Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
és mit szóltok, hogy Marvin bemutatott egy JÓ challange-et ? úgy tűnik ő is tud még fejlődni.
gruden első meccse se volt rossz, a hírek szerint ő hívta a quick snapet az AJ TD-nél. nicegabtsi
ML bátor volt, mert egy bukott piros után pár játékkal még vastagon a 3. negyedben kockáztatott. Egyébként a hibás challange-nél nem is értem Trent miért nem szólt, hogy nem érintette a zsugát. Csak érezte volna ha beleér.

Szerintem tuti Gruden hívta a mindent eldöntő snapt. Legalábbis utána őt ünnepelte a stáb a vonal mellett. Nekem ettől függetlenül is tetszett a hívása. Nagyon nem volt kiszámítható. Az viszont elég egyértelmű volt, hogy ha Dalton áthív, akkor futás jön, többnyire balra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?nhm
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?nasheem
ezt írja:
This account has been disabled.nhm
Én is így jártam a régi accountommal. Az arányodat bukod, de csinálhatsz újat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀Amadeus91
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊gabtsi
és a LB sorról mit gondolsz?Amadeus91
szokásos gondok. futás ellen jól működtünk, bár volt jó pár mistackle, de passz ellen továbbra se tudnak védekezni. még azért vissza kell nézni a meccset, de howard rendre úgy tűnt h lemaradt, és ahol moore vagy benji watson szintű TE-k vannak, annak törvényszerűen ez a vége. Lawsonról abszte nincs képem pl, azt se láttam h a pályán van. bár rendszerint ilyenkor idegből nézek meccset, kevésbé tudok a részletekre koncentrálni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?nhm
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?nasheem
ezt írja:
This account has been disabled.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀Amadeus91
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊gabtsi
és a LB sorról mit gondolsz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?nhm
Amióta behalt az FCZ és megszűnt a freereg a Sportbit-en, én csak a TYT-et használom. Mi a gond velük?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀Amadeus91
haden egészen elképesztően nyomta. nem sok ilyen képességű cornerrel fog találkozni a jövőben és nem is lesz többet első meccse az nfl-ben. de csak megnyerte a meccset végül 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a dalton-eset még csak nem is sack volt, mert szabadult a labdától.
a nelson hype-ot annyira nem értem, jó nem volt rossz, de azért volt egy pár hajmeresztő megoldása.
a DL nagyon kitett magáért (különösen a végén), és ha egy kicsit kevésbé mobilis qb van a(z amúgy igen jó) fal mögött akkor 4-5 sacket összegyűjtettünk volna. Dunlap foghatatlannak tűnt, rendszeresen keserítette mccoyt, kétszer oda is ért, remélem nem komoly a sérülése.
Mau nem volt jó, vagy ahogy zimmer mondaná "extremely average", de hál istennek nem is volt akkora szükség, mert nléhány kivételtől eltekintve már a DL tömte a futást. howard volt még ott mindenhol, de hogy TE-n mennyire nem tud védekezni az egészen botrányos. rendszerint ott maradt moore hall-lal, és hát nem igen tudott mit kezdeni azzal a 12 cm magasságkülönbséggel. amúgy nagyon jó volt hall is.
MJ 3(!!) pass defensed + INT
brandon tate viszont egy igazi buta nigger. remélem elmagyarázza neki valaki, hogy nem kötelező minden alkalommal kijönni az endzoneból, hogy aztán 3 yardon rögtön a földre vigyék!! nagy szerepe volt abban, hogy a meccs közepén erősen beragadtunk, rendszeresen szopatott a field pozícióval, ami az elején viszont kiváló volt

és mit szóltok, hogy Marvin bemutatott egy JÓ challange-et ? úgy tűnik ő is tud még fejlődni.
gruden első meccse se volt rossz, a hírek szerint ő hívta a quick snapet az AJ TD-nél. nice

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
így utólag LB Coverage, OL line (LG) az amin dolgozni kell még. Ezen kívül egész pofásak voltunk. Green nagyon idegelt, hogy eltűnt, aztán a semmiből hozott egy TD-t és megbocsátottam neki. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
vki nem tud a TYT helyett vmi oldalt?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Azért az OL benézett 3 sacket, amiből egyiknél kicsinálták a QBnket. A Futás sem ment igazán, egész a TDig, de ott a 2 TE és Pressley csinálta meg a helyet (persze kellett hozzá a OL is). Szóval szerintem az OL még bőven javulhat, de nekem az első félidő passzvédekezésünk sem tetszett. A safetyk folyamatosan elvesztek, lekéstek, Clemets egyetlen labdát sem tudott elütni és Hall is több lekapást engedett, mint jobb napjaiban. Ha maximalisták vagyunk, akkor ott is lesz mit javulni, de mennyivel jobb erről győzelem után beszélni 😊

Mau nekem tetszett, bár a harmadik negyedtől eléggé elfáradt (igaz ez a teljes csapatra), a szíve viszont hatalmas.

