NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Az elmúlt napok eseményei után ez várható volt.

Gyanítom, playoff vagy bust lesz a 2013-as idény.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rivera marad.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Panthers owner Jerry Richardson is "clearly agonizing" over the decision of whether to retain head coach Ron Rivera.
Richardson and Rivera are meeting on Saturday face-to-face, and Rivera's fate will be determined once Richardson hires a general manager. In 2012, Carolina won its final four games and finished 7-9. If Rivera were kept, he would also figure to retain offensive coordinator Rob Chudzinski, giving face-of-the-franchise Cam Newton continuity. It's going to be a very tough call for Richardson.

Hát ezt látjuk mi is

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Na Andy Reid elkelt, érte annyira nem fáj a szívem, viszont Pioli felszabadult, mint GM, ő egy próbát megérne nekem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Már nem emlékszem hol olvasatam, hogy azzal, hogy nem történik semmi, egyre nagyobb az esélye Rivera maradásának. Eddig amikor Jerry kibaszott valakit, mindig egyből megtette, nem várt vele napokat, heteket. Ezentúl senkinek sem jó ez az időhúzás, egyfelől mi is hátrányba kerülünk azokkal szemben, akik már interjúztatják az edzőket, másfelől Riverának is szívás, mert nem tudja mi lesz a sorsa, és adott esetben nehezebben talál magának új helyet. Jerry meg nem olyasféle ember, aki így kibaszna bárkivel.

Az a bajom így jobban végiggondolva a dolgokat, hogy hiába javultunk fel, ebben azért döntő szerepe volt annak is, hogy könnyebb ellenfelekkel játsztottunk, ha kiélezett szitu lett volna erős csapat ellen, ugyanúgy szívtunk volna mint év elején. Most hétvégén is a bírók mentették meg a seggünket, és adtak lendületet a csapatnak, a Falcons ellen is volt szerencsénk a bírókkal amint feljöttek. Valahogy az az érzésem, ha szarban vagyunk és nem jól alakulnak a dolgok ez a csapat nem képes átlépni a plusz akadályokat. Sőt néha magunknak is rakunk ki néhányat, akkor meg már meg vagyunk lőve teljesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Igazából akármennyire is ellene voltam annak, hogy maradjon RR, egyre jobban úgy gondolom, hogy mégis maradnia kéne. Tetszik az amit a védelemmel csinált, ott látom, hogy mi az alapkoncepció.Tisztán kivehető a fejlődés.Ligaelit LB sor(ha mindenki egészséges marad) D-linenagyot fejlődött Hardy és CJ kiemelkedik. Alexander fejlődésre képes. egy jó secondary az ami hiányzik ahhoz, hogy top 3-as védelem legyen. Ott viszont tele vagyunk fiatal srácokkal akik reményeim szerint a következő szezonra sokat fejlődhetnek Norman-ben megvan a lehetőség mert lát a pályán,csak ugye mégis csak rookie. A legnagyobb ellenérv RR-el szemben amit én állítok, az az, hogy nem igazán látom, hogy ő mint HC mennyit fejlődött. Nyilvánvalóan fejlődött ez nem is lehet kérdés, az ütemével és a mennyiségével van a baj. Nem tudom, hogy képes lesz e megugrani a következő szintet, vagy áll majd egy helyben karba tett kézzel,mint a szezon első felében a meccseken. Jerry valóban nyilatkozhatna nem jó ez senkinek szerintem, hogy várunk rá,mint a messiásra, hogy kinyögjön végre valamit. Meg kell adnia a bizalmat Riverának,még egy évre minimum, mert ha nem akkor rengeteg változás lesz (aminek nem igen örülnék, mert a közeljövőben nem hiszem,hogy playoffra esélyes csapatot tudna akkor építeni egy teljesen új managemant) és az idő egyre fogy. Always keep your eyes on the time, because time doesn't keep an eye on you!

