Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 15 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mondanám azt, hogy nyerünk, de annyira fájdalmasan kétarcúak vagyunk, hogy passz. Remélem a jobbik felünket hozzuk elő Miamiban.
tüsi91
A kétarcúság inkább csak a támadóknál van. A védők a Seahawks elleni meccsbe kellemesen bealudtak, ilyen előfordul. Annyiban bízok, hogy a kezdő ötös már a 4 man rush ellen meg tud állni, még mindig elveszti valaki a párharcot, de Cutler legalább tud mozogni a zsebben, nem hárman esnek a nyakába egyszerre. Apró lépések. És ami miatt visítottam sokszor (tudom, hogy unalmas), de a blitzeket egyre jobban veszik fel. A Bills ellen is, most is szép nagyokat csattantak a srácok. Ezt már szeretem. Hester elkapásainak egy részét csendben átvette Bennett, és Olsen, véget ért volna a "Hester is are No 1. WR"? Ami miatt félnivalónk lehet, hogy Martz és Cutler kéz a kézben ismét megőrülnek, a másik, hogy az elkapóink (főleg Knox) gyakran elveszítik a párharcokat, amikor küzdeni kell a labdáért. Necces szituációkban erre nagyon ráfaraghatunk. Turnernél utáltam (mrt eredménytelen volt), de legyünk konzervatívak a labdával, Martz remélem megtanult végre bízni a védelemben, nem kell mindig TD, 5-10 yardos passzt is enged a szabálykönyv, jöhet ismét bootleg, play action, ennyit tudunk, ezt legalább tudjuk üzembiztosan.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ja nekem is tetszettek. Meg Martznak is elég brutál felsője volt, Big Love-n meg úgy állt a sapka, mintha csöves lett volna.

Rátérve a közelgő Dolphins meccsre. Az offensenek zsinórban 2szer sikerült tűrhető teljesítményt felmutatni, de már a Skins ellen is látszódott vmi, hogy mi is lenne a mi játékunk, csak hát ugye ott totál betli lett a vége. Ez ad okot bizakodásra. A defense meg hol jó, hol kicsit gyengébb, hol igencsak jó. A Seahawks elleni meccset leszámítva jönnek a turnoverek is, szal rendben van a dolog. Az első negyedben kellene jobban ott lenni. Az ST brutál jó, de kicsit aggasztónak vélem, hogy Gould zsinórban 2 meccsen rontott (talán nem is fordult elő vele ilyen még), olyan FGket, amiket beszokott lövöldözni.

Mondanám azt, hogy nyerünk, de annyira fájdalmasan kétarcúak vagyunk, hogy passz. Remélem a jobbik felünket hozzuk elő Miamiban.

Kis érdekesség. Ha jól emlékszem 06ban a Phins vette el a veretlenségünket a Soldieren. Valamint legutóbb a vesztes SBn szerepeltünk a Landsharkban.
több mint 15 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Srácok. Iszonyat állat volt a pomponos sapi amit a csapattagok viseltek. Rég láttam ilyen divatos cuccot.Zolika
Peppersen meg Olsenen volt legbrutálabb,iszonyat tlg😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 15 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Srácok. Iszonyat állat volt a pomponos sapi amit a csapattagok viseltek. Rég láttam ilyen divatos cuccot.

több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Bocsánat de nekem iszonyat nagy kedvencem Devin Hester. Remélem most nem fog nagyot játszani. Sajna , hogy nem a Miami-ban játszik.danyly
játszott eleget Miamiban 😛

több mint 15 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Bocsánat de nekem iszonyat nagy kedvencem Devin Hester. Remélem most nem fog nagyot játszani. Sajna , hogy nem a Miami-ban játszik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Nagy meccs lesz csütörtökön az tuti biztos.
De ha Wake játszik tőle féljetek, mert szétszedi Cutler-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
erős futójáték: tavaly volt idén nem,
jó OL:talán tavaly, idén nem , pláne most h long megsérült.
messze esélyesebbnek érzem a bearstbriareos
ne altass minket, túl rutinosak vagyunk mi már csak abban hiszünk amit látunk (bár ekkora bukták és feltámadások után már annak sem kéne igazán... 😀 )

Jó meccset várok és azt hogy állandósítsuk ezt a formát, most megmondom, ha jól játszunk de kikapunk kevésbé fog fájni mint pl a Giants-es alázás volt... na ó ne kapjunk ki azért 😂

Lovie Smith villant: aszongya "meg kell verni a bajnokot ahhoz hogy bajnokká válj" ne mondd, és már bajnokok is vagyunk OMG

