Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nem látom értelmét most a kiárusításnak. Egyre több forrás mondja azt, hogy Riverának mindenképp annyi (feltételezve pl hogy nem jutunk playoffba, ami persze még simán elérhető 😀 ), és komplett új vezetés lesz (bár ott tartanánk már).

Ideális esetben majd az új FO eldönti a holtszezonban, hogy milyen irányba és milyen játékosokkal akarnak menni. Egyébként is nagyon alacsony trade értéke van most a játékosainknak, szóval inkább bekkeljük ki ezt a két hónapot és ne cserélgessünk most ész nélkül.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hát ja, lehet az volna az ideális, ha a játékosok fognak magukat és maguk hívnák a playeket, senkit nem érdekelve, hogy az idióták mit óbégatnak kintről. Mondjuk itt jön ki, hogy nincs igazi leader a csapatban, Cam sem az a playeket áthívogató QB, a védelemben Luke meg három meccse kezdő MLB, nehéz volna tőle elvárni. Mindegy meglátjuk mi lesz, mert olyan még nem volt hogy sehogyse lett volna 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Mondjuk sztem a játékosoknak tele van a faszuk Riverával, nyilatkozgatta is mindenki burkoltan (vagy kevésbé burkoltan), hogy ekkora fasz playcallingot a világ nem látott. Még 1-2 zakó és mindenki bele fog fosni az egészbe. Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy a Skinst most megverjük, méghozzá igen rendesen. Persze azt nem tudom, hogy jó volna-e nekünk, a játékosok lelkivilágának biztosan jót tenne, csak a "fireRon" projektet nehogy elodázza egy két "remekbe szabott diadal"...gabokocka
Keemnek át kell mennie willie beamenbe és a probléma megoldva 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mondjuk sztem a játékosoknak tele van a faszuk Riverával, nyilatkozgatta is mindenki burkoltan (vagy kevésbé burkoltan), hogy ekkora fasz playcallingot a világ nem látott. Még 1-2 zakó és mindenki bele fog fosni az egészbe. Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy a Skinst most megverjük, méghozzá igen rendesen. Persze azt nem tudom, hogy jó volna-e nekünk, a játékosok lelkivilágának biztosan jót tenne, csak a "fireRon" projektet nehogy elodázza egy két "remekbe szabott diadal"...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Be is baszna, ha Smittyt elcserélnénk szaré hugyé...gabokocka
Szerintem eddig azért nem megy el Rivera sem. Ha ez megtörténik, akkor a Panthers megszűnik "az egyetlen szimpatikus csapat a divízióban a Saintsen kívül"-nek lenni 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Be is baszna, ha Smittyt elcserélnénk szaré hugyé...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer
Teams have called Carolina to gauge interest in trading for WR Steve Smith but the Panthers have turned down the inquiries thus far
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2012/10/29/3631345/rivera-panthers-must-adjust-or.html

Qrva jó cikk, a Mare-s résznél könnyesre röhögtem magam 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 www.cbssports.com/nfl/blog/jason-la-canfora/20723343
Mennek a pletykák felétek, zanzásítva:
- akárki lesz az új GM valszeg nem marad Rivera
- Richardson McCoyt (Broncos OC) szeretné HC-nak (jóba vannak 8évet húzott le itt az edzőstábban), akinek nagy haverja Xanders, az ex-Broncos GM ezért lehet h ő lesz a Hurney-utód.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hogant kitettük, mondjuk nem felétlen értem mi szükség volt rá, amikor IR-en volt.
Csütörtökig kitolták a trade deadlinet, állítólag egy PO-esélyes csapat már bejelentkezett DeAngeloért. Az Observer szerint a Broncos volt, én inkább a Packersre gondolnék. Meglátjuk mi lesz belőle, sztem marad még idén, aztán tavasszal/nyáron kivágjuk/elcseréljük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Rivera beismerte, hogy az ő döntése volt a coverage megváltoztatása az utolsó drive-ban. Képes volt ezt mondani: “We were trying to make them systematically beat us.”

Hát, gratulálok, Ron, EZT sikerült megvalósítanod. Öt tök ugyanolyan slant passz egymás után... Nem csoda, hogy már a játékosok is nyilvánosan kérdőjelezik meg az edzőket.

Még a time managementről akartam írni, na most lehet kritizálni azt. A pick six után nagyon jó kis drive-ot vezettünk (és ezúttal kaptunk egy mákos callt is). Amikor Tolbert megfutotta azt a first downt a Bears 30 yardon belül, bíztam benne, hogy végre ésszel fogunk játszani. De persze nem 😊

1st down Stew futás, 2 yard, tök mindegy, mert lenyeltünk vele 40 másodpercet. Na ezt kellett volna még kétszer megcsinálni, és akkor legrosszabb esetben is elvesszük a 2 min warningot és a Bears utolsó időkérését. Ehelyett két és fél percük maradt az utolsó drive-ra, amit kockázatmentesen "végigslanteltek". GTFO Ron

A pick six playcallt is utáltam, saját 20 yardon egy out route-ban mindig benne van, hogy ha baj történik, akkor az könnyű hat pont az ellenfélnek. Értem, hogy próbáltunk agresszívek maradni, ezzel nincs baj, de dobjunk akkor mélyet, amit ha leszednek, akkor is minimális az esély a nagy returnre.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nézegettem a statokat, vicces, hogy több yardot tettünk meg mit az ellenfelek, úgyis, hogy botrányosan alulteljesít az O. Ez (is) mutatja, sokkal több van a csapatban, mint amit Riveráék ki tudnak hozni belőle.

