Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lehet, hogy csak én látom így (Palmer kedvencem volt...) de szted nem hasonlít Palmerre a vörös??? már amikor Palmer tuti volt... 😊

Steel haverom azt mondta: ebben a meccsben csak az volt értékelhető, hogy nem kellett fennmaradni éjjel... 😊 ez mindent elárul asszem! 😊nhm
sztem nem. pont az ellentéte ha lehet ilyet mondani. Palmer a prototípus qb, 6-5 magas 230+ font, eszméletlen karral és egyéb fizikai adottságokkal. bármilyen dobást ülve meg tud csinálni 50-60 yardra, de az a gyilkos ösztön az valahogy hiányzott belőle. és nem volt igazi vezér sem, sose láttad, hogy üvölt valakivel (negatív v pozitív) tette a dolgát, eleinte kiválóan, aztán egyre kevesebb lelkesedéssel. ill teddy bruschinak volt egyszer egy érdekes nyilatkozata (igazságtartalmát megítélni nem tudom), miszerint könnyen zavarba hozható volt, a sémák folyamatos váltogatásával, nem igazán értette sokszor, hogy mi zajlik a pályán. most mintha egy szar qb-t írtam volna le, persze ez koránt sincs így, oda vitte a csapatot ahol előtte évtizedekig nem volt. de az igazi áttörést ő sem tudta elhozni, bár kétségtelen, hogy 2005-t kivéve sose volt igazán jó csapat mellette, akkor meg ki tudja mi lett volna a vége, ha nem sérül meg. óriási kedvencem lesz mindig is, mindentől függetlenül, mert egy hallatlan szerény és classy playa.

andy dalton ezzel szemben, kisebb, súlyban és centiben is. sokkal gyengébb karral és sokkal limitáltabb képességekkel. de nagyon úgy tűnik, hogy fejben és vezetési képességben felülmúlhatja palmert (egy meccsen láttuk, így azért nehéz érdemben nyilatkozni), de az biztos, hogy neki a fizikai hiányosságait ellensúlyozni kell. sok éves veteránokat megszégyenítő nyugalommal és pontossággal játszott tegnap. persze nem a steelers ellen, de én álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen nyújt az első héten. volt audible, úgy tűnik látja, érti, hogy mi történik a pályán és mit kér tőle gruden. ahogy fejlődik, és nyílik meg számára a playbook reméljük úgy lesz egyre jobb és jobb, és még több mindent tud majd megmutatni. (hátha találtunk egy drew breest).

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
btw, David Dunn (palmer ügynöke) bent volt a meccs után az öltözőben. (de nem azért 😀)
Dalton nagyon meggyőző volt számomra. nem is akartam nagyon elhinni amit látok, olyan magabiztos és talpraesett volt. nyomástól sem ijedt meg simán bedobta szűk ablakba is.

BAL viszont gecikemény volt, szétszedték a vasast. de jön még kutyára teherautó. viszont ha a támadó és a védőfaluk így muzsikál tovább akkor lesz gond.gabtsi
lehet, hogy csak én látom így (Palmer kedvencem volt...) de szted nem hasonlít Palmerre a vörös??? már amikor Palmer tuti volt... 😊

Steel haverom azt mondta: ebben a meccsben csak az volt értékelhető, hogy nem kellett fennmaradni éjjel... 😊 ez mindent elárul asszem! 😊nhm
lúfaszt
"nu, legalább negyven alatt tartottuk őket" - bestever beköhögéssutianap
nice! 😊
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
No úgy tűnik a torrent fájlt hiába küldözgetem, azzal aktív account nélkül semmire nem mentek.
Holnap felteszem a meccsünket a céges ftp-re és küldök mindenkinek hozzáférést. Onnan leszedhetitek. Remélem elég gyors lesz.nasheem
király vagy! archiválom a szezont! 😊
remélem jó hosszú lesz! 😉
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
No úgy tűnik a torrent fájlt hiába küldözgetem, azzal aktív account nélkül semmire nem mentek.
Holnap felteszem a meccsünket a céges ftp-re és küldök mindenkinek hozzáférést. Onnan leszedhetitek. Remélem elég gyors lesz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
btw, David Dunn (palmer ügynöke) bent volt a meccs után az öltözőben. (de nem azért 😀)
Dalton nagyon meggyőző volt számomra. nem is akartam nagyon elhinni amit látok, olyan magabiztos és talpraesett volt. nyomástól sem ijedt meg simán bedobta szűk ablakba is.

