Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Nehéz feldolgozni, de jók vagyunk.
Sok hibával játszottunk, a végén szerintem az egész offense seggébe nem fért volna egy kibaszott zabszem sem. De csak megcsináltuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
le a kalappal, ez foci volt. további sok sikert!

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Zsír volt, látom alakul a bandwagon 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási gratula a Whez. Drayton Florence meccsgyőztes picit pickje szürreális volt élmény volt.
több mint 10 éve
Blevi 8 300 — Lions & Cowboys fan
Srácok le a kalappal a D-line illetve a front7 előtt. Megnyerték a meccset, embertelen volt. A liga egyik elit O-linejat megzabálták. grat
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Hát baszki, megértük ezt is, Riverával nyertünk egy pontos meccset, amikor számít, erős csapat ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Öröm volt nézni ezt a Defense-t. Sokra hivatott társaság ez, remélem, playoffban is megmutatják magukat!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nem látok olyan dolgot amiben sokkal jobb lenne Wilson, akármilyen hihetetlen Kaepucni is tud passzolni, de nehéz úgy értékelhető passz offense-t összehozni, hogy 1 használható WR van, majd mi is kiegyensúlyozottabbak leszünk, ahogy viszajönnek a sérültek. :cool: picstii
Úgyse igazán egyszerű, hogy az ember előtt nincsen támadófal. Kb. öt kuka is hatékonyabb, mint a Seattle sérülésektől sújtott támadófala. 1-1. 😉
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
The Panthers are the 5th team in NFL HISTORY to score 30+ pts and allow 15 or fewer in 4 straight games. No team has done it in 5 straight

Na akkor hajrá! 😊

#KeepPounding
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
A 49ers támadófala sztem sokkal erősebb mint a Seattle-é, igaz utóbbinak sztem idén jobb a védelme. Ez az év meccse felvezetés nekem is viccesnek tűnik, amikor lesznek itt még olyan párosítások, hogy ihaj (pl.: den-kc 2x, den-ne, sf-sea, sea-no, no-sf).
Mindenesetre ez arra jó lesz, hogy kiderüljön, miként kezeljük ezt a szitut.gabokocka
Nem kérdés, hogy a Niners fala jobb, de a Hawks támadósora kiegyensúlyozottabb, nem kis részben amiatt, mert Wilson szerintem bőven jobb qb, mint Kaep.Jakehomer
Ezzel azért vitatkoznék 😊 Egy kicsit jobb irányító Wilson mint Kap, de a bővent tulzónak érzem. Nem látok olyan dolgot amiben sokkal jobb lenne Wilson, akármilyen hihetetlen Kaepucni is tud passzolni, de nehéz úgy értékelhető passz offense-t összehozni, hogy 1 használható WR van, majd mi is kiegyensúlyozottabbak leszünk, ahogy viszajönnek a sérültek. :cool: Személyszerint én is tulzónak tartom az év meccse megnevezést, de nagyon tartok a meccstől, azért az utolsó 5 meccsen mi is elég hurka csapatok ellen mentünk (Cardinalst kivéve), szal nagy kérdés mire megyünk egy top #D ellen 😀 Nagy bírkódzás lesz itt, győzzön a jobb, aztán jövő héttől elkezdhettek megint nyerni 😛
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A 49ers támadófala sztem sokkal erősebb mint a Seattle-é, igaz utóbbinak sztem idén jobb a védelme. Ez az év meccse felvezetés nekem is viccesnek tűnik, amikor lesznek itt még olyan párosítások, hogy ihaj (pl.: den-kc 2x, den-ne, sf-sea, sea-no, no-sf).
Mindenesetre ez arra jó lesz, hogy kiderüljön, miként kezeljük ezt a szitut.gabokocka
Nem kérdés, hogy a Niners fala jobb, de a Hawks támadósora kiegyensúlyozottabb, nem kis részben amiatt, mert Wilson szerintem bőven jobb qb, mint Kaep.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A 49ers támadófala sztem sokkal erősebb mint a Seattle-é, igaz utóbbinak sztem idén jobb a védelme. Ez az év meccse felvezetés nekem is viccesnek tűnik, amikor lesznek itt még olyan párosítások, hogy ihaj (pl.: den-kc 2x, den-ne, sf-sea, sea-no, no-sf).
Mindenesetre ez arra jó lesz, hogy kiderüljön, miként kezeljük ezt a szitut.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Viszont olyan komplett csapattal nem találkoztunk, mint a 49ers. Konzekvens és acélos futójáték, erős védelem, és igen komoly szakmai stáb.
gabokocka
A Hawks van olyan komplett, sőt, komplettebb is, mert a Niners passzjátéka nagyon kiszámítható.

Nagyon erősen hype-olva van ez a meccs, ami persze valahol érthető, tényleg fontos és szorosnak ígérkezik, de azért év meccse meg ilyenek, ugyan már.