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
3/4től La Canfora beszél egy rádióműsorban arról h szerinte mi lesz RR sora, itt lehet hallgatni:  charlotte.cbslocal.com/category/watch-listen/empty taxi
Az érdekesebb az volna, ha Jerry nyígna vmit, hogy mi a fütykös terve van a jövőre nézve a csapattal. Most sztem La Canfora kb annyit tud mint mi, nem hiszem hogy Richardson felhívta volna, hogy figyu ez lesz a következő szezonban a csapattal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
3/4től La Canfora beszél egy rádióműsorban arról h szerinte mi lesz RR sora, itt lehet hallgatni:  charlotte.cbslocal.com/category/watch-listen/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Igen, nekem is ez az érzésem. Viszont ha marad Rivera, adja magát a kérdés, hogy a stábból is marad-e mindenki (nyilván Chud a potenciális jelölt a picsánrúgásra).

Mondjuk nem tudom, hogy kinek az ötlete volt, hogy az O olyan elképzelésekkel lépjen pályára mint tette azt az év elején, de nyilván benne voltak mindketten. Nekem picit fura, hogy egy defensive minded HC ennyire elvarázsolt offense-t akart látni, hiszen általában az ilyen edzők a tradicionálisabb támadójáték hívei. Ami nem mellesleg jobban is feküdne a csapatnak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Minél tovább tart az új GM keresése, annál valószínűbb, hogy Rivera marad. Ha Jerry nagyon ki akarta volna rúgni, már megtette volna szerintem...Jakehomer
RR-t sztem a GM-re bízza, ez így van rendjén, anno Holmgren is adott egy évet Mangininek (fail), de pl. McKenzie szvsz nem biztos h jól járt a Raidersnél azzal h kirúgta Hue Jacksont ahogy odakerült.
empty taxi
Na persze, rá bízza, és szerinted nem kerül szóba a potenciális GM-ek interjúztatása közben, hogy mik is a tervei a HC-vel? 😊 Lehet, hogy nem szerencsés, de a tulaj nálunk, ha csendben is, de érvényesíti akaratát az ilyen szakmai kérdésekben (is).

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Minél tovább tart az új GM keresése, annál valószínűbb, hogy Rivera marad. Ha Jerry nagyon ki akarta volna rúgni, már megtette volna szerintem...Jakehomer
RR-t sztem a GM-re bízza, ez így van rendjén, anno Holmgren is adott egy évet Mangininek (fail), de pl. McKenzie szvsz nem biztos h jól járt a Raidersnél azzal h kirúgta Hue Jacksont ahogy odakerült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Minél tovább tart az új GM keresése, annál valószínűbb, hogy Rivera marad. Ha Jerry nagyon ki akarta volna rúgni, már megtette volna szerintem...

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mindenesetre jó volna minél hamarabb megtalálni a GM-et, hogy lehessen dönteni Rivera sorsáról (már ha ennek függvénye az edzőkérdés), mert ha sokat pöcsörészünk, jó pár edzőjelölt elkelhet, ha véletlenül kivágnánk RR-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
La Canfora:
As I've been saying, Panthers high on Giants exec Dave Gettleman. Have asked permission to interview him for GM job as well as NYG Marc Ross


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Picsába pedig azt hittem hogy lehet hinni ennek FB-nak... mármint a bowl.hu-nak

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Addig is szavazzunk DeAWill-re
 www.nfl.com/voting/players-air-and-ground/2012/REG/17

#KeepPounding
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Én még mindig nem találtam a kirúgásra vonatkozó bejelentést, csak hogy valószínű blablablaGorro
Azért, mert nincs is és ma nem is lesz.Jakehomer
Csak mert a bowl.hu a fb-on már írta a többiekkel, erre elkezdtem vadul keresni 😊