BAL viszont gecikemény volt, szétszedték a vasast. de jön még kutyára teherautó. viszont ha a támadó és a védőfaluk így muzsikál tovább akkor lesz gond.gabtsi
lehet, hogy csak én látom így (Palmer kedvencem volt...) de szted nem hasonlít Palmerre a vörös??? már amikor Palmer tuti volt... 😊

Steel haverom azt mondta: ebben a meccsben csak az volt értékelhető, hogy nem kellett fennmaradni éjjel... 😊 ez mindent elárul asszem! 😊nhm
lúfaszt
"nu, legalább negyven alatt tartottuk őket" - bestever beköhögés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
sajnos nem enged újat... 😕nhm
Ugyanez a helyzet itt is, nem enged ujra regisztralni. Probaltam mindenkinek irni emailt innen, de azert itt is megkerdezem, ha valamelyikotoknek van meg hozzaferese (nasheem?) el tudna kuldeni hetente az aktualis fajlt? Sajnos en mas modon nem tudok meccset nezni innen 😕85
Persze, szívesen elküldöm. Küldjetek mail címet PMben.nasheem
2szer is próbáltam, de nem tudtam pm-et küldeni.
dióhéjban: el tudnád nekem is küldeni hetente a meccs fájlt?
persze csak ha nem gond! 😊


több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
btw, David Dunn (palmer ügynöke) bent volt a meccs után az öltözőben. (de nem azért 😀)
Dalton nagyon meggyőző volt számomra. nem is akartam nagyon elhinni amit látok, olyan magabiztos és talpraesett volt. nyomástól sem ijedt meg simán bedobta szűk ablakba is.

BAL viszont gecikemény volt, szétszedték a vasast. de jön még kutyára teherautó. viszont ha a támadó és a védőfaluk így muzsikál tovább akkor lesz gond.gabtsi
lehet, hogy csak én látom így (Palmer kedvencem volt...) de szted nem hasonlít Palmerre a vörös??? már amikor Palmer tuti volt... 😊

Steel haverom azt mondta: ebben a meccsben csak az volt értékelhető, hogy nem kellett fennmaradni éjjel... 😊 ez mindent elárul asszem! 😊
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
ha arra gondolsz, hogy a legújabb legyen felül, olyan nincs
ha csak új hsz-eket akarsz olvasni, akkor az új hozzászólások gombra nyomj a topic címe mellett és odaugrik, ameddig legutolsó belépésedkor olvastadDeny
aha, értem. 😕
és akkor azt nem lehet megcsinálni, hogy ha berakom a könyvjelzők közé, akkor ne kelljen mindig újból berakni a könyvjelzőkbe? (amikor mondjuk új oldal kezdődik...?nhm
Ha csak a topic érdekel, íratkozz fel RSS-re. Amúgy meg állítsd hsz számot 75-re (az a legmagasabb), rakd könyvjelzőbe, majd amikor új oldal jön, újra be. Vagy egyszerűbb, ahogy nálam is van, ha magát a fórum kezdőlapját könyvjelzőződ, és akkor új hsz-ok gombbal simán eléred, ahol tartottál.Deny
köszi a kielégítő választ!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
off:
mintha valahol olvastam volna... de nem találom: azt hogyan tudom beállítani a fórumon, hogy mindig a legfrissebb hozzászólás jelenjen meg, amikor belépek...?
előre is köszi, remélem érthető a kérdésem! 😊
onnhm
ha arra gondolsz, hogy a legújabb legyen felül, olyan nincs
ha csak új hsz-eket akarsz olvasni, akkor az új hozzászólások gombra nyomj a topic címe mellett és odaugrik, ameddig legutolsó belépésedkor olvastadDeny
aha, értem. 😕
és akkor azt nem lehet megcsinálni, hogy ha berakom a könyvjelzők közé, akkor ne kelljen mindig újból berakni a könyvjelzőkbe? (amikor mondjuk új oldal kezdődik...?nhm
Ha csak a topic érdekel, íratkozz fel RSS-re. Amúgy meg állítsd hsz számot 75-re (az a legmagasabb), rakd könyvjelzőbe, majd amikor új oldal jön, újra be. Vagy egyszerűbb, ahogy nálam is van, ha magát a fórum kezdőlapját könyvjelzőződ, és akkor új hsz-ok gombbal simán eléred, ahol tartottál.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
btw, David Dunn (palmer ügynöke) bent volt a meccs után az öltözőben. (de nem azért 😀)
Dalton nagyon meggyőző volt számomra. nem is akartam nagyon elhinni amit látok, olyan magabiztos és talpraesett volt. nyomástól sem ijedt meg simán bedobta szűk ablakba is.

