Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Dunlap szerintem felezhetne Fanenével snap számot tekintve, mindketten jól tolják limitált szituációkban, ahogy Geno Atkins is...én félek, hogy ha megszűnne a rotáció és all-down játékosok lennének akkor veszítenének az eredményességükből (pl mint Wallace Gilberry a Kansasnél, vagy a Packers DE-k rotációja). Szvsz

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Azt mondjuk nem bánom, hogy Geathers nem edzett. Hátha játszani se tud majd, és akkor kezdhet Dunlap.

(Tudom, gonosz vagyok, de hát ez van.)Mikey
😊 Dunlap-et én is megnézném az első snaptől kezdve, de félek, hogy ettől nem lennék eredményesebbek. Szerintem Zimmer sem okvetlenül játszatná folyamatosan, ha Geathers nem lesz hadra fogható. Rucker és Fanene egész jó volt, amikor pályára kerültek. Az viszont kétségtelen, hogy lassan ideje lenne Dunlap-nek all down end-dé válni.nasheem
Dunlap egy állat. Simán mehetne a kezdőbe egyből szerintem, már a Denver ellen.Amadeus91
Persze így van, de a kérdés nála az, hogy állat maradna-e a végén is. A barnák ellen nagyon ütött, hogy amikor passzolniuk kellett hátrányban, a fáradt tackle ellen folyamatosan terrorizálta McCoyt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
Azt mondjuk nem bánom, hogy Geathers nem edzett. Hátha játszani se tud majd, és akkor kezdhet Dunlap.

(Tudom, gonosz vagyok, de hát ez van.)Mikey
😊 Dunlap-et én is megnézném az első snaptől kezdve, de félek, hogy ettől nem lennék eredményesebbek. Szerintem Zimmer sem okvetlenül játszatná folyamatosan, ha Geathers nem lesz hadra fogható. Rucker és Fanene egész jó volt, amikor pályára kerültek. Az viszont kétségtelen, hogy lassan ideje lenne Dunlap-nek all down end-dé válni.nasheem
Dunlap egy állat. Simán mehetne a kezdőbe egyből szerintem, már a Denver ellen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Azt mondjuk nem bánom, hogy Geathers nem edzett. Hátha játszani se tud majd, és akkor kezdhet Dunlap.

(Tudom, gonosz vagyok, de hát ez van.)Mikey
😊 Dunlap-et én is megnézném az első snaptől kezdve, de félek, hogy ettől nem lennék eredményesebbek. Szerintem Zimmer sem okvetlenül játszatná folyamatosan, ha Geathers nem lesz hadra fogható. Rucker és Fanene egész jó volt, amikor pályára kerültek. Az viszont kétségtelen, hogy lassan ideje lenne Dunlap-nek all down end-dé válni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azt mondjuk nem bánom, hogy Geathers nem edzett. Hátha játszani se tud majd, és akkor kezdhet Dunlap.

(Tudom, gonosz vagyok, de hát ez van.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
hát vszleg jobb játékos mint Chase.
blokkolni biztos jobban tud, és pár TD-t is leszedett már, úgyh a játék ezen elemében sem jön annyira zavarba.
mindenesetre murray elküldése, khm, hát szal cb poszton eddig se volt vmi minőségi depth, és soká van még az a hetedik forduló. persze nem egy darelle revis, de a TE poszttal úgy ahogy megvoltunkgabtsi
Egy CB sérülés rendesen orrba baszós lenne most. Hogy is vagyunk most? Hall, Clements, Trent és a félig egészséges Jennings, a PSben meg Ghee? Durván vékony. Meglepne, ha 2 napon belül nem érkezne CB.

Közben Dalton nem dobált edzésen, Mays, Geathers és Moch teljesen kihagyta. Jennings mondjuk edzett.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát vszleg jobb játékos mint Chase.
blokkolni biztos jobban tud, és pár TD-t is leszedett már, úgyh a játék ezen elemében sem jön annyira zavarba.
mindenesetre murray elküldése, khm, hát szal cb poszton eddig se volt vmi minőségi depth, és soká van még az a hetedik forduló. persze nem egy darelle revis, de a TE poszttal úgy ahogy megvoltunk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Rosterre vettük Donald Lee-t és kiraktuk Murray-t. Érdekes, hogy nem Coffman-t.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀Amadeus91
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊gabtsi
Plusz nekik collegeban is volt évente egy közös koktélpartijuk, szal Haden nem először játszott Green ellen szvsz ez is számít.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
hát igen, mindenkinek vannak hibái. 😉


donald lee tight end, ill. lito sheppard és trevard lindley cornerek tegnap cincyben vizitáltak.

