NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502



😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 503 — rabszolga
Chad nem bírta sokáig:
http://www.youtube.com/watch?v=OGAJ8ctgTuo&feature=player_embedded
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
JoJo? Hisz vissza akar térniDelonso_
Az FAkat kivette a felsorolásból Fox, máskülönban természetesen Jojo is listán lenne.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
1.Hall+JoJo
2.Peko
3.Dunlap+MJ (illetve, hogy együtt hogy muzsikálnak)
4.Whitworth
5.Benson (hiszen ha nem marad, akkor hozni kell futót, ha meg marad akkor neki kell megoldani, hogy ne csak Greenre koncentráljanak állandóan a secondaryben.)

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
1. Hall és Joseph *
3. Whitworth
4. Peko
5. öö... Maualuga, mert ő lesz az MLB

* ők ketten együtt jók - mit jók, elitek - külön-külön nem, ez tavaly bebizonyosodott. Ezért én köztük nem tudok különbséget tenni.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JoJo? Hisz vissza akar térni
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Ezt a baromságot olvastátok?
http://www.foxsportsohio.com/05/13/11/The-five-most-important-Bengals/landing_jacksons_five.html?blockID=522202&feedID=3665

A kérdés ugyanakkor érdekes: Ki szerintetek az 5 legfontosabb játékos?
Nálam valami ilyesmi:
1. Whit
2. Hall
3. Peko
4. Dunlap
5. Green

CP persze a legfontosabb lenne, de nincs. Dalton meg szintén a legfontosabb lehet, de azzal még várnék egy csöppet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Andy Dalton could be the next Kenny Anderson. Accuracy is his trademark. I am ready for young hungry Bengals to take over. Enough Stuff.
Cris Collinsworth írta Twitteren. Úgy legyen.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Bengals head coach Marvin Lewis:

"Get taped up, get strapped up, get ready to go, we're about to have a lot of fun. It's going to be an exciting season. It's going to have a new look to the Cincinnati Bengals and I think one the fans are really going to enjoy. I'm pleased with our progress thus far."
Várom is nagyon, hogy láthassam ezt az új csapatot játszani.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Sands elég nagy potenciál. R.Nelson hozott egy tűrhető szintet tavaly már.

Valami RB csak kéne...Amadeus91
Sandsot sajnos alig ismerem, de klasszikus hard hitter-nek tűnik. Azt sem igazán tudom, melyik poszton számolunk vele. Ha szépen fejlődik jó lehet, de még nem idén. Szerintem.

Persze nem ártana egy erőfutó, de Bensonnál jobbat az FAról nem igazán hozhatunk, ha pedig ő nem jön vissza, akkor oldják meg Scotték. Elkapásban Scott és Leonard is nagyon jó, a stílusuk is különböző, úgyhogy egy jó fal mögött fasza kis páros lehetnek. Nem ez lenne a leggyengébb posztunk Benson nélkül sem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Ha marad Ndukwe, akkor S nem kell.
Crocker, Ndukwe, Reggie Nelson, Sands.
Éppen jó.

LB-ben szintén megvagyunk, ha Brandon Johnson marad.
Maualuga, Rivers, Johnson. Muckelroy, Moch.
Esetleg sokadik cserének kellhetne egy veterán, bár akkor részemről inkább Skuta vagy Rey.Mikey
Rebuild van ezerrel, de ezzel együtt én ezt a S kvartettet nem érzem elég erősnek, de ami ennél is rosszabb, potenciált sem érzek bennük.
(Ndukwe természetesen kivétel 😊)
Persze, ha marad JoJo és még nickelben is komoly CBnk lesz, akkor az könnyíti a dolgukat, de legalább egy labdavadász elkélne a rosteren.
Cáfoljanak rám és én leszek a legboldogabb 😊nasheem
Sands elég nagy potenciál. R.Nelson hozott egy tűrhető szintet tavaly már.

Valami RB csak kéne...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Ha marad Ndukwe, akkor S nem kell.
Crocker, Ndukwe, Reggie Nelson, Sands.
Éppen jó.