BAL viszont gecikemény volt, szétszedték a vasast. de jön még kutyára teherautó. viszont ha a támadó és a védőfaluk így muzsikál tovább akkor lesz gond.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
hát dalton sérülése végett felmerült, ha nem is a csapatnál de a médiában (meg bennem is a meccs alatt) igen.
de ez azt jelenti h andy rendben lesz, egy qb-val azért merész lenne nekimenni egy meccsnek.gabtsi
majd felhívjuk Palmer-t! 😊
vagy Favre-ot! hahaha

viccet félretéve Dalton megcsinálja a szezont...

más:
BAL elég kemény volt nem? 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát dalton sérülése végett felmerült, ha nem is a csapatnál de a médiában (meg bennem is a meccs alatt) igen.
de ez azt jelenti h andy rendben lesz, egy qb-val azért merész lenne nekimenni egy meccsnek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Marvin sajttáj van.
nem részletezte, de minden sérült _sokkal_ jobban van mint tegnap. lesz vmi érdemleges ápdételek.
nem jön új qb.gabtsi
miért ez utóbbi felmerült egyáltalán?


“It’s fine. I just lost a little feeling and couldn’t grip it like I wanted to,” Dalton said, per the Cincinnati Enquirer. “If I could have griped the ball I would have stayed in the game. The plan is to play. I’m going to come in and do whatever I can to make it better.”
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Marvin sajttáj van.
nem részletezte, de minden sérült _sokkal_ jobban van mint tegnap. lesz vmi érdemleges ápdételek.
nem jön új qb.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
off:
mintha valahol olvastam volna... de nem találom: azt hogyan tudom beállítani a fórumon, hogy mindig a legfrissebb hozzászólás jelenjen meg, amikor belépek...?
előre is köszi, remélem érthető a kérdésem! 😊
onnhm
ha arra gondolsz, hogy a legújabb legyen felül, olyan nincs
ha csak új hsz-eket akarsz olvasni, akkor az új hozzászólások gombra nyomj a topic címe mellett és odaugrik, ameddig legutolsó belépésedkor olvastadDeny
aha, értem. 😕
és akkor azt nem lehet megcsinálni, hogy ha berakom a könyvjelzők közé, akkor ne kelljen mindig újból berakni a könyvjelzőkbe? (amikor mondjuk új oldal kezdődik...?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
off:
mintha valahol olvastam volna... de nem találom: azt hogyan tudom beállítani a fórumon, hogy mindig a legfrissebb hozzászólás jelenjen meg, amikor belépek...?
előre is köszi, remélem érthető a kérdésem! 😊
onnhm
ha arra gondolsz, hogy a legújabb legyen felül, olyan nincs
ha csak új hsz-eket akarsz olvasni, akkor az új hozzászólások gombra nyomj a topic címe mellett és odaugrik, ameddig legutolsó belépésedkor olvastad
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
off:
mintha valahol olvastam volna... de nem találom: azt hogyan tudom beállítani a fórumon, hogy mindig a legfrissebb hozzászólás jelenjen meg, amikor belépek...?
előre is köszi, remélem érthető a kérdésem! 😊
on
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.nasheem
sajnos nem enged újat... 😕nhm
Ugyanez a helyzet itt is, nem enged ujra regisztralni. Probaltam mindenkinek irni emailt innen, de azert itt is megkerdezem, ha valamelyikotoknek van meg hozzaferese (nasheem?) el tudna kuldeni hetente az aktualis fajlt? Sajnos en mas modon nem tudok meccset nezni innen 😕85
Persze, szívesen elküldöm. Küldjetek mail címet PMben.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
85, te küldtél nekem vmiféle levelet ?gabtsi
szia, igen emailben probalkoztam. irok PM-t


