Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
1. Chris Gamble: Snaps-614/ 17 of 40 rec allowed 210 yds 2td 3 ints

2. Nnamdi Asomugha: Snaps-656/ 17 of 31 rec allowed 262yds 2 td 3 int (Both TDs to Victor Cruz/NYG)

3. Brent Grimes: Snaps-640/ 21 of 50 rec allowed 229 yds 1 td 1 int

4. Asante Samuel: Snaps-674/ 23 of 53 rec allowed 277 yds 2 td 2 int

5. Darrelle Revis: Snaps-731/ 24 of 57 rec allowed 348 yds 1 td 4 int

6. Sheldon Brown: Snaps-706/ 25 of 47 rec allowed 338 1 td 1 int

6. Ike Taylor: Snaps-685/ 25 of 65 rec allowed 276 yds 1 td 1 int

8. Aqib Talib:Snaps-693/ 27 of 50 rec allowed 463 yds 6 td 2 int

9. Antonio Cromartie: Snaps-688/ 28 of 58 rec allowed 383 yds 5 td 3 int

10. Jonathan Joseph:Snaps-652/ 30 0f 51 rec allowed 348 yds 2 td 4 int

Huddle-n találtam ezt a statot, elég jól mutatja Gamble idei szezonját. Mondjuk a mostani Td az ő lelkén száradt, de ez már nem osztott vagy szorzott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Pont jó meccs lesz arra a Falcons elleni, hogy végre megverjünk egy olyan ellenfelet is, akinek nagyon fontos az összecsapás, nem totál fogalmatlan, vagy teljesen szétesett állapotában találkozunk vele. Illetve most megint felcsillantott vmi reményt a csapat, nem kéne ismét a porba lökni magunkat vissza a valóságba...

Aminek külön örülök, hogy Camnak nem kell 1000 yardokat passzolni az utóbbi időben, mégis zakatol a támadósor, ez meglátszik Smitty statjain is, egyszerűen nem vagyunk rászorulva, hogy erőltessük a hosszú passzt minden szituban. LaFell meg egyre jobb, nekem nagyon tetszik a játéka. És igen, végre a védelem sem volt szar, szinte végig fenn tudták tartani a koncentrált összeszedett játékot, ami bőven elég egy ilyen offense mellett. Nagyon várom Beasont jövőre 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Na kb így nézne ki ha nem gyökérkedünk, nem verjük halálra saját magunkat...
Jövő héten Falcons, jó volna kibaszni velük 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nos, pont hogy csak a Bucs nem volt szimpi a div-ból soha, a cheerleadereiket leszámítva 😛 A Panthers volt pl. a legelső rokonszenves focicsapat Charlotte miatt.atapapa
És ha nem költöztetik a Hornetset, most Panthers drukker lennél? Ouch 😊
Jakehomer
Nem feltétlenül, azért 2001-ben (utolsó évünk Charlotte-ban) még nem néztem NFL-t, ahogy a Saints se csak azért "győzött" végül, mert melléjük költözött a Hornets.

On: grat a mai kivégzésért

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
nos, pont hogy csak a Bucs nem volt szimpi a div-ból soha, a cheerleadereiket leszámítva 😛 A Panthers volt pl. a legelső rokonszenves focicsapat Charlotte miatt.atapapa
És ha nem költöztetik a Hornetset, most Panthers drukker lennél? Ouch 😊

Ez volt az idei legkomplettebb meccsünk, nem volt szükség sok passzra, de néhány nagy passz playt is meg tudtunk húzni, amikor kellett. Nulla turnover, ennek a jelentőségét se kell részletezni, rögtön rengeteget javult a hatékonyságunk.

Cam néha olyan, mintha egy videójátékból lépett volna ki, futás, passz, elkapás, mindegy neki 😛

Tetszett a D is, az az egy Bucs TD már garbage time-ban esett, egyébként ha meg nem is tudtuk őket állítani, az is tökéletes, hogy FG-n tudtuk őket tartani folyamatosan, és ugyan szerencsés volt az a pick a második félidő elején, amikor még elkaphatta volna a Tampa O a fonalat, csak megcsináltuk a kulcs turnovert.

Blountot meg lenulláztuk, ez a legjobb az egészben. Hozzáteszem, Fua nélkül hirtelen jobb lett a DL... McClain sok jó playt csinált, belőle játékos lesz

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Bucs elleni meccsekről mindig a három vagy négy évvel ezelőtt MNF jut eszembe, amikor DeWill és Stew szétalázta a védelmüket 😊gabokocka
A Panthers szurkolóin kívül pedig mindenki másnak az az elkapás Bryanttől 😉atapapa
Mindig tudtam, hogy closet Bucs fan vagy 😂
Jakehomer
nos, pont hogy csak a Bucs nem volt szimpi a div-ból soha, a cheerleadereiket leszámítva 😛 A Panthers volt pl. a legelső rokonszenves focicsapat Charlotte miatt.