Az erős védelmek ellen sem játszottunk kimondottan rosszul egyébként, kis dolgokon múlt a sikeresség. A Cards ellen nagyon csúnya az a hat pont, de aki látta, tudja, hogy sokkal több volt benne, és nagyon gyermeteg egyéni hibákkal lőttük lábon magunkat sorozatosan. A Hawks ellen meg mindig akkor adtuk el a labdát (és elég hülye turnoverek voltak), amikor felénk billent volna a momentum, de alapvetően azért azon a meccsen sem volt reménytelen az O, még ha a pontszerzésben ez nem is mutatkozott meg. A Bills ellen meg egész egyszerűen egyetlen rossz matchupon (Bell vs Mario) nem voltunk képesek egész meccsen felülkerekedni, de ahhoz képest elég sok pontot tettünk a táblára (köszönhetően persze a D-nek is).

Mindenesetre szeretném hinni, hogy ez a mai Panthers azért már egy kicsit más csapat, mint az, amelyik ezeket a zakókat elszenvedte. Meglátjuk 😛

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Játszottunk már jó védelmek ellen, általában bele is tört a bicskánk 😊
Pl. Bills, Cards, viszont a Rams frontsevenjén már felülkerekedtünk.
Viszont olyan komplett csapattal nem találkoztunk, mint a 49ers. Konzekvens és acélos futójáték, erős védelem, és igen komoly szakmai stáb.

Mellesleg a Saintsnek is pont annyi győzelme van pozitív mérleggel bíró csapat ellen, mint nekünk 😊gabokocka
Igaz, úgy gondoltam, hogy bicskatörés nélkül 😊

Pontosan, nincs is ok hurráhangulatra nálunk sem.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
fuhh de várom az estét, nagy meccset lesz az biztos. Remélhetőleg Panthers győzelem lesz a vége 😊

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Játszottunk már jó védelmek ellen, általában bele is tört a bicskánk 😊
Pl. Bills, Cards, viszont a Rams frontsevenjén már felülkerekedtünk.
Viszont olyan komplett csapattal nem találkoztunk, mint a 49ers. Konzekvens és acélos futójáték, erős védelem, és igen komoly szakmai stáb.

Mellesleg a Saintsnek is pont annyi győzelme van pozitív mérleggel bíró csapat ellen, mint nekünk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Fú de várom már. Nem sűrűn láttam ekkora érdeklődést a csapat meccse iránt a nagyobb oldalakon mostanában, utoljára kb a tavalyi TNF(Giants) előtt olvastam Panthers-szel kapcsolatban ennyi cikket... De rossz meccs is volt az.😒 Úgyhogy kicsit félek.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ismét meccsnap 😊
A legtöbb dolgot már átrágtuk a 49ers meccsel kapcsolatban, ami viszont kimaradt az Ginn. Múlt héten elég halvány volt, én jó meccset várok tőle volt csapata ellen, mind ST mind pedig támadóoldalon. Azért a védőfalunknak komoly teszt lesz a Frisco támadófala, ilyen egységgel még nem nagyon találkoztunk (mondjuk ilyen nem is sok van), remélem Krakenék odateszik magukat rendesen.gabokocka
Nem nagyon mentetek ilyen támadófal, ilyen agresszív futójáték, és normális védelem ellen sem ( kivéve a Seattle-t ). A gyenge csapatokat magabiztosan és fölényesen vertétek meg ( plusz a gyengélkedő Falconst ), ez egy elég nagy ugrás lesz. De ha sikerül...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ismét meccsnap 😊
A legtöbb dolgot már átrágtuk a 49ers meccsel kapcsolatban, ami viszont kimaradt az Ginn. Múlt héten elég halvány volt, én jó meccset várok tőle volt csapata ellen, mind ST mind pedig támadóoldalon. Azért a védőfalunknak komoly teszt lesz a Frisco támadófala, ilyen egységgel még nem nagyon találkoztunk (mondjuk ilyen nem is sok van), remélem Krakenék odateszik magukat rendesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ami aggasztó, hogy amikor jó védelemmel találkoztunk eddig, mindig komoly problémát okozott.
Remélrem Shula, Newton és az egész offense az elmúlt hetekben lépett annyit előre, hogy ezúttal ne így legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.sbnation.com/nfl/2013/11/8/5080004/panthers-vs-49ers-defense-breakdown

Nagyon jó elemzés a védelmünkről, érdemes végigolvasni.gabokocka
Nem kaptam röhögőgörcsöt, hogy mi vár a Pats-re 10 nap múlva.tomi-tomi
Amúgy az elemzés Danny Kelly-től jött, aki az SB Seahawks részlegének a vezér bloggere 😊
www.fieldgulls.com ha érdekel valakit. Rendre lehet tőle hasonlóan jó elemzéseket olvasni.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nfl.com szerint ez apárosítás lehet az év meccse 😊
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.sbnation.com/nfl/2013/11/8/5080004/panthers-vs-49ers-defense-breakdown

Nagyon jó elemzés a védelmünkről, érdemes végigolvasni.gabokocka
Nem kaptam röhögőgörcsöt, hogy mi vár a Pats-re 10 nap múlva.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 www.sbnation.com/nfl/2013/11/8/5080004/panthers-vs-49ers-defense-breakdown

Nagyon jó elemzés a védelmünkről, érdemes végigolvasni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Scott és Dockery biztosan nem játszik vasárnap, Blackburn játéka kérdéses.
Chandler kezd majd RG poszton, Klein pedig OLB-ként, amennyiben Blackburn nem játszhat.
Azért az biztató a jövőre nézve, hogy 5 újonc is komoly szerepet kap(hat) a védelemben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.