Egyébként előfordulhat, hogy elköszönünk Armantitól, Gettis visszatérőben, lehet könnyes búcsút venni Hurney egyik legnagyobb húzásától.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ez így van, sőt végre normálisnak tűnik a védelem, pusztán eljátszottam a gondolattal, hogy milyen edző lenne jó nekünk a következő szezonra, és úgy gondolom pusztán azért nem zárnék ki senkit, mert a 3-4-es rendszert preferálja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
HA nincs domináns DT/NT, akkor tök mindegy, hogy milyen sémában nincs... Ha meg hoztok egy normális embert a fal közepére, akkor kár lenne a lassan működőképesnek tűnő 4-3-at szétverni, ahova igazából 1 nagyon jó DT és 1-2 használható sec.tag hiányzik. Én ezért gondolnám a Bengals cserét tök reálisnak, mondjuk Peko - DeAngelo cserével mindkét fél elég jól járna...

Egyébként meg amíg ilyen a coaching/playcalling, pont kibaszott mindegy. 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Dwan Edwards megsérült a szünet előtt, ezért tűnhetett el a második félidőre a passrush.

Ami még felötlött bennem, hogy most simán át is állhatnánk egy új staffal 3-4-re ha úgy látja jónak, Hardy, Edwards, Edwards - CJ, Luke, Anderson/TD, Alexander. Nem azt mondom, hogy feltétlenül jó lenne, de nem zárnám ki ha új edző érkezik.gabokocka
kérdés melyik edwards lenne a nose, ha a jó öreg ron, akkor inkább maradjatok 4-3-ban😊ehh
Én rá gondoltam. Amúgy nem lennék híve az ötletnek, hogy most, amikor kezd emberi képet mutatni a védelem, sémát váltsunk, csak nem tartom olyan elvetendő ötletnek mint egy-két éve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Dwan Edwards megsérült a szünet előtt, ezért tűnhetett el a második félidőre a passrush.

Ami még felötlött bennem, hogy most simán át is állhatnánk egy új staffal 3-4-re ha úgy látja jónak, Hardy, Edwards, Edwards - CJ, Luke, Anderson/TD, Alexander. Nem azt mondom, hogy feltétlenül jó lenne, de nem zárnám ki ha új edző érkezik.gabokocka
kérdés melyik edwards lenne a nose, ha a jó öreg ron, akkor inkább maradjatok 4-3-ban😊
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Dwan Edwards megsérült a szünet előtt, ezért tűnhetett el a második félidőre a passrush.

Ami még felötlött bennem, hogy most simán át is állhatnánk egy új staffal 3-4-re ha úgy látja jónak, Hardy, Edwards, Edwards - CJ, Luke, Anderson/TD, Alexander. Nem azt mondom, hogy feltétlenül jó lenne, de nem zárnám ki ha új edző érkezik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2012/10/28/3628932/fowler-bad-coaching-a-big-factor.html

Elég korrektül ekézik Riverát, nem alaptalanul.
Ha már a média is ennyire kikezdi, csak nem marad a helyén...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nyert a Raiders és a Browns, csak a Chiefs, a Jags és mi állunk 1-6-tal, a Saints és a Browns pedig 2-5-tel, így 9 meccsel a vége előtt igen sanszos a top3-as pick.

Az a vicces az egészben, hogy teljesen nyugodtan állhatnánk 6-1-gyel.
Remélem Rivera napjai meg vannak számlálva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A legnagyobb faszság akkor is az volt, hogy az első félidő végén nem rúgtunk FG-t.
gabokocka
Most olvasom 😀
No coach since 2002 has thrown a Hail Mary instead of attempting a 51 yard FG. That's not bombastic statement. It's fact. 16/16. 12 made FG

Élőben azt hittem, hogy szembeszél fújt, de még csak nem is.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Chizik kell nektek :pjjncaa
Ja, egyéb jó ötlet?
Tradeljünk Fairleyért? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Az a baj, hogy most először voltam lelkes hosszú idő óta,és megint sikerült a lelkesedésemet pár perc alatt lelohasztani. Nagyon sok csúnya dolgot tudnék most írni,de maradok ennyinél: Cam-nek fejlődni kell. Napi jó hír Medlockról kiderült, hogy tud rúgni.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Chizik kell nektek :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A legszánalmasabb az, hogy hétről hétre végigéljük, hogy az ellenfél szurkolói azt hiszik nem nyerhetnek, annyira nekünk áll a meccs, de mi mindig bebizonyítjuk, hogy képesek vagyunk elbaszni.

A legnagyobb faszság akkor is az volt, hogy az első félidő végén nem rúgtunk FG-t. Illetve, hogy dobtunk ként incomplete passzt amikor le kellett volna a végén pörgetni az órát amennyire csak lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nagyon jó volt a gameplan, óriási fölényben játszottunk yardok és labdabirtoklás tekintetében. A RZ-ban szarok voltunk, az egyetlen TD-nknél kellett a mák, Cam elcseszte.

Ezzel együtt ha nem fosunk annyira Hestertől, és ha Chud megint nem hív egy kockázatos playt sima futás helyett, akkor valószínűleg simán nyerünk, semmi momentuma nem volt a Bearsnek, úgy fordítottak fél perc alatt. Persze Nortmannak meg Camnek/Smittynek sem kellett volna elcsesznie, de az edző dolga az, hogy ne hozza nehéz helyzetbe a saját játékosait.

A végén a D megint csúnyán elbaszta, de összességében meg nagyon jók voltak, szóval én nem őket hibáztatom.

Tepper takarodj!