Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Milyen fura, hogy lehet majd aludni a Pickünk előtt. Bírom!
nasheem
Első körben kitöltik a 10 percet? Kb mikor kerülünk sorra? 6:30-7:00? Szerintem DEF-be húzunk, leginkább CB.
Szipeter
Valahová 5 és 6 közé várják.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Milyen fura, hogy lehet majd aludni a Pickünk előtt. Bírom!
nasheem
Első körben kitöltik a 10 percet? Kb mikor kerülünk sorra? 6:30-7:00? Szerintem DEF-be húzunk, leginkább CB.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Milyen fura, hogy lehet majd aludni a Pickünk előtt. Bírom!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Bármikor jöhet egy Ogbuehi.
megyerikrisz
A lelki egyensúlyunk megőrzése érdekében inkább NE.
Mikey
Elrettentő, de valós példaként írtam, még véletlenül sem kívánságként.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Bármikor jöhet egy Ogbuehi.
megyerikrisz
A lelki egyensúlyunk megőrzése érdekében inkább NE.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lennék meglepődve, ha a szexinek számító Linderbaum helyett OG jönne. Leginkább Zion, de lehet Green is. Sokkal nagyobb lenne az upgrade, mint akár centerben karrashoz képest, akár karrast kitolva guardba.
megyerikrisz
Cowboys-Titans-Bucs hármas közül kiviszik a két G-t
ThySoul
Bucsnál szerintem nincs rá feltétlenül szükség Mason megszerzése után, RG, RT elit, C és LT bőven jó, nem hiszem, hogy kellene ide egy 1. körös ember még, hogy jó legyen a fal. A Cowboysnál nagyon pedzegetik, igen

több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Nem lennék meglepődve, ha a szexinek számító Linderbaum helyett OG jönne. Leginkább Zion, de lehet Green is. Sokkal nagyobb lenne az upgrade, mint akár centerben karrashoz képest, akár karrast kitolva guardba.
megyerikrisz
Cowboys-Titans-Bucs hármas kiviszik a két G-t
ThySoul
több mint 4 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Nem lennék meglepődve, ha a szexinek számító Linderbaum helyett OG jönne. Leginkább Zion, de lehet Green is. Sokkal nagyobb lenne az upgrade, mint akár centerben karrashoz képest, akár karrast kitolva guardba.
megyerikrisz
Nagy valószínűséggel előbb kimennek. Főleg Zion.
ikuvihar
Nem mernék jósolni. A csapatok szerint 16-18 igazi első körös játékos van, a "szakértők" 50et mockoltak már oda, szóval lesz itt csodálkozás. Bármikor jöhet egy Ogbuehi.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Nem lennék meglepődve, ha a szexinek számító Linderbaum helyett OG jönne. Leginkább Zion, de lehet Green is. Sokkal nagyobb lenne az upgrade, mint akár centerben karrashoz képest, akár karrast kitolva guardba.
megyerikrisz
Cowboys-Titans-Bucs hármas közül kiviszik a két G-t
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Nem lennék meglepődve, ha a szexinek számító Linderbaum helyett OG jönne. Leginkább Zion, de lehet Green is. Sokkal nagyobb lenne az upgrade, mint akár centerben karrashoz képest, akár karrast kitolva guardba.
megyerikrisz
Nagy valószínűséggel előbb kimennek. Főleg Zion.
több mint 4 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Nem lennék meglepődve, ha a szexinek számító Linderbaum helyett OG jönne. Leginkább Zion, de lehet Green is. Sokkal nagyobb lenne az upgrade, mint akár centerben karrashoz képest, akár karrast kitolva guardba.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Sziasztok! Nagyon leült a topic, SB másnap? 😃
Tippek első körre? CB, LB, OL, DL, más poszt? Vagy lecserélünk?
Én egy jó LB-nek örülnék…
SirPub
Nálam CB v. DL a favorit. Ha ebből a kettőből nincs bent 1. körös jelölt, akkor egyértelműen a lecserélésre szavaznék.
Egyébként azt írják, QB-n kívül bármi jöhet. Akár elkapó is. Úgy néz ki a magas fizetések miatt Higgins kezd kiárazódni nálunk.
Linderbaumról egyre többször hallani, hogy lecsúszhat hozzánk, állítólag érdekelhet is minket, de itt a parasztvakítást érzem, szerintem akkor már inkább cserélnénk, érte jó eséllyel feljönnének.
ikuvihar
DL-t hatsó körben huztok C Brooks-ot

több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Linderbaumot egyre biztosabban írják, hogy elérhető lesz 31-re. Rajta kívül Nakobe Dean LB és George Karlaftis akiket 1. körösnek tartanak és esélyesek, hogy nem választják ki előttünk.
Karlaftist csípném.
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Higgins csak a holtszezonra esett ki vagy hiányzik a szezon elejéről is? Ki mit olvasott?
nasheem
6 hónapot írtak valahol.
ikuvihar
Bocs, 4-6 hónap. Remélik, az edzőtábor egy részére visszatér.
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Higgins csak a holtszezonra esett ki vagy hiányzik a szezon elejéről is? Ki mit olvasott?
nasheem
6 hónapot írtak valahol.
ikuvihar
Miért, mi történt vele? 😨

