Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mare lett az új kickerünk. Tilos nevetni! 😀 😀 😀
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Normant padoztattuk meccs közben, hogy megnézhessük Dockeryt. Kegyetlen egy forma ez a Rivera 😀gabokocka
Próbálja kicsit motiválni, még jól is elsülhet.

Amúgy Naka sérülése után gyönyörű volt a secondary: Josh Thomas, Captain, Dockery, DJ Campbell és Collins volt az öt db. Feléről azt se tudtam a szezon előtt, hogy létezik 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Hát ja, picit elbizonytalanított az edzőváltásban a tegnapi meccs. gabokocka
Én a Skins meccs után voltam így kicsit, de azóta jött a Tampa és a KC elleni blama, ezeket nálam nem írja felül egy lapos Falcons (az első félidőben mintha pályán se lettek volna) legyőzése. Az kétségtelen, hogy vannak pozitív jelek, csak egyszer érném meg, hogy szoros meccs végén nem chokerkedünk...

A másik trend, amit meg kell törnünk, az pedig Cam turnoveres meccseivel kapcsolatos, ugye két év alatt pontosan nulla meccset nyertünk, amikor Cam eladta a labdát akár csak egyszer is.

Összehasonlításképp a Colts csak idén hatot, amikor Lucknak volt turnoverje - nem lehet ennyire QB-függő egy csapat, nem fair Cammel szemben, így is kurva nagy nyomás van rajta.

Az is non sense, hogy az utolsó négy meccsen Cam olyan statokat nyom (passz + futás együtt 340 yard átlagban, összesen 11 TD, nulla turnover, 112-es rating) amit senki nem szégyellne és mégis buktunk kettőt is ezek közül.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
T.Davis és kikli elit volt megint, draft óta fáj,hogy nem hozzánk került de akkor már itt is szeretem a játékát.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hát ja, picit elbizonytalanított az edzőváltásban a tegnapi meccs. Mert egyfelől az egyértelműen az ő saruk, hogy nem tudjuk behúzni a szoros meccseket és rendkívül idióta módon bukjuk el őket sorra, másfelől látszik, hogy versenyképes csapatot raktak össze, aki bárkivel képes szoros meccset játszani. Egy váltással egyfelől kockáztatjuk, hogy a következő HC-vel ez meglesz, másfelől viszont lehet nyerni, ha nem lesz akkora idióta playhívás és egyebek terén mint a jelenlegiek. A kérdés sztem hogy Rivera meg tudja-e győzni Jerryt hogy jövőre már nem lesz lúzer. Ha igen marad, ha nem akkor repül. Mindent egybevetve én még mindig a váltás mellett vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Igen, Cam egyértelműen fejlődött az elmúlt pár fordulóban.Az az érdekes, hogy ez tavaly is így volt, a szezon végére kezdett összeállni a csapat, és kezdtek gyűlni a W-k. Meg kéne már ragadni az alkalmat az edzői stábnak és ki kéne aknázni azt a potenciált ami ebben a csapatban van már a szezon kezdetétől fogva. Mindig felhúzom magam rajta ha visszagondolok az elmúlt meccsekre. Egy tény valóban érdekes offseasonunk lesz.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Halkan jegyzem meg, hogy Cam így a szezon második felében igen komoly játékot mutat, a legutóbbi négy meccs asszem valami 11 TD 0 turnover. Nyilván nem lesz mindig így, de ez több, mint bíztató a jövőre nézve. Na meg Luke, lesz vagy 170 tackleje a szezon végére, ha coverage-ben picit javul (kevesebbszer szopja be a playactiont) akkor überbrutál D-t lehetne építeni köré. Mondjuk Hardy megtartását nehezíti majd CJ picit túllőt szerződése, mert sztem az utóbbi időben jobban játszik nála... Szép feladat az új GM számára. TD meg nagyon megérdemelte ezt a picket, hatalmas pechje hogy nem lesz sansza a comeback player of the yearre PM és AP miatt, neki kéne egy ilyen díjat osztani három éves viszonylatban.

