Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Szerintem sincs értelme ennyire elásni Adamst, de gondoltam, hogy Rivera nem fogja kiengedni a dog house-ból idén, amíg (legalábbis látszólag) érdemben tart a szezon.

Gettis nem egy nagy returner, de legalább kap pár labdaérintést, touchbackekre jó lesz 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Kérdés az is, hogy ki lesz így a KR, Adams ellen szól, hogy hat WR aligha lesz aktív, gondolom, jöhet Armanti.Jakehomer
Gettis, hmmm.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Baszki, mi annyira bénák vagyunk, hogyha mi verjük el a Skinst az elnökválasztás előtt, akkor nem igazolódik be a papírforma 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Pilares megsérült vasárnap, ment IR-re, így Gettis az ő helyét foglalja el a keretben. Ennyi kihagyás után nem is tudom, mit várhatunk Gettistől, de ha a gyorsasága még megvan, akkor elvileg nagyon passzol ebbe az O-ba, lássuk be, idén már Smitty sem az a deep threat, mint volt, a többiek meg szóra sem érdemesek e tekintetben.

Kérdés az is, hogy ki lesz így a KR, Adams ellen szól, hogy hat WR aligha lesz aktív, gondolom, jöhet Armanti.Jakehomer
Azért Adams megérdemelné, hogy lehetőséget kapjon, kb kétszer annyi yardot hozott returnönként, mint Kapitány, volt egy szar meccse ezért elfejtjük egész szezonra? Ettől nem nagyon fog fejlődni.

Nehéz ügy ez a Denver meccs, nem nagyon tudom elképzelni hogy nyerjünk. Elég sok dolog szól ellenünk:

- Gyakorlatilag nagyobb ökörség nélkül lehoztuk a Skins meccset, arra hogy ezt kétszer egymás után megvalósítsuk, minimális az esély.
- Három meccse nem sackelték Manninget, láttuk milyen a védelmünk amikor nincs nyomás az ellen irányítóján, hát nem olyan jó.
- Foxy csapatai általában szoros kiélezett meccseket játszanak, azokat jó százalékban meg is szokták nyerni, mi ilyet még talán nem is nyertünk Rivera regnálása alatt.
- És akkor azt még meg sem említettem, hogy jobb csapat 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Pilares megsérült vasárnap, ment IR-re, így Gettis az ő helyét foglalja el a keretben. Ennyi kihagyás után nem is tudom, mit várhatunk Gettistől, de ha a gyorsasága még megvan, akkor elvileg nagyon passzol ebbe az O-ba, lássuk be, idén már Smitty sem az a deep threat, mint volt, a többiek meg szóra sem érdemesek e tekintetben.

Kérdés az is, hogy ki lesz így a KR, Adams ellen szól, hogy hat WR aligha lesz aktív, gondolom, jöhet Armanti.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Én nem hiányolom Armantit a pályáról 😊 Évente egyszer el lehet sütni egy ilyen playt, látszott, hogy nem vették komolyan, hogy itt passz is lehet, pláne neki, közel-távol nem volt védő. Egyébként simán be kellett volna futnia TD-re ebből, de hát még lassú is.

Vannak azért dolgok, amikben Cam javul, most már pl szokott checkdownt dobni 😊 A valóban komoly fundamentális problémáinak megoldását Chud sem segíti sajnos. De önmagában az a tény, hogy folyamatosan teljesítenie kell (és nem game menedzserként), eléggé megnehezíti, hogy pl a lábmunkájára figyeljen. Ami továbbra is katasztrófa. Az a durva, hogy hátsó lábról is miket képes dobni - talán sajnos, mert így lehet sosem fogja kijavítani a hibát, és a karja nem mindig lesz ilyen rakéta.

Ideális esetben nem kellett volna ekkora felelősséget rakni rá ilyen tapasztalatlanul, ez az alapvető gond (ezért gondoltam annak idején, hogy nem lesz instant kezdő).

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Armanti kapcsán dögöljek meg ha értem - draftolunk egy QB-t WR-nek - miért nem próbálunk meg legalább időnként eladni egy-egy fake játékot vele. Sztem egy ilyen eset volt a három év alatt.

