Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
valamiről lemaradtam? úgy tudom 13.-án hajnali ...fél 2 fele játszunk 😊Rush
Így van.Mikey
akkor ki írta még a hétvégén, hogy "Jövőhét péntek"? Azt hittem itt láttam.... :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
valamiről lemaradtam? úgy tudom 13.-án hajnali ...fél 2 fele játszunk 😊Rush
Így van.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
Holnap? 11.én kezdődik a preseason ha jól tudom.
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?Amadeus91
valamiről lemaradtam? úgy tudom 13.-án hajnali ...fél 2 fele játszunk 😊


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
tényleg, holnap magyar idő szerint mikor játszunk? Stream lesz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Szerintem jó húzás Whitner.Amadeus91
Közben a 49ers piacra dobta a tavalyi draft favoritomat. Mays nem váltotta meg a világot. Most már nagyon remélem, hogy nem jön hozzánk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Szerintem jó húzás Whitner.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Közben reedy ezt írta:
For all those asking about Chinedum Ndukwe, he still hasn't fully recovered from his knee injury and is rehabbing in Arizona. He has had offers but is waiting on signing until the knee is close to 100 percent.

Illetve:
He's holding off right now because with the lockout and the way team's are doing physicals. It's 50/50 on passing right now

Még él a remény!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Jason Snelling | RB 2010 Team: Atlanta Exp: 4 years
Analysis: Snelling was traveling to New York on Sunday night to meet with the Giants, sources told NFL.com senior writer Steve Wyche and NFL Network insider Jason La Canfora.

Snelling, a reliable backup to Michael Turner for four seasons in Atlanta, has more than two teams, including the Falcons, interested in him.

ProFootballTalk.com cited a league source in reporting that the running back also has received interest from the Bengals, but they brought back Cedric Benson on Sunday, so it's unknown if they're still in the mix.

PFT also noted that the St. Louis Post-Dispatch recently linked Snelling to the Rams as a possible backup to Steven Jackson.

Scout.com, citing a source with knowledge of the situation, reported that Snelling worked out for the Chiefs on Wednesday.

nfl.com

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
"The Bengals have signed former Ohio State star Donte Whitner to a 2-year deal, reports Joe Reedy." - Enquirer

Különösen nasheem nem fog ennek örülni.Mikey
Megelőztél és eltaláltad. Kezd melegedni a pite. Nem hittem volna, hogy elkerülhet tőlünk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Csak összejött Whitner. 2 évre aláírt. Kezdek komolyan aggódni Chinért 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
elnézve a tc felvételeket illetve Mikey rosterét, nagyon kíváncsian várom, hogy Jary Gruden micsoda offense-t rajzol nekik.

ugye a históriai alapvetés szerint rookie qb (éljünk a gyanúperrel, hogy Dalton kezd a Barnák ellen) sikeréhez kettő dolog kell, ezek: (legalább) jó D, illetve stabil futójáték.
utóbbi érdekes most a mi szempontunkból - remélve, hogy a D nem teljesít alul idén. futójátékhoz kellene fasza fal, és/vagy jó futó. egyik se igen. bár a falat nem ekézném annyira, szokták mondani, hogy egy támadófalban a játékosok minőségét nem elhanyagolva fontos szempont a stabilitás, az összeszokottság. dagadtnak megelőlegezve a bizalmat, legalább LT, C, RG trió 3 éve tolja együtt, ha Smith játszani tud, mindenképpen upgrade RT poszton, és akkor várhatjuk, hogy ki nyeri a vígaszágon az LG versenyt. mauler fal, akár jól is elsülhet, de közepesnél semmiképpen se rosszabb egység.

aztán a futók: benson a playbookkal se igen találkozhatott az elmúlt időben, illetve ki tudja, hogy vár e rá (többszörös visszaesőként) valami bünti, azok után ami az offszezonban összemókázott. ha hozza amit tud rendben, de van pár kockázati tényező.
scott már sérült, én nagyon csípem, de 8-10 snapnél/ meccs már komolyan aggódnék h mi lesz vele (viszont kreatívan sokat lehetne használni, erről később)
leonard 3rd down back, de jellemzően elkapásokban jeleskedett, mint vészmegoldás.
futottak még.

szóval, futás szempontból nem igazán mondanám ezt így stabilnak, VISZONT ami engem izgalommal tölt el az a következő névsor:
Green, Simpson, Gresham, Shipley, Whalen (Caldwell, Coffman, Scott)

