Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Warning! Elkezdtetek óvatosan reménykedni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Azokon a meccseken is meg voltak a lehetőségeink, akkor elbasztuk, az utóbbi meccseken nem.
Ettől függetlenül én továbbra sem hiszem, hogy reális esélyünk van megnyerni a csoportot, ahhoz túl jó a Saints mi meg elbasztuk a szezon elejét. A wildcard is igen nehéz lesz, a 49ers/Seahawks duó ugye kéz a kézben besétál a PO-ba, a másik helyre pedig a Lions ácsingózik elég erősen és jóval egyszerűbb a sorsolásuk, mint nekünk. Saints 2x, Frisco, Pats, ha ezt 2-2-re lehozzuk az már überfasza, és a Falcons 2x, Bucs, Miami, Jets, ötösből egy vereséggel is csak 10-6, amit a Lions is játszva fog tudni hozni.
De igazából bőven elég mindig csak a következő meccsre előre tekinteni, jön a Falcons jövő vasárnap, az is csoportmeccs, ott is lehet bármi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 021 — Egyéb témák lakó
Mondtam, hogy felesleges aggódni. A Bucs tankol, vagy a játékosok simán arra játszanak, hogy Schianot végre kidobja a csapat. Nincs más magyarázat: az első négy meccsen 17,5 kapott pont, azóta három meccsen 31 pont.

Ez nem csökkenti az érdemeiteket, csak mondtam. Simán 6-1-gyel kellene állnotok, azért köszönjük a Seahawks és a Buffalo elleni vereséget minimális vereségeket 😊 (Arizonában teljesen tanácstalanok voltatok, mondjuk hogy miért azt nem tudom)

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Szerencsére feleslegesen izgultunk, ha nem is volt minden hibátlan/zökkenőmentes, de alapvetően simán uraltuk a meccset.

Ez az első félidős no TD streakünk igen impresszív, ez lesz a kulcs a továbbiakban is, mert nem akarom elkiabálni, de nagyon úgy tűnik, hogy megtanultunk előnyből játszani.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Megértük.

4-3

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként szvsz ez szarabb szitu szurkerként, mikor egy potenciállal rendelkező csapat chokerkedik, mint mikor tényleg looser a keret és kalkulálható a vereség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Valami 1700 nap, az még durvábbul hangzik. Mindig jókat derülök a nyertes franchise-ok panaszkodó drukkerein, mit tudnak ők a szívásról? 😊 És persze van pár csapat, akiknél még rosszabb a helyzet, mint nálunk.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
 espn.go.com/blog/carolina-panthers/post/_/id/1485/been-a-long-time-since-panthers-above-500

70 meccs baszki. Ipari méretű szopóroller. Nem lesz ez egyszerű történet, igazi trap game, ahogy azt már végigrágtuk. De legalább kiderül le tudjuk-e rázni magunkról a lúzerséget, vagy rajtunk marad az év végéig...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Edwards still out; Lester ready to return

|  www.panthers.com/news/article-2/Edwards-still-out-Lester-ready-to-return-/805882fc-e107-4716-b4eb-fc40f41ce974?utm_source=twitter.com&utm_medium=twitter&utm_campaign=br_panthers |

#KeepPounding
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nyilván én látok rémeket, amikor a csapatom kábé egyáltalán nem érintett a konkrét témában, viszont a megállapításommal alapvetően ti is egyetértettek. Sőt, a Smith-re fújt PF-k hiányát egyenesen te vetetted fel.
Az előző hozzászólásom motivációja nem is ennek továbbfejtése volt elsősorban,csak azt akartam jelezni, hogy folyamatosan visszautalsz a trash talkra, amiben önmagában semmi problémát nem lát a No Fun League, nem is bünteti, én se erről beszéltem.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Arról nem is szólva hogy szinte nincs olyan meccs, ahol Smith legalább egy lökdösődést ne robbantana ki (ami CJ-re egyáltalán nem volt jellemző). Szintén következmények nélkül.atapapa
Dehogy nincs következménye, most is kidobták a bírók Longot 😀
Egyébként talán Billick mondta a Jenkinsszel történt kakaskodás után, a TD play előtt, hogyha ő lenne Jenkins edzője, azt mondaná neki kussoljon és ne menjen bele a trashtalkba Smittyvel, mert azt a párharcot nem nyerheti meg. Következő playben jött az ominózus TD.gabokocka
itt van e
 msn.foxsports.com/topics/m/video/82975241/billick-not-worth-talking-smack-to-steve-smith.htm#q=Billick+Steve+Smithgabokocka
Szuper, de bármennyire próbálod erre fókuszálni a dolgot, nekem önmagában semmi bajom a trash talkkal (alapjáraton ezt nem is tiltják a szabályok), de még az se érdekel, hogy ebben Smith legyőzhetetlen vagy hogy éppen ebben van a titkos ereje.
A mutogatásokról, az ellenfél irányába tüntetőleg bemutatott fesztiválozásokról, a sípszó utáni permanens lökdösődésekről van most szó.
És igen, ezekből nagyon ritkán jön ki rosszul Smith, már ami a bírói döntéseket illeti.