Ami engem aggaszt, hogy Cam fejlődése semmilyen irányba nem halad, gyakorlatilag pont ugyanott tart, mint az ominózus Cards meccsen. És ez azért nagyon gáz, mert kimondva, kimondatlanul őrá lett feltéve a franchise, tudtuk, hogy nem prostyle offenseből jön, de azért jó alapanyag. Nos az alapanyag még mindig kiváló, de még mindig messze érzem egy igazi NFL QB-tól, ő még mindig atléta. El kéne hozni Weinket Cam mellé QB coachnak, Jaket meg mentál trainernek mellé 😊

Fasza kis teszt lesz a D-nek a PM vezette Broncos O, mert azért immár negyedik meccse elég jól muzsikálunk, de ilyen kaliberű QB nem volt az ellenfelek közt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Hát igen, az fontos meccs lesz, kínos lenne egy sima zakó Foxytól.

Még mielőtt elfelejtem, Armanti vezeti a ligát yard/catchben. Hurney magic!

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mondjuk az sem utolsó szempont, hogy ki lesz a GM és mit akar. Vagy úgy keresünk majd GM-et, hogy marad Rivera? Az offseason érdekesebb kérdéseket tartogat, mint a szezon, mondjuk Foxy homecomingja Manningel karöltve jó kis matchup lesz jövő7re.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Én is puntoltam volna, de volt értelme az FG-nek is, a három labdabirtoklás volt a tét, ha bent van, azzal eldőlt a meccs.

Hogy léptünk-e előre? Szerintem komplettebb a csapat idén, mint tavaly. Mérlegben viszont tényleg nem vagyunk jobbak, és végső soron az számít, na meg nem kell azt sem részletezni, hogy Rivera mekkora kreténségekre képes.

A kérdés az, van-e bizalom felé, hogy ezeket kinövi. A D látványos fejlődésen ment át, és most már pár hete, mióta nem csak option playeket hív Chud, az O szépen termeli a yardokat és csendben pakolja a pontokat is a táblára (tény, hogy az O összességében nem olyan masszív, mint tavaly).

Játékban felvesszük már a kesztyűt gyakorlatilag bárkivel, és nem egyértelmű, hogy egy új edzővel ez is megmaradna.

Ha most kéne dönteni, Rivera nálam is menne, nem vitás, de keményen küzd az állásáért 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Belegondolni is bosszantó, hogy simán állhatnánk 5-3-mal. Sőt, inkább úgy mondanám, hogy 5-3-mal kéne állnunk (és akkor a Bucs meg a Seahawks meccset nem is számoltam bele, pedig azokon is sok-sok esélyünk volt).Jakehomer
Simán lehetne 7-1, a tavalyi O és az idei D elegye egyértelműen contender csapatot alkotna, hogy ezt miért nem sikerül összerakni, mindenki tudja...gabokocka
A 7-1-hez minden egyes szoros meccset meg kellett volna nyerni, az még az igazi nagy csapatoknak se megy. De úgy igaz, hogy a Giants meccset leszámítva minden alkalommal meccsben voltunk szinte az utolsó pillanatig.

Ezért lehet, hogy talán nem is olyan könnyű döntés Rivera kivágása, ráadásul a csapat keményen játszik, nem vesztette hitét.Jakehomer
De nem léptünk előre tavaly óta, ugyanazokat a balfaszságokat követjük el, sorozatban hozza a rossz döntéseket a padon, felőlem lehet D coordinator, de jöjjön egy normális HC. Sztem a mostani challenge volt az egyetlen jó döntése kiélezett helyzetben. Most is 30 yardot buktunk kb azon, hogy a végén FG-t rúgatott 50 yardról, ahelyett hogy simán puntoltunk volna egyet a 10 yardosra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Belegondolni is bosszantó, hogy simán állhatnánk 5-3-mal. Sőt, inkább úgy mondanám, hogy 5-3-mal kéne állnunk (és akkor a Bucs meg a Seahawks meccset nem is számoltam bele, pedig azokon is sok-sok esélyünk volt).Jakehomer
Simán lehetne 7-1, a tavalyi O és az idei D elegye egyértelműen contender csapatot alkotna, hogy ezt miért nem sikerül összerakni, mindenki tudja...gabokocka
A 7-1-hez minden egyes szoros meccset meg kellett volna nyerni, az még az igazi nagy csapatoknak se megy. De úgy igaz, hogy a Giants meccset leszámítva minden alkalommal meccsben voltunk szinte az utolsó pillanatig.