Annyira jókat mosolygok magamon, hogy lelkesedek, aztán elutazunk San Diegóba és levernek minket, mint vak a poharat 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ma mindenki szívott a csoportból csak mi nem 😀
Normant padoztattuk meccs közben, hogy megnézhessük Dockeryt. Kegyetlen egy forma ez a Rivera 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Ma nyerünk, mert nem tudom nézni a meccset, ilyenkor mindig nyerünk. 😊Gorro
Felmerül a kérdés, hogy eddig mi a fenéért nézted őket. 😊Jakehomer
😀 öööö...ebben a szezonban. 2. félidőre csak ideértem most is, de rontottam el.😊

#KeepPounding
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
gratula, megérdemelt W, megérdemelt L 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ma nyerünk, mert nem tudom nézni a meccset, ilyenkor mindig nyerünk. 😊Gorro
Felmerül a kérdés, hogy eddig mi a fenéért nézted őket. 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hát erre ráéreztünk, de benne volt a levegőben.
Hardy jobb jós, mint Kalil, jövőre ha lehet ő vegyen hirdetést 😀

Jaj annak az ellenfélnek aki ellen megnyerjük a coin tosst 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Ma nyerünk, mert nem tudom nézni a meccset, ilyenkor mindig nyerünk. 😊

#KeepPounding
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Ma nyerünk. 😀 méghozzá a futójáték fog dominálni. Aztán lehet nagyon melléfogok ezzel a kijelentésemmel.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Most ki fogtok röhögni, de sztem nyerünk 😂gabokocka
Annyira megzakkant a D, mióta Fua meg Kearse nyomja középen, hogy nehéz elképzelni. Jakehomer
Ja én nem ész érvekre alapozom 😀
Ez a szezon arról szól, hogy a Falconsnak minden sikerül, akármilyen szarul játszanak akkor is nyernek ha nem akarnak, mi meg mindenféle módon kiszopunk, bármit is csinálunk. Lehet egy meccs az évben, amikor ez megfordul.
Oszt vagy nem, és simán minden erőlködés nélkül legyaknak minket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Most ki fogtok röhögni, de sztem nyerünk 😂gabokocka
Annyira megzakkant a D, mióta Fua meg Kearse nyomja középen, hogy nehéz elképzelni.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Injury report

LaFell doubtful (Murphy lesz a no2 és Armanti a no3 - beszarás)
Godfrey questionable (Nakamura DJ Campbell safety páros odaferne, worst ever...)
James Anderson és Dwan Edwards is questionable eléggé lyukacsos lehet a védelem.

A hét közbeni roster változásokról is emlékezzünk meg Martin IR, Bridges cut, Applewhite IR
Jött Armond Smith (RB) és Thomas Austin (OL) a PS-ből, valamint Mario Addison (DE) a Skins PS-ből.

Smith igen jó benyomást tett rám a szezon előtt, remélem kap egy kis lehetőséget.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Játszani fog nincs komolyabb baja.
Hardy ügyesen lenyilatkozta, hogy jobb csapat vagyunk, mint a Falcons 😀 Kár, hogy hogy 12 forduló alatt 8-cal több meccset nyertek 😀

Most ki fogtok röhögni, de sztem nyerünk 😂gabokocka
szerintem kikapunk. Newton annyira bizonyítani akar ellenünk, otthon is alig nyertünk (2 perc alatt 10 évet öregedtem a végén), és sztem Hardy túlzott optimizmusa átragadt minimum a csapat felére. Mi meg nem nagyon akarunk titeket komolyan venni, a Giantsre koncentrálunk.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Játszani fog nincs komolyabb baja.
Hardy ügyesen lenyilatkozta, hogy jobb csapat vagyunk, mint a Falcons 😀 Kár, hogy hogy 12 forduló alatt 8-cal több meccset nyertek 😀

Most ki fogtok röhögni, de sztem nyerünk 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Olsen mitől lett sérült? 😊

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Atlantát eltudjátok kalapálni szerinted? 😊 Valahogy nem merek most rájuk fogadni 😀steroid stewie
El tudnánk, de nem fogjuk.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
fogadj arra hogy buklyuk a pénzfeldobást

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nem is értem, hogy 1.9-es oddsal, miért raktalak bele titeket a kötésembe. nyilván nem vagyok fan, de elsírom magam...Zsoca
Hát baszki, ránk fogadsz, meg is érdemled 😀gabokocka
Atlantát eltudjátok kalapálni szerinted? 😊 Valahogy nem merek most rájuk fogadni 😀steroid stewie
eltudnak, de azért én nagy pénzt nem tennék rá 😀 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most olvastam egy érdekes statisztikát.

The 3-9 Panthers are 0-for-13 on coin tosses this season (0-for-2 in Week 11, including overtime flip). Since 1998, the Panthers are the first team to lose their first 13 coin tosses. The odds of losing 13 straight coin tosses are 1 in 8,192.

Ti vagytok 1998 óta az első csapat amely elveszítette az első 13 pénzfeldobását. Ennek 1 a 8192-höz az esélye 😊
több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
nem is értem, hogy 1.9-es oddsal, miért raktalak bele titeket a kötésembe. nyilván nem vagyok fan, de elsírom magam...Zsoca
Hát baszki, ránk fogadsz, meg is érdemled 😀gabokocka
Atlantát eltudjátok kalapálni szerinted? 😊 Valahogy nem merek most rájuk fogadni 😀