Whalen az kérlek egy-az-egyben Shipley valamivel nagyobb fizikummal. na most ezek 3-an (Gresh, Shipley, Whalen) mit fog tudni majd halászni, a két hiper-atletikus wr által középen nyitott zavarosban, abba már most jobb ha bele se gondol senki. ha csak mindenki azt hozza, amit az eddigiek alapján elvárhatunk, akkor nagyon szép dolgokat láthatunk. a három másik zárójelben lévő arc sem senki. látható nem egy dupla TE játék (akár egymás "mellett" is a fal jobb oldalán), amivel legalább a minőségi elkapók (contra foschi, coats) száma biztosan növekszik. scott is nagyon jól kap el, szóval Daltonnak bőven lesz opciója, ha isten is úgy akarja.

ehhez nem kell más csak egy kreatív koordinátor (úgytűnik pick), egy gyors-reagálású tüzér (meglátjuk) és egy tökös HC (háát).

lehet nem nyerünk sok meccset, de fun lesz az tuti.gabtsi
Jobb felvezető nekem nem is kell a szezon elé. Rock'nRoll!!! 😀

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"The Bengals have signed former Ohio State star Donte Whitner to a 2-year deal, reports Joe Reedy." - Enquirer

Különösen nasheem nem fog ennek örülni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem. már üveg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Portis FA még? (ha már futás)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erre tessék, Caldwell:
"Instead of us calling the play based on the defense, we're putting the pressure on them. We can just go make plays and be ourselves. It used to be it was precise route-running, running like it was drawn up on paper. Now it's more like, 'This is football.' Sometimes you have to improvise. Get in an area, make a play, do what you've got to do."

Amen apukám, Amen!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
VISZONT ami engem izgalommal tölt el az a következő névsor:
Green, Simpson, Gresham, Shipley, Whalen (Caldwell, Coffman, Scott)

Whalen az kérlek egy-az-egyben Shipley valamivel nagyobb fizikummal. na most ezek 3-an (Gresh, Shipley, Whalen) mit fog tudni majd halászni, a két hiper-atletikus wr által középen nyitott zavarosban, abba már most jobb ha bele se gondol senki. ha csak mindenki azt hozza, amit az eddigiek alapján elvárhatunk, akkor nagyon szép dolgokat láthatunk. a három másik zárójelben lévő arc sem senki. látható nem egy dupla TE játék (akár egymás "mellett" is a fal jobb oldalán), amivel legalább a minőségi elkapók (contra foschi, coats) száma biztosan növekszik. scott is nagyon jól kap el, szóval Daltonnak bőven lesz opciója, ha isten is úgy akarja.gabtsi
Hatalmas lájk. Milliószor inkább egy ilyen, kiegyensúlyozott elkapó sor, mint a tavalyi.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elnézve a tc felvételeket illetve Mikey rosterét, nagyon kíváncsian várom, hogy Jary Gruden micsoda offense-t rajzol nekik.

ugye a históriai alapvetés szerint rookie qb (éljünk a gyanúperrel, hogy Dalton kezd a Barnák ellen) sikeréhez kettő dolog kell, ezek: (legalább) jó D, illetve stabil futójáték.
utóbbi érdekes most a mi szempontunkból - remélve, hogy a D nem teljesít alul idén. futójátékhoz kellene fasza fal, és/vagy jó futó. egyik se igen. bár a falat nem ekézném annyira, szokták mondani, hogy egy támadófalban a játékosok minőségét nem elhanyagolva fontos szempont a stabilitás, az összeszokottság. dagadtnak megelőlegezve a bizalmat, legalább LT, C, RG trió 3 éve tolja együtt, ha Smith játszani tud, mindenképpen upgrade RT poszton, és akkor várhatjuk, hogy ki nyeri a vígaszágon az LG versenyt. mauler fal, akár jól is elsülhet, de közepesnél semmiképpen se rosszabb egység.

aztán a futók: benson a playbookkal se igen találkozhatott az elmúlt időben, illetve ki tudja, hogy vár e rá (többszörös visszaesőként) valami bünti, azok után ami az offszezonban összemókázott. ha hozza amit tud rendben, de van pár kockázati tényező.
scott már sérült, én nagyon csípem, de 8-10 snapnél/ meccs már komolyan aggódnék h mi lesz vele (viszont kreatívan sokat lehetne használni, erről később)
leonard 3rd down back, de jellemzően elkapásokban jeleskedett, mint vészmegoldás.
futottak még.

szóval, futás szempontból nem igazán mondanám ezt így stabilnak, VISZONT ami engem izgalommal tölt el az a következő névsor:
Green, Simpson, Gresham, Shipley, Whalen (Caldwell, Coffman, Scott)