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
erős futójáték: tavaly volt idén nem,
jó OL:talán tavaly, idén nem , pláne most h long megsérült.
messze esélyesebbnek érzem a bearst

több mint 15 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az a baj h tudunk ilyen meccset is játszani,aztán meg 1 hétre rá pofára esés.Persze ellenfél függő is meg minden de akkor sincs semmi folytonosság amire lehetne építeni.
Lássuk a delfineket.anfernee
Azzal hogy Pennington és Henne is sérült szerintem megnőtt egy kicsit az esélyünk. Bár a fene se tudja, ez a Thigpen gyerek is egész jó.Delete
Szerintem Thigpen miatt inkább ők izguljanak. Megmondom az őszinteséget, idén egy meccsüket nem láttam, de a tavaly óta csak nem cserélték ki a teljes csapatot: egy kemény, fizikális társaság, jó támadófal, jó futójáték (mi csak ábrándozunk ilyesmiről), nagydarab DB-k, az irányítókat is le tudják csapni. A támadóegységünk sokkal nagyobb próbának lesz kitéve, mint a Viks ellen volt, ráadásul csütörtök este idegenben. Ha mindez nem volna elég, Peter King megjövendölte, hogy akár a rájátszásban is messzire juthatunk. Mivel a csávó a legnagyobb anti-vátesz, olyan biztosra veszem a buktát, mint az esőt nyaraláskor.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 15 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Az a baj h tudunk ilyen meccset is játszani,aztán meg 1 hétre rá pofára esés.Persze ellenfél függő is meg minden de akkor sincs semmi folytonosság amire lehetne építeni.
Lássuk a delfineket.anfernee
Azzal hogy Pennington és Henne is sérült szerintem megnőtt egy kicsit az esélyünk. Bár a fene se tudja, ez a Thigpen gyerek is egész jó.


több mint 15 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Az a baj h tudunk ilyen meccset is játszani,aztán meg 1 hétre rá pofára esés.Persze ellenfél függő is meg minden de akkor sincs semmi folytonosság amire lehetne építeni.
Lássuk a delfineket.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 15 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Remélem Hester marad kick returnernek, mert valami eszméletlen jó.Delete
Szezon első meccsei után mondtam hogy kezdem megint érezni benne a régi ösztönt, valahogy újra ráérzett az ízére, jó döntés lenne ha újra ő lenne a fő returner (úristen de rossz leírva látni azt hogy re-TURNER 😂 ), Manning sem rossz de ha jó formában van Hester a király ez nem is kérdés 😉

ja és azért más csapatoknál is van respektje...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Remélem Hester marad kick returnernek, mert valami eszméletlen jó.


több mint 15 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Nem akarom letörni itt a jókedvet, de szerintem vagyunk oly rapszodikusak, hogy botrányos teljesítménnyel kikapunk Miamiban. Ne legyen igazam. 😊tüsi91
A baj az hogy nem tudom meddig tart a jókedvünk (lehet h tényleg csak csütörtökig) de most eléggé jólesik, én személy szerint évek óta nem láttam ilyen jól játszani szeretett csapatom, az hogy egész meccs alatt ilyen jó kontrol alatt tartsuk a meccset több szezon óta nem volt szvsz. Láttuk hogy ha mindenki hozza a maxot akkor jónak minősül a játékosanyag, ergo eddig fejben volt a baj vagy a felállással. Komolyan mondom nem hittem el hogy ezt a tegnapit a mi lesajnált OLunk csinálta, olyan jók voltak.

Haveri társaságban néztem a meccset, előzetesen mindenki azt mondta hogy szétpasszol minket Favre, utána meg Peterson beviszi a kegyelemdöfést - sima Vikings W a múlt ellenére. Én mondtam hogy szorosabb meccset várok, de a Wben kevésbé hittem. Ment a zrika, unokatesóm még a GBes Favre-pólóját is felvette(mind a 4en Pats drukkerek voltak amúgy), aztán ahogy haladt előre a meccs úgy néztek bambán rám hogy milyen jól játszunk vazze :cool:
Nem vártam totális mészárlást a vikingektől de azt hittem nyernek - de jó hogy nem így lett, jó volt tegnap bears drukkernek lenni

(nekik meg az éjjel jó volt pats drukkernek lenni...)