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ronde megkapta utána ugyanazt DeWilltől is jobb kézzel 😊

Hihetetlen, hogy egy nagyon hasonló kerettel akkor 12-4-et csináltunk, most meg 3-8.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A Bucs elleni meccsekről mindig a három vagy négy évvel ezelőtt MNF jut eszembe, amikor DeWill és Stew szétalázta a védelmüket 😊gabokocka
A Panthers szurkolóin kívül pedig mindenki másnak az az elkapás Bryanttől 😉atapapa
Mindig tudtam, hogy closet Bucs fan vagy 😂

All time kedvenc play arról a meccsről:


Tepper takarodj!
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Bucs elleni meccsekről mindig a három vagy négy évvel ezelőtt MNF jut eszembe, amikor DeWill és Stew szétalázta a védelmüket 😊gabokocka
A Panthers szurkolóin kívül pedig mindenki másnak az az elkapás Bryanttől 😉

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Jake-et leigazolta a Texans.
Szurkolok neki nagyon, megérdemelne még egy sanszot, hátha sikerült kihevernie a Cards meccset.gabokocka
Nincs már meg a karja és az önbizalma ahhoz, hogy jól játsszon, márpedig ebből a kettőből élt. Nem irigylem a Texans drukereket, veretes QB soruk van 😊 (mondjuk olyan D-vel, meg futójátékkal sajnálni sem kell őket)

Megyünk Tampába, megint egy hozható meccs, de Blountnak garantált a career day. Talib elég jól szokott védekezni Smitty ellen, azért az O-t a legkevésbé sem féltem, a futójátékunk hetek óta brutális, még ha korlátozottan is használjuk, Cam meg Cam. Ha sikerül megint limitálni max egyben a turnoverek számát, akkor már csak azon múlik majd, hogy a védelem csak rossz lesz vagy kegyetlenül szar.

Persze egy blocked FG return TD mindig benne van a pakliban Mare-val, ha esetleg túl jól mennének a dolgok 😊Jakehomer
A Bucs elleni meccsekről mindig a három vagy négy évvel ezelőtt MNF jut eszembe, amikor DeWill és Stew szétalázta a védelmüket 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Néhány igen sokatmondó statisztika, miért is állunk 3-8-cal:

Megtett yardok: 5. hely
Szerzett pontok: 16. hely

Engedett yardok: 24. hely
Kapott pontok: 31. hely

Turnover mutató: -4

Átlagban meccsenként 30 yarddal csinálunk többet mint az ellenfél, ennek ellenére 3 győzelmet sikerült összekaparni 11 meccs alatt. Ha azt mondom, hogy a hatékonyság tekintetében javulnunk kell, azt hiszem nem járok messze az igazságtól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Jake-et leigazolta a Texans.
Szurkolok neki nagyon, megérdemelne még egy sanszot, hátha sikerült kihevernie a Cards meccset.gabokocka
Nincs már meg a karja és az önbizalma ahhoz, hogy jól játsszon, márpedig ebből a kettőből élt. Nem irigylem a Texans drukereket, veretes QB soruk van 😊 (mondjuk olyan D-vel, meg futójátékkal sajnálni sem kell őket)

Megyünk Tampába, megint egy hozható meccs, de Blountnak garantált a career day. Talib elég jól szokott védekezni Smitty ellen, azért az O-t a legkevésbé sem féltem, a futójátékunk hetek óta brutális, még ha korlátozottan is használjuk, Cam meg Cam. Ha sikerül megint limitálni max egyben a turnoverek számát, akkor már csak azon múlik majd, hogy a védelem csak rossz lesz vagy kegyetlenül szar.

Persze egy blocked FG return TD mindig benne van a pakliban Mare-val, ha esetleg túl jól mennének a dolgok 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Jake-et leigazolta a Texans.
Szurkolok neki nagyon, megérdemelne még egy sanszot, hátha sikerült kihevernie a Cards meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A védelemben az az egészen elkeserítő, hogy csinálunk két 3&outot, majd után nevetséges böszmeségeink által az ellenfél végigmasíroz a pályán. Azt sem értem mi történik az ellenfelek második és harmadik labdabirtoklása között, amikor egyértelműen összeomlunk. Mert nem hiszem, hogy az előző hat playből olyan következtetéseket vonnának le a védelmünkről amiket előtte videózások során nem vettek észre.

Ami meg végleg kiverte a biztosítékot, az ellenfélnek van egy HoF elkapója, mi meg rárakjuk Stanfordot, Munnerlynt meg még tököm tudja kit. Ne legyünk már ennyire szánalmasak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Cam nem adta el a labdát, ami fontosabb, mint az, hogy benyelt néhány elég buta sacket. Az is fontos, de ez megint olyan, hogy majd akkor fog zavarni, ha két év múlva is ezt csinálja, újoncként belefér.

