Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Toilet Bowl-ra fel! 😀 Ha tőlük is kikapunk, akkor van esélyünk újra 1/1-ezni. Én annyira nem másztam bele a statisztikákba, de volt már olyan, hogy egy csapat egymást követő két évben 1/1 volt?
Mindegy mi győzni akarunk, de persze a Colts is mert űber égő egy 0-16os szezon, azt eddig csak a Lions engedte meg magának (the worst team in history) szóval ki ellen nyerhetnének ha nem ellenünk. Legalább is ők így gondolják. De ha Brown vagy Addai (bár nem tudom hogy vállalja-e a meccset) is fut ellenünk egy 100+os meccset akkor durci leszek! 😀

Enthroner #85
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
0. Kasay - Mare biznisz nonszensz a köbön de ezt már párszor túltárgyaltuk.

Meeks lefokozása nekem is bassza a csőröm, pláne, amilyen múltú embereket sikerül a csapathoz csábítani. McDermott égett az Eagles védelmével, pedig nem mondhatni, hogy szar rendszert örökölt. De ez igaz a staff jelentős részére, borzasztó helyekről találunk magunknak arcokat úgy ánblokk... Akkor inkább hozzunk college-ban jól bevált edzőket, hátha megy nekik egy szinttel följebb, mint olyat aki már bizonyította az NFL-ben hogy szar, de majd nálunk hátha jó lesz.

Rivera más tészta, őt az első éve után nem küldeném el a halál faszára, nem reménytelen eset, más kérdés hogy képes-e előrelépésre.

Chudz az egyetlen egyértelmű jó bolt a nyári nagytakarítás óta, tuti ő lesz az első, akit kibaszunk...

Amúgy Hurney mondhatja hogy jó irányba tart a csapat, közben Richardson dönthet úgy, hogy jövőre már nem ő vezet minket abba az irányba (persze nem fog...)

Cammel kapcsolatban meg persze, nem várható el, hogy egyedül csináljon meg mindent, messze többet kapunk tőle, mint amit várhattunk, de ettől függetlenül azt továbbra is tartom, hogy ezekben a szitukban kell fejlődnie az ostoba turnoverek mellett. Ha sikerül, hatalmasat lép előre ő is és a csapat is.

Most pedig kíváncsi leszek, ki tudunk-e kapni egy olyan csapattól, aki ki akar kapni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Tehát akkor hogy is van ez? Akárhogy nézem, pocsék munkát végzett McDermott (és Rivera, mert hát nem hiszem, hogy neki ehhez semmi köze) a D-vel.

Egy év után nyilvánvaló, hogy nem csinálunk újabb takarítást a staffben, ráadásul Hurney lenyilatkozta, hogy szerinte jó irányba megyünk, de egyre inkább az a szörnyű gondolat kerülhet, hogy a rossz embert zavartuk el a csapattól.Jakehomer
Én azért nem mondom, hogy Fox elküldése feltétlen rossz döntés lett volna, én személy szerint nem tartom rossz HCnak csak túl konzervatív, nem nagyon mert kockáztatni, de sokszor be is jött neki (egyszer egészen a super bowlig bejött neki). Én 2 dolognak nem örültem.
1, Meeks "elküldése". Tudom letömörítették Secondary coachnak. De azért azt csak észre kellet volna venni, hogy az a pali két, még jó indulattal is közepesen szar védelemből elfogadhatót csinált (segítség: a másik a Colts volt).
2, Hurney elég sok hibát követett el az utóbbi pár évben ahhoz, hogy megköszönjük a munkáját. Az év végén baromi elégedett lesz majd magával, amikor mondjuk Cam lesz a rookie of the year lesz (vagy nem), de legtöbben "szakértő" Camet is jósolta. De remélem jövőre jobb döntéseket hoz (pl.: lemond 😀 ).
2+1, Rivera-val speciel semmi bajom. Rookie HC, új a feladat neki is. Többet vártam tőle és legyünk őszinték egyelőre a csapaton gyökeres változást csak az O-n látszik, de azt meg tudjuk, hogy kinek az érdeme. Szóval szerintem Rivera-nál jobbat is találtunk volna.