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
85, te küldtél nekem vmiféle levelet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
ezt írja:
This account has been disabled.nhm
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.nasheem
sajnos nem enged újat... 😕nhm
Ugyanez a helyzet itt is, nem enged ujra regisztralni. Probaltam mindenkinek irni emailt innen, de azert itt is megkerdezem, ha valamelyikotoknek van meg hozzaferese (nasheem?) el tudna kuldeni hetente az aktualis fajlt? Sajnos en mas modon nem tudok meccset nezni innen 😕


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Huber csak 38-at átlagolt? Annál sokkal jobbnak tűnt. Mondjuk Cribbs egy kivételével szerintem az összes puntot megpróbálta visszahordani és voltak bőven 10 yard feletti futásai. Ez azért eléggé rontja Huber nettó átlagát.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ami még nagyon örömteli, hogy mindösszesen 3 büntink volt, az első félidőben talán egy (sem ?). pufi is nagyon tetszett, a fumble recovery nagyon kellett és milyen jó hogy így képben van André, hogy azonnal le tudta reagálni. az utolsó Benson TD-nél is mekkora lyukat nyitott. és Daltont többé kevésbé tisztán tartotta. jó teljesítményt nyújtott, pedig a cleveland fal nagyságrendekkel az előzetesen várható felett teljesített. nagyon jó kis front lesz ott (is).

néhány stat ami fontos:
- 41%-kal támadtunk 3rd downon, ami nem kiemelkedő de mind3 TD-t haramdikra szereztük. a védelem 27%-kal működött ugyanitt, ami jónak mondható.
- 4.2 futásonkénti átlag O; 3.2 D oldalon, előbbi remek, utóbbi reméljük lesz jobb, de elfogadható.
- 4 kapott sack sok, főleg ha az ütéseket is hozzávesszük, passzblokk terén jobb munka kell az OL-től, de mint említettem nagyon kemény ez a barna DL. Phil Taylor elmulasztását sokan megfogják még bánni.
- huber 38-as átlaga nem annyira fasza, az ilyen meccseket pont a FP-vel lehet megnyerni, ehhez ő nagyon fontos. nem kell minden alkalommal 77 yardot puntolni, de ha hátul vagyunk akkor rúgja el a faszba ne csak félpályáig.
- nugent rox, 47 yardos sima volt, remélem nyomás alatt is fog menni

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?nasheem
ezt írja:
This account has been disabled.nhm
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.nasheem
sajnos nem enged újat... 😕
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊gabtsi
és a LB sorról mit gondolsz?Amadeus91
szokásos gondok. futás ellen jól működtünk, bár volt jó pár mistackle, de passz ellen továbbra se tudnak védekezni. még azért vissza kell nézni a meccset, de howard rendre úgy tűnt h lemaradt, és ahol moore vagy benji watson szintű TE-k vannak, annak törvényszerűen ez a vége. Lawsonról abszte nincs képem pl, azt se láttam h a pályán van. bár rendszerint ilyenkor idegből nézek meccset, kevésbé tudok a részletekre koncentrálni.gabtsi
Pont Lawson miatt kérdeztem...sokszor lemaradt.

criminal lawyer or criminal lawyer?