Bush egyszer mutatott így vissza az utána rohanó védőnek, mint ahogyan Smith vasárnap, kapta is a flaget rögtön.atapapa
Jó akkor ádáz Saints ellenes összeesküvés az egész, múlthét csütörtökön Goodel, Smith és az összes bíró egy kellemes vacsora mellett megbeszélték, miként lehetne még jobban kibaszni New Orleans népével, és arra jutottak, ha nem dobnak zászlót ilyen esetekben akkor az biztos komoly lelki válságot okoz nekik és mérhetetlen károkat a franchisenak.
Vagy csak szimplán gyökerek a bírók.
Hmmm melyik lehet....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Arról nem is szólva hogy szinte nincs olyan meccs, ahol Smith legalább egy lökdösődést ne robbantana ki (ami CJ-re egyáltalán nem volt jellemző). Szintén következmények nélkül.atapapa
Dehogy nincs következménye, most is kidobták a bírók Longot 😀
Egyébként talán Billick mondta a Jenkinsszel történt kakaskodás után, a TD play előtt, hogyha ő lenne Jenkins edzője, azt mondaná neki kussoljon és ne menjen bele a trashtalkba Smittyvel, mert azt a párharcot nem nyerheti meg. Következő playben jött az ominózus TD.gabokocka
itt van e
 msn.foxsports.com/topics/m/video/82975241/billick-not-worth-talking-smack-to-steve-smith.htm#q=Billick+Steve+Smithgabokocka
Szuper, de bármennyire próbálod erre fókuszálni a dolgot, nekem önmagában semmi bajom a trash talkkal (alapjáraton ezt nem is tiltják a szabályok), de még az se érdekel, hogy ebben Smith legyőzhetetlen vagy hogy éppen ebben van a titkos ereje.
A mutogatásokról, az ellenfél irányába tüntetőleg bemutatott fesztiválozásokról, a sípszó utáni permanens lökdösődésekről van most szó.
És igen, ezekből nagyon ritkán jön ki rosszul Smith, már ami a bírói döntéseket illeti.

Bush egyszer mutatott így vissza az utána rohanó védőnek, mint ahogyan Smith vasárnap, kapta is a flaget rögtön.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Arról nem is szólva hogy szinte nincs olyan meccs, ahol Smith legalább egy lökdösődést ne robbantana ki (ami CJ-re egyáltalán nem volt jellemző). Szintén következmények nélkül.atapapa
Dehogy nincs következménye, most is kidobták a bírók Longot 😀
Egyébként talán Billick mondta a Jenkinsszel történt kakaskodás után, a TD play előtt, hogyha ő lenne Jenkins edzője, azt mondaná neki kussoljon és ne menjen bele a trashtalkba Smittyvel, mert azt a párharcot nem nyerheti meg. Következő playben jött az ominózus TD.gabokocka
itt van e
 msn.foxsports.com/topics/m/video/82975241/billick-not-worth-talking-smack-to-steve-smith.htm#q=Billick+Steve+Smith

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
A MRSA Bay (bocs, nem lehetett kihagyni) legnagyobb baja Schiano, aki idénre teljesen elvesztette a csapatot, de attól még tele vannak jó játékosokkal, akik egy ilyen meccsen, gyanítom, meg akarják mutatni, hogy nem felejtettek el focizni. Nekünk meg rövid héten idegenbe menni nem ideális helyzet, és azt se mondanám, hogy olyan nagyon fekszik a Bucs, legalábbis tavaly ugye söpörtek minket, és egy szoros meccsen még mindig ott van a kérdés, hogy chokerek leszünk-e a végén.

