Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"With running back Cedric Benson, SAM linebacker Manny Lawson and WILL linebacker Brandon Johnson on campus at Georgetown College, the Benagls officially announced their signings. They'll take the field for the first time at Thursday night's practice, but it's unknown how much work they'll get.

The Bengals closed in on the deal with Johnson on Tuesday night, giving them back their special teams captain and most productive linebacker during the division sweep of 2009." - bengals.com

Süti!! :cool:
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ebben kivételesen egyetértünk. 😊 De hát Lewisék valamiért imádják Nate-et...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
MJGvel az a bajom, hogy ő is jobb oldalra jön. Ezek szerint Livings kirobbanthatatlan LGből. Kell Bobbie mögé-mellé is ember, de nekem sürgetőbbnek tűnt a a másik oldal megoldása. Mondjuk a több 1 éves szerződésből azért kiderül, hogy nagyon átmeneti évre készül a klub.nasheem
Majd jön Boling 3 meccs után, mikorra Livings kijátssza magát a kezdőből.Mikey
nem kéne megvárni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
MJGvel az a bajom, hogy ő is jobb oldalra jön. Ezek szerint Livings kirobbanthatatlan LGből. Kell Bobbie mögé-mellé is ember, de nekem sürgetőbbnek tűnt a a másik oldal megoldása. Mondjuk a több 1 éves szerződésből azért kiderül, hogy nagyon átmeneti évre készül a klub.nasheem
Majd jön Boling 3 meccs után, mikorra Livings kijátssza magát a kezdőből.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Whitnert nem viszitek?Helmut Zimmer
Tukmálnád? 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem. csapatközeli hírek szerint nem is akartuk soha igazán. gyenge pletyka volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Whitnert nem viszitek?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pofád lapos, inkább menj örülj a fili igazolásainak 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bengals T Andre Smith passed his physical Tues - La Canfora
yeah,sikerült 😀Newman
Mi ebben a meglepetés? Ahogy hallottam kifejezetten jó formában érkezett meg az edzőtáborban, úgyhogy innentől lehet tőle rettegni 😀Wyatt
ja,2 hétig,amíg le nem sérül 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bengals T Andre Smith passed his physical Tues - La Canfora
yeah,sikerült 😀Newman
Mi ebben a meglepetés? Ahogy hallottam kifejezetten jó formában érkezett meg az edzőtáborban, úgyhogy innentől lehet tőle rettegni 😀

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
MJGvel az a bajom, hogy ő is jobb oldalra jön. Ezek szerint Livings kirobbanthatatlan LGből. Kell Bobbie mögé-mellé is ember, de nekem sürgetőbbnek tűnt a a másik oldal megoldása. Mondjuk a több 1 éves szerződésből azért kiderül, hogy nagyon átmeneti évre készül a klub.
Keményen rámegyünk Luckra. Egyedül Dalton fog küzdeni, mint az oroszl..... akarom mondani tigris, hogy elkerüljük az 1/1et 😊

Szerk.: O-line coach Alexander said Jean-Gilles can play either right or left guard. #bengalsnasheem
Érdekes lenne az amit mondasz...nem hiszem, hogy direkt 1/1-re hajtunk, szerintem csak simán úgy vannak, hogy aki produkál idén, az kap majd hosszabb szerződést jövőre.Amadeus91
Persze én sem gondoltam komolyan. Rengeteg máshol is az egy éves szerződés most. Eléggé kapkodnak a csapatok, mert az új CBA elég sok változást hozott, így sokkal kiszámíthatatlanabb a jövő.
A legkisebb gazdaság kockázatra törekednek, másrészt a mostani szerződések, már jórészt a C, D, E alternatívák, így sok a "próba-szerencse" igazolás is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
MJGvel az a bajom, hogy ő is jobb oldalra jön. Ezek szerint Livings kirobbanthatatlan LGből. Kell Bobbie mögé-mellé is ember, de nekem sürgetőbbnek tűnt a a másik oldal megoldása. Mondjuk a több 1 éves szerződésből azért kiderül, hogy nagyon átmeneti évre készül a klub.
Keményen rámegyünk Luckra. Egyedül Dalton fog küzdeni, mint az oroszl..... akarom mondani tigris, hogy elkerüljük az 1/1et 😊

Szerk.: O-line coach Alexander said Jean-Gilles can play either right or left guard. #bengalsnasheem
Érdekes lenne az amit mondasz...nem hiszem, hogy direkt 1/1-re hajtunk, szerintem csak simán úgy vannak, hogy aki produkál idén, az kap majd hosszabb szerződést jövőre.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Dontay Moch carted off. Could be a groin injury #bengals
szerk:
by Paul Dehner Jr. - LB Moch carted off with apparent cramp
LB Dontay Moch, a third-round pick, was carted off with what appeared to be a cramp at the beginning of Tuesday's practice. Bengals RapidReports
nem komoly.Rush
Elszoktak a srácok a melótól 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
MJGvel az a bajom, hogy ő is jobb oldalra jön. Ezek szerint Livings kirobbanthatatlan LGből. Kell Bobbie mögé-mellé is ember, de nekem sürgetőbbnek tűnt a a másik oldal megoldása. Mondjuk a több 1 éves szerződésből azért kiderül, hogy nagyon átmeneti évre készül a klub.
Keményen rámegyünk Luckra. Egyedül Dalton fog küzdeni, mint az oroszl..... akarom mondani tigris, hogy elkerüljük az 1/1et 😊

Szerk.: O-line coach Alexander said Jean-Gilles can play either right or left guard. #bengals

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
@GeoffHobsonCin
Sounds like talks are progressing with their own FA WLB Brandon Johnson

Pont este, lefekvés előtt olvastam, hogy megálltak a tárgyalások a csapat és Johnson ügynöke között. Akkor az nem volt igaz.

