Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha jól értelmezem, csak akkor jutunk be a PO-ba ha megverjük a Ravenst? Egyéb alternatíva van, hogy ha kikapunk és x is kikap meg y is kikap akkor továbbmegyünk?MarioAna
Ha kikaptok, a Jets veresége mindenképpen kellene, valamint a Raiders és a Broncos közül is legalább az egyiknek veszítenie kell, és akkor bent vagytok 9-7-tel is.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha jól értelmezem, csak akkor jutunk be a PO-ba ha megverjük a Ravenst? Egyéb alternatíva van, hogy ha kikapunk és x is kikap meg y is kikap akkor továbbmegyünk?
Simpsonnak meg nem kéne a nagy lóvét odaadni, így is neegerkedik ha van egy jó elkapása, először ne legyen ilyen megbízhatatlan, ha hozza a meccseket folyamatosan drop nélkül akkor talán megérdemli 😊 .MarioAna
Kikaptok, 9-7. Az ESPN machine szerint kell az Oakland veresége és a Jets veresége. Ha a Titans nyer, ők is 9-7, de ti vagytok bent.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Ha jól értelmezem, csak akkor jutunk be a PO-ba ha megverjük a Ravenst? Egyéb alternatíva van, hogy ha kikapunk és x is kikap meg y is kikap akkor továbbmegyünk?
Simpsonnak meg nem kéne a nagy lóvét odaadni, így is neegerkedik ha van egy jó elkapása, először ne legyen ilyen megbízhatatlan, ha hozza a meccseket folyamatosan drop nélkül akkor talán megérdemli 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért dühít, mert az esti meccsek közül 3 nak van tétje és nem hiszem, hogy csak ezt ajánlották volna nekünk. Ha mégis így van akkor az Amerikaiak is elmehetnek melegebb éghjlatra.😕morzsi
Az MNF alatt mondták, hogy ha a Bengals-Ravens benne lesz a kínálatban, akkor azt fogják közvetíteni, úgyhogy nem rajtuk múlt.
több mint 12 éve
morzsi 6
Azért dühít, mert az esti meccsek közül 3 nak van tétje és nem hiszem, hogy csak ezt ajánlották volna nekünk. Ha mégis így van akkor az Amerikaiak is elmehetnek melegebb éghjlatra.😕
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt adták volna, azt kapták, ez van

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Titkon reménykedtem benne, hogy a vasárnap esti meccsek közül a Sport 1 a mi mérkőzésünket adja, de sajnos csalódnom kellett. Biztos látványosabb lesz egy Denver- Kansas 😕 ha már ezt választották. Elmennek a p....ba a Tebow mániájukkal.morzsi
egyébként lehet, hogy nem volt a felkínált meccsek közt a mienk. Mind1 is, streamen is meg van a hangulata. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
morzsi 6
Titkon reménykedtem benne, hogy a vasárnap esti meccsek közül a Sport 1 a mi mérkőzésünket adja, de sajnos csalódnom kellett. Biztos látványosabb lesz egy Denver- Kansas 😕 ha már ezt választották. Elmennek a p....ba a Tebow mániájukkal.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
én 3évre sokallom Jerome tervezett fizetését, még akkor is ha olyan dolgokra képes a pályán mint legutóbb. Maximum tényleg akkor, ha benne van olyan opció a szerződésben (gondolom lehet beletenni), hogy ha hülyeséget csinál akkor kivágható anélkül, hogy vagyonokat kéne fizetni neki.

edzőbá meg megérdemli, jó munkát végez.

Azt meg tudjátok mondani, hogy Zimmer és Gruden szerződése még meddig él?

Mi lesz a többi FA játékossal? Nelson, Pacman, Benson, Caldwell, Jennings (remélem vele semmi) Róluk semmi hír?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
welcome back!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
1000 éve nem írtam ide, de örömmel követtem a Bengals szezonját!
7végén nekik is nagyon drukkolok!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
eléggé meglepődnék, ha büntetőügy kapujában álló, hullámvasút WR-nek ennyi pénzt adnánk. ettől persze lehet, tele incentive-vel, kevés garantálttal, és elállási lehetőséggel ha bajba kerül.

Marvinnal kapcsolatban: pay da man!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
3 evre 17,2? az nagyon komoly lenne egy ennyire inkonzisztens jatekosert.
persze en orulnek akkor is, ha 10 milliot kapna per ev, csak maradjon.

lewis pedig barmennyi penzt megerdemel.

amugy is valahogy el kell erni a cap floort, na persze a hc fizetese pont nem szamit bele.
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Olvastatok Simpson és ML új szerződésétervezetéről? Állítólag 3 évre 17,2M-et kapna Rome és 4re 18-at edző bá'.

Tudom van hely a sapi alatt, de ez elég vastag pénz egy második számú WRnek és ML is a top10 közelébe kerülne. Persze nem hivatalos, úgyhogy majd meglátjuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/Amadeus91
az ajanlat nagyon hasonlo volt a texansehoz kepest, es joseph nem akart maradni. anno egyszer linkeltem is egy cikket errol.Mikey
mi volt a baja?Amadeus91
keveslette a garantált összeget itt, ahhoz képest amit a texans kinált. "szakmai" oka nem volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
85 úr geciparádés a siged!!gabtsi
Nagyon koszonom, az otletert a dicseretet elfogadom, de a megvalositas es igy az igazi erdem maga Rush kollegae 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tudom, hogy a WR kérdést zártátok már, de annyit tennék hozzá, hogy én nem Simpson mellé/mögé várok újfiút (inkonzisztens, de a stáb szerintem bízik benne), hanem classic slot WRt valamelyik középső körben. Shipley nagyon jó, de feltűnően sokat sérült. Ez a poszt öli az embert. Hawkins is jó lehet, de belőle nagyon keveset láttunk élesben. Mondjuk még lesz meccs idén amikor bizonyíthat!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
ez most komolyan kerdes?Mikey
komolyan. Nem olvastam a belinkelt cikket szóval tényleg nem tudom. Csak mondott valami konkrétat: szar a csapat, rossz a kaja, rondák a nők, sokat esik...Amadeus91
Nyerő csapatba vágyott. Remélem Green szarrá szopatja a WC meccsen. De ennyit róla. A múlt. Temetett múlt. Együnk varjút vasárnap, utána jöhet ismét a JoJo téma.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
ez most komolyan kerdes?Mikey
komolyan. Nem olvastam a belinkelt cikket szóval tényleg nem tudom. Csak mondott valami konkrétat: szar a csapat, rossz a kaja, rondák a nők, sokat esik...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
ez most komolyan kerdes?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Jah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.Delonso_
érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/Amadeus91
az ajanlat nagyon hasonlo volt a texansehoz kepest, es joseph nem akart maradni. anno egyszer linkeltem is egy cikket errol.Mikey
mi volt a baja?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Jah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.Delonso_
érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/Amadeus91
az ajanlat nagyon hasonlo volt a texansehoz kepest, es joseph nem akart maradni. anno egyszer linkeltem is egy cikket errol.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jake long IR, Whit már első tartalék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/27/jim-lippincott-will-retire-from-the-bengals/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Jah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.Delonso_
érthetetlen, hogy miért nem ruháztak be rá... most már késő keseregni rajta. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?