NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ken Dorsey lett a QB coach

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Sztem amúgy idén nem szabad WR-t húznunk, mert nehezen hiszem, hogy akit draftolunk idén hasznosabb lenne Smitty-nél, Olsennél és talán még LaFellnél sem, így tök fölösleges első körös/második körös picket egy negyedik opcióra ellőni. Ha top3 pickünk lenne és lenne CJ vagy Green kaliberű prospect akkor oké, de így nem látom értelmét, mikor ennél jóval nagyobb hiányosságaink vannak, és 99%, hogyha nem megyünk PO-ba akkor Riverának meszeltek.

Ellenben ha a támadó/védőfalba, secondarybe húzunk, ott várható azonnali upgrade. Mondjuk sok változhat még a cutok következtében, de meg lennék lepve, ha nem ezekre a posztokra lőnénk el az első két draftcetlinket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Stew és DeWill is nyomatta twitteren, hogy Skipper visszajön. Ez remek önmagában, azonban lófaszt sem ér, ha nem használjuk megfelelően a futóinkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A ST egész jó volt az utolsó pár meccsen, meg ott tényleg nem kell csodát tenni, csak ne legyünk ultra szarok.

Shula viszont meh, de legalább nem Shurmur. Na, ez a pozitív hozzáállás 😊

Nyilván az állandóság szólt mellette, de az eddigi karrierje kisebb-nagyobb failek sorozata, nem tudom, miben reménykedik Rivera, de legfeljebb majd kellemesen csalódom.

Ricky Proehl WR coach -> hire of the year 😊 Még Skippert kéne visszahozni a futók mellé, Rivera állítólag megkereste.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Shula még hagyján, engem igazából a ST coordinator kérdés basz fel agyilag, nem hiszem hogy senki se lett volna upgrade és/vagy megszerezhető a meghallgatottak közül.
Mindegy nem idegesítem magam, messze még a szezon ráérek akkor agyfaszt kapni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Ezzel úgy vagyok, hogy majd meglátjuk.Valószínűleg ez volt a legmegfelelőbb megoldás mert a többi jelölt elképzeléseit időbe telt volna elsajátítani vagy hozzásimitani a mi rendszerünkhöz. Házon belül ismert emberekkel folytatjuk,lehetőleg több sikerrel mint tavaly.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
szegény Cam, ilyet rosszat azért nem hiszem, hogy kívántam volna neki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ja, most olvastam én is, hát nem vagyok elragadtatva. Ricky Proehl lett a WR coach, Richard Rodgers lett a ST coordinator, mindent megoldottunk házon belül, kár volt a sok interjúért.
Továbbra sem érzem, hogy rommá nyerjük magunkat a fontos meccseken az új szezonban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Arms Carolina Panthers 22
Shula lett az OC

 blogs.charlotte.com/panthers/2013/01/shula-gets-panthers-oc-job-proehl-rodgers-promoted.html
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Megnéztem Gettlemagic sajtótájékoztatóját, engem megvett kilóra, már csak a Don Vitós hangszínével is 😀

Alapelve: kell egy qb, td-képes playmakerek és falak. Oké, nem találta fel a spanyol viaszt, de tényleg erről szól a foci. Ezek közül az OL-ben vagyunk leggyengébbek, illetve továbbra is azt mondom, hogy nagyon kell egy top WR, elkapott TD-kben Olsen vezette a csapatot öttel, Smitty és LaFell négy-négy, az nagyon kevés.

Emberünk nem az a bs-elő típus, vicces volt, amikor mondta, hogy megkérdezhetik Riverát is, hogy egyenesen megmondja a véleményét. 😊 Azt is kiemelte, hogy minden döntése racionális lesz, az emóciók nem játszanak majd szerepet, kis szúrás Hurney felé, illetve lehet, hogy közönségkedvenc cutokat jelez.Jakehomer
Szimpatikus csóka, az arca nekem kicsit hajaz Jake 60 éves verziójára 😊 Azért konkrétumokat nagyon nem mondott, mondjuk nem is vártam tőle a bemutatkozó sajtótájékoztatón.

Shula is nyert interjút az OC posztra, több embert már nem is kívánunk meghallgatni, Shula, Shurmur és Jackson közül kerül ki majd a befutó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Megnéztem Gettlemagic sajtótájékoztatóját, engem megvett kilóra, már csak a Don Vitós hangszínével is 😀

Alapelve: kell egy qb, td-képes playmakerek és falak. Oké, nem találta fel a spanyol viaszt, de tényleg erről szól a foci. Ezek közül az OL-ben vagyunk leggyengébbek, illetve továbbra is azt mondom, hogy nagyon kell egy top WR, elkapott TD-kben Olsen vezette a csapatot öttel, Smitty és LaFell négy-négy, az nagyon kevés.

Emberünk nem az a bs-elő típus, vicces volt, amikor mondta, hogy megkérdezhetik Riverát is, hogy egyenesen megmondja a véleményét. 😊 Azt is kiemelte, hogy minden döntése racionális lesz, az emóciók nem játszanak majd szerepet, kis szúrás Hurney felé, illetve lehet, hogy közönségkedvenc cutokat jelez.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ahogy a többieket elnézem, inkább az érettségijét akarja megcsinálni, nem a diplomáját. 😂

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding





Cam suliban, beszarás 😀
Nem pont úgy néz ki mint a milliomos sportoló...