Whalen az kérlek egy-az-egyben Shipley valamivel nagyobb fizikummal. na most ezek 3-an (Gresh, Shipley, Whalen) mit fog tudni majd halászni, a két hiper-atletikus wr által középen nyitott zavarosban, abba már most jobb ha bele se gondol senki. ha csak mindenki azt hozza, amit az eddigiek alapján elvárhatunk, akkor nagyon szép dolgokat láthatunk. a három másik zárójelben lévő arc sem senki. látható nem egy dupla TE játék (akár egymás "mellett" is a fal jobb oldalán), amivel legalább a minőségi elkapók (contra foschi, coats) száma biztosan növekszik. scott is nagyon jól kap el, szóval Daltonnak bőven lesz opciója, ha isten is úgy akarja.

ehhez nem kell más csak egy kreatív koordinátor (úgytűnik pick), egy gyors-reagálású tüzér (meglátjuk) és egy tökös HC (háát).

lehet nem nyerünk sok meccset, de fun lesz az tuti.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
O line még mindig gyenge. Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy ha CP -t tavaly nem tudták megvédeni, és hibát hibára halmozott (igen tudom T.O. & 85 is benne volt), akkor most Dalton mire lesz képes, gyakorlatilag ugyanazzal a fallal? A csapat többi része (TE?) egész jó. Személy szerint hiányolok egy "csapat arca" típusú játékost. Eddig itt volt 85, CP, egy évig T.O. ..akik olyan játékosok akikről beugrik az embernek, hogy Bengals vagy épp fordítva, hogy "Carson Palmer? Ja, igen Bengals". Most ilyen nincs. (Talán majd egy napon Green)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Nekem tetszik. Ndukwe nálam érinthetetlen, de sajnos komoly az esélye...inkább le sem írom.
Ruckert mondjuk becserélném Cosbyra. A negyedik futó a tök mindegy kategória, de nekem Peerman tavaly tetszett illetve idén Finleyt dícsérgetik a camp pár napja alapján.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
korrekt. 4. futóban tudnék max okoskodni, én favoritom több (korántsem személytelen) okból Finley.

illetve amióta én követem a csapatot 6 WR van így sztem returnernek is használható Cosby újra megéli a rostert. 5 S-ből vennék le vkit. jelenlegi infok szerint nedu 😕

szerk: ja és én rolandtól is érzékeny búcsút tudnék venni, ha a dagadt be tudja verekedni magát a kezdőbe, akkor collins bőven jó (jobb) backup, akár balra is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most, hogy Benson, Lawson és B. Johnson szerződtetésével megvan a 90-es roster, unaloműzésként írok egy tippet az opening day 53-ra.

Offense - 25
QB - 3 - Dalton, Gradkowski, LeFevour
FB - 1 - Pressley
RB - 4 - Benson, Scott, Leonard, J. Williams
WR - 5 - Simpson, Green, Shipley, Caldwell, Whalen
TE - 3 - Gresham, Coffman, ...
OT - 4 - Whitworth, Smith, Collins, Roland
OG - 4 - B. Williams, Livings, Jean-Gilles, Boling
OC - 1 - Cook

Defense - 25
DT - 4 - Peko, T. Johnson, Atkins, McDonald
DE - 5 - Geathers, M. Johnson, Dunlap, Fanene, Rucker
LB - 6 - Maualuga, Howard, Lawson, B. Johnson, Moch, Skuta
CB - 5 - Hall, Clements, Trent, Wade, Ghee
S - 5 - Crocker, R. Nelson, Ndukwe, Wilson, Sands

Special Team - 3
K - 1 - Nugent
P - 1 - Huber
LS - 1 - Harris

IR: Muckelroy
PUP: Rivers, Sims, A. Jones

A harmadik, elsősorban blokkolni tudó TE-et majd kikukázzuk valahonnan, ahogy azt írtam már korábban, a két dőlt betűs pedig remélem aláír hamar - ha nem, akkor helyettük úgyis érkezik majd valaki akár a maradék free agentből, vagy trade útján a tavalyi R. Nelson trade-hez hasonlóan.

Szerintem. Vélemények?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A "reggeli" hírek alapján Fanene lenne a soros, csak állítólag túl sokat akar. (Ezt John Thornton barátunk írta, szóval talán tényleg elhihető, hogy irreálisan sokat kér.)

Azért kéne Fanene a rotációba, nagyon.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A fórumokon jobban örülnek B Johnson újraigazolásának, mint eddig bármelyik újnak. Ezzel mondjuk magam is majdnem így vagyok. Most jöhet Ndukwe.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Végre valami biztató hír.

criminal lawyer or criminal lawyer?