Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah JoJo is ott van a PB-ben... Hát, ide is elkelt volna.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
hát ez van, ilyen posztokon jobban számít, hogy top pick voltál, így már hallottak rólad, mert meccset kevesen néznek, főleg Bengalst. green is bekerült a hype miatt, pedig ochonak jobb éve volt 2009-ben, de csak lemondás után jutott ki hawaiira.
majd ha lesz több prime time meccsünk lesz több ember a pro bowlon is.

és bár mindenki mondja, hogy bohóc meccs, csak értékmérő ha ott van valaki, és a fórum is csak erről szól/megőrült mióta kihirdették a kereteket.gabtsi
legalább van egy fiatal, piacképes sztárunk. (végre)

nincs más hátra, kiszurkolni a PO-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez van, ilyen posztokon jobban számít, hogy top pick voltál, így már hallottak rólad, mert meccset kevesen néznek, főleg Bengalst. green is bekerült a hype miatt, pedig ochonak jobb éve volt 2009-ben, de csak lemondás után jutott ki hawaiira.
majd ha lesz több prime time meccsünk lesz több ember a pro bowlon is.

és bár mindenki mondja, hogy bohóc meccs, csak értékmérő ha ott van valaki, és a fórum is csak erről szól/megőrült mióta kihirdették a kereteket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah bocs, az nem esett le, hogy Clady is Whitworth is előtt van.
Egyébként PFF is egyetért veled, itt vannak az undeserving emberek: http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/28/pro-bowl-the-undeserving/
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de ő vele nincs is semmi baj, bár kicsit bennragadt a rajtnál, az ő szintjéhez képest, de vitatni az ő teljesítményét eszembe sincs, viszont clady a first alternate, whit a második, ezért írtam Cladyt.

és én is drukkolok h PO-ban legyünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hajrá srácok, drukkolok, hogy POban legyetek!
Egyébként nem Clady, hanem Thomas került még Pro Bowlba, aki viszont ugye AFC Northos.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen.
miami mindenképpen kell, és vagy oakland vagy denver zakó elég.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
utána néztem, 59% esélyben jutunk tovább, ehhez pedig kell:
- megverjük a ravens-t (GYŐZNI KELL!)
- kikapunk, de kikap a jest' is és a denver-oakland egyike. (amelyik nyer, ugyebár csoport első és ez alapján nem befolyásol bennünket)
mind két csapat otthon játszik kc illetve sd ellen úgy, hogy előző meccsükön mind2 nyert idegenben. ez persze nem sokat számít.
jest' miami ellen tolja idegenben.

úgy érzem, egy sd-miami győzelem nagyon benne van a levegőben, és egy nagyon akaró, remek napot kifogó kc is nyerhet. tehát nem veszett fejsze nyele ez.

vasárnap mi, denver és oakland is később játszik. 7től a jest'. (kötelező lesz azt nézni).Rush
Szóval ha jól értelmezem, akkor ha kikaptok, de a Miami és a SD nyer akkor is bent vagytok?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
85 úr geciparádés a siged!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
utána néztem, 59% esélyben jutunk tovább, ehhez pedig kell:
- megverjük a ravens-t (GYŐZNI KELL!)
- kikapunk, de kikap a jest' is és a denver-oakland egyike. (amelyik nyer, ugyebár csoport első és ez alapján nem befolyásol bennünket)
mind két csapat otthon játszik kc illetve sd ellen úgy, hogy előző meccsükön mind2 nyert idegenben. ez persze nem sokat számít.
jest' miami ellen tolja idegenben.

úgy érzem, egy sd-miami győzelem nagyon benne van a levegőben, és egy nagyon akaró, remek napot kifogó kc is nyerhet. tehát nem veszett fejsze nyele ez.

vasárnap mi, denver és oakland is később játszik. 7től a jest'. (kötelező lesz azt nézni).


több mint 12 éve
85 Cincinnati Bengals 363
elkelt az összes jegy vasárnapra.

GYŐZNI KELL!!!!!!gabtsi
Ideje volt. Nagyon varom mar, nem is emlekszem mikor voltam ennyire izgatott egy meccs miatt. Mondjuk felek hogy zako lesz, lehet megteszem nagypenzzel a Ravenst es akkor ha kikapunk is van minek orulnom.

Egyebkent az mennyire igaz hogy az emberek MB ellen tuntetnek azzal hogy nem jarnak ki a meccsekre?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elkelt az összes jegy vasárnapra.