Enthroner #85
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A védelem más kávéház, sok limitált képességű emberrel nem lehet csodát tenni, na most ha ők még szarul is vannak összerakva, akkor lesz az belőle, mint a hétvégén...gabokocka
Nekem az a bajom, hogy tavaly is ugyanilyen limitált képességű emberekkel volt tele a D és akkor a középmezőnyben voltunk, most meg lényegében minden fontosabb mutatóban az egyik vagy éppen a legrosszabbak vagyunk. Tudom, Beason... De tavaly Beason az év nagy részében nem is Mike-ot játszott, az Connor volt, aki egész jól nyomta, idén meg egy rakás szar. Jason Williams is biztatóan játszott, amikor be kellett ugrania - idén? Rossz nézni, már pályára se kerül. A secondary kb ugyanolyan, sőt, ha azt nézem, hogy Gamble idén sokkal jobb formában játszik, azt mondanám, hogy most még jobbak is vagyunk, Butler szerintem kb hasonló, mint Marshall. A DL se romlott, sőt, DT-k kb ugyanolyan rosszak, Hardy viszont sokkal jobb, mint tavaly volt, Applewhite és most Keiser pedig magasan veri Braytont meg Brownt, akik sokat játszottak a rotációban.

Tehát akkor hogy is van ez? Akárhogy nézem, pocsék munkát végzett McDermott (és Rivera, mert hát nem hiszem, hogy neki ehhez semmi köze) a D-vel.

Egy év után nyilvánvaló, hogy nem csinálunk újabb takarítást a staffben, ráadásul Hurney lenyilatkozta, hogy szerinte jó irányba megyünk, de egyre inkább az a szörnyű gondolat kerülhet, hogy a rossz embert zavartuk el a csapattól.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Amiben mindenképpen fejlődnie kell Camnek, azok a meccs végi kulcsfontosságú drive-ok, nyilván szar a védelem, de ettől, még sztem volt 4-5 olyan meccsünk, hogy nálunk volt a labda, lett volna lehetőség egyenlíteni vagy megnyerni a meccset, de csak a Jax ellen sikerült.
gabokocka
Elég nagy divat lett Newtont amiatt kritizálni, hogy nem tud nyerni, de én nem érzem ezt jogosnak. Komplexebb ennél a dolog, az egész második félidei Offense egy hatalmas kérdőjel. Az ellenfelek védelmei alkalmazkodnak hozzánk, mi pedig nem igazán tudunk újítani (kivételn a Skins meccs), csak Camtől várjuk a megváltást, hát persze, hogy ennek ritkán van jó vége. Egy 22 éves gyerekről beszélünk, akinek még college-ból is csekély starter tapasztalattal jött ki, és itt neki nem game menedzser szerepe van, mint a rookie QB-knak általában, úgy könnyebb jónak tűnni (Big Ben, Flacco, Ryan, Bradford és Dalton újonc szezonjai jó példák erre).

És ha megnézzük konkrétan azokat a meccs végi drive-okat, ehhez képest egyáltalán nem olyan rossz a kép szerintem. A Cards ellen Olsen kezében volt a TD - és persze ha nincs az a szánalmas punt return TD, akkor ez egy sima GW drive, ez sem mindegy. A Packers ellen is egy jó drive-ot vezetett Cam az egyenlítésért, ott voltunk az EZ előtt, amikor 3&1-nál jött egy sack, volt még idő, futni kellett volna, akár kétszer is. Persze a kiegyenlítés semmit nem garantált volna, két play múlva benyaltunk egy 80 yardos passzot hála Pughnak.

A Saints ellen 50 másodperc volt két időkéréssel 20 yardról indulva, ez önmagában sem ziccer, ráadásul jött egy drive-gyilkos Gross holding. A D engedett előtte egy hat és fél perces TD-drive-ot, ez volt a vereség oka, ha csak kicsit több ideje marad az O-nak, jobban elvárható lett volna legalább az egyenlítés.

A Vikings ellen volt igazából az egyetlen olyan igazi GW drive-ra esély, volt idő, csak 3 pont volt a hátrány, és nem is Camen múlt, hogy nem csináltunk pontot... Ha nincs a Smitty holding (lehet mondani, hogy geci fújás volt, mert tényleg, de ha Smitty hozzá sem ér a CB-hez, akkor is meglett volna a 1st down), a nyakamat rá, hogy a TD-t is megcsinálja Cam.

