NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
Khm. 😀 😀 😀szaba
Két meccs négy return TD, erre még nálunk sem volt képes. Pedig azóta közelebbről van a kickoff 😀 Komolyan nem értem miként találhatott magának állást azok után amit nálunk leművelt. De meg is érdemlik akik alkalmazzák.gabokocka
Konkrétan megnyerette velünk a meccset, az előny tudatában futtattuk kicsit AP-t, de Ponder semmit se csinált, passzolt vagy 100 yardot összesen.😊 Igazi antitalentum a faszi.
Go Vikings!
Pondernek még nincs bankai szintje. 😛

Mondjuk ha nincs kinek dobnia, akkor valóban nehéz sok yardot passzolni.
több mint 12 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 511 — Bowl Winner
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
Khm. 😀 😀 😀szaba
Két meccs négy return TD, erre még nálunk sem volt képes. Pedig azóta közelebbről van a kickoff 😀 Komolyan nem értem miként találhatott magának állást azok után amit nálunk leművelt. De meg is érdemlik akik alkalmazzák.gabokocka
Konkrétan megnyerette velünk a meccset, az előny tudatában futtattuk kicsit AP-t, de Ponder semmit se csinált, passzolt vagy 100 yardot összesen.😊 Igazi antitalentum a faszi.

Megnéztem a ti meccsetek végét, háááát, szar így kikapni...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nyilván minden nézőpont kérdése, de minket a Giants ZS szétalázott. Tudom minden meccs más, de ha most kellene jósolnom, akkor byeweeken besétáltok a PO-ba, ahol jöhet a NYG, GB, SF hármasból vmelyik, és ott a safety már nem lefele fog ugrani a hail mairynél. Persze tudom még csak a negyedik hét ment le, és még ezer dolog történhet, de jelen állás szerint én ezt a forgatókönyvet látom a legvalószínűbbnek. Aztán majd jól rámcáfol az élet, mert mi nyerjük meg a csoportot 😂

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
😊

Csak a végét láttam, működött a jinxem 😀

Neki kell menni negyedik és egynek, de ha már ilyen jól sikerült a punt akkor egy high school csapat sem kap ki onnan. Kell egy normális CB és egy FS minimum, hogy a többit ne ragozzam.

De legalább megmutattuk, hogy simán verhető csapat a Falcons, a PO-ban újfent nem fog nekik sok babér teremni.gabokocka
ezzel a simánnal lehetne vitatkozni, de tény, hogy a D idén most játszott a legszarabbul.
a PO-t meg meglátjuk, szerintem lesz ott nekünk végre W. viszont erről még kurvakorai találgatni, be is kell jutni oda.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
Khm. 😀 😀 😀szaba
Két meccs négy return TD, erre még nálunk sem volt képes. Pedig azóta közelebbről van a kickoff 😀 Komolyan nem értem miként találhatott magának állást azok után amit nálunk leművelt. De meg is érdemlik akik alkalmazzák.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
😊

Csak a végét láttam, működött a jinxem 😀

Neki kell menni negyedik és egynek, de ha már ilyen jól sikerült a punt akkor egy high school csapat sem kap ki onnan. Kell egy normális CB és egy FS minimum, hogy a többit ne ragozzam.

De legalább megmutattuk, hogy simán verhető csapat a Falcons, a PO-ban újfent nem fog nekik sok babér teremni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nagyon mulya módon kaptunk ki, de alapvetően jól játszottunk, ennyit tudunk.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Erre nem tudok mit mondani, ekkorát szopni csak mi tudunk. Teljes mértékben nyerhető mérkőzést így elbukni... Nakamura... áhhh..fasom

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
Khm. 😀 😀 😀
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
És még azt hittem, én vagyok itt a Negative Nancy 😊

Joe Adams inaktív, hát rajta csattant az ostor. Kétségtelen, botrányos turnoverek voltak, de ettől nem fog visszatérni az önbizalma.Jakehomer
Rajta ment el a meccs, különben qrva jók voltunk.
Nem baj Armanti majd visszahord. Végre van egy értelmes returner a csapatban, akinek sajna volt egy rossz napja, egyből leírjuk, zseniális.
A Giants meccs nálam kiverte a biztosítékot, kb most a Nagy csapat indián szurkolói szintjén állok. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
És még azt hittem, én vagyok itt a Negative Nancy 😊

