szóval nem voltak valami jók a bírók.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Feribali New England Patriots 48
SuperCam félelmetes volt. Az első nagy futásánál volt mázlija is, de a negyedik negyedben félelmetes volt, ahogy megvárta, hogy Ninko majdnem elérje, és berobbant a helyére. Azt a higgadtságot nem lehet tanítani.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Azzal nehéz volna vitatkozni, hogy a végén két ítéletnél is nekünk kedveztek a bírók, azonban a Pats elsősorban magának köszönheti a vereséget, a redzone fumlbinál három pontot otthagytak a pályán, illetve az utolsó driveot nagyon csúnyán végig asszisztálták illetve Talib rutinos játékos létére kajálta Smitty minden hülyeségét. Azért hosszú távon normális esetben ezek kiegyenlítődnek, eddig miután a kárunkra tévedtek a bírók, a következő meccsen visszakaptuk (Cards&Rams és 49ers&Pats), mondjuk, gondolom őket ez most nem vigasztalja. Cam nagyot játszott, sztem pályafutása legjobb meccse volt, két kimondottan rossz passzt dobott, miközben a fal jobb oldala átjáróház volt, ott valamit kezdeni kell, mert ezen meccseket fogunk bukni. LaFell, Olsen, Smitty és Ginn is hozzátett a játékhoz, futni viszont egyáltalán nem tudtunk és ez így van meccsek óta sajnos. A védelem nem volt jó, a tackling a második félidőben irtó szar volt, ennek ellenére 20 ponton tartottuk Bradyéket, úgy, hogy most először volt teljes a szezon során a fegyverarzenálja (Vereen bohócot is csinált belőlünk sokszor). Davis sokszor nem érezte a zónát, ami meg még nagyobb baj gyakran a tackle sem lett meg. Mondjuk amint passzolnia kellett Bradynek olyan nyomás lett rajta hogy ihaj, de ha nem kényszerítjük 3&longra, játszhatta a biztonsági játékot amiből nagyon sok yard after catchet engedtünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Micsoda csapat, ez igen, szep gyozelem.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a győzelemhez!
Bár voltak bírói tévedések, de nem ezen múlott, hanem nálatok kevesebb egyéni hiba volt az egész meccsen és Cam nagyot játszott a D# mellett.
Sok sikert a továbbiakban!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Nyertünk.
De Bill és Tom szétkapta a védelmet a második félidőben, ezt Cam nyerte meg.
Tanulni kell belőle, mondjuk győzelemből könnyebb, mint a vereségből 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A Saints után nálunk is itt a flag controversy, ez az igazi rivalry 😀

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Két nailbitert nyertünk egymás után, miután két és fél év alatt mindet elbuktuk, ez a nagy dolog.

Lesz itt mit elemezni, mert szépen felszínre kerültek a védelmi gyengeségeink.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó ez a csapat nagyon, mondjuk kellett Cam 2-3 óriási menekülése, és a turnoverek számunkra szarul alakulása. Remélem összefutunk még 😉

több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
De király meccs volt. 😊
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Lassítsatok már le. 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én ezt nem így látom. Akár nyerünk ma akár nem, kétszer kell nyerni ellenetek, mert a jobb NFC-s mérleg miatt Tietek a tiebreaker. Ha meg nyerünk kétszer, a mai vereséggel is előzünk Titeket, ha meg nem, akkor hiába nyerünk, négy meccsből kettőt kell buknotok, amit nem fogtok.gabokocka
Igen, ezzel a győzelemmel megvan a lépéselőny most már, szerintem az egymás elleni meccseket mindenki 1-1-re veszi, aztán bármikor benne van a 2-0 és a 0-2 is. Persze ha kikapunk Atlantában, akkor semmissé tesszük a dolgot, de a feltételezett 1-1-gyel nektek 12-4, nekünk at Falcons, at Rams, Bucs kell ugyanehhez és a tiebraker nekünk jobb. Plusz ugye nektek ehhez nyerni kell most a Pats ellen meg Miamiban is.

A Wild Card viszont nekünk már biztos, ha előztök a végén, akkor is megvertük a Ninerst, a Cardinalst, a Bearst az erre pályázók közül és vezetünk is előttük bőven. Ha hozzátok a papírformát, akkor nem tudom elképzelni, hogy ti ne jussatok be.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Alapvetően nekünk a wild cardra kell koncentrálni (nem feladva persze a div győzelem lehetőségét, ha úgy alakul, de ahhoz valószínűleg söpörni kell a csoportot), nem olyan egyszerű ez a schedule még, a Fins idegenben kőkemény grind lesz, a Bucs most már sorozatban három meccsen játszott egész jól, a Saints az a Saints, a Falcons meg tuti mindent megtesz majd, hogy betegyen nekünk az utolsó héten, ahogy azt el is várom tőlük 😊 Egyedül a Jets tűnik most nekem kicsit könnyebb meccsnek, azt az O-t jó eséllyel szarrá fogjuk dominálni.

A WC verseny szempontjából még jól is jött a Saints tegnapi győzelme, így a Ninersnek már nehéz lesz elénk kerülnie (viszont a Cardsról nem szabad elfeledkezni, mert ellenük bukjuk a tiebreakert).

De ne számolgassunk, csak nyerjük a meccseket 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Én ezt nem így látom. Akár nyerünk ma akár nem, kétszer kell nyerni ellenetek, mert a jobb NFC-s mérleg miatt Tietek a tiebreaker. Ha meg nyerünk kétszer, a mai vereséggel is előzünk Titeket, ha meg nem, akkor hiába nyerünk, négy meccsből kettőt kell buknotok, amit nem fogtok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
A mai meccsen ha kikaptok, igazán nagy realitása nem marad a csoportgyőzelemnek.Ha nyertek, nem változik semmi. Ami megkeverheti a szálakat, ha kikapunk Georgia-ban, de azért elnézve, hogy a 3. (4.?) futó hogy szétkapta a Falcons védelmét, nem tartok tőle, hogy meg tudnak állítani.

Én elég biztosra gondolom, hogy mindkét csapat megy a PO-ba.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Egész jól alakultak az eredmények, ha a wildcardét folytatott harcot nézzük, kikapott a Packers, a Lions és a 49ers, viszont nyert a Cards és a Bears.
A Saints győzelme olyan szempontból nem oszt nem szoroz, hogy ha meg akarjuk nyerni a csoportot oda-vissza kell verni őket, aminek azért nem olyan nagy a realitása, úgyhogy lehet nem jön majd rosszul a végén, hogy leverték a Friscót.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Scott, Blackburn és Hartsock nem lesz hétfőn, Florence kérdéses.
A Patsben Gregory hiányzik majd, Talib játékára 50% esély van.
Nem rajtuk fog múlni a meccs. Lehetne már kedd hajnal 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.