én mondjuk megvagyok mindhárom nélkül.

btw, az azért nagyon jó hír, hogy daltonnak "csak" zúzódása van. persze az sem kellemes dolog, de így legalább tuti játszik mile high cityben.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
küldeném Mikeynak 😉
http://twitter.com/#!/maualuga58/status/113738436531326976
http://twitter.com/#!/DomataPeko/status/113738273393872897

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A végén pedig úgy tűnik kicsit Boling nyakába varrják Red sérülését. Boling tényleg nagyon elfáradt a második félidőre, de esküszöm a hit előtt Livings engedte át Taylort. Legalábbis én nagyon úgy láttam. Ti?nasheem
én úgy emlékszem cook és boling alkotta a double teamet taylorra, cook befordította de boling nem állt elég közel így kettejük között be tudott lépni. (de dalton tüzelt rögtön 😊 )

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Gabtsi írt korábban a field position csata fontosságáról. A cincinnati.com sportoldalán ugyan ezt emelik ki a cikk elején.
http://news.cincinnati.com/article/20110912/SPT02/109130331/Huber-paid-his-one-poor-kick?odyssey=tab|topnews|text|Bengals
nasheem
én pl. nem is értem mér nem lehet ilyenkor kirúgni a stadionból azt a qrva labdát? 😊
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
Gabtsi írt korábban a field position csata fontosságáról. A cincinnati.com sportoldalán ugyan ezt emelik ki a cikk elején.
http://news.cincinnati.com/article/20110912/SPT02/109130331/Huber-paid-his-one-poor-kick?odyssey=tab|topnews|text|Bengals

A végén pedig úgy tűnik kicsit Boling nyakába varrják Red sérülését. Boling tényleg nagyon elfáradt a második félidőre, de esküszöm a hit előtt Livings engedte át Taylort. Legalábbis én nagyon úgy láttam. Ti?nasheem
Élete első meccse, komolyabb pedig nem lett belőle. Livings meg am sem egy főnyeremény a falban. Egyébként én is Livings-t láttam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
szánalmas az összes kinti power ranking író...Mikey
Hálás meló. Mindig szerettem volna olyan munkát, aminek az eredményét soha senki nem kéri számon rajtam... A PR és a mock írásnál ilyenebbet nem nagyon ismerek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Gabtsi írt korábban a field position csata fontosságáról. A cincinnati.com sportoldalán ugyan ezt emelik ki a cikk elején.
http://news.cincinnati.com/article/20110912/SPT02/109130331/Huber-paid-his-one-poor-kick?odyssey=tab|topnews|text|Bengals

A végén pedig úgy tűnik kicsit Boling nyakába varrják Red sérülését. Boling tényleg nagyon elfáradt a második félidőre, de esküszöm a hit előtt Livings engedte át Taylort. Legalábbis én nagyon úgy láttam. Ti?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
szánalmas az összes kinti power ranking író...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
http://www.profootballweekly.com/2011/09/13/week-two-power-rankings-3

Mint a talajvíz 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
No úgy tűnik a torrent fájlt hiába küldözgetem, azzal aktív account nélkül semmire nem mentek.
Holnap felteszem a meccsünket a céges ftp-re és küldök mindenkinek hozzáférést. Onnan leszedhetitek. Remélem elég gyors lesz.nasheem
el tudod nekem is küldeni?

milyen formátum?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
daltonnak csak zúzódott a kézfeje. szerencsére nincs törés. kellemes lehet ha phil taylor a nyakadba esik.gabtsi
Ha muszáj a Taylorok közül választani, akkor inkább Taylor Momsen essen a nyakamba. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
daltonnak csak zúzódott a kézfeje. szerencsére nincs törés. kellemes lehet ha phil taylor a nyakadba esik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Brees-t tisztelem, de nem szeretem, de vszleg ez Sean Peyton miatt van, azt a fickót alapból rühellem, ne kérdezd miért! 😊
Palmer volt nekem is a kedvencem, vszleg nekem is Ő marad a QB, de nem baj, ha felnő Dalton a feladathoz!