Joe Adams inaktív, hát rajta csattant az ostor. Kétségtelen, botrányos turnoverek voltak, de ettől nem fog visszatérni az önbizalma.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Mit kéne csinálni a hétvégén:

Offense - Sok futáson alapuló (rendes futások is, nem csak ez az option buzizás), abból playactionöket screenek is alkalmazó, időnként néhány jó ütemben Smitty felé elengedett bombákkal operáló egység

Defense - Agresszív védekezés, közel az emberhez, nem buzi deep zónákat erőltetve, nyomás alá helyezve Ryant, amiben benne van, hogy nagy playt szopunk, de legalább a labdaszerzés esélyét sem adjuk fel.

Ami viszont történni fog:

Offense - Under center felállás alig lesz, csak shotgunból nyomulunk, hamar nagy hátrányba kerülünk majd jönnek az észnélküli hosszú passzplayek egyfolytában kevés sikerrel, turnover hegyekkel.

Defense - Rivera a lassú halálra esküszik, seggel mindenki 10 yardra a LoS-től, így nyolc-tíz playből játszi könnyedséggel masírozik végig a pályán a Falcons, majd amikor már vezetnek még szét is futnak minket. Gonzo 150 yard Julio Jones 120, Turner szintén 150

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Könnyen előfordulhat, hogy Beason nem játszik, nem edzett még a héten, minden baja van. Ha nagyon őszinték akarunk lenni, nem lesz nehéz pótolni.

Viszont nem Luke megy középre, ha Beast nem játszhat, hanem Phillpis kezd helyette. Smart move. Not.Jakehomer
Nevetséges. Azon gondolkoztam a minap, ebben a szezonban olyan mérleget kell elérjünk, hogy kikúrjon Richardson mindenkit, aki alkalmatlan a munkára, hogy minél hamarabb jöjjön az új vezetés. Ebben a felállásban én nem hiszek, dilettánsak gyülekezete, legyen akkor 3-13 a mérlegünk, ha ez kell a váltáshoz. Mert teszem azt elérünk egy 7-9-et, ráfogjuk vmi szarra, hogy miért nem lettünk jobbak, és egy évet még elpazarlunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Könnyen előfordulhat, hogy Beason nem játszik, nem edzett még a héten, minden baja van. Ha nagyon őszinték akarunk lenni, nem lesz nehéz pótolni.

Viszont nem Luke megy középre, ha Beast nem játszhat, hanem Phillpis kezd helyette. Smart move. Not.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Igazából arra akartam csak rávilágítani, hogy nem véletlen, ha egy edző egysége folyamatosan szarul teljesít. Az már érdekesebb, hogy a picsába tud 10 éven keresztül a ligában maradni.

A hétvégével kapcsolatban sok reményünk nem lehet, minden jel arra mutat, hogy agyon leszünk verve, talán ez az egyetlen esélyünk, annyira elképzelhetetlen, hogy ne szopjunk be 30-40 pontot, hogy talán elbízza magát a Falcons. Turner eddig a három meccsen 154 yardot futott, sztem ellenünk is meglesz ennyi.gabokocka
Ez inkább a secondaryn fog eldőlni, lehet hogy DeCoud sem tud még egy ilyen meccset hozni az idén, mint amilyet tolt a Chargers ellen.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Egy gyors kérdés, Bruce Campbell-el mi a helyzet? Játszik, nem játszik? Ha igen milyen, illetve ha nem, akkor előszezonban ha láttátok milyen volt?Bruce
Nem nagyon kap szerepet, előszezonban nem volt vészes, de kiugróan jó se.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Egy gyors kérdés, Bruce Campbell-el mi a helyzet? Játszik, nem játszik? Ha igen milyen, illetve ha nem, akkor előszezonban ha láttátok milyen volt?
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ilyen szarul nem tudunk kétszer egymás után játszani, ráadásul ha minden igaz, Bell és Stewart is játszhat majd megint.

Viszont ahhoz, hogy nyerjünk, elég sok mindennek össze kéne jönnie. Kezdésnek jó lenne pl, ha nem kapnánk TD-t a nyitó drive-ból 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Igazából arra akartam csak rávilágítani, hogy nem véletlen, ha egy edző egysége folyamatosan szarul teljesít. Az már érdekesebb, hogy a picsába tud 10 éven keresztül a ligában maradni.