LB-ben szintén megvagyunk, ha Brandon Johnson marad.
Maualuga, Rivers, Johnson. Muckelroy, Moch.
Esetleg sokadik cserének kellhetne egy veterán, bár akkor részemről inkább Skuta vagy Rey.Mikey
Rebuild van ezerrel, de ezzel együtt én ezt a S kvartettet nem érzem elég erősnek, de ami ennél is rosszabb, potenciált sem érzek bennük.
(Ndukwe természetesen kivétel 😊)
Persze, ha marad JoJo és még nickelben is komoly CBnk lesz, akkor az könnyíti a dolgukat, de legalább egy labdavadász elkélne a rosteren.
Cáfoljanak rám és én leszek a legboldogabb 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha marad Ndukwe, akkor S nem kell.
Crocker, Ndukwe, Reggie Nelson, Sands.
Éppen jó.

LB-ben szintén megvagyunk, ha Brandon Johnson marad.
Maualuga, Rivers, Johnson. Muckelroy, Moch.
Esetleg sokadik cserének kellhetne egy veterán, bár akkor részemről inkább Skuta vagy Rey.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Rohadt jó lenne tudni, hogy mikor indulhat az FA. JoJo nem lehet kérdés. Remélem nem száll el nagyon sem ő, sem Brown. Bensonhoz én sem ragaszkodom. A WCOban Scott és főleg Leonard nagyon jól használható lesz. Peerman is tetszett tavaly, úgyhogy akár igazolás nélkül is mehetne Benson, de valószínűleg nem fog menni. Persze ez sem baj.
Livings nem igazán hiányozna, de szerintem ő is marad, mert a falunk belseje Boling érkeztével is elég vékony.

Jó lenne legalább egy kezdőt hozni az FAról. Kellene S és DE is, ha a nagy párost együtt reptetjük. Nugent is erősen kérdéses. Ha nincs Dhani akkor LBben is kellene depth.

Ha Jojo marad, akkor csak jól jöhetünk ki egy FAból.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sose értem igazán ezt a hivatalos oldal dolgot, mert néha szócső hobson, néha meg úgy találgat mint te vagy én. (btw, érdekes, hogy a hivatalos oldalon palmer csak mint visszavonult játékos van említve, trade lehetőség nuku).

na de a cikkhez a kommentjeim:
rb: én nem ragaszkodnék bensonhoz, de ezt tudjátok, viszont nonszensz, hogy mennyire nem használjuk scottot, tavaly 4.9es futásonkénti átlag az nem elég ? simán valami olcsó veteránnal splitcarryvel lehetne játszatni.

fb: idén mindenképpen kell, én pressleyre szavazok

ol: livings mehet isteni hírivel, a két fiatal meg nyomhatja a tc battle-t a legkönnyebb posztért, ha a dagadt végre.... (nem folytatom).

lb: rookie qb mellé, "rookie" mlb kicsit merész lenne, de talán nem ártana, maunak is kell majd idő, de hát az van bőven. ha 3downon dunlap mögül Moch rushsol, ott lesz móka.

cb: sajnos nem ilyen jó a memóriám de kikerestem, a két utóbbi nagyobb FA okosságunkat:
távozott justin smith (azóta pro bowler) friscoba hat évre 45 millió dollárért amelyből húsz garantált
érkezett helyette odom, 5 évre 29.5 millióért melyből 11.5 garantált, és ezért játszott tavaly 4, előtte 5 meccset. jó deal ? nem.

2 éve távozott TJH seattlebe 5 évre negyven millióért, melyből 15 garantált. és ugyan szar volt, de nálunk carsonnal pro bowler, és érkezett helyette előbb Coles egy évre 9.75, majd Bryant egy snapre se 7 millióért (és még hármat perel). jó deal ? ehehehehe.

szóval remélem rájönnek végre, hogy josephfel nem kellene gecizni, mert ennél csak sokkal szarabb jön ide mégegyszer ennyiért, akkor meg már minek. paydaman!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Igazából semmi újdonság, de ahhoz képest, hogy a hivatalos oldal cikkje, meglepően korrekt.

