Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
az mondjuk érdekelne h a bomba jó szezont mire alapozod 😀
az égést értem.gabtsi
A meglepetés erejére...volt már, hogy az a csapat (akár más sportágban) amely a szezon elején tök reménytelen volt végül csak szép szezont futott és persze fordítva is, hogy na mindenki várta, hogy itt bajnokság lesz, aztán bukó. (Eagles idén?!) Amolyan babonából is már... egyébként sem bukhatok ezzel a tippel nagyobbat mint anno a Szolnok-Újpest megtippmixelésével. 😀 Amúgy is ha belegondolsz tavaly is voltak olyan eredmények, amelyek totál irreálisak voltak a várakozásokkal szemben...Buffalo itteni sikere, Browns mikor elverte a hazafiakat, Seahawks-Saints.Amadeus91
hozzátenném még, hogy nincs veszteni valónk. ugy állunk neki a szezonnak ellentétbe a többivel, hogy ez egy új csapat, nincsenek elvárások.
illetve nézzük a tendenciát. elmúlt évek alapján egy jó szezont egy rossz követte, most jön a PO 😀


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erős D-t reméljük, én a nagy Dalton várástól óva intenélek titeket, hogy virág elvtársat idézzem: nehéz, nagyon nehéz (lesz).

de a schedule az könnyebb mint tavaly, ez kétségtelen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
videó kellett nagyon😊.. minden nap nézem hátha feldobnak egy ilyet.. uccsó pár nap kimaradt sajnos de most már lényegtelen😊

bomba szezon? dalton-green páros. ehhez egy jól működő O-fal. és egy erős D 😊 illetve tömérdek szerencse és az adott könnyebb schedule.. ->optimizmus kipipálva!


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
az mondjuk érdekelne h a bomba jó szezont mire alapozod 😀
az égést értem.gabtsi
A meglepetés erejére...volt már, hogy az a csapat (akár más sportágban) amely a szezon elején tök reménytelen volt végül csak szép szezont futott és persze fordítva is, hogy na mindenki várta, hogy itt bajnokság lesz, aztán bukó. (Eagles idén?!) Amolyan babonából is már... egyébként sem bukhatok ezzel a tippel nagyobbat mint anno a Szolnok-Újpest megtippmixelésével. 😀 Amúgy is ha belegondolsz tavaly is voltak olyan eredmények, amelyek totál irreálisak voltak a várakozásokkal szemben...Buffalo itteni sikere, Browns mikor elverte a hazafiakat, Seahawks-Saints.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az mondjuk érdekelne h a bomba jó szezont mire alapozod 😀
az égést értem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Továbbra is úgy gondolom, hogy egy ilyen off season után vagy bomba jó szezon lesz, vagy újabb sülés. Szóval maradok 1szem optimista: Super Bowl! 😀 😉 MVP: Dalton

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
ha valakinek még nem állna a bölölő a szezonra:
http://www.youtube.com/watch?v=_1c5yXTZFgogabtsi
1:29!! :cool:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha valakinek még nem állna a bölölő a szezonra:
http://www.youtube.com/watch?v=_1c5yXTZFgo

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vasast verjük. oda-vissza. 2-14 és elégedett leszek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
sajnos nem a győzelmeket várjuk már nagyon, hanem a játékot hogy lássuk végre a srácokat a pályán és láthassunk végre futballt😊 rohadt hosszúak az offseason-ok.. pláne a mostani volt az.
igazából az sem érdekel ha 16 meccsből 15öt elveszítünk.. de legyen egy olyan mint a chicago elleni még 09ben😊

ezt pont ma láttam: 😀
family guy s05e04 -7:33-tól mindent elárul 😂


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
várom már nagyon a szezont, ...gabtsi
++

Hatalmas móka lesz, néha 1-2 meglepetés győzelemmel. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
várom már nagyon a szezont, csak kár h szopó lesz végig. ezért is gyűlölöm már most ezt a hype-ot ami megy.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Shipley WR2-ben ott van harmadikként pont amiatt, amit gabtsi írt.

MLB-ben pedig nincs semmi gond. Mau, Skuta, Evans. Evvan. Muck IR lesz, azért uccsó.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
Nekem Shipley hiánya tűnt fel meg az MLB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a depth chartot mindig így írják. qb-5ol-2wr-1te-1rb-1fb

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Most nézem én is a hivatalos oldalon... nagyjából helyretették már, mert Simpson azóta kezdővé avanzsált.

De pl. csak 2 WR poszt van benne, ami eleve hülyeség.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem persze. azóta kitették a hivatalos oldalra. pl jerome az others kategóriában van, cosby a starter. wilson és sands is 3rd stringer. nem sok értelme ennek így.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hozzáteszem, ezeknek az első depth chartoknak túl nagy jelentőséget nem szabad tulajdonítani.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megvan az idei első depth chart:
o# 1st: dalton - benson - pressley - gresh - whit, livings, cook, bobbie, smith - greeen (caldwell), simpson (cosby)

d# howard egyelőre a will, lawson a slb (b johnson és moch a backup) trent és benett a backup cb, miles és tom nelson a backup s

szerk: scott KR, cosby PR, hudson és jean gilles a backup guardok. (az o line-t én írtam be fent, még hír nem volt - csak smith, de rövidesen lesz az enquireren, bolingot hiányolom így a backupok ismeretében)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Cincy Jungle: Bengals Release Safety Brian Lainhart and Guard Mark Wetterer
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Andy Dalton - QB - Bengals

The starting quarterback job looks like Andy Dalton's to lose, according to Geoff Hobson of Bengals.com.
Dalton is getting starter's reps in camp and took most of the first-team snaps in the Bengals' scrimmage. At this point, Bruce Gradkowski looks like a clear backup and mentor to the No. 35 overall pick. Dalton's weak arm and game-manager style will put a cap on this Bengals' offense.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Olvastátok Hobson esti cikkét? Nem gyengén hypeolja az újoncainkat. Legyen igaza az öregnek!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hátha valaki nem olvasná az Enquirert: Q&A with Bengals quarterback Andy Dalton

Semmi mélyenszántó, de attól még jó olvasni.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"He’s got a soothing way about him and a demeanor that makes everyone calm and confident, myself included. He looks at me like I’m crazy sometimes. He’s starting to correct me on plays. I try to rattle him but he has a calmness to him. I’m going to try and get under his skin a little bit. He’s done a great job responding to everything we’ve thrown at him so far. I think his leadership skills and poise, those are things you can’t coach."

Jay Gruden on Andy Dalton
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A tegnapi camp érdekesebb hírei:
- Collins játszott RT-t a kezdő sorral 😕nasheem
Smith tudtommal a műtéte miatt még csak könnyített edzéseket végez. Vagy valami ilyen, szóval nem kell parálni.

Scaife-nek örülök, ha jól tudom, ő nagyszerű blocker is. Haljak meg, ha megértem az idei offseasont. Egy égbekiáltó debilség után egy sor nagyszerű igazolás...


(Most látom csak, hogy a 'Whitner to SF' hír már hajnalban be lett írva... sorry, vmiért az nekem reggel kimaradt.)