NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Amúgy azon gondolkoztam, hogy lenne-e csapat, aki bevállalná DeWillt a egy trade-re jelenlegi kontraktusával, de nehezen hiszem. Így szezon végéig szopóágon lesz majd cut... És van egy érzésem, hogy Beasonra is hasonló sors vár, hacsak nem épül fel teljesen és nem nyújt qrva jó teljesítményt a szezon hátralevő részében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Meg DeAngelo nem igazán jó read optionben...

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Sajna nem vagyok most gépközelben, hogy utána nézzek... Mi ez a nagy cirkusz DeAngeloval?MarioAna
Semmi extra, nem futunk, ahhoz meg nem kell két 40 millás RB.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Sajna nem vagyok most gépközelben, hogy utána nézzek... Mi ez a nagy cirkusz DeAngeloval?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ami nekem nagyon hiányzik a csapatból az Jake mentalitása. Akármekkora fos volt adott esetben a játéka, mindig benne volt, hogy a győzni akarásával feltüzeli a többieket és bármelyik meccset megfordítjuk. Ez a jelenlegi keretben senkiben nincs meg. Ezt nyilatkozta Hurney is, hogy nem sikerült vezért találnia. Sajnos igaz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mostantól Stew lesz a feature back, DeAngelo meg ül a padon a maga 40 millájával. Mondjuk tök8 ki nem fut.
Sajnálom DeAngelót, nagyon csípázom, sztem neki nálunk reszeltek, remélem szezon végén normális csapathoz kerül, simán kinéz még neki 2-3 jó szezon, egyáltalán nincs leamortizálva és a liga egyik legjobb futója.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Persze, hogy nem jó munkát végez Rivera, de mivel ellentétes a filozófiája Hurneyével, így nem olyan játékosokat kapott a keze alá, akik illenek az ő terveibe, ezért mondhatja és hát mondja is, hogy kudarcra volt ítélve a rendszere.

Az a kérdés, hogy a saját embereivel képes-e jó eredményeket elérni, illetve legelőször az, hogy Richardson hisz-e egyáltalán ebben. Ha nem, akkor megszabadultunk tőle, ha igen, akkor szerintem marad full kontrollt élvezve.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
 espn.go.com/blog/nfcsouth/post/_/id/40629/richardson-sends-message-to-carolina-fans

Yasinkas is hasonlóképp gondolja. Nem mindig értek vele egyet, de szerintem is ez a helyzet. Vagy ha nem, jövőre is fos szezon lesz, mert ez akár Rivera csapata, akár nem, amit a coaching staff hétről hétre előad, az vmi botrányos. Mellesleg nem hiszem, hogy Hurney saját szakállára hozta volna az embereket, mert akkor nem feltétlenül a Chargers háztájáról igazolgattunk volna.

És azért hogy ne csak a fosra emlékezzünk, Hurney sokat tett a franchise-ért, 2008 után tört össze vmi nagyon, azóta nem is találjuk a kiutat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mennie kellett, nem volt kérdés, ha másért nem, a jelenlegi coaching staff felvevése miatt mindenképp... Amikor a 2009-es szezon után elkezdtünk egy új utat járni, na akkor Foxszal együtt Hurneyt is ki kellett volna vágni.

Az egyetlen hátulütője ennek a lépésnek, hogy félő, Rivera kap még egy évet.Jakehomer
Attól függ ki jön GM-nek. McKenzie kérdés nélkül kib@szta az szvsz egyébként a Raidersnél végre értelmes munkát elkezdő Hue Jacksont, de Grigson se tökölt kirúgni Caldwellt a Coltstól.empty taxi
A kérdés úgy helyes, hogy mit akar Richardson. Azért jelentős lépés Hurney kirúgása, mert ők egyébként barátok, és Hurney tényleg a jobbkeze volt (pedig Richardson a Polian story után soha nem akart GM-et felvenni, eredetileg Hurney is csak cap manager volt).

Ha ki akarnád pucolni a teljes stábot, akkor odaadnád Riverának a full irányítást két hónapra? Ez se nem fair, se nem korrekt, ez pedig nem jellemző Jerryre.

És Rivera azt még joggal is mondhatja, hogy ez nem az ő rostere, ne várjanak el így tőle eredményeket.

Én voltam szerintem az egyetlen, aki az első pillanattól fogva szkeptikusan viszonyultam Riverához (a fél liga ritkán téved), és én biztos kiraknám őt gondolkodás nélkül, de egyáltalán nem lepne meg, ha kapna még időt arra, hogy megmutassa, egy, a saját elképzelései szerint felépített csapattal mire megy.

Akárhogy is, az offseasonben nagy mozgások lesznek, az biztos.Jakehomer
Sztem abban megegyezhetünk, hogy a keret jóval erősebb még Hurney fasz húzásai ellenére is, mint amit a pályán sikerül produkálni. Ergo Hurney jobb munkát végzett, mint Rivera. Jó ez így nagyon le van egyszerűsítve, de nálam az edzői stáb nagyobb hunyó, mint a GM. Remélem Richardson nem végez fél munkát, legkésőbb év végén elköszön mindenkitől. Amúgy érdekelne, hogy ez az option buzizás Rivera vagy Chud fejéből pattant-e ki. De ami gázabb, nem hiszem hogy nem látják, hogy nem működik, és nem próbálunk meg átállni arra, amire a keret igazán alkalmas lenne, egy jó régimódi smashmouth footballra, north&south futójátékkal időnként mély bombákkal megspékelve. Mert most már nem lehet arra fogni, hogy a D trágya és mindig rohanni kell az eredmény után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Mennie kellett, nem volt kérdés, ha másért nem, a jelenlegi coaching staff felvevése miatt mindenképp... Amikor a 2009-es szezon után elkezdtünk egy új utat járni, na akkor Foxszal együtt Hurneyt is ki kellett volna vágni.

Az egyetlen hátulütője ennek a lépésnek, hogy félő, Rivera kap még egy évet.Jakehomer
Attól függ ki jön GM-nek. McKenzie kérdés nélkül kib@szta az szvsz egyébként a Raidersnél végre értelmes munkát elkezdő Hue Jacksont, de Grigson se tökölt kirúgni Caldwellt a Coltstól.empty taxi
A kérdés úgy helyes, hogy mit akar Richardson. Azért jelentős lépés Hurney kirúgása, mert ők egyébként barátok, és Hurney tényleg a jobbkeze volt (pedig Richardson a Polian story után soha nem akart GM-et felvenni, eredetileg Hurney is csak cap manager volt).

Ha ki akarnád pucolni a teljes stábot, akkor odaadnád Riverának a full irányítást két hónapra? Ez se nem fair, se nem korrekt, ez pedig nem jellemző Jerryre.

És Rivera azt még joggal is mondhatja, hogy ez nem az ő rostere, ne várjanak el így tőle eredményeket.

Én voltam szerintem az egyetlen, aki az első pillanattól fogva szkeptikusan viszonyultam Riverához (a fél liga ritkán téved), és én biztos kiraknám őt gondolkodás nélkül, de egyáltalán nem lepne meg, ha kapna még időt arra, hogy megmutassa, egy, a saját elképzelései szerint felépített csapattal mire megy.

Akárhogy is, az offseasonben nagy mozgások lesznek, az biztos.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mennie kellett, nem volt kérdés, ha másért nem, a jelenlegi coaching staff felvevése miatt mindenképp... Amikor a 2009-es szezon után elkezdtünk egy új utat járni, na akkor Foxszal együtt Hurneyt is ki kellett volna vágni.

Az egyetlen hátulütője ennek a lépésnek, hogy félő, Rivera kap még egy évet.Jakehomer
azt megnézném, hogy egy esetleges 1/1re, új HC+ új GM comboval mit húznátok.Amadeus91
Simán trédelni kéne. QB nem kell, vagy ha igen akkor Camet trédeljük, de ebben nem hiszek, akkora potenciáls van benne, amitől sztem minden GM+HC páros a gatyájába élvez a szerződés aláírása pillanatában. Csak ki kell használni az erősségeit és a fejével foglalkozni napi 24 órában. Idén nem látok 1/1-et érő nem QB, egy Megatron vagy Suh, aki egymaga hatalmas upgrade lenne, akkor pedig jó volna plusz picket szerezni, mert asszem idén sincs harmadik körös pickünk...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Az egyetlen hátulütője ennek a lépésnek, hogy félő, Rivera kap még egy évet.Jakehomer
Ismerve a kvalitásait, és hogy övé minden döntés, garantált az 1-15, akkor meg nem tudom elképzelni, hogy az új GM vele akarjon dolgozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mennie kellett, nem volt kérdés, ha másért nem, a jelenlegi coaching staff felvevése miatt mindenképp... Amikor a 2009-es szezon után elkezdtünk egy új utat járni, na akkor Foxszal együtt Hurneyt is ki kellett volna vágni.