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Higgins csak a holtszezonra esett ki vagy hiányzik a szezon elejéről is? Ki mit olvasott?
nasheem
6 hónapot írtak valahol.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Higgins csak a holtszezonra esett ki vagy hiányzik a szezon elejéről is? Ki mit olvasott?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Alaphelyzetben CB-t fog választani a csapat. Ha valaki kihagyhatatlan ember bent lesz, akkor DL vagy OL jöhet szóba.
több mint 4 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Jó esély van rá, hogy a Saints ellen megint a Bengals jön át Londonba, május 4. én kiderül🤞
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Linderbaum szabadesésére szerintem nem készültünk. Másfelé visznek a terveink, pedig ő lenne az álompick. Így valóban a CB és a DL a papírforma pick az elején.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Sziasztok! Nagyon leült a topic, SB másnap? 😃
Tippek első körre? CB, LB, OL, DL, más poszt? Vagy lecserélünk?
Én egy jó LB-nek örülnék…
SirPub
CB lesz, ezer éve nem volt elsőkörös CB pickünk.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
Sziasztok! Nagyon leült a topic, SB másnap? 😃
Tippek első körre? CB, LB, OL, DL, más poszt? Vagy lecserélünk?
Én egy jó LB-nek örülnék…
SirPub
Nálam CB v. DL a favorit. Ha ebből a kettőből nincs bent 1. körös jelölt, akkor egyértelműen a lecserélésre szavaznék.
Egyébként azt írják, QB-n kívül bármi jöhet. Akár elkapó is. Úgy néz ki a magas fizetések miatt Higgins kezd kiárazódni nálunk.
Linderbaumról egyre többször hallani, hogy lecsúszhat hozzánk, állítólag érdekelhet is minket, de itt a parasztvakítást érzem, szerintem akkor már inkább cserélnénk, érte jó eséllyel feljönnének.
több mint 4 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Sziasztok! Nagyon leült a topic, SB másnap? 😃
Tippek első körre? CB, LB, OL, DL, más poszt? Vagy lecserélünk?
Én egy jó LB-nek örülnék…

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 4 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 625 — greenmedia10@gmail.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qaleiqnzz9cnizsa5wyn
Projecting long-term contracts for 2022's franchise-tagged players
Anthony Holzman-Escareno projects potential long-term extensions for 2022's franchise-tagged players. What might Dalton Schultz, Mike Gesicki and Orlando Brown hope to earn on new deals?

A franchise tag-et kapott játékosokkal foglalkozik. Kinél várható hosszabbítás, a posztja kiemelkedő játékosai milyen szerződést kaptak és milyen leendő szerződésre tippel. Bates-nél 5 év 80M $, 30M garantálttal. Már csak az lenne a kérdésem, hol kell aláírni?
Trey McBride TE-t figyelik. 2. körben várható, hogy kimegy. Az utolsó szezonjában 1100+ yardja volt. Azon gondolkodtam, vajon miért akarunk 2. körben TE-t, amikor vannak hiányosságok, mint a védőfal és a CB, ahol sokkal drágább a minőségi játékos. Megérkezett a válasz is, a szezon végén Burrow, Higgins és Logan Wilson hosszabbítása van tervbe véve, Boyd pedig valszeg továbbáll. Ha így van, Boyd egy jó elkapó TE-el és egy 3-4. körös újonccal jó eséllyel pótolható. Fura, hogy eljön nálunk is az idő, amikor azon kell gondolkodni, hogy az alapemberek közül kit akarunk megtartani és kit kell elengedni.
Nem bánnám, ha nincs bent egy nagyon jó játékos az 1. kör végén, akkor hátrébb mennénk pár helyet egy extra 3. körért.
több mint 4 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Persze, meg lehet oldani, de azt nem látom, hogy Bates-szel mi meg tudjuk/akarjuk majd oldani.
Egyrészt mert safety, másrészt mert ha szeretne legalább 3 évre évi 16-17milkás majdnem full garantáltat átlagban, akkor olyat mi nem fogunk adni neki. De rövidesen kiderül mi a terv.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."