Aztán itt van ez a vasárnapi borzalom, egyszer azért kiegyenlített Cam, másodszor nem tudott, megint csak azt mondom, hogy ha a D csinál egy stoppot és a potenciális GW drive-ot cseszi el Cam, akkor lehet őt kritizálni, az viszont nem elvárható, hogy mindig ő húzza ki a szarból a csapatot.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Szörnyű mennyi miszteköl volt az utólsó TD-nél

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A D-ben nem csak a játékosokkal van baj. Ugyanezek a játékosok szereztek háromszor labdát az első negyedben. Ehhez képest a második félidőben szinte minden támadásból TD-t kaptunk - ez akármilyen játékosokkal is szégyen akármilyen jó ellenfél ellen. Vastagon benne van ebben a ginger és Rivera is.

Cam újonc hibái sokszor bosszantók, a második pick nagyon ronda volt, de azért újonc, hogy ezekből tanuljon. Akkor lesz gond, ha ugyanezeket elköveti két év múlva is.

Egyébként ez a meccs jó példa arra, hogy Cam fejlesztése alá van rendelve az eredményesség. Jól ment a futás, vezettünk is sokáig, mégis nagyon keveset futottunk. Most pedig már a passzt védekezik ellenünk a csapatok, sok-sok zónával, így kis területeket hagynak, amikbe be lehet dobni a labdát, és ezekkel vannak is problémái Camnek. A Smitty TD passznál látszott tökéletesen, hogy milyen pontosan kellett dobnia a labdát, hogy ezek a playek összejöjjenek. Mindennek tetejébe egy az egyben verik a falembereinket a védők.

Ehhez képest azért az O-tól nyugodtan megnyerhettük volna a meccset, csak felraktak 28 pontot a táblára.Jakehomer
Amiben mindenképpen fejlődnie kell Camnek, azok a meccs végi kulcsfontosságú drive-ok, nyilván szar a védelem, de ettől, még sztem volt 4-5 olyan meccsünk, hogy nálunk volt a labda, lett volna lehetőség egyenlíteni vagy megnyerni a meccset, de csak a Jax ellen sikerült.

A védelem más kávéház, sok limitált képességű emberrel nem lehet csodát tenni, na most ha ők még szarul is vannak összerakva, akkor lesz az belőle, mint a hétvégén...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit a meccshez kapcsolódóan egy kép:

Nekem már akkor is úgy tűnt,hogy Avril nem a hajánál fogva állította meg Williamst.
Ez a kép mégjobban megerősít benne.
Így is bunkóság,de nem akkora talán.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A D-ben nem csak a játékosokkal van baj. Ugyanezek a játékosok szereztek háromszor labdát az első negyedben. Ehhez képest a második félidőben szinte minden támadásból TD-t kaptunk - ez akármilyen játékosokkal is szégyen akármilyen jó ellenfél ellen. Vastagon benne van ebben a ginger és Rivera is.

Cam újonc hibái sokszor bosszantók, a második pick nagyon ronda volt, de azért újonc, hogy ezekből tanuljon. Akkor lesz gond, ha ugyanezeket elköveti két év múlva is.

Egyébként ez a meccs jó példa arra, hogy Cam fejlesztése alá van rendelve az eredményesség. Jól ment a futás, vezettünk is sokáig, mégis nagyon keveset futottunk. Most pedig már a passzt védekezik ellenünk a csapatok, sok-sok zónával, így kis területeket hagynak, amikbe be lehet dobni a labdát, és ezekkel vannak is problémái Camnek. A Smitty TD passznál látszott tökéletesen, hogy milyen pontosan kellett dobnia a labdát, hogy ezek a playek összejöjjenek. Mindennek tetejébe egy az egyben verik a falembereinket a védők.

Ehhez képest azért az O-tól nyugodtan megnyerhettük volna a meccset, csak felraktak 28 pontot a táblára.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Szarok vagyunk ez van, az ilyen vereségekhez hozzá vagyok szokva, a múlt heti gáz volt.
Cam vigyázhatna jobban a labdára, időnként be kéne nyelni a sacket, nem eldobni a vakvilágba.
Gross ma nagyon fos volt, sztem szarabb mint a Vikes ellen.
A védelem különösebben nem meglepő, Senn a kezdő MLB, mit várjunk...
Ha jövő héten kikapunk, lehetünk még 1/1 is akár 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Régen történt már, hogy a D minden segítség nélkül vesztett el egy meccset. Pedig még ST TD-nk is volt, arra is várhatunk megint öt évet...

