Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.Egyetértek. Egyáltalán nem elfogadható az ilyen megmozdulás egyik sportembertől sem. Mindenkinek tisztában kell lennie a profi sportban azzal, hogy ez adja a kenyerüket, ezért élnek, ez a szenvedélyük. Ezért valakinek szándékosan sérülést okozni elfogadhatatlan.
Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S Bryant most bizonyítja, hogy nem csak Burfict a suttyó paraszt, hanem ő maga is. Az örömködéssel meg Smith-Schuster is ezt bizonyította.
Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.
Mikey
De a Burfict féléket nem is engedném ezért játszani, azért meg pláne, hogy pár meccses eltiltást kapjon mindössze (hosszabb eltiltásból sem tanulna mellesleg, max akkor, ha anyagilag érdekeltté tenné őt a csapat vagy a tulajdonos).
Aki ilyet tesz, azt igenis kőkeményen büntetni kellene. Olyan módon, ami valóban fájdalmasan érinti.
Akkor sokan elgondolkodnának, hogy megéri-e ilyet csinálni.
És mindez igaz Juju-ra, Brown-ra és minden NFL játékosra is.
több mint 8 éve
Ha jól nézem, nem írtam ilyet sehol. Ha mégis, kérlek linkeld be légyszi, köszi.Juju nem a faszagyerek, egyáltalán nem, de egy ilyen blokk igenis kijárt a kőagyú Burfict-nek, bárki is ossza ki azt neki. De úgysem tanul belőle, mert Te magad mondtad [#bocs, ezt nem Te mondtad] (és adja ennek tanújelét ő maga is meccsről-meccsre), hogy buta.
És Juju-tól például eddig nem láttam ilyen blokkot eddig(jó, nem igazán régóta van a ligában) , Burfict-től viszont kábé már vagy ötvenet, sokra még csak zászló sem ment(!).
Viszont álláspontom szerint van pici különbség a két játékos előélete között. Például Juju azt nyilatkozta, hogy a sportszerűtlen magatartás nem egyenló vele, elnézést kér a történtekért és reményét fejezte ki, hogy Burfict jól van.
Én Vontaz-tól nem emlékszem hasonló nyilatkozatra. Ha volt, az sem volt őszinte, látva, mikre képes...
Szerkesztette: mirdal
több mint 8 éve
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.Arról lemaradtam. Bryant mit csinált?
Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S Bryant most bizonyítja, hogy nem csak Burfict a suttyó paraszt, hanem ő maga is. Az örömködéssel meg Smith-Schuster is ezt bizonyította.
Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.
Mikey
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
@mirdal részben egyetértek, én sem szeretem Burfictet, hiába jelent nagyon sokat ennek a védelemnek. Bármennyire is kőbuta szegény, és gyakran sportszerűtlen, vele a pályán teljesen más szinten játszik a védelem. Ugyanakkor már egy ideje nem látom szívesen a csapatban, szerintem többet árt a csapatnak, mint használ.Azzal viszont, hogy megérdemelte volna, egyáltalán nem értek egyet. Hosszabb eltiltást, bármi mást megérdemelt volna korábban sokszor, de hogy valaki így kiüsse, azt nem. S
Az ilyen viselkedés egyszerűen nem pályára való. A szemet szemért elv pedig elég idejétmúlt.
Szerkesztette: Mikey
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Tehát Burfictet utálod, mert aljas és sunyi, juju viszont frankó, mert Burfict volt az elszenvedője az aljas és sunyi megmozdulásának?szomorú hogy vannak, akik örülni tudnak egy olyan ütközésnek, amit Smith-Schuster csinált Burficttel szemben. az ilyen tudja hogy ez csak egy sport és nem a középkorban vagyunk?Igen, tényleg szomorú.
vagy én gondolom rosszul hogy Ilokát is el kéne tiltani legalább egy meccsre?
lehet keménynek lenni, de fejre menni nettó gerinctelenség.
Mikey
Csak az még szomorúbb, hogy egy olyan "játékos" (igen, idézőjelben erősen), mint Burfict, gyakorlatilag teljesen büntetlenül oszthat ki gyalázatosabbnál gyalázatosabb szereléseket, komoly sérüléseket okozva sporttársainak. Eltiltják pár meccre, nagy kaland. A HC nem bír vele, kezelhetetlen? Nem gond. Akkor mi lehet itt a megoldás? Mióta ő a ligában van, utálom, mert aljas és sunyi, valószínűnek tartom, hogy puszta rosszindulatból szerel így (mert sajnos folyamatosan ezt látom tőle a kezdetektől).