Hiába áll nagyon nekünk a zászló, egyáltalán nem lepne meg engem se a zakó. Van viszont egy nagyon pozitív tendencia, az első negyedekben kurva jók vagyunk, és ha megint előnybe kerülünk, és kockáztatásra tudjuk kényszeríteni Glennont, akkor elég nagy csoda lenne, ha tudnának fordítani.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Azért gondolom, hogy nyerni fogtok, mert szerintem Glennon nem fog tudni mit kezdeni ezzel a D-vel.Gyurma Pappa
Palmer se tudott és mégis kiszoptunk. Én a támadóktól félek, hiába az elmúlt két meccs jó játéka, még nem érzem elég konzisztensnek őket, remélem rám cáfolnak. Mondjuk bármilyen viccesen hangzik, Shula egész jól váltott most hétvégén az első két elbaszott drive után, addig szétverték a falunkat, aztán folyamatosan tudtunk haladni. Amúgy Riverának most kb. minden meccs olyan, mintha PO lenne, egy ilyen derbi elbukása után nehezen elképzelhető a PO, anélkül meg neki pápá.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 021 — Egyéb témák lakó
Nem, a Bucs tényleg nem ennyire szar. Talán az egyik PR-en láttam: hogy tud ennyi jó játékos ennyire szarul játszani. A kérdés jó, de a válasz is adott. A Bucs legnagyobb (egyetlen?) igazi baja, hogy a legfőbb koncepció a csapatépítésben, hogy minden évben az elérhető legdrágább játékost idehozzák, lesz ami lesz. Nem az, Nicks, VJ, Revis jó igazolások (más kérdés, hogy Nicks talán 9 meccset játszott eddig, Revis meg még mindig nem 100%-is szerintem... a héten Harry Douglas táncoltatta meg... nem hiszem, hogy 5 PDefért igazolták le), de így nehéz csapatot építeni.

Azért gondolom, hogy nyerni fogtok, mert szerintem Glennon nem fog tudni mit kezdeni ezzel a D-vel.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Meglepne, ha nem nyernétek.Gyurma Pappa
Ez a csapat sok mindenre képes. 2008 óta nem volt pozitív mérlegünk, most erre adódik lehetőség.
De a Bucs nem annyira szar, mint a 0-6-os mérleg mutatja, nem olyan, mintha a Jacksonville-lel játszanánk, mi pedig képesek vagyunk a holtakat gyökér hibákkal feltámasztani. Ti is egy utolsó másodperces mezőnygóllal tudtatok nyerni, ráadásul ez most primetime meccs lesz, játszhatnak amolyan minden mindegy alapon. Én nagyon fosok ettől a meccstől...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 021 — Egyéb témák lakó
Meglepne, ha nem nyernétek.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Thomas lebetegedett, lehet nem tud játszani. Mondjuk remélem nem Captain megy majd Jacksonnal, megnézném mire menne ellene White. Amúgy sztem simán duplázni kéne, Glennon gyakorlatilag minden második passzával őt kereste. Az utóbbi meccseken amúgy egyre többet blitzelünk, sztem ez az újonc QB ellen is így marad.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 608 — Panthers fan
Azért néha szoktak Smittyre dobni 😊 De olyan sokszor csinálja, hogy tényleg sokat megúszik. Mondjuk a cornereket se kell félteni (szópárbajban Jenkins sem maradt Smitty adósa), pl Shermannél nagyobb taunter kevés van a ligában, és rá se nagyon szoktak emiatt zászlót dobni.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Arról nem is szólva hogy szinte nincs olyan meccs, ahol Smith legalább egy lökdösődést ne robbantana ki (ami CJ-re egyáltalán nem volt jellemző). Szintén következmények nélkül.atapapa
Dehogy nincs következménye, most is kidobták a bírók Longot 😀
Egyébként talán Billick mondta a Jenkinsszel történt kakaskodás után, a TD play előtt, hogyha ő lenne Jenkins edzője, azt mondaná neki kussoljon és ne menjen bele a trashtalkba Smittyvel, mert azt a párharcot nem nyerheti meg. Következő playben jött az ominózus TD.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 021 — Egyéb témák lakó
Nyilván van még ezer és egy olyan dolog, amire nem dobnak zászlót, akár jelentősebbek is, mint a taunting TD után.gabokocka
Csak ez egy abszolút jól megítélhető dolog, és rendszerint jól is alkalmazzák.atapapa
Azért, amiért annak idején #85-re sem dobálták: ez a show része.

