NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Ha Nakamurát kicsit seggberugdossátok és Camet leszoktatjátok a nagyképû playekrôl, igenis van keresnivalótok a ligában. Nem egy playetek hozott ki belolem is elismero füttyentést, igaz hogy a védelmünk a feléhez készsègesen asszisztált.berger90
Mégis milyen nagyképű playekről beszélsz? De tényleg, nem kell minden faszságot beszopni, amit a tévében mondanak, neten írnak.

Nagyon jó példa, most olvastam a huddle fórumán, hogy ha Cam jön elő a "takarodjatok a picsába a pályámról" szöveggel a'la Matty Ice, akkor évek múlva is arról beszélnének, hogy micsoda beképzelt, nagyképű fasz ez a nigger. Így meg mindenki somolyog egyet, vagy éppen le se szarja.Jakehomer
Nekem mindegy. Az biztos, hogy akármilyen tróger módon játszik egy védelem, nem ugrunk át két ujjunkkal tartva egy labdát, aztán sírunk ha esetleg fumble. Matty pedig lehet, hogy most az egyszer azt mondta, amit, de halkan megjegyzem, ő tud játszani a mérkőzés végén is. Newton munkásságát amúgy nem is igen követem, bár nyilván van is mire vernie magát, csak néha mintha elfelejtené, hogy már nem college-ben van.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Martin könnyen visszakerülhet a csapatba, Rivera elmondása szerint gondolkoznak a dolgon. Nem is tudom mi égetőbb, DT vagy S draft...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ha Nakamurát kicsit seggberugdossátok és Camet leszoktatjátok a nagyképû playekrôl, igenis van keresnivalótok a ligában. Nem egy playetek hozott ki belolem is elismero füttyentést, igaz hogy a védelmünk a feléhez készsègesen asszisztált.berger90
Mégis milyen nagyképű playekről beszélsz? De tényleg, nem kell minden faszságot beszopni, amit a tévében mondanak, neten írnak.

Nagyon jó példa, most olvastam a huddle fórumán, hogy ha Cam jön elő a "takarodjatok a picsába a pályámról" szöveggel a'la Matty Ice, akkor évek múlva is arról beszélnének, hogy micsoda beképzelt, nagyképű fasz ez a nigger. Így meg mindenki somolyog egyet, vagy éppen le se szarja.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Továbbra is nagy tévedés azt állítani, hogy neki kellett volna menni negyedikre. Ez csak revizionista szemlélet, semmi más. Ha nekimegyünk és nem sikerül, akkor meg ugyanez a Fowler arról írna, hogy Rivera a falu bolondja, mert az elmúlt 20 azaz húsz évben csak háromszor sikerült nyernie olyan csapatnak, amelyik hátrányban két percen belül 5 yardon belül kezdte az utolsó drive-ot. És bár természetesen nem tudom, de nem lepne meg, ha 1 yardról 59 másodperc alatt időkérés nélkül még soha nem nyertek volna 😛

Az első félidő végi clock managementet is teljesen félreérti Fowler. Rivera nem tévedésből nem kért korábban időt, hanem nagyon is tudatosan pörgette le az órát. Én is jobban örültem volna, ha ott agresszívabbak vagyunk, és megpróbálunk pontot szerezni, de valószínűleg nem azon múlt. És vicces, mert annál az esetnél Fowler pont azért hibáztatja Riverát, amit a végén hiányolt: hogy nem akarta visszaadni a labdát a Falconsnak.

Én inkább azt kérdezném meg, hogy az utolsó előtti drive-ban mi a búbánatért kellett trükközni, ami persze nem jött be és sima 3&out lett a vége. Persze ez az OC felelőssége elsősorban, de éppenséggel szólhatna a HC is, hogy akkor most ne legyünk okosabbak saját magunknál.