Jean-Gillesnek én örülök, nem elit guard, de ide nem is kell olyan. Cserének pont megteszi, az OL coach Alexander szerint ugyanis az lesz.

BTW, Cincy Jungle-ön van egy érdekes összehasonlítás. Amit mondjuk eddig is tudtunk, de hátha.

Weight League Avg Diff.

LT Whitworth 335 316 +19
LG Livings 332 315 +17
C Cook 316 306 +10
RG Williams 345 318 +27
RT Smith 338 318 +20
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bengals T Andre Smith passed his physical Tues - La Canfora
yeah,sikerült 😀

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
azért ebben a csoportban inkább futást segítő guardot hozni (ahol ígyse-ugyse fog menni) mint olyat aki pass protectionban jeleskedik... elég felelőtlen dolog.. rookie qbval!!!! 😀


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Max Jean-Gilles-ről mit érdemes tudni azon kívül, hogy 350 felett van a versenysúlya? RG?nasheem
Fogyott,elvileg 315-320 környékén van. 😊
Futás segítésben kicsivel van átlag felett (a méretei miatt elsősorban),pass protectionben viszont átlag alatt van,a legnagyobb probléma az inkonzisztencia vele kapcsolatban,volt már olyan meccse,ahol szinte hibátlanul játszott,de olyan is,ahol végig szenvedett.
Egy futásra épülő,power lineon alapuló támadójátékban átlag alatti kezdő,Gruden talán megneveli.A playbook-kal sok gondja nem lesz,mivel mi is WCO-t nyomtunk,sok futójátékkal,rövid passzokkal.(West idején elsősorban,mostmár inkább a kisebb,atletikusabb falat preferáljuk,Mudd által.)Egy próbát megér talán.Ja és igen,RG. 😊Newman
meg is van a szerződés
The Bengals have reached an agreement with Eagles guard Max Jean-Gilles. He agreed to a one-year, $1.15 million contract. - Clayton

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Dontay Moch carted off. Could be a groin injury #bengals
szerk:
by Paul Dehner Jr. - LB Moch carted off with apparent cramp
LB Dontay Moch, a third-round pick, was carted off with what appeared to be a cramp at the beginning of Tuesday's practice. Bengals RapidReports
nem komoly.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Max Jean-Gilles-ről mit érdemes tudni azon kívül, hogy 350 felett van a versenysúlya? RG?nasheem
Fogyott,elvileg 315-320 környékén van. 😊
Futás segítésben kicsivel van átlag felett (a méretei miatt elsősorban),pass protectionben viszont átlag alatt van,a legnagyobb probléma az inkonzisztencia vele kapcsolatban,volt már olyan meccse,ahol szinte hibátlanul játszott,de olyan is,ahol végig szenvedett.
Egy futásra épülő,power lineon alapuló támadójátékban átlag alatti kezdő,Gruden talán megneveli.A playbook-kal sok gondja nem lesz,mivel mi is WCO-t nyomtunk,sok futójátékkal,rövid passzokkal.(West idején elsősorban,mostmár inkább a kisebb,atletikusabb falat preferáljuk,Mudd által.)Egy próbát megér talán.Ja és igen,RG. 😊

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A nagy Manny Lawson vita már kissé meghaladottá vált, azért egy röpke idézet tiszta vízként a pohárba:

Átlag feletti játékos futás ellen illetve zónázásban, emberfogásban. A sackek alacsony száma és az ezzel párosuló negatív megítélése arra vezethető vissza, hogy egyszerûen az edzők nem tartják a pályán sub-felállásokban (amikor öt vagy több DB van a pályán). Az elit passz-siettetőkhöz képest k. fele annyi lehetőséget kapott. A 9ers ha továbbra is két-down játékosként tekint rá, akkor kizárt, hogy olyan mértékben fizessék túl az első körös játékost, mint amit a szabadügynök-piacon áldozna rá pár kétségbeesett csapat, amelyik rendezni akarja a védelmét, ugyanis tapasztalt 34-es OLB-k terén nagyon szûkös a felhozatal. Másik alternatíva, hogy egy olyan csapat igazolja le, ahol hasonló szerepkörben játszana 43-as védelemben, mint Kamerion Wimbley a Raidersnél.bowl.hu
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Max Jean-Gilles-ről mit érdemes tudni azon kívül, hogy 350 felett van a versenysúlya? RG?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még mindig jó súlyban van? Illene már valamit produkálnia^^

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
És megjött a nap híre. A Dagi edz!!! Ezért érdemes volt fentmaradni 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
rivers hat évre írt alá, scott is csak 2013ban fagabtsi
2 gonddal kevesebb.... illetve több. Mire költjük a 41 milkát? szegény Brown bá' 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."