Alapvetően az egész O nagyon meggyőző volt, két hülye hibán múlt, hogy nem mentünk 30 pont fölé (blokkolt FG, Shockey fumble), de megint viszonylag keveset futottunk, ahhoz képest, mennyire ment - most Stewart, múlt hét DWill futott 7 yardos átlaggal 10 carryt.

A D egyre rosszabb, olyan elképesztő hülyeségeket csinálunk, amit fikázni sem érdemes már. Viszont missed tackle-ben ligaelitek vagyunk...

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Azért kellenek ezek a győzelmek, mert a vereségekből lehet tanulni, hogy milyen hibák tömkelegét nem szabad elkövetni, ezek azért önbizalmat adhatnak, hogy képesek vagyunk nyerni, még ha nagyon ótvar volt is az ellenfél.

Örülök neki, hogy egyre többet futunk, jól is megy a dolog, azért kiváncsi leszek jövőre hogyan oszlik meg majd a passz:futás arány.

Camnek meg valaki elmagyarázhatná, ha odaérnek a szájába, nem minden esetben kell menekülőre fogni, oda lehet pöccinteni a bogyeszt a mellette tök üresen ácsingózó RB-nek, az meg szaladhat vele világgá. Elég ügyetlen mindkettő open fielden...

Illetve 3&9-nél 8 yardra a 1st downtól nem kell fejjel nekiugrani három védőnek plusz egy yardért, Mare-nek tök mindegy honnan rúg, bárhonnan ki tudja hagyni.

Ha vasárnap nyerünk, az már sikersorozat 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Most láttam az összefoglalót... Hát elég durva volt a vége...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Szomorú, nagyon szomorú győzelem volt ez a mai. 😐Gorro
Nincs olyan, hogy szomorú győzelem, ahogy örömteli vereség sincs.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Gorro Carolina Panthers 1 429 — Törzsvendég
Szomorú, nagyon szomorú győzelem volt ez a mai. 😐

#KeepPounding
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Toilet Bowl-ra fel! 😀 Ha tőlük is kikapunk, akkor van esélyünk újra 1/1-ezni. Én annyira nem másztam bele a statisztikákba, de volt már olyan, hogy egy csapat egymást követő két évben 1/1 volt?
Mindegy mi győzni akarunk, de persze a Colts is mert űber égő egy 0-16os szezon, azt eddig csak a Lions engedte meg magának (the worst team in history) szóval ki ellen nyerhetnének ha nem ellenünk. Legalább is ők így gondolják. De ha Brown vagy Addai (bár nem tudom hogy vállalja-e a meccset) is fut ellenünk egy 100+os meccset akkor durci leszek! 😀Ent85
Nekünk nem kell aggódni, az utolsó héten a Jaxet úgy is elverjük és nem lesz 0-16 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ha tőlük is kikapunk, akkor van esélyünk újra 1/1-ezni. Én annyira nem másztam bele a statisztikákba, de volt már olyan, hogy egy csapat egymást követő két évben 1/1 volt?
Ent85
Nem is egyszer volt ilyen. Utoljára 1999-2000ben a Cleveland, előtte 1994-1995ben a Cincinatti, előtte 1989től 1992ig Indianapolis-Dallas-Indianapolis-Dallas kettős. Előtte 1986-1987 Tampa Bay, ÉS 1976-77ben is ők. A két liga (AFL-NFL) egyesülése előtt más a draft, a kezdeti korszakban meg végképp (vannak több körös draftok (mint 7), a két liga konkurens iker draftja, többször bővül a liga létszáma).
De már az első 1936os draftot követően is 1937ben duplázással nyit a Philadelphia.ulpianus
szép lista
bár szvsz megérni külön venni azokat, akik a franchise indulásával újráztak az 1/1-re (Tampa először, vagy a Browns) vagy akik cserével jutottak a pickhez (Cinci, Colts), illetve a Tampa második újrázása se akkora gáz abból a szempontból, hogy Bo Jackson nem volt a csapata segítségére a másik 1/1-es szezonban (azért ott a Tampa is hülye volt, mert ha jól tudom Jackson mondta előre hogy nem fog focizni, mégis elvitték). Saját jogon, nem friss csapatként duplázni a nagy cink igazán.