Közben Charlotte városa megszavazott 125 millát a stadion felújítására.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Toub lelép Chicagóból, már csak az kell, hogy minket válasszon (eddig a Chiefs volt aki még érdeklődött iránta).
gabokocka
Már ki is nevezték a Chiefs ST élére. Egyébként ha April jön az is elég jó választás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Toub lelép Chicagóból, már csak az kell, hogy minket válasszon (eddig a Chiefs volt aki még érdeklődött iránta).
Grudennek is fogynak az opció, már csak 3 csapat edzői széke szabad, így Jackson érkezési esélyei is javulnak.
Jó volna ha sikeürlne megszerezni őket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Cam visszament az egyetemre, hogy megszerezze a diplomáját. A nagyképű egoista öntelt pöcs...

gabokocka
JMR is.Amadeus91
Neki az állásinterjúhoz kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Cam visszament az egyetemre, hogy megszerezze a diplomáját. A nagyképű egoista öntelt pöcs...

gabokocka
JMR is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Hue fasza OC, de
-neha tul okos, trukkos akar lenni...ez altalaban visszafele sul el.
-kreativan indult nalunk, de a vegere elfogyott.
-RB poszton nem igazan ismeri a rotalast. DMC futott vegig amig le nem serult. Aztan csak Bush futott, vegere lelassulva. Ha korabban keverte volna mar Bust DMCvel lehet tovabbtart Darren egeszsege. Ha hoz Bush melle vmi csere futot vagy hasznalja Reecet(fb) vszeg nem fogy el annyira Bush. Nalatok a sok futo miatt ez erdekes lehet...
-TE posztot nem igazan hasznalja
-nalunk HC munka miatt iszonyat ego-ja lett a vegere, elvesztette az oltozo jelentos reszet, de gondolom az, h csak vmi cb edzonek kellett Cincybe(gondolom Palmer trade miatt is 😉) kicsit visszavett az arcabol...Rolni
ez is mind igaz, de minden hibája ellenére egy működő (értem ezalatt statokban és játék képe alapján is) offense-t rakott össze olyan emberekből, akikkel idén Knapp szenvedett, jóformán akkor tudtunk haladni ha az ellenfél már 2td-vel ment vagy szintén top5ben fog idén választani.
Valóban túl nagy lett a hatalma túl gyorsan és ez rossz irányba vihette az egóját, de ettől függetlenül fasza offense coord lehet, valamint van annyira bevállalós és kreatív, főleg a futójátéknál (+screenek, reverse-k), hogy kihasználja a keret potenciálját, főleg ha egy egészséges Stewart, DeWill és persze Cam lesznek a katonái. Persze semmi nem garantált de így elsőre sokkal jobb fit-nek tűnik nektek Shurminál


több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Cam visszament az egyetemre, hogy megszerezze a diplomáját. A nagyképű egoista öntelt pöcs...

Közben megvolt az interjú Jacksonnal és Shurmurral, nem győzöm elégé hangsúlyozni, melyiküknek örülnék jobban. ST coordinatornak pedig meginterjúvoltuk Bobby Aprilt, az Eagles korábban ugyanezen a pozícióban alkalmazott edzőjét. Ő is simán jó lenne (mondjuk Toub lenne a favoritom), és azért látszik, hogy JR most nem spórolna a stábon, Rivera azt hozhat maga mellé akit akar, a pénz nem számít.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Csöbörből vödörbe?

Steve Reed ‏@SteveReedAP
Dave Gettleman has a similar philosophy to GM Marty Hurney in that he wants to build through the draft. Says free agency can be "dangerous."empty taxi
15 millával vagyunk a cap fölött, mit kéne nyilatkoznia?
Mellesleg ha megnézed a PO résztvevők keretét, mindinkább a draft útján építkezők érnek oda, mint a nagybevásárlást tartó csapatok. A fontosabb az volna, hogy a saját játékosok hosszabbításainál sokkal okosabban járjunk el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Csöbörből vödörbe?

Steve Reed ‏@SteveReedAP
Dave Gettleman has a similar philosophy to GM Marty Hurney in that he wants to build through the draft. Says free agency can be "dangerous."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Shurmur teljesen más jellegű O-ban gondolkodik, mint amit Rivera alatt mi játszottunk, nem tudom elképzelni, hogy igaz a hír. Ha meg mégis, akkor no comment.Jakehomer
Hát ő is jön ma. Nem volnék boldog tőle, és akkor finom voltam és nőies, a kreativitását az elmúlt években valahogy nem nagyon tudta kibontakoztatni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Én olyan, a power running game-hez elkötelezett OC-t keresnék, aki emellett kellőképpen kreatív ahhoz, hogy kiaknázza Cam minden képességét talajon, levegőben. Chudból és Davidsonból egész jó edzőt lehetne összerakni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
mularkey felfogása ilyen futó szekcióval és cammel még jó is lehetne nálatok. bár félő, hogy cam képességeit nem aknázná ki teljesen...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Hétfőn jön Jackson interjúra, de könnyen lehet, hogy marad a Bengalsnál, mert Gruden távozása esetén ő venné át az ottani OC posztot. gabokocka
Mondjuk sokat nem emelt Gruden ázsióján a PO meccs ...