Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Úgy tűnik ez sem volt elég Jerrynek, Rivera marad az utolsó hat meccsre. Ha tovább is akkor én feladom, egy darabig nem nézek Panthers meccset...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀gabokocka
Nekem különleges lesz. Szerintem azért nyertek bővenJanek
Azért az Eagles D nem olyan rossz, a mi offenseünk meg szar, ez ellen a fogyatékos Bucs D ellen sem tudtunk normálisan haladni. Szóval egy kevés pontos szoros meccsre számítok, amit szokás szerint elbalfaszkodunk a végén. Bár az is benne van, hogy blowout lesz mint a Giants ellen, a nagyközönség előtt mindig förtelmesen szereplünk.

Azért titkon bízom benne, hogy este jön a breaking news 😊gabokocka
érdekes lesz melyik csapat veri meg jobban saját magát

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀gabokocka
Vagy mi lehet licitálni szvsz a liga két jelenlegi legbohócabb csapatát látjuk majd 😛 a tehetség meglenne csak hát....dande
Ez a díj a Chargersé.empty taxi
Áh, fasorban se vagytok, majd meglátod, amikor egymás ellen nyomjuk.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát egyelőre nagyon nem akarnak jönni a reportok a változtatások soráról. 😀
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀gabokocka
Nekem különleges lesz. Szerintem azért nyertek bővenJanek
Azért az Eagles D nem olyan rossz, a mi offenseünk meg szar, ez ellen a fogyatékos Bucs D ellen sem tudtunk normálisan haladni. Szóval egy kevés pontos szoros meccsre számítok, amit szokás szerint elbalfaszkodunk a végén. Bár az is benne van, hogy blowout lesz mint a Giants ellen, a nagyközönség előtt mindig förtelmesen szereplünk.

Azért titkon bízom benne, hogy este jön a breaking news 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀gabokocka
Nekem különleges lesz. Szerintem azért nyertek bőven

több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀gabokocka
Ne legyél benne biztos, mi mindíg tudunk sokkal lejebb csúszni. Igazán nem lehet panaszunk ami az idei évet illeti. Mindíg, minden meccsen sikerül meglepiük, engem legalábbis. Egyszóval, can't wait to see 😊

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀gabokocka
Vagy mi lehet licitálni szvsz a liga két jelenlegi legbohócabb csapatát látjuk majd 😛 a tehetség meglenne csak hát....dande
Ez a díj a Chargersé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 061 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀gabokocka
Vagy mi lehet licitálni szvsz a liga két jelenlegi legbohócabb csapatát látjuk majd 😛 a tehetség meglenne csak hát....
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Jövő héten ugyanezt fogjuk tudni előadni primetime időpontban. Priceless 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nézzük, milyen hatással volt az edzőcsere a ST-re:
- első punt returnnél Captain fumble -> végül is pozitív, mert bár TD-t kaptunk egy eredetileg 3&out után, de utána már Adams hordott vissza,
- kihagyott FG -> végül is pozitív, mert kiderült, hogy Medlock ugyanúgy kúrja mellé a 40 yardosokat, mint Mare, de legalább olcsó,
- és a kedvencem, a fake punt saját térfélen -> végül is pozitív, mert megmutattuk, hogy ez is benne van a playbookban. És hát kaptunk belőle pontot? Na ugye.

Rivera egy dolgot nagyon megtanított: mindig van lejjebb.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A sajtótájékoztatón a szokásos dolgok hangzottak el, az observeren van egy szavazás arról, hogy ma este is Rivera lesz-e HC, egyelőre 59% szerint nem...

Amúgy nem hiszem el, hogy a stábban nem tűnik fel senkinek, hogy a védelmünk alkalmatlan arra, hogy preventet játsszon, amint nincs normális nyomás szétesik a teljes védelem, egyszerűen ilyen secondaryvel nem lehet ennyire visszaállni. Illetve lehet, csak akkor ez lesz az eredmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Közepes játékot pl. a Falcons elleni meccsre értettem, amikor egészen jó volt mind a D, mint az O, és mégis sikerült kikapni.

Kár ezért az idényért, Rivera balfék, én ezt már tavaly is mondtam, szerintem nem voltam egyedül ezzel a véleménnyel.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem a LB sor liga szinten is a legjobb,Cam is elit lehetne, stb. valami hasonló megy ott mint az eaglesnél csak annyira mégsem szar mint itt.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Még csak közepesen se játszottunk, de hála a Bucs balfaszkodásainak és a védelemnek, megnyertük a meccset, amit később tálcán adtunk oda nekik, ők pedig köszöntek szépen...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Nem láttam ezt a meccset, de a Falcons ótvar játékkal meccset tud nyerni, a Panthers meg közepesnél jobbal is tud meccset veszíteni. Szerintem a keret ott sem erősebb sokkal (najó, azért elkapókkal illetve egy Tonyval jobban állnak). Rivera borzasztó, és ezt szerintem ezzel, hogy full hatalma van, csak fokozták.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Rengeteg csapat tele van tehetséges játékosokkal, nüanszok választják el a győzteseket a vesztesektől. Egyre inkább erősödik bennem az érzés, hogy a játékoskeretnél jóval nagyobb szerepe van a coaching staffnak, kivéve ha van nálad vki extraklaszis zseni. Na mi most ilyen szempontból igen tréül állunk. De bízzunk benne, hogy csak januárig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Egy ideig még lehetett röhögni Riverán, de alapvetően kurvára nem vicces, ahogy kezdi derékba törni néhány, amúgy jó játékos karrierjét.

Én szégyellem magam, hogy ilyen retardáltak vezetik a csapatot. Jerry, te miért nem?

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
 www.change.org/petitions/the-employment-of-ron-rivera-as-head-coach-of-the-carolina-panthers-fire-the-entire-staff-2

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Nem gondoltam volna, hogy Medlock kihagyott FG-ja hiányozni fog +11-nél, ekkora előnynél hajlamos az ember elfelejteni, hogy a Carolina játszik.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ha úgy nézzük, a szezon már rég elment, ez meg egy újabb szög volt Rivera koporsójában, úgyhogy innen is nézhetjük, csak az a baj , hogy valahogy nem tudok jó pofát vágnik ilyen meccsek után.
Delhomme
Pedig sztem már edzettek vagyunk a témában 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Ha úgy nézzük, a szezon már rég elment, ez meg egy újabb szög volt Rivera koporsójában, úgyhogy innen is nézhetjük, csak az a baj , hogy valahogy nem tudok jó pofát vágnik ilyen meccsek után.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Azért, hogy nincsenek véletlenek: három szar csapat is játszott ebben a fordulóban hosszabbítást, ki is kapott mindhárom. Nem véletlenül állunk mi is ennyire hátul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Tényleg lehetne szavazást kiírni, hogy a Falcons, a Bears vagy a Bucs elleni szánalomhegy volt a legmagasabb.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
na ez volt az idei legszánalmasabb, mindenki takarodjon...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.