Az egyetlen hátulütője ennek a lépésnek, hogy félő, Rivera kap még egy évet.Jakehomer
Attól függ ki jön GM-nek. McKenzie kérdés nélkül kib@szta az szvsz egyébként a Raidersnél végre értelmes munkát elkezdő Hue Jacksont, de Grigson se tökölt kirúgni Caldwellt a Coltstól.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Gamble -> IR
Az az érzésem, ha 4-2-vel állnánk még bíznánk a felépülésében.
Azon is filóztam, ha Rivera repül ki lesz az interim HC, Chud vagy McDermott, jó lehetőségek 😀gabokocka
Amennyit osztottam a vörhenyest, meg kell valljam, az ő (meg valszeg Rivera) munkája legalább látszik a csapat védekezésén, pedig a D-ben nem hemzsegnek a sztárjátékosok.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Mennie kellett, nem volt kérdés, ha másért nem, a jelenlegi coaching staff felvevése miatt mindenképp... Amikor a 2009-es szezon után elkezdtünk egy új utat járni, na akkor Foxszal együtt Hurneyt is ki kellett volna vágni.

Az egyetlen hátulütője ennek a lépésnek, hogy félő, Rivera kap még egy évet.Jakehomer
azt megnézném, hogy egy esetleges 1/1re, új HC+ új GM comboval mit húznátok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Mennie kellett, nem volt kérdés, ha másért nem, a jelenlegi coaching staff felvevése miatt mindenképp... Amikor a 2009-es szezon után elkezdtünk egy új utat járni, na akkor Foxszal együtt Hurneyt is ki kellett volna vágni.

Az egyetlen hátulütője ennek a lépésnek, hogy félő, Rivera kap még egy évet.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Kemény az élet, a kintiek szerint Rivera sajtótájékoztatója ritka mulatságos volt. Most övé a teljhatalom, minden személyi döntés az övé, és lesznek még változások. lol DeWill cut így a hétvégi után 😊
Konzekvencia - ha szar edző vagy, még megkapod a GM feladatait is 😀
Egyébként a legtöbben úgy érzik, Richardson odaadta a kötelet Riverának, amivel ő faszán fel is fogja akasztani magát a szezon végéig.
Esküszöm izgibb a szezonunk, mintha a playoffért küzdenénk 😀
Annyira szánalmas ez az egész...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Gamble -> IR
Az az érzésem, ha 4-2-vel állnánk még bíznánk a felépülésében.
Azon is filóztam, ha Rivera repül ki lesz az interim HC, Chud vagy McDermott, jó lehetőségek 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Érdekes kérdés. Azért most, Loomis eltiltásával érezhető, hogy nem árt a GM a házánál, a Skins elleni meccsnek 50 fős rosterrel mentünk neki, mert sikerült elbénázni valamit a PuP lista körül, vagy mi.
Szerintem nem lehet kérdés, hogy Rivera is végzett a csapatnál, nem hiszem, hogy az új GM majd szeretné nézegetni az unott fejét a pálya mellett.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Korábban fel lett itt emlegetve az ő felelőssége is, most ezzel azért vmelyest javított a helyzetén, sztem szeretne ő még az életében normális csapatot látni a pályán.
Adódnak a kérdés, már most keresünk új embert, hogy ne az offseason során kelljen megismerkednie mindennel, vagy azért mivel nem olyan sürgős szezon közben GM-et találni, várunk a szezon végéig. Illetve, hogy ez jelzés volt-e Rivéráék felé, hogyha nem lesz 10-6-os mérleg (nyilván nem lesz) mennek Hurney után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Bátor lépés volt Richardsontól, gratulálok hozzá. De szerintem Rivera végét is jelenti ez a lépés, ha nem most, kb. 1-8-nál már igen.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
áléálé
addig iszok amíg bírok 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
 m.nfl.com/news/0ap1000000083684/

#KeepPounding
több mint 11 éve
Arms Carolina Panthers 22
Carolina Panthers Owner/Founder Jerry Richardson announced Monday that General Manager Marty Hurney has been relieved of his duties.

hallelujah
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 511 — Bowl Winner
Állítólag kirúgtátok a GM-et?

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0