jja és a Steelers ellen AZ A DRIVE, az minden idők... tudom, hogy érted miről beszélek... 😊nhm
:o
érthetetlen, óriási csóka mindkettő 😊

és értem, remélem nem az volt a csúcs amit láttunk.gabtsi
Amen! 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Brees-t tisztelem, de nem szeretem, de vszleg ez Sean Peyton miatt van, azt a fickót alapból rühellem, ne kérdezd miért! 😊
Palmer volt nekem is a kedvencem, vszleg nekem is Ő marad a QB, de nem baj, ha felnő Dalton a feladathoz!

jja és a Steelers ellen AZ A DRIVE, az minden idők... tudom, hogy érted miről beszélek... 😊nhm
:o
érthetetlen, óriási csóka mindkettő 😊

és értem, remélem nem az volt a csúcs amit láttunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem Palmer túl sokat gondolkodott és túl lassan felejtett. Ez ártott az önbizalmának, no meg a sérülés. Ott el is dőlt a sorsa. Megmaradt egy zseniális kezű, de fejben sebezhető QBnek. Top10, de nem top3 😕

Mindezt tévéből 8000km-ről, úgyhogy ennyit a mélyelemzésemről 😊

Daltonban pont az tetszik, hogy jelen sincs a stressznek a viselkedésén.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
lehet, hogy csak én látom így (Palmer kedvencem volt...) de szted nem hasonlít Palmerre a vörös??? már amikor Palmer tuti volt... 😊

Steel haverom azt mondta: ebben a meccsben csak az volt értékelhető, hogy nem kellett fennmaradni éjjel... 😊 ez mindent elárul asszem! 😊nhm
sztem nem. pont az ellentéte ha lehet ilyet mondani. Palmer a prototípus qb, 6-5 magas 230+ font, eszméletlen karral és egyéb fizikai adottságokkal. bármilyen dobást ülve meg tud csinálni 50-60 yardra, de az a gyilkos ösztön az valahogy hiányzott belőle. és nem volt igazi vezér sem, sose láttad, hogy üvölt valakivel (negatív v pozitív) tette a dolgát, eleinte kiválóan, aztán egyre kevesebb lelkesedéssel. ill teddy bruschinak volt egyszer egy érdekes nyilatkozata (igazságtartalmát megítélni nem tudom), miszerint könnyen zavarba hozható volt, a sémák folyamatos váltogatásával, nem igazán értette sokszor, hogy mi zajlik a pályán. most mintha egy szar qb-t írtam volna le, persze ez koránt sincs így, oda vitte a csapatot ahol előtte évtizedekig nem volt. de az igazi áttörést ő sem tudta elhozni, bár kétségtelen, hogy 2005-t kivéve sose volt igazán jó csapat mellette, akkor meg ki tudja mi lett volna a vége, ha nem sérül meg. óriási kedvencem lesz mindig is, mindentől függetlenül, mert egy hallatlan szerény és classy playa.

andy dalton ezzel szemben, kisebb, súlyban és centiben is. sokkal gyengébb karral és sokkal limitáltabb képességekkel. de nagyon úgy tűnik, hogy fejben és vezetési képességben felülmúlhatja palmert (egy meccsen láttuk, így azért nehéz érdemben nyilatkozni), de az biztos, hogy neki a fizikai hiányosságait ellensúlyozni kell. sok éves veteránokat megszégyenítő nyugalommal és pontossággal játszott tegnap. persze nem a steelers ellen, de én álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen nyújt az első héten. volt audible, úgy tűnik látja, érti, hogy mi történik a pályán és mit kér tőle gruden. ahogy fejlődik, és nyílik meg számára a playbook reméljük úgy lesz egyre jobb és jobb, és még több mindent tud majd megmutatni. (hátha találtunk egy drew breest).gabtsi
Brees-t tisztelem, de nem szeretem, de vszleg ez Sean Peyton miatt van, azt a fickót alapból rühellem, ne kérdezd miért! 😊
Palmer volt nekem is a kedvencem, vszleg nekem is Ő marad a QB, de nem baj, ha felnő Dalton a feladathoz!

jja és a Steelers ellen AZ A DRIVE, az minden idők... tudom, hogy érted miről beszélek... 😊