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
úgyis kikapunk, max azon filózhatunk, hogy heartbreaking loss, vagy blowout lesz...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
p3t1 Carolina Panthers 36
Ja alapvetően nem lenne rossz tényleg, ha nem huszonnyolcadikak lennétek pass D-ben 😀MacPhisto
Pass D 14,a futás ellen vagyunk 28., de Ti pont nem a futásban jeleskedtek (27.)......ebből a szempontból tényleg nem rossz előjel...de az utóbbi két meccsen nyújtott teljesítményünk miatt....:S
Ellenben a Ti futás elleni védelmetek csak 27........de az utóbbi két meccsen nyújtott teljesítményünk miatt....:S

De bízok a csapatban...tippmixen is rakom (3,20 ods)....😊


"You are not as bad as you think when you lose. You are not as good as you think when you win."
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Ja alapvetően nem lenne rossz tényleg, ha nem huszonnyolcadikak lennétek pass D-ben 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Shockey nem lesz holnap. Pedig kellene, Olsen jó ugyan, de az zavar vele kapcsolatban, hogy nincs elég nagy szíve ehhez a játékhoz - múltkor a fumble után egész meccsen csak szerencsétlenkedett.

Alapvetően nem lenne rossz matchup a Lions nekünk, de félek is már ilyesmit leírni, ez az utolsó két vereség nagyon demoralizáló volt.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nem hiszem, hogy DWill ezzel a szerződéssel cserélhető lenne. A cutolása se jó megoldás persze (legalábbis most még nem), túl magas a cap hitje. Át kellene alakítani a szerződését, de rengeteget azzal sem spórolnánk. Szóval még egy ideig itt lesz velünk ez a probléma.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Itt főleg az a baj hogy mit kapnánk egy trade karetein belül DeWill-ért. Én nagyon kedvelem, de Stew jobb nála és azt a 20 carryt (és itt már sokat mondtam) simán meg tudja csinálni szép aránnyal. DeWill pedig már 29 lesz jövőre. Na mindegy Hurney megmutathatja milyen tökös csávó és mit hoz ki ebből a szituból ha már bele vitt minket.

Enthroner #85
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nem mondanám, hogy leálltunk a futásról, az utóbbi meccseken egészséges arány volt a passz és a futás között, csak ugye Cam mellett az új rendszerben tök fölösleges két ilyen kvalitású RB. Ez is értelmetlenné teszi DeWill megtartását ennyi pénzért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Hát, ha úgy nézzük, Hurney hibája valahol a töketlen Rivera is. 😊

Odáig rendben van, hogy Cam legyen jó, de a futást ennyire feladni, egy borzasztóan nagy hiba. Mindkét futó jó, Cam meg lehet bármennyire jó, ő egy rookie QB, amellett hogy egy azaz egy top elkapója van, meg két top közeli TE-je, akik közül az egyik inkább levezetni van itt, mint nagyot alkotni. Ráadásul van egy-két okos play hívás (lásd ellenünk), de annyira nem fantáziadús ezen a téren sem a csapat.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Igen, ezek sajna mind igazak, viszont én személy szerint esélytelennek látom, hogy idén bárkit is kirúgjunk, mondván rebuilding van, ha jövőre is szarok leszünk, akkor hullhatnak a fejek. Csak ezzel még egy évet elvesztegetünk. Azért szomorú, mert egyébként szerintem igen tehetséges lenne a keret nagy része, nem kéne elvesztegetni éveket, mert pl Smitty-nek már nincs sok, utána meg megint szophatunk éveket, mire lesz egy igazi no1 WR... ááá fasz kivan, pedig eddig igen bizakodó voltma, most kezdem csak elveszíteni a hitem...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Sokszor nem szimpatikusak a hozzászólásaid Jakehomer, de most maximálisan egyet értek veled. Ezt a szitut nagyon egyformán látjuk. Már a Kasay - Mare "csere" megtörténtekor vakartam a fejem, hogy nekem fontosabbnak tűnt egy biztos 3 pont, minthogy 90%ban tochbacket rúgjunk, de mivel a spec teamünk a liga egyik legszarabbja gondoltam oké, Baker biztos nem tud semennyire kickoffot rúgni. De hát pont valakinek, akkor Hurneynek tudnia kellett volna, hogy nem "túl széles a kispad", szóval most egy LLoyd elfért volna. De a elmúlt évek trade-jei is... Le tudtunk épülni egy super bowl-t megjárt csapatból pár év alatt 1/1-es csapattá. Remélem most már felfelé vezet az út. Én már nézem a jövő évi 1st round pick esélyeseinket. TOP 5 pick szinte garantált.