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Én azért nem mondom, hogy Fox elküldése feltétlen rossz döntés lett volna, én személy szerint nem tartom rossz HCnak csak túl konzervatív, nem nagyon mert kockáztatni, de sokszor be is jött neki (egyszer egészen a super bowlig bejött neki). Én 2 dolognak nem örültem.
1, Meeks "elküldése". Tudom letömörítették Secondary coachnak. De azért azt csak észre kellet volna venni, hogy az a pali két, még jó indulattal is közepesen szar védelemből elfogadhatót csinált (segítség: a másik a Colts volt).
2, Hurney elég sok hibát követett el az utóbbi pár évben ahhoz, hogy megköszönjük a munkáját. Az év végén baromi elégedett lesz majd magával, amikor mondjuk Cam lesz a rookie of the year lesz (vagy nem), de legtöbben "szakértő" Camet is jósolta. De remélem jövőre jobb döntéseket hoz (pl.: lemond 😀 ).
2+1, Rivera-val speciel semmi bajom. Rookie HC, új a feladat neki is. Többet vártam tőle és legyünk őszinték egyelőre a csapaton gyökeres változást csak az O-n látszik, de azt meg tudjuk, hogy kinek az érdeme. Szóval szerintem Rivera-nál jobbat is találtunk volna.Ent85
Én is úgy gondolom, hogy Fox ideje lejárt nálunk, sőt, ha valójában szakmai alapon intézzük a dolgokat, akkor a 2009-es betli után ki kellett volna rúgni. Csak hát Richardson a lockout előtt nem akart hosszú távú szerződést kötni se játékossal, se edzővel.

Hurney Richardson embere, ezért volt/van biztonságban.

Ami Meekset illeti, érthető, hogy nem maradt DC, ha új HC megy egy csapathoz, az általában viszi a saját embereit, ezt meg lehet érteni, és alapvetően nem is lett volna baj, ha nem ilyen szarokat hoz 😊

Szóval nem is annyira Foxot sírom vissza, inkább egy kompetens vezetőt (persze nem segít a dolgon, hogy Fox új csapatánál, szerintem nem jobb játékosanyaggal, 50%-on áll). Mi vagyunk az NFL legrosszabb csapata az elmúlt másfél évet nézve, korábban a 7-9-nél már háborogtunk (2009-et - jogosan - betliként értékeljük, de az egy 8-8-as szezon volt, hol vagyunk most attól...). Meghonosodott a csapatnál a losing mentality, és ebből nehéz kitörni, akármilyen jó helyeken is draftolunk.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Ha tőlük is kikapunk, akkor van esélyünk újra 1/1-ezni. Én annyira nem másztam bele a statisztikákba, de volt már olyan, hogy egy csapat egymást követő két évben 1/1 volt?
Ent85
Nem is egyszer volt ilyen. Utoljára 1999-2000ben a Cleveland, előtte 1994-1995ben a Cincinatti, előtte 1989től 1992ig Indianapolis-Dallas-Indianapolis-Dallas kettős. Előtte 1986-1987 Tampa Bay, ÉS 1976-77ben is ők. A két liga (AFL-NFL) egyesülése előtt más a draft, a kezdeti korszakban meg végképp (vannak több körös draftok (mint 7), a két liga konkurens iker draftja, többször bővül a liga létszáma).
De már az első 1936os draftot követően is 1937ben duplázással nyit a Philadelphia.ulpianus
Köszönöm a választ!

Enthroner #85
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ha tőlük is kikapunk, akkor van esélyünk újra 1/1-ezni. Én annyira nem másztam bele a statisztikákba, de volt már olyan, hogy egy csapat egymást követő két évben 1/1 volt?
Ent85
Nem is egyszer volt ilyen. Utoljára 1999-2000ben a Cleveland, előtte 1994-1995ben a Cincinatti, előtte 1989től 1992ig Indianapolis-Dallas-Indianapolis-Dallas kettős. Előtte 1986-1987 Tampa Bay, ÉS 1976-77ben is ők. A két liga (AFL-NFL) egyesülése előtt más a draft, a kezdeti korszakban meg végképp (vannak több körös draftok (mint 7), a két liga konkurens iker draftja, többször bővül a liga létszáma).
De már az első 1936os draftot követően is 1937ben duplázással nyit a Philadelphia.ulpianus




Jól sikerült nekik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ha tőlük is kikapunk, akkor van esélyünk újra 1/1-ezni. Én annyira nem másztam bele a statisztikákba, de volt már olyan, hogy egy csapat egymást követő két évben 1/1 volt?
Ent85
Nem is egyszer volt ilyen. Utoljára 1999-2000ben a Cleveland, előtte 1994-1995ben a Cincinatti, előtte 1989től 1992ig Indianapolis-Dallas-Indianapolis-Dallas kettős. Előtte 1986-1987 Tampa Bay, ÉS 1976-77ben is ők. A két liga (AFL-NFL) egyesülése előtt más a draft, a kezdeti korszakban meg végképp (vannak több körös draftok (mint 7), a két liga konkurens iker draftja, többször bővül a liga létszáma).
De már az első 1936os draftot követően is 1937ben duplázással nyit a Philadelphia.


Állat vagyok, ami enni kér...