Ja és Lovely Smith-t ugyanúgy ki kell rúgni, egy esetben érheti meg a jövő szezont(ha lesz...): ha bejutunk a POba és a csapat ezt az arcát mutatja amit most láttunk. Ez egy játható út, maradjunk rajta ha egy mód van rá...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 15 éve
Gabez Chicago Bears 84
Nem akarom letörni itt a jókedvet, de szerintem vagyunk oly rapszodikusak, hogy botrányos teljesítménnyel kikapunk Miamiban. Ne legyen igazam. 😊tüsi91
Kelly Hősei: " ne bombázz korán reggel a negatív hullámaiddal, próbálj meg pozitívan gondolkodni, ott lesz az a k.va híd, mire odaérünk" 😊))

Szóval: ma előkerestem a szekrény aljába vágott Bears pólómat és büszkén fogom hordani hogy mindenki lássa a városban: EZ A CSAPATOM ÉS NEM VÉLETLENÜL!
A kezdés óta azt várom tőlük, amit most rávertek a Viksre, ha nektek kellett volna pontozni az évad elején, vajon hány pontot adtatok volna erre a meccsre? kilencven százalékban a Viks-nek adtátok volna, ahogy én is. Erre mit látok? kezd összeállni a csapat végre, mindenki teljesít a helyén, nem hülyeségek jönnek a pálya mellől és két sack egész meccs alatt? az semmi, még a legjobb boxolóval is megesik, hogy beleszalad egy-két pofonba, de attól még profi. És most mi megmutattuk a világnak: profik vagyunk és számítani kell velünk és most ez a legtöbb, amit megtehetünk. Ha el is úszik innentől az idény, és zsinórban kapunk ki, akkor is büszkén fogom felbontani a sörömet, mert megtettük, amit megkövetelt a haza és ráharaptunk pár csapatra megmutatva, hogy van fogunk, jobb ha összeszedik magukat, ha pályára lépünk.
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem akarom letörni itt a jókedvet, de szerintem vagyunk oly rapszodikusak, hogy botrányos teljesítménnyel kikapunk Miamiban. Ne legyen igazam. 😊
több mint 15 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Ez igazi férfimunka volt, le a kalappal a srácok előtt! Meccs előtt is írtam hogy csak akkor lesz esélyünk ha a játék minden elemében jót nyújtunk és így lett, big win!!!

Cutler úgy játszott ma ahogy várják tőle a Szeles Városban, ehhez kellett hogy az OL végre összeszedje magát (ezért ma nem is lesz korbács a vacsora nekik 😀 ).
Playcalling csillagos ötös VÉGRE! Martz ma nagyot nőtt a szememben, szinte pont azokat hívta és akkor mint ahogy én tettem volna 😛 😂
Kiváló drive-ok, jó RZ offense ( az INTet kivéve), nem is lehetett más ez mint W, hiszen a Vikes egy kicsit megtépázottnak tűnt ezen a meccsen.
A zebrák az elején a frászt hozták rám ezzel a sok zászlózással, aztán a végén a megadott INT-el visszaadtak valamit.
A D nagyon jó volt bár kicsit furcsálltam hogy Favre viszonylag kevesebbszer állította feladat elé a secondarynket mint ahányszor vártam. Azt vártam hogy szétpasszol majd minket (kb mint a TDjüknél) de ezt hál' istennek nem használták ki elégszer.

ST hozza a formát, D hozza a formát, ha az OL és ezzel együt az offense is tartósítani tudja ezt valami összeállhat Chicagoban amire évek óta várunk...legyen így, én imádkozok érte... 😀

Mindenki Miamiba csütörtök éjjel, nagy meccset várok, álom lenne az újabb W és én már nem akarok felébredni :cool:

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 15 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 278 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nagyon szép győzelem egyik legnagyobb rivális ellen. Remek.
Mindössze egy sack-et kapott Cutler Allenéktől nini. Ment a futás is valamennyire. Támadófal megszedte magát!!!!

A védelem, szerintem egyszerű a helyzet. A fal összekapta magát, Harris jó húzás a gyenge a seconderybe, ami meg a legfontosabb a két vezér egészséges és gyilkos. URLACHER és Briggs!!!