Így visszaemlékezve a Nelson-Gresham páros mellett, MJ is komolyan kandidál a MoM címre. Nagyot ment ő is.
És emlékezzünk meg az ellenfélről is Az elkapóik és különösen Haden nagyon jó. Nekem tetszett McCoy is. Bírta a nyomást és az ütéseket, igaz nem lett túl jó a ratingje.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Kis bővebb összefoglaló aki nem látta volna a meccset:
Dalton szerintem jó volt amíg játszott, bár voltak rossz támadósorozatai, Gresham és ő nagyon összhangban voltak. Simpsont nagyon erőltette szerintem, Green teljesen el volt tűnve az 1. félidőben, a Carolina meccset nézve beugrott (apropó, Newton NAGYON jó volt), hogy hiányoltam a felívelt passzokat felé, amiben ő kell hogy megcsinálja a playt, mintha Andy nem bízott volna meg benne teljesen, a TD elkapása is igazából egy óriási védelmi hiba miatt volt, Gradkowski pedig a rutinjával ezt ki is használta, egyébként Haden teljesen levette a pályáról A.J-t.
Benson vitte a hátán a csapatot, nem volt valami jó futásátlaga, de sok negatív yardos playből is kihozta a maximumot, legalább a LOS-ig mindig eljutott, hiába 2en lógtak -4yardon már a nyakában, a végén a TD pedig megkoronázta az estét, bár nagyon jó blokkokat kapott, a Brownsnál talán Ward volt az aki nagyon elnézte a játékot, teljesen átment a FS oldalára (Ward egyébként mekkora favágó, igazi hard-hitter gyerek, tetszett a játéka, csak ne ellenünk csinálja 😀 ). Scott meg egyszerűen szar.
Az OL-t annyira nem figyeltem, de szerintem jók voltak, nem emlékszek hogy túl nagy nyomás lett volna Daltonon vagy Gradkowskin folyamatosan (lehet tévedek).
A D-ről pár szót:
Reggie Nelson messze a legjobb volt a védelemből minden játéknál ott volt, egy hosszú passzt nyelt be, ha Hall nem üt bele az egyik passzba akkor INT-je is lett volna, Fanene sokszor átjutott a falon, illetve még Dunlapnek volt az a 2 egymás után pressure kulcspillanatban, MJ is jól dolgozott, a fumble recoverynél okosan csinálta. Mau-t nem figyeltem jobban, de szerintem nem volt kiemelkedő. Secondarynk rendben lesz úgy érzem. A többiről majd valaki ír (ST) 😀

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nálam Reggie Nelson a meccs embere, mindenütt ott volt, Benson meg hozta a kötelezőt 😊 .MarioAna
Azt hiszem ebben egyetérthetünk, bár Gresham azért szintén nagyot játszott, akkor is, ha nem ő volt a célpont.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Nálam Reggie Nelson a meccs embere, mindenütt ott volt, Benson meg hozta a kötelezőt 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
isten mentsen minket gradtól. borzalmas qb, hozzá képest dalton úgy festett mint peyton.
btw, Dalton játékán csak ámultam és bámultam. nagyon jó tempóban szórt, minden passza a helyén volt, ha haden nem olyan hihetetlenül zseniális mint amennyire, 2-3 td-je lett volna.gabtsi
jólvanmá vicc volt csak, nekem is teccett a "vörös"

amíg ilyen DEFENSE -ünk van, nagy gond nem lehet! :cool:
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
pedig hogy ordítottam gradkowskival, de nagyon kiszúrta a lehetőséget.

TE-n továbbra se tudunk védekezni, de a big playeket leszámítva baszott a D. de azzal a pár playjel simán bukhattunk volna. nonsense hogy hallnak kell ottmaradni folyton moore-ral.gabtsi
A Watson TD előtt ki nézte el az emberét? Crocker jó játszott, de szerintem akkor ő hibázott. Vagy Hall nem tudta, hogy neki kell menni?

Áh, tök mind1. Ennél sokkal érdekesebb volt, hogy a 2 TEnk és a Dagi hogy nyitott utat jobboldalt Bensonnak. Imádtam azt a playt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
isten mentsen minket gradtól. borzalmas qb, hozzá képest dalton úgy festett mint peyton.
btw, Dalton játékán csak ámultam és bámultam. nagyon jó tempóban szórt, minden passza a helyén volt, ha haden nem olyan hihetetlenül zseniális mint amennyire, 2-3 td-je lett volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
játszhatunk így is nem? : első félidő Dalton-é, 2. Gradkowski-é... 😊))nhm
dalton 4 negyed azért ígéretesebb 😀


több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
játszhatunk így is nem? : első félidő Dalton-é, 2. Gradkowski-é... 😊))
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
pedig hogy ordítottam gradkowskival, de nagyon kiszúrta a lehetőséget.

TE-n továbbra se tudunk védekezni, de a big playeket leszámítva baszott a D. de azzal a pár playjel simán bukhattunk volna. nonsense hogy hallnak kell ottmaradni folyton moore-ral.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
amikor kellett ott volt a d és az o a pályán! szép győzelem, grat a srácoknak 😊
0-16 se lesz már a szezonunk 😉😀


több mint 13 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
szép volt fiúk!!!!

mindenkit bezúzunk!

fuck yeah!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ilyenkor nem lehet értelmeset írni 😀 😀
Mekkora W! Csoportmeccs, idegenben!


Kinyalhatja az összes PR generátor 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4000 a pulzusom kb. de kellett édes istenem!! keretbe foglaltuk a meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
1-0.

criminal lawyer or criminal lawyer?