GYŐZNI KELL!!!!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
bocs, nekem ez is a visszamondást jelenti.

viszont tény, hogy Whitnek sem volt olyan jó éve mint tavaly pl, de azért ezt a Jake Long - Ferguson - Ryan Clady trinyó triót nehezen veszi be a gyomrom, ráadásul egyik se az AFC Northban tolja, finoman szólva. mondjuk az erős oldalt talán meg tudják oldani nagyobb gond nélkül...

mondjuk a Super Bowl miatt úgyse fog tudni senki menni tőlünk, úgyh mindegy is.gabtsi
ennyi. 😀 😀 😀 😀 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
korabbi onmagahoz kepest botranyos... 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért a botrányos az erős, de tényleg tavaly All Pro tolta.
idén voltak megingásai, de így is BŐVEN jobb mint a másik 3 úr, mind futás ellen főleg, de sztem passz blokkban is legalább ugyanaz a szint. sacket csak beugrással tudtak csinálni, illetve harrisonnak volt egy sackje rajta idén, ami tényleg szokatlanul gyenge 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
hahaha.

mondjuk az utobbi hetekben whitworth szvsz kifejezetten botranyos is tudott lenni.
tavaly erdemelte volna meg a pro bowlt, viszont akkor nagggyon.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bocs, nekem ez is a visszamondást jelenti.

viszont tény, hogy Whitnek sem volt olyan jó éve mint tavaly pl, de azért ezt a Jake Long - Ferguson - Ryan Clady trinyó triót nehezen veszi be a gyomrom, ráadásul egyik se az AFC Northban tolja, finoman szólva. mondjuk az erős oldalt talán meg tudják oldani nagyobb gond nélkül...

mondjuk a Super Bowl miatt úgyse fog tudni senki menni tőlünk, úgyh mindegy is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Dalton szinte biztos hogy megy sztem, Tom Brady nem annyira érzi a Pro Bowlt, hogy el is menjen egy PO vereség után. Atkinsnek is simán ott lehet, ha a Ngata vagy Wilfork visszamondja, amire van esély.gabtsi
Nem csak a visszamondások miatt van esélyük, hanem mert az AFC három legnagyobb SB-esélyese mindkét poszton két-két játékost (Brady, Big Ben, ill. Ngata, Wilfork) delegál a posztjukra.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lemondasokkal magyaran lehet 5 pro bowlere a csapatnak? wow!

de az azert vicc h atkins nincs ott automatice...Mikey
Dalton szinte biztos hogy megy sztem, Tom Brady nem annyira érzi a Pro Bowlt, hogy el is menjen egy PO vereség után. Atkinsnek is simán ott lehet, ha a Ngata vagy Wilfork visszamondja, amire van esély.

Gresham 3. alternatíva a TE-knél, Peko 5. a DT-knél. jó kis csapatunk van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
A Bóóltimór naggyon nehéz lesz, mivel, és ezt elfelejtitek, Nekik is kell a win a pihenéshez! Ütközet!!! (persze, amennyiben a Steelers győz! 😉
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
He is the fourth rookie to be named to the Pro Bowl in franchise history, with names like Cris Collinsworth, Isaac Curtis and Lemar Parrish rounding out the very short list. Green is also the first rookie wide receiver to named to the Pro Bowl since Anquan Boldin in 2003.

😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Reméljük minél többen ott lesznek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
lemondasokkal magyaran lehet 5 pro bowlere a csapatnak? wow!

de az azert vicc h atkins nincs ott automatice...
több mint 12 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Green-t beválasztották a pro bowl-ra. sajnos Daltont nem, de már ez is valami. újra van értelme megnézni élőben 😊Rush
Dalton negyedik QB, úgyhogy jó eséllyel ő is mehet Hawaiira. Hozzá hasonlóan Atkins és Nugent első-, míg Whitworth második számú alternatíva.vassadi
köszi a kiegészítést. ezeket nem láttam/halottam pedig néztem a network-kön a műsort 😀 (így máris sokkal jobban néz ki ez az egész 😊).


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Green-t beválasztották a pro bowl-ra. sajnos Daltont nem, de már ez is valami. újra van értelme megnézni élőben 😊Rush
Dalton negyedik QB, úgyhogy jó eséllyel ő is mehet Hawaiira. Hozzá hasonlóan Atkins és Nugent első-, míg Whitworth második számú alternatíva.