#KeepPounding
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Én még mindig nem találtam a kirúgásra vonatkozó bejelentést, csak hogy valószínű blablablaGorro
Azért, mert nincs is és ma nem is lesz.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Én még mindig nem találtam a kirúgásra vonatkozó bejelentést, csak hogy valószínű blablabla

#KeepPounding
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Rivera cut 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek


több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ahogy nézegettem DeAngelo szerződését, nagyobb lenne a bünti a cutolása után, mint amennyit nyernénk a fizuján. Hurney öröksége...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A tegnapi meccsen McBride amikor lezúzta Camet, már rég nem volt ott a labda, persze nem repült zászló. Nem mondom hogy szabálytalan volt, mert nem ismerem a szabálykönyv minden betűjét, de azzal a mozdulatával a védő a játékot már nem tudta befolyásolni, ellenben fasza sérülést tud okozni. Nem volt megállíthatatlan mozdulatban, egyszerűen csak lebaszta Camet a földre, miután ő már rég eldobta a labdát. Na én ezeket büntetném, de qrvára. És nem azért mert a mi játékosunk ellen csinálták, hanem mert más célja nem lehetett, mint sérülést okozni.gabokocka
Ezt hívják úgy, hogy "megbántizta". 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
A tegnapi meccsen McBride amikor lezúzta Camet, már rég nem volt ott a labda, persze nem repült zászló. Nem mondom hogy szabálytalan volt, mert nem ismerem a szabálykönyv minden betűjét, de azzal a mozdulatával a védő a játékot már nem tudta befolyásolni, ellenben fasza sérülést tud okozni. Nem volt megállíthatatlan mozdulatban, egyszerűen csak lebaszta Camet a földre, miután ő már rég eldobta a labdát. Na én ezeket büntetném, de qrvára. És nem azért mert a mi játékosunk ellen csinálták, hanem mert más célja nem lehetett, mint sérülést okozni.gabokocka
Egyetértünk, ezt én is írtam már az eredménykövetőben is, hogy tök felesleges.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hardy hitjére a szabályok betűje szerint tényleg rá lehetett dobni a sárgát, az úgynevezett védtelen játékoshoz nem lehet sisakkal hozzáérni - nemcsak fején, sehol. Pedig hát Palmer kereste a bajt, mert az már bőven a zseben kívül volt, sokat várt a dobással, pontosan tudta, hogy jönni fog a hit, és bár Hardy nem fejjel vezette az ütést, ott volt a sisak Palmer oldalában. Erre mondta Beuerline, hogy tíz éve, amikor ő játszott, ez még egy szuper defense play volt. Jakehomer
Nekem ezzel csak az a bajom, hogy a szabályok betűi szerint egy meccsen 176 alkalommal kéne repüljön a zászló. És mégsem történik meg. Tehát vmi nem kóser. Fontos a játékosok egészsége, dobják is a zászlót azokra az ütésekre, amiknél a sérülés okozása a cél, de ha megtiltják a szerelést, akkor megbaszhatják az egész focit. Mert ha futsz izomból, nem tudsz úgy tackle-t csinálni, hogy ne érjen a sisak a csávóhoz, ha csak nem vagy zsiráf, vagy nincs lecsatolható fejed. Vagy próbálhatod kézzel fellökni, mint a kislányok egymást az oviban. De az már nem foci.

gabokocka
A tegnapi meccsen McBride amikor lezúzta Camet, már rég nem volt ott a labda, persze nem repült zászló. Nem mondom hogy szabálytalan volt, mert nem ismerem a szabálykönyv minden betűjét, de azzal a mozdulatával a védő a játékot már nem tudta befolyásolni, ellenben fasza sérülést tud okozni. Nem volt megállíthatatlan mozdulatban, egyszerűen csak lebaszta Camet a földre, miután ő már rég eldobta a labdát. Na én ezeket büntetném, de qrvára. És nem azért mert a mi játékosunk ellen csinálták, hanem mert más célja nem lehetett, mint sérülést okozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.