Ezért lehet, hogy talán nem is olyan könnyű döntés Rivera kivágása, ráadásul a csapat keményen játszik, nem vesztette hitét.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Belegondolni is bosszantó, hogy simán állhatnánk 5-3-mal. Sőt, inkább úgy mondanám, hogy 5-3-mal kéne állnunk (és akkor a Bucs meg a Seahawks meccset nem is számoltam bele, pedig azokon is sok-sok esélyünk volt).Jakehomer
ugyanezt mondom 4 hete. nem érdemlitek meg ezt a 2-6-ot. vagyis RR miatt de.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Belegondolni is bosszantó, hogy simán állhatnánk 5-3-mal. Sőt, inkább úgy mondanám, hogy 5-3-mal kéne állnunk (és akkor a Bucs meg a Seahawks meccset nem is számoltam bele, pedig azokon is sok-sok esélyünk volt).Jakehomer
Simán lehetne 7-1, a tavalyi O és az idei D elegye egyértelműen contender csapatot alkotna, hogy ezt miért nem sikerül összerakni, mindenki tudja...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Belegondolni is bosszantó, hogy simán állhatnánk 5-3-mal. Sőt, inkább úgy mondanám, hogy 5-3-mal kéne állnunk (és akkor a Bucs meg a Seahawks meccset nem is számoltam bele, pedig azokon is sok-sok esélyünk volt).

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Hát ezeket agyonvertük.
Köszönjük elsősorban a D-nek, elég fontos pillanatokban állították meg RGIII-ékat több alkalommal is.
A vörhenyes a legjobb edzőnk beszarás 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Applewhite és Keiser is inaktív. Alexander tényleg jobb mindkettőnél, de akkor se értem, főleg, hogy Hardy azért sok snapet játszik középen, elférne még egy edge rusher. Jakehomer
Sérültek mindketten, sőt Alexander is döglődött hétközben, legalább ő bevethető.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Applewhite és Keiser is inaktív. Alexander tényleg jobb mindkettőnél, de akkor se értem, főleg, hogy Hardy azért sok snapet játszik középen, elférne még egy edge rusher.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A Skinsnél jobb csapatokat már "majdnem" megvertünk, egy morális W-t minimum elvárhatunk ma is 😊

Őszintén szólva illene nyerni, de hát ismerjük a csapatot.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Valahogy az az érzésem van, hogy nyerni fogunk 😂
Nem tudom igazából megindokolni, meg a csapat majd úgyis jól kibaszik velem.
A Smitty vs. Hall csatát külön várom, epic lesz mint mindig 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nem passzoltunk el senkit sehova, majd az új rezsim remélhetőleg eldönti kit akar használni és mire...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
LaFellnek agyrázkódása van, ehhez képest visszajött a meccsen, tuti seggbe leszünk rúgva a ligá részéről.
Izzik a DeWill trade vonal, holnap, de legkésőbb pénteken okosabbak leszünk. Én nem hiszem, hogy elpasszolnánk.gabokocka
Nagy f@szság lenne eltradelni,éppen ezért sajnos van esélye.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
LaFellnek agyrázkódása van, ehhez képest visszajött a meccsen, tuti seggbe leszünk rúgva a ligá részéről.
Izzik a DeWill trade vonal, holnap, de legkésőbb pénteken okosabbak leszünk. Én nem hiszem, hogy elpasszolnánk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Valahol azt olvastam, hogy DeWill mostani elcserélése 1.4 millával többet jelentene a jövő évi sapkának, mintha jövőre vágnánk ki. Szóval emiatt is várjunk vele egy kicsit 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.