A wounded duck hail mary passzról ne is beszéljünk, az a play még a Lingerie ligában is kínos lett volna.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Nem tudjuk befejezni a meccseket ez a legnagyobb probléma, a 13 vereségből számtalan olyan volt amit meg kellett volna nyernünk de nem tettük. Ez pedig Edzői hiba. A játékkal amit próbálunk játszani én sem értek egyet teljes mértékben, jópár dolgot máshogy csinálnék. A szezont nem írom le de innentől kezdve nagyon kíváncsian várom ,hogy milyen edzői teljesítmények lesznek a szezon fennmaradó részében.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
azért az sztem is az vezetés sara, hogy egy csapat képes úgy játszani mint ti a giants ellen, majd legközelebb mint tegnap. szinte mérhetetlen a difi, tegnap nagyon jól nyomtátok szvsz. ha valahogy ezt a formát állandósítanátok akkor még kiélezett is lehetne a buli az első helyért...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ha Nakamurát kicsit seggberugdossátok és Camet leszoktatjátok a nagyképû playekrôl, igenis van keresnivalótok a ligában. Nem egy playetek hozott ki belolem is elismero füttyentést, igaz hogy a védelmünk a feléhez készsègesen asszisztált.berger90
Ha csak ezt a meccset látom, én is ezt mondom, de ha végignézed az elmúlt 20 meccset Rivera alatt, eredményektől függetlenül, csak a játék képét nézve, igazi hullámvasút amit bemutatunk. Amíg nem vagyunk képesek három normális meccset lehozni egymás után addig nincs miről beszélni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Ha Nakamurát kicsit seggberugdossátok és Camet leszoktatjátok a nagyképû playekrôl, igenis van keresnivalótok a ligában. Nem egy playetek hozott ki belolem is elismero füttyentést, igaz hogy a védelmünk a feléhez készsègesen asszisztált.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Én is így gondolom, neki kellett volna menni, a Panthers OL többé-kevésbé irányította a meccset, szerintem Tolbert vagy Stewart simán megcsinálta volna.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
 scottfowlerobs.blogspot.hu/2012/10/2-coaching-mistakes-by-rivera-cost.html

Nagyon jó írás. Én is ezért gondoltam, hogy neki kell menni. Foxy idején más volt a helyzet, ott a D volt az erőssége a csapatnak, most ez nem mondható el, ha van egy ilyen offense-ed, add meg nekik a lehetőséget, hogy lezárják a meccset.

Ja és kíváncsi vagyok jövő héten Martin kezd-e?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ami igazán aggasztó, hogy már egy ilyen meccs se kavar fel különösebben, annyira hozzá vagyok szokva a vereségekhez.Jakehomer
Az hagyján, hogy a vereségekhez, de annak minden fajtájához, nem nagyon tud újat mutatni nekünk a csapat. Ültünk a haverokkal a Champsben, a végén odakapcsoltak a mi meccsünkre, a többiek akik más csapatnak szurkolnak, vagy csak hébe-hóba követik az NFL-t értetlenkedve nézték a képernyőt hogy ilyen módon hogy lehet kikapni, én pedig meg se rezzentem, mondtam, figyelj és tanulj, még az 1 yardosra sikerült punt után is 99%-ig biztos voltam a sittben. Sajna be is jött. Az igazán szomorú az az egészben, hogy most ha rutintalan Panthers drukker lennék elkezdhetnék bizakodni, hogy pedig most már egészen jól játszottunk, a Falcons-nál jóval gyengébb ellenfelek jönnek, meg lehetne kezdeni a felzárkózást, de tudom, hogy jön ennél még sokkal fosabb játék gyengébb ellenfél ellen, mindig megtaláljuk a módját, hogy kapjunk ki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Amúgy azt nem értettem, hogy a punt után miért nem volt booth review, mert nekem úgy tűnt, hogy Pilares hozzáért a vonalhoz és csak aztán engedte el a labdát. A bírókon ment el, a 20 yardosról nem sikerült volna 😀gabokocka
Nem ez volt az egyetlen térdkérdés ezen a meccsen, de elgondolkodtató hogy nem jött volna össze 😀

Mindig jövőre
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Amúgy azt nem értettem, hogy a punt után miért nem volt booth review, mert nekem úgy tűnt, hogy Pilares hozzáért a vonalhoz és csak aztán engedte el a labdát. A bírókon ment el, a 20 yardosról nem sikerült volna 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ami igazán aggasztó, hogy már egy ilyen meccs se kavar fel különösebben, annyira hozzá vagyok szokva a vereségekhez.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Szerintem jó döntés volt a punt a végén, azért félpályán nekimenni 1 pont előnynél indokolatlan kockázat(ha TD kellett volna nekik, az más helyzet). Tulajdonképpen megvolt már a meccs, Cam megcsinálta volna a 1st downt, az teljesen fluke, hogy fumblizott, de van ilyen.