A hétvégével kapcsolatban sok reményünk nem lehet, minden jel arra mutat, hogy agyon leszünk verve, talán ez az egyetlen esélyünk, annyira elképzelhetetlen, hogy ne szopjunk be 30-40 pontot, hogy talán elbízza magát a Falcons. Turner eddig a három meccsen 154 yardot futott, sztem ellenünk is meglesz ennyi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀gabokocka
A lateralos TD-t szerintem minden csapat beszopta volna a ligában. Annál ha valakit lehet hibáztatni, az leginkább a punter, aki csúnyán túlrúgta a coverage-ot. A másikat nem láttam.

Meg kérdés, hogy van-e alapunk nekünk mások ST-jén röhögni? 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Régi jóbarátunk, Crossman a Lions ST edzője, érdemes megnézni azt a meccset 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
KC nyert idegenben a Szentek ellen, helyünkre kerültünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Most volt egy teljes offseason összerakni a csapatot, és ugyanott tartunk, mint tavaly. Pedig ez keret most már papíron erősebb, de semmi előrelépés. Cam passzai azért pontosabbak lettek, jóval kevesebb az overthrown passz, de ennyi az összes fejlődés amit fel tudunk mutatni, ez pedig édeskevés. Annyira fasza O-t lehetne összerakni ebből az emberanyagból, és ehelyett van ez a fos, ez az igazán elkeserítő... Úgy néz ki az egész, mintha meccs előtt találkoztak volna először, lemennek a rétre és fociznak egy jót, lesz ami lesz alapon, vagy sikerül egy play, vagy nem.

A védelem alapkoncepciójával meg az a bajom - van ilyen??? - hogy a D-Lineunk egyedül egy normális O-Line ellen kevés, sokkal agresszívebbnek kéne lenni, minek félünk a nagy játéktól, ha 7-8 játékból is simán végigmegy az ellen. Nyeljünk be sok yardot, de szerezzünk azért néha labdát. Most ehelyett a sok yard megvan, turnover nincs. A bizodalmam meg eddig tartottt Beason iránt egyelőre, ha már 1/9-re LB-t húztunk, akkor tegyük be középre, Beasont a gyenge oldalra, azt ha visszanyerte a formáját akkor lehet variálni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Trademark, de elég röhejes volt az ünneplés abban a helyzetben. Smitty meg azt emelte ki, hogy nem állt ott az oldalvonalnál, miután benchelve lett.

Ezeket mondjuk még van ideje kinőni. Aggasztóbb, hogy idén nagyon leálltunk a hagyományos pro style playekkel (tavaly nem volt ennyire option heavy az O). Ez nemcsak azért gond, mert elég könnyű egy NFL D-nek erre felkészülnie és a jobbak ki is tudják nyírni.

De ennél is problémásabb szerintem, hogy ha nincs tesztelve, nem is fog javulni Cam pre snap read képessége (a read optionnél nem az egész védelmet kell olvasni), ami szerintem a legnagyobb gyengesége. Ehhez jön hozzá, hogy nem kap snapet center alól, nem dob play action passzokat stb, egy szó mint száz, nem fejlesztjük mint QB-t.

Márpedig option heavy O-val nem fogunk Superbowlt nyerni, ahogy Kalil megígérte...

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ja, szokása, mondjuk nekem sem tetszett, pláne úgy, hogy ebben a zakóban ő is benne volt nyakig. Pl 0-20-nál a félidő előtt ha TD van a pick helyett 20-7, és mi kezdtük ugye a második félidőt...

Én a Saints legyőzése után sem éreztem, hogy minden fasza, írtam is, hogy kellett a győzelemhez egy jól alánk játszó ellenfél.

Nem értem miért erőltetjük minden áron az option futásokat, nyilván ha működik nagyon fasza, de sokkal több under center play kéne legyen. Sokkal faszább playactionöket lehetne nyomatni, jöhetne belőle bootleg. Eléggé kiszámítható lett a támadójátékunk, haladunk, de minden drive-ba becsúszik egy hiba és meg is basztuk magunkat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.