És az, hogy valaki buta, nem mentség. Az egy állapot (nála sajnos permanens) és amennyiben egy játékos sorozatosan eltiltásra kerül sportszerűtlen magatartása miatt, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy egyáltalán kaphat-e játékjogot bármilyen ligában.
Lehet keménykedni, szeretem én is a csattanásokat, de ez a tapló nem a sport világába való.
És kövezzetek meg, igenis tetszett Juju blokkja rajta nekem, igaz viszont, hogy tiltott módon osztotta ki. Meg is kapta a maga büntijét.
Burfict-nek meg persze nem tetszett, pedig most visszanyalt a fagyi, de nagyon. Az viszont nem tetszik, hogy Tomlin agyonajnározta az elkapóját ezért a blokkért, mert fejre ment és tényleg sportszerűtlen volt. Ezt pedig a csapatoknak és a tulajoknak is büntetnie kellene.
És pont Burfict-nél nincs semmi jelentősége annak, hogy ez sport.
Itt egyedül ő él a középkorban. De én inkább az őskorba tenném vissza.
Oda való...
mirdal
Egyébként én pont Tomlintól olvastam, hogy lehordta érte, mert ők "nem így játszanak. "
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét. Helyes.Nagyszerű.
megyerikrisz
Egyébiránt pedig varázslatos lesz a védelem a Bears ellen. Ha maradnak a jelenlegi sérültek, középen csapat majd a Minter-Evans-Nickerson trió, utóbbi helyén néha Dennard slotban, a két szélén WJIII és Kejavaraje Russell, hátul Fejedelem és Shaw.Trubiskyék ellen talán elég lesz. Egyébként nem baj, ha kikap a csapat.
megyerikrisz
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
szomorú hogy vannak, akik örülni tudnak egy olyan ütközésnek, amit Smith-Schuster csinált Burficttel szemben. az ilyen tudja hogy ez csak egy sport és nem a középkorban vagyunk?Igen, tényleg szomorú.
vagy én gondolom rosszul hogy Ilokát is el kéne tiltani legalább egy meccsre?
lehet keménynek lenni, de fejre menni nettó gerinctelenség.
Mikey
Csak az még szomorúbb, hogy egy olyan "játékos" (igen, idézőjelben erősen), mint Burfict, gyakorlatilag teljesen büntetlenül oszthat ki gyalázatosabbnál gyalázatosabb szereléseket, komoly sérüléseket okozva sporttársainak. Eltiltják pár meccre, nagy kaland. A HC nem bír vele, kezelhetetlen? Nem gond. Akkor mi lehet itt a megoldás? Mióta ő a ligában van, utálom, mert aljas és sunyi, valószínűnek tartom, hogy puszta rosszindulatból szerel így (mert sajnos folyamatosan ezt látom tőle a kezdetektől).
És az, hogy valaki buta, nem mentség. Az egy állapot (nála sajnos permanens) és amennyiben egy játékos sorozatosan eltiltásra kerül sportszerűtlen magatartása miatt, akkor el kéne gondolkodni azon, hogy egyáltalán kaphat-e játékjogot bármilyen ligában.
Lehet keménykedni, szeretem én is a csattanásokat, de ez a tapló nem a sport világába való.
És kövezzetek meg, igenis tetszett Juju blokkja rajta nekem, igaz viszont, hogy tiltott módon osztotta ki. Meg is kapta a maga büntijét.
Burfict-nek meg persze nem tetszett, pedig most visszanyalt a fagyi, de nagyon. Az viszont nem tetszik, hogy Tomlin agyonajnározta az elkapóját ezért a blokkért, mert fejre ment és tényleg sportszerűtlen volt. Ezt pedig a csapatoknak és a tulajoknak is büntetnie kellene.
És pont Burfict-nél nincs semmi jelentősége annak, hogy ez sport.
Itt egyedül ő él a középkorban. De én inkább az őskorba tenném vissza.
Oda való...
több mint 8 éve
Pontosan erről beszéltem pár hozzászólással korábban. Napi hangulattól függ a mérce.Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét.És jelzem valaki visszaesőként verekedésért is ennyit kapott....szarjanak sünt
megyerikrisz
Klaci79
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét.És jelzem valaki visszaesőként verekedésért is ennyit kapott....szarjanak sünt
megyerikrisz
több mint 8 éve
Közben kiderült, juju és Ilonka is megkapta a jól megérdemelt egy meccses pihenőjét. Helyes.Egyébiránt pedig varázslatos lesz a védelem a Bears ellen. Ha maradnak a jelenlegi sérültek, középen csapat majd a Minter-Evans-Nickerson trió, utóbbi helyén néha Dennard slotban, a két szélén WJIII és Kejavaraje Russell, hátul Fejedelem és Shaw.