Enthroner #85
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Azzal mentegetik, hogy Cam fejlesztésének oltárán áldozzuk fel a szezont. Számomra nem valami meggyőző érv, de oké, legyen ez a prioritás. Ezzel meg lehet magyarázni gameplan/playcalling furcsaságokat, de nekem akkor sem tetszik, hogy nincs identitása a csapatnak. Szerintem ez az első és legfontosabb dolog, amit meg kell alapoznia egy HC-nak, nyilván nem reális elvárás egy szétvert csapatból azonnal nyerőt csinálni, és ha Cam nem ilyen jól mutatkozott volna be, könnyebb is lenne ezt elfogadni.

De hogy ne csak Riverázzak, a fő bűnbak Hurney lett a szememben 😊 Régebben sokra tartottam, de amit az elmúlt három évben csinált, az borzalmas. A Peppers ügyet nem rovom fel neki, mert Pep is furán intézte a dolgot, és végül is megoldottuk a pótlását, a DE poszt az erősségünk. De amit a draftokon művelt...

Nekem tetszett anno az Otah pick, és az első évében maximálisan be is vált, azóta viszont alig játszott néhány meccset, így azért nagyon drágának bizonyult. De ez még hagyján, a következő évben jött Everett Brown - ez a pick már nem tetszett annyira, mert egy zuhanó játékosért adtunk következő évi 1st picket, de azért hozzá kell tenni, hogy érthető húzás volt a Peppers szitu fényében.

És hol vannak a többi draftolt játékosaink? Camet leszámítva nincs impact player közöttük az elmúlt három évben. Van viszont Armanti Edwardsunk... (újabb értelmetlen csere)

De a pontot az i-re nyáron tette fel Hurney. Egy dolog, hogy minden játékosunkat túlfizettünk, oké, szar csapatnak muszáj kicsit többet adnia, de 40x millió DWillnek? Nem igaz, hogy nem tudta, hogy az O nem lesz futásorientált - ha nem tudta, akkor hogy lehet egyáltalán GM? Ilyen szempontból is hülyeség volt, ráadásul lehetett tudni, hogy Stewart a jobb futó kettejük közül (egyébként is értelemszerű, hogy a fiatalabb futót tartod meg, ha van két hasonló tudású).

És akkor ott van a Kasay cut/Mare sign, ami önmagában kirúgásra érdemesíti Hurneyt. Mi volt a legfontosabb érv Kasay ellen? Nem tud kickoffot rúgni, spórolunk egy roster helyet. Tény, hogy a kickoffnál szar, de épp idéntől azért ez kisebb hátrányt jelentett volna, arról nem beszélve, hogy több csapatnál is punter végzi a kickoffot, de ha azt nézzük, hogy milyen fantasztikus játékosok vannak rosteren, kurva sokra mentünk azzar a plusz egy roster spottal is.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Ez az év, finoman szólva, leves, külső szemlélőként Rivera nagy csalódás, mintha nem is tudná igazán, hogy mit csinál.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem nem ellenünk fogtok majd parádézni.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nem az a legnagyobb baj, hogy játszottunk egy értékelhetetlen meccset, történt már ilyen, fog is még (persze az, hogy ez egy bye week után történt, amikor több idő van a felkészülésre, különösen kínossá teszi). A fő gond, hogy minden Camen múlik, a csapat rosszul van összerakva (Hurneynek ezért takarodnia), és még mindig semmi elképzelésem arról, hogy Rivera mit akar látni a pályán.

Tepper takarodj!