Biggest roster questions
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
According to league sources, the 49ers also thoroughly investigated trading back into the bottom of the first round, with an eye on Andy Dalton, who went to the Bengals at 35. They spoke to the Patriots and Bills about jumping ahead of Cincy in the second round, before ultimately leaping Washington to make sure they landed Kaepernick.Jason LaCanfora
Köszi a Patsnek és a Billsnek.Mikey
Érdekes, hogy BBnek mennyire kellett Ras-I. Ezek után fokozottan kíváncsi leszek a gyerekre. Nagy mákunk volt szó se róla.nasheem
Elnézve BB fejét a Ras-I pick előtt, szerintem Ő igenis Trade-elni akart, de ott az ellenértékkel lehetett a hiba...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
According to league sources, the 49ers also thoroughly investigated trading back into the bottom of the first round, with an eye on Andy Dalton, who went to the Bengals at 35. They spoke to the Patriots and Bills about jumping ahead of Cincy in the second round, before ultimately leaping Washington to make sure they landed Kaepernick.Jason LaCanfora
Köszi a Patsnek és a Billsnek.Mikey
Érdekes, hogy BBnek mennyire kellett Ras-I. Ezek után fokozottan kíváncsi leszek a gyerekre. Nagy mákunk volt szó se róla.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
According to league sources, the 49ers also thoroughly investigated trading back into the bottom of the first round, with an eye on Andy Dalton, who went to the Bengals at 35. They spoke to the Patriots and Bills about jumping ahead of Cincy in the second round, before ultimately leaping Washington to make sure they landed Kaepernick.Jason LaCanfora
Köszi a Patsnek és a Billsnek.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
nemtudom mennyire igaz a 'hír' (sejtésem azért van), de azt rebesgetik hogy a 3 QB-nk (dalton, lil' palmer és dlf) floridába tart, hogy Jon Grudennel gyakorolgasson egy keveset.

de ahogy a svindlerekben szokták mondani, ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, vszleg nem is az.gabtsi
Én ezt kajakra benyaltam. Remélem lesz valami valóságtartalma azért.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ez egyébként mekkora már. Jay Grudennel nem gyakorolhatsz, mert lockout van, de annak bátyjával, aki még jobb edző is, és bizonyára mindent tud az öccséről és annak leendő playbookjáról, teljesen legálisan megteheted.

Persze Jon nem mond el semmit, csak és kizárólag a saját gondolatait.

😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudom mennyire igaz a 'hír' (sejtésem azért van), de azt rebesgetik hogy a 3 QB-nk (dalton, lil' palmer és dlf) floridába tart, hogy Jon Grudennel gyakorolgasson egy keveset.

de ahogy a svindlerekben szokták mondani, ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, vszleg nem is az.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
According to Pro Football Talk, the Cincinnati Bengals almost lost their chance to select their new quarterback, Andy Dalton, with the No. 35 overall pick in the 2011 NFL Draft.

"We debated with Andy Dalton, there’s no question about it. But I think we all felt like we were at a point in our development where we couldn’t pass on a starting tackle right now," [Seahawks GM John] Schneider said on the Kevin Calabro show on 710 ESPN Radio.

"Quite honestly, we’d like to have a guy, especially a rookie, be more of a developmental type and a guy more like Aaron Rodgers and sit for a year or two. So that was really the only point in the draft where there was a guy where we were like, ‘There he is, that’s a very viable option.’"Cincy Jungle
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 415 — Bengals fan
Kockázatos, de ez az év úgyis kuka eredmény szempontjából. Akkor meg hozzunk ki belőle minél többet, ami a rebuildet illeti. 😊Mikey
persze, ez teljesen így van

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kockázatos, de ez az év úgyis kuka eredmény szempontjából. Akkor meg hozzunk ki belőle minél többet, ami a rebuildet illeti. 😊