Az O felrakott 28 pontot a táblára, elég sokat volt nálunk a labda, tudott pihenni a D, az egyetlen turnover megint egy olyan playben történt, ami nagyon ritkán szokott, Smitty valszeg le is tudta az idei fumblijait.

A ST-re se lehet ezúttal panasz, és a D is jól játszott, pár playt leszámítva, de én azokért is az edzőket hibáztatom, mert megtehetem 😛 (miközben azért a tackling megint nevetséges volt, és hát Nakamura olyan gagyi hibákat követett el, hogy ihaj)

Phillips a pályán: Turner ezeryardos screen TD. A végén meg play action passz, no comment, azért szólhatott volna a DC vagy a HC, hogy bazmeg nincs időkérésük, ha akarnak, akkor fussanak...

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
60 yardos play action passzt :pjjncaa
zseniális hívás volt, nemdebár? 😂shawnka
egyébként igen... főleg 8 sack utánGyurma Pappa
7!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
60 yardos play action passzt :pjjncaa
zseniális hívás volt, nemdebár? 😂shawnka
egyébként igen... főleg 8 sack után

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
60 yardos play action passzt :pjjncaa
zseniális hívás volt, nemdebár? 😂
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 511 — Bowl Winner
Gyógyírnek akkor:

 www.youtube.com/watch?v=LJLYkdilUm4

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 908 — no es importante
60 yardos play action passzt :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
Khm. 😀 😀 😀szaba
Két meccs négy return TD, erre még nálunk sem volt képes. Pedig azóta közelebbről van a kickoff 😀 Komolyan nem értem miként találhatott magának állást azok után amit nálunk leművelt. De meg is érdemlik akik alkalmazzák.gabokocka
Konkrétan megnyerette velünk a meccset, az előny tudatában futtattuk kicsit AP-t, de Ponder semmit se csinált, passzolt vagy 100 yardot összesen.😊 Igazi antitalentum a faszi.

Megnéztem a ti meccsetek végét, háááát, szar így kikapni...Go Vikings!
Megcsinálta múlt héten a Titans ellen is.

Szar volna, ha jelentene bármit is, de most hogy 6-10 vagy 7-9... Nem látom a jövőképet, nem hiszek ebben a felállásban. Nincsenek véletelnek, az 1 yardosról értelmes csapat nem nyal be 60 yardos passzt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
ne offoljuk szét a Panthers topikot 😊shawnka
legalább van élet 😀

több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 511 — Bowl Winner
Nem, nem, Crossman az antitalántum, lol.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Ponder-t tavaly széttörték Detroit-ban, dobott vagy 3 INT-et is, biztos hogy benne volt ez is, mert nem nagyon kockáztattak semmit, úgy őriztük azt a 14 pontos előnyt (amit az ST hozott), mint a hímes tojást, csak veletek szemben, nekünk ki is tartott a végéig.😊 Ponder idén még nem dobott egyetlen INT-et sem, ami nálam azért impresszív.Go Vikings!
biztos, hogy benne maradtak ezek a rossz élmények, de csupán ez alapján nem nevezném Pondert antitálentumnak, a 49ers ellen igencsak állat volt. vele nyugodtan tervezhettek hosszú távra, az FSU-ban is királykodott, itt is fog még kellemes perceket okozni nektek. mindegy is, ne offoljuk szét a Panthers topikot 😊
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 511 — Bowl Winner
Ponder-t tavaly széttörték Detroit-ban, dobott vagy 3 INT-et is, biztos hogy benne volt ez is, mert nem nagyon kockáztattak semmit, úgy őriztük azt a 14 pontos előnyt (amit az ST hozott), mint a hímes tojást, csak veletek szemben, nekünk ki is tartott a végéig.😊 Ponder idén még nem dobott egyetlen INT-et sem, ami nálam azért impresszív.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0