több mint 15 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Grat. Mondjuk azért a 3 intből 1 nem volt az 1 meg elég szerencsés volt ,de azért megérdemelten nyertetek. Szenzációs playhívásaink megint megvoltak.
Knoxot a zónában nagyon élt és döntő szituációban mindig ti emelkedtetek felül.
több mint 15 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Cutlernél a 2. INT hiba volt, előtte Olsen TD nagyjából hasonló szituációban....... az ilyennel ki tudok békülni, itt az edzőknek kellett volna mondani, oké, most két futás, aztán meglátjuk. Ha nincs akkora nyomás, sokkal jobb megoldásai vannak, nagy újdonság. Taylort többet erőltettem volna, Forte a yardk nagy részét a meccs végén hozta, akkor a Viks D már kicsit fel is adta a meccset.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 15 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
A D majdnem hozza SB-be jutáskori önmagát. Ma Favre 170y 3INT és AP 70futott yard 3.0 átlaggal... jah, és ami már a meccs előtt is igaz volt a legjobb 3rd down kivégző D vagyunk, amit most igazoltunk ---1/9 a Vikings részéről. A D részéről az az egy csúnyán benyalt TD volt, amit hibaként róható fel, de amúgy karcoltak.

Az ST ma is hozta amit vártunk, az O sokszor indulhatott remek mezőnypozícióból. Hester nagy király volt.

Az O-fal most jól tartotta a Vikings D-falát egy-két hibát elnézve. Bár igaz, h ez a Vikings D már nem a tavalyi, hiszen mi is 100yard felett futottunk, köszönhetően azért Cutler egy-két megmozdulásának is. Cutler tényleg vezér volt, bár a 2. INT az ő hibája volt, nem kellett volna a RZ-ban azt erőltetnie... A lényeg, h most már talán elhiszik a játékosok is, h mindenki ellen lehet keresnivalójuk
több mint 15 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kőkemény Bears futball. Big win. Csak arról szoknánk le, hogy az elején ajándékozunk 2 drivet az ellenfélnek. OL idei egyik legjobb teljesítménye is kellett, az elkapók végre a helyzet magaslatán voltak, Martz jókor jót hívott, Cutler a 2 INT ellenére igazi vezér volt, a defense mint már írtam a 2. negyedtől ütött, az ST villogott. Ma jó volt Bears drukkernek lenni. 6-3, de mégcsak mos jön a neheze.

És a balansz, amiről Martz beszélt. 38 futójáték (2 térdelés), 35 passz. igaz, hogy a futóátlagunkon van mit csiszolni (3,42), de ez még mindig sokkal jobb, mint év elején.
több mint 15 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nos, jöhetnek a kritikák, mely szerint ez a Bears a legrosszabb 6-3 csapat,ami valaha létezett. Biztos van még olyan csapat, akik a szezon előtt SB esélyesnek voltak kikiáltva, és nem vertük még meg őket, csak egyre kevesebben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 15 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy rangadó előtt használjunk irritálóan okoskodó kifejezéseket, úgymint: ezen a meccsen küldjk a Vikingeket a Valhalla rosszabbik végébe (vagy oda, ami nekik a pokol), vagy a mindig klasszikus hatalmas téttel bíró találkozó.

Akinek a leginkább oda kell tennie magát ezen a meccsen, az Forte. Ha ő pass protban kiemelkedőt nyújt, mint a bills ellen, és végre megveri az emberét a screeneknél, akkor az nagyon megkönnyíti Cutler életét. A faltól sokat nem várok, Kreutz egészségesen is rossz, Garza sose volt túl jó, Williams sajna gyenge, de legalább fegyelmezett, és tudja a dolgát (nem végrehajtani tudja, csak tudja mit kel csinálnia, ez már sajna előrelépés). Tice azt nyilatkozta, hogy vasárnap kiderül, ki a férfi. Hehe. Nem sok jót csinált itt eddig, de a nyilatkozatait karmolom. Segítség kell a TE-ktől. Manu azért jött, hogy blokkolásban segítsen, ezért kapott idén 6 milliót, egy újabb játékos, aki gyakorlatilag meglopja a vezetőséget (akiket nem sajnálok, ha ilyen hülyék). És biza kellenek a bravúrok az elkapóktól, mert eddig amit mutattak, az kevés. A támadóoldalon egyszerűen nincs semmi/senki, amire/akire biztosan lehetne számítani. Ettől függetlenül, ha a védelem hozza a - hálistennek elvárható - kiemelkedő teljesítményt (amire a Vikings ellen három éve nem volt példa), ez a meccs meglehet. Sérülések, fasírtban vannak a vezetőedzővel, idegenbe jönnek, ha most nem verjük őket, felesleges számolgatni (én amúgy se vagyok nagy híve).

u.i.: Dave, mérsékelten karatézz, engem a haverom felesége egyszer nagyon megpirongatott. Azóta mindig a jobbik modoromat veszem elő, mert mégha azt is mondják, érezd otthon magad, az nem több szimpla hazugságnál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson