NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
nekem a komp pick a mániádbraxa88
Ezt jól megaszontad. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Gambleért nem fogtok kompenzációs picket kapni, ugyanis visszavonul.

 www.catscratchreader.com/2013/3/11/4089578/2013-nfl-free-agency-chris-gamble-plans-to-retireiktriad
Amúgy sem kaptak volna, mert cutolták.vassadi
Akkor nem szóltam.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Chris Gambleért nem fogtok kompenzációs picket kapni, ugyanis visszavonul.

 www.catscratchreader.com/2013/3/11/4089578/2013-nfl-free-agency-chris-gamble-plans-to-retireiktriad
Amúgy sem kaptak volna, mert cutolták.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Chris Gambleért nem fogtok kompenzációs picket kapni, ugyanis visszavonul.

 www.catscratchreader.com/2013/3/11/4089578/2013-nfl-free-agency-chris-gamble-plans-to-retireiktriad
neked a komp pick a mániád
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 371 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Gambleért nem fogtok kompenzációs picket kapni, ugyanis visszavonul.

 www.catscratchreader.com/2013/3/11/4089578/2013-nfl-free-agency-chris-gamble-plans-to-retire
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Rád bízzuk a csapat sorsát 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ha vki vinni akarja a csapatot mockdraft játékban sikítson, különben rám marad ez a nemes feladat 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Megy az egyeztetés Gross és a csapat között a szerződés módosításáról. Hogy paycut vagy átstrukturálás az egyelőre nem tiszta.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Idő kérdése volt csak, egyszerűen vele lehetett a legtöbbet spórolni. Igaz ugyan, hogy tavaly jól pótoltuk, de azért a cb egyértelmű need, jelenleg gyakorlatilag a két Josh van csak rosteren meg Dockery (vagy ő is FA?)Jakehomer
Dockery is van, illetve Munnerlynt sanszosan visszahozzuk, legalábbis erről szóltak a hírek.
Ha a frontseven jól fog működni, akkor kevésbé lesz látható a hátsó alakzat minősége, mint ahogy ez a szezon második felében működött is, persze azért így is becsúszott olyan meccs, amikor Brady Quinnből csináltunk Drew Breest.
Mellesleg sztem vki qrva jól fog járni Gamble-vel relatíve olcsón.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 595 — Panthers fan
Idő kérdése volt csak, egyszerűen vele lehetett a legtöbbet spórolni. Igaz ugyan, hogy tavaly jól pótoltuk, de azért a cb egyértelmű need, jelenleg gyakorlatilag a két Josh van csak rosteren meg Dockery (vagy ő is FA?)

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Megtörtént amire számítani lehetett, most már a sapka alatt vagyunk bőviben (vagy 3 millával 😀 )

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Gamble se pantéra már.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Nincs reális opciónk senki eltradelésére sem a szerződések miatt, mellesleg a deadmoney attól ugyanúgy megjelenik.

Még mindig nem látni az irányt, hogy merre haladunk, két átstrukturálás (Stewarttal együt három, de az kb lényegtelen), de olyan embereknél akik jó eséllyel még évekig alapemberek lesznek, egy cut és egy paycut, nagyon az utolsó pillanatokra hegyezzük ki a dolgot.

Közben Sennt újraigazoltuk vetmin körüli lóvéért, ST-be jó, és azárt ha véldetlenül felkeveredik a védelembe akkor sincs akkor tragédia.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Én első körben a Gamble, Beason, DeWill hármasnál is masszív paycutért kuncsorognék, ha ez nem megy, legalább kettőt ki kéne vágni közülük, gyaníthatóan Beason maradna, de ő is átstrukturált fizuval. Gyanítom megy is az egyeztetés az ügynökeikkel ezerrel.
Grosst a draftig nem basztatnám, tekintettel arra, hogy nem biztos, hogy vmelyik top OT prospect lecsúszik hozzánk. Ha igen az ő fizuját is lehet abajgatni, őt áthajítani RT-nek, Bellt bemozgatni belülre, Hangman cut. Ő amúgy is sanszosan cut. Kivágnám még Armantit is, sőt a Gettis Pilares kettős egyike is tök fölösleges.
Van még vagy féltucat olyan szerződés, amit átstrukturálva 10+ millót nyernénk, de adódik a kérdés, amit korábban is feszegettem, mennyire akarjuk szar helyzetbe hozni magunkat jövőre. Mondjuk Riverának lehet nem lesz jövőre, szóval ő sztem tolna át mindent amit lehet, hogy néhány FA-vel megerősítsük a csapat, pl. a Wallace/Dorsey/Vasquez hármasból egyet simán el tudnánk hozni, de akár kettőt is, ha minden követ megmozgatnunk.
Aztán lehet Gettlenman meg azt mondja lófaszt neked nem Fa-ket, ezzel a kerettel alkoss, mert jövőre Hardyval kell hosszabbítani qrvasokért....
gabokocka
kösz a választ... én nem hiszek a sok átstrukturálósdival, mert, akkor jövőre még nagyobb banánt kell nyalogatnotok. Ha jól tudom (de javítsatok ki, ha tévedek), hogy van 4 kezdő kaliberű LB-eretek. Akkor legalább egyet nem érdemes lenne kitenni? Kuechly érinthetetlen nyilván. Ha jól veszem ki a spotrac-ről, akkor egyedül James Aderson-t lehetne kirúgni, de őt sem érné meg. Gondolom legideálisabb egy Beason trade lenne, hogy vmi value-t kapni érte, mert ha idén megsérül vagy gyengén szerepél, akkor semmit sem kaptok érte.
Dea Will kirúgása sem értelmes dolog, mert sok lenne a dead money, nem? szóval itt is inkább trade kellene. Csak ugye minden csapat tudja, hogy mekkora szarban vagytok, és biztosan áron alul lehetne nyélbe ütni egy trade-et.
Egyedül Gamble lenne olyan, akit ha kirúgtok 7 milla szabadulna fel és azzal már be is férnétek a cap alá. de ha megtartjátok, akkor nem lenne 3milla dead money és ha 2014-re rúgjátok ki, akkor meg 8.5 milla szabadulna fel nulla dead money-val. De gondolom itt is a trade lenne a legjobb, vmi draft pickért, de ha nem jön össze, akkor búcsút kell inteni.
A falban is vannak akkor problémák, ahogy észlelem. Ki ezek közül a játékosok közül, akit mondjuk még elviselhetőnek tartanátok? csak Gross és Kalil?
A drafton letrade-nek mennyire örülnétek?
uhhh, bocs a sok dumáért, de kíváncsi vagyok a véleményetekre...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Én első körben a Gamble, Beason, DeWill hármasnál is masszív paycutért kuncsorognék, ha ez nem megy, legalább kettőt ki kéne vágni közülük, gyaníthatóan Beason maradna, de ő is átstrukturált fizuval. Gyanítom megy is az egyeztetés az ügynökeikkel ezerrel.
Grosst a draftig nem basztatnám, tekintettel arra, hogy nem biztos, hogy vmelyik top OT prospect lecsúszik hozzánk. Ha igen az ő fizuját is lehet abajgatni, őt áthajítani RT-nek, Bellt bemozgatni belülre, Hangman cut. Ő amúgy is sanszosan cut. Kivágnám még Armantit is, sőt a Gettis Pilares kettős egyike is tök fölösleges.
Van még vagy féltucat olyan szerződés, amit átstrukturálva 10+ millót nyernénk, de adódik a kérdés, amit korábban is feszegettem, mennyire akarjuk szar helyzetbe hozni magunkat jövőre. Mondjuk Riverának lehet nem lesz jövőre, szóval ő sztem tolna át mindent amit lehet, hogy néhány FA-vel megerősítsük a csapat, pl. a Wallace/Dorsey/Vasquez hármasból egyet simán el tudnánk hozni, de akár kettőt is, ha minden követ megmozgatnunk.
Aztán lehet Gettlenman meg azt mondja lófaszt neked nem Fa-ket, ezzel a kerettel alkoss, mert jövőre Hardyval kell hosszabbítani qrvasokért....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
sziasztok, csak egy gyors kérdés: a cap megoldásához, kit tennétek ki? Gamble, Dea Williams, Beason, Gross, vagy más? persze számításba véve a cap hit-et...
kiket hoznátok FA-ről? mondjuk WR posztra kit gondolnátok, persze nézve, h milyen fizut kérne...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ugye már egy hét sincs az FA kezdetéig, de mi még mindig lapítunk.
Sztem nagyban függenek a cutok attól, hogy kivel akarunk átstrukturálni, mennyire akarjuk szarabb helyzetbe hozni magunkat jövőre. A Saints pl igen szépen tolja át jövőre a fizukat, egy év múlva ilyenkor még nagyobb trutymóban lesznek, ha csak nem sikerül 4-5 startert draftolniuk, míg a Falcons rendesen kipucolta a sapit Turnerék cutjával.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Riverat (mint játékos ofkorsz) jelölték a College Football HoF-be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2013/03/02/3889698/gm-dave-gettlemans-work-with-carolina.html

Person szerint Gettleman teendői a draftig, nem minddel értek egyet.
- Ha már akarunk veterán cornert, próbáljunk meg Gamble-vel új szerződést kialakítani, ha nem meg még mindig lehet cutolni és mást keresni, kérdés mennyi pénzt óhajt.
- Nekem Giants WR nem kell, sztem egyik sem jobb, mint Murphy volt, hozzá képest pedig upgrade kéne
- Hangman nyugodtan cutolható, és legalább még vagy 5 szerződéshez hozzá kéne nyúlni paycut (Beason, DeAngel), vagy csak sima átstrukturálás (CJ, Godfrey, Anderson, Gross, Smitty), erejéig.
- majd elfelejtettem, Andersont sem kell megtartani, amikor cap szűkén vagyunk teljesen felesleges két QB-t tartani viszonylag sok pénzért Cam mögött. Ha kidől nekünk úgyis mindegy, Clausen pedig a cut esetén se szabadítana fel semmit a cap alól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Hardy facebookon:
just so everyone knows I have challenged falcons Defensive end who is also a pro boxer Ray Edwards to a boxing match and he has accepted so be on the look out heavyweight showdown

remélem azért nem sérül meg, ismerve a formáját, de kétségkívül nagy arc 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Jaja, pont most olvastam.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Ron Edwards cut, 2,4 millió spórolás:  espn.go.com/nfl/story/_/id/9003178/ron-edwards-released-carolina-panthers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Olsen fizuja is át lett alakítva, akárcsak Kalilé 2.4 millát megspóroltunk vele.
A Falconsnál megtörtént a nagytakarítás, Turner, Abraham és Dunta is lapátra került, ott azért egy év alatt igen sok lyuk keletkezhet, ha Gonzo sem tér vissza és Grimes-t sem sikerül megtartani. Nem feltétlen baj az 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
123.9 millió lett a cap, most kicsit több, mint 5 millával vagyunk felette, úgy, hogy még egy tucat olyan szerződéshez nem nyúltunk, amivel több milliót lehet nyerni egyszerű átsrukturálással, és akkor a törvényszerű cutokról még nem is beszéltünk. Ha nagyon akarjuk Wallace-t simán lesz rá helyünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ma is lehozták hogy tuti kivágjuk Gamble-t legalább egy hete nem volt erről semmiféle írás 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.