Szerkesztette: megyerikrisz
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Elgondolkodtató...twitter.com/JosinaAnderson/status/938104566083702785
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
gyere le a focira. Ne hagyd magad, nehogy a kapuba koss ki. 😊Wonder Womant küldjétek hozzám, szívesen találkoznék vele. 😊majd penteken teremfocin. Bar Batman kartyazni akar. 😊a fészbuk az igazság ligája,Ezt velük beszéld meg:
gedam
empty taxi
no
Mikey
több mint 8 éve
Wonder Womant küldjétek hozzám, szívesen találkoznék vele. 😊majd penteken teremfocin. Bar Batman kartyazni akar. 😊a fészbuk az igazság ligája,Ezt velük beszéld meg:
gedam
empty taxi
no
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
majd penteken teremfocin. Bar Batman kartyazni akar. 😊a fészbuk az igazság ligája,Ezt velük beszéld meg:
gedam
empty taxi
több mint 8 éve
A lényeg:@PFF_Sam: So the sideline thing was ugly, but over 2 games covering Antonio Brown this season, William Jackson's numbers are:
7 targets
0 receptions.
több mint 8 éve
Kirkpatrick is concussion protocoll. Mondjuk nem sajnálnám ha ő nem játszhatna a Bears ellen.Boling megmondta a tutit.
twitter.com/pauldehnerjr/status/937918098115584001
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Egyébként a f*sz kivan, hogy Mixon összeszedett egy agyrázkódást. 😡 Pont akkor, mikor végre jó átlaggal tud futni, megsérül. Hihetetlen. Remélem nincs komolyabb baja, de legalább számomra kissé meglepő módon Bernard nagyon jól szállt be tegnap.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Teljesen egyetértünk, arra próbáltam rávilágítani, hogy jelen állapotban, amikor az dönt egy eltiltás hosszáról, hogy a reggeli kelésnél Goodell pöcse balra vagy jobbra lankad, addig rettentően igazságtalan hosszúságú eltiltások születhetnének. Valahol el kell kezdeni, le kéne fektetni az alapokat, és abból már a tapasztalatok mentén lehetne tovább finomítani.Hát igen, sajnos a következetes eltiltások kiszabásában nemcsak az NFL, hanem más major liga sem remekel, finoman szólva.
megyerikrisz
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Teljesen egyetértünk, arra próbáltam rávilágítani, hogy jelen állapotban, amikor az dönt egy eltiltás hosszáról, hogy a reggeli kelésnél Goodell pöcse balra vagy jobbra lankad, addig rettentően igazságtalan hosszúságú eltiltások születhetnének. Valahol el kell kezdeni, le kéne fektetni az alapokat, és abból már a tapasztalatok mentén lehetne tovább finomítani.Az nfl és a következetesség egy mondatban? Szerintem Goodellék még titkon örülnek is ennek a folyamatos balhéknak a két csapat meccsein. A rossz reklám is reklám az nfl-nek. Le lehet ültetni a nézőket a várható balhéval is a tévék elé.
megyerikrisz
Steelers fan
több mint 8 éve
a fészbuk az igazság ligája,Ezt velük beszéld meg:
gedam

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Teljesen egyetértünk, arra próbáltam rávilágítani, hogy jelen állapotban, amikor az dönt egy eltiltás hosszáról, hogy a reggeli kelésnél Goodell pöcse balra vagy jobbra lankad, addig rettentően igazságtalan hosszúságú eltiltások születhetnének. Valahol el kell kezdeni, le kéne fektetni az alapokat, és abból már a tapasztalatok mentén lehetne tovább finomítani.
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Nehéz ügy valóban, de az sem oké, hogy Ramsey arra készteti Greent hogy birkózzon, az meg pláne, hogy egymás fejére vadásznak a játékosok.Nagyon szeretem a rivalizálást, imádom a kemény focit, amíg sportszerű.
De ezek már túlmutatnak ezen, és addig kéne megállítani őket, amíg komolyabb baja nem lesz valakinek.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Igen, az lenne a megoldás, de ott most sincs következetesség. Először közös nevezőre kellene jutni néhány dologban, de sok a szürke zóna. Visszaesők, súlyosság, stb... És ebben mindenki másképp vélekedik. Goodell elvileg a csapatokat (tulajokat) képviseli, nekik nem érdekük, hogy a játékosaik a lelátón nézelődjenek.
Én személy szerint a dumát is sokkal keményebben szankcionálnám, mert sok durvaságnak az a kiváltó oka, más nézőpontból viszont kislányfoci, ha már pofázni sem lehet. Nehéz ügy, na...
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Eltiltásokkal. Másképp nem nagyon.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May