Amikor elkezdtem NFL-t nézni, az egyik klasszikus, amit megnéztem a SEA-CAR konferencia döntő volt, és már ott is felfigyeltem Smithre, én azóta is bírom. Ha nem egy csoportban lennék, tuti szurkolnék a Panthersnek 😊

Bocs a kellemetlenkedésért.Gyurma Pappa
Engem különösebben nem szomorít el, hogy ki a kedvenc játékosod, viszont Ocho kapta azért a zászlókat a magánszámaiért, aztán meg a csekkeket hét közben a ligától.
Arról nem is szólva hogy szinte nincs olyan meccs, ahol Smith legalább egy lökdösődést ne robbantana ki (ami CJ-re egyáltalán nem volt jellemző). Szintén következmények nélkül.atapapa
(Ezek szerint nem olvasol Falcons topikot 😀)

Azért Ocho is elég sokat "megúszott". Most egyébként a lökdösődést aláírom, de valamiért Smith ezt megússza. Lehet azért mert kicsi 😀

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Nyilván van még ezer és egy olyan dolog, amire nem dobnak zászlót, akár jelentősebbek is, mint a taunting TD után.gabokocka
Csak ez egy abszolút jól megítélhető dolog, és rendszerint jól is alkalmazzák.atapapa
Azért, amiért annak idején #85-re sem dobálták: ez a show része.

Amikor elkezdtem NFL-t nézni, az egyik klasszikus, amit megnéztem a SEA-CAR konferencia döntő volt, és már ott is felfigyeltem Smithre, én azóta is bírom. Ha nem egy csoportban lennék, tuti szurkolnék a Panthersnek 😊

Bocs a kellemetlenkedésért.Gyurma Pappa
Engem különösebben nem szomorít el, hogy ki a kedvenc játékosod, viszont Ocho kapta azért a zászlókat a magánszámaiért, aztán meg a csekkeket hét közben a ligától.
Arról nem is szólva hogy szinte nincs olyan meccs, ahol Smith legalább egy lökdösődést ne robbantana ki (ami CJ-re egyáltalán nem volt jellemző). Szintén következmények nélkül.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Nyilván van még ezer és egy olyan dolog, amire nem dobnak zászlót, akár jelentősebbek is, mint a taunting TD után.gabokocka
Csak ez egy abszolút jól megítélhető dolog, és rendszerint jól is alkalmazzák.atapapa
Azért, amiért annak idején #85-re sem dobálták: ez a show része.

Amikor elkezdtem NFL-t nézni, az egyik klasszikus, amit megnéztem a SEA-CAR konferencia döntő volt, és már ott is felfigyeltem Smithre, én azóta is bírom. Ha nem egy csoportban lennék, tuti szurkolnék a Panthersnek 😊

Bocs a kellemetlenkedésért.Gyurma Pappa
😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 021 — Egyéb témák lakó
Nyilván van még ezer és egy olyan dolog, amire nem dobnak zászlót, akár jelentősebbek is, mint a taunting TD után.gabokocka
Csak ez egy abszolút jól megítélhető dolog, és rendszerint jól is alkalmazzák.atapapa
Azért, amiért annak idején #85-re sem dobálták: ez a show része.

Amikor elkezdtem NFL-t nézni, az egyik klasszikus, amit megnéztem a SEA-CAR konferencia döntő volt, és már ott is felfigyeltem Smithre, én azóta is bírom. Ha nem egy csoportban lennék, tuti szurkolnék a Panthersnek